Zapisy on-line na 37. PZU Maraton Warszawski – ostatnia szansa!

Zapisy on-line na 37. PZU Maraton Warszawski – ostatnia szansa!

Do 37. PZU Maratonu Warszawskiego zostało 5 dni, a dziś macie ostatnią szansę, żeby zapisać się na maraton i Bieg na Piątkę przez formularz rejestracyjny na stronie internetowej. Zbliżamy się do wypełnienia limitu zgłoszeń - kto pierwszy ten lepszy!

Tegoroczna edycja Maratonu Warszawskiego jest wyjątkowa – po raz ostatni wyścig na królewskim dystansie zakończy się na płycie Stadionu Narodowego. To będzie Wielki Bieg, a na taki finisz wielu zawodników czeka przez cały rok. Już w najbliższą niedzielę możecie po raz ostatni dołączyć do elitarnego grona Bohaterów Narodowego.

Oczywiście zapisy on-line to nie jedyna możliwość zgłoszenia się do biegów. Na zawodników, którzy nie zdążą się zarejestrować przez internet czekamy w piątek w godz. 12-20 i sobotę w godz. 10-20 w Biurze Zawodów. Uwaga! Numery startowe będą dostępne, o ile wcześniej nie wyczerpie się pula miejsc startowych. Limit miesc w Biegu na Piątkę wynosi 4000 – w tej chwili nadanych jest już 3800 numerów startowych.

27 września po raz ostatni spotkajmy się na Narodowym!

Szczegółowy program biegów i imprez towarzyszących znajduję się na stronie interentowej 37. PZU Maratonu Warszawskiego: www.pzumaratonwarszawski.com.

Zapraszamy serdecznie!

do góry