Ultra Maćka - sztafetowy bieg 48 godzinny

Ultra Maćka - sztafetowy bieg 48 godzinny

Robimy ULTRA MAĆKA - sztafetowy bieg 48 godzinny. Startujemy w piątek 29 maja i biegamy do "Biegu dla Maćka" czyli do niedzieli. Ponieważ jest to sztafeta, to biegniemy "ile damy radę", a mogą nam towarzyszyć mieszkańcy Wrocławia. Godzina startu - 10.00.

Biegamy po to, aby zebrać środki na zakup wózka od Hoytów (kto o nich nie słyszał: RICK and DICK HOYT - The story of GREAT LOVE). Będzie to pierwszy taki wózek w naszej części świata. Jego koszt wraz ze sprowadzeniem go do Polski to kwota 4000 USD (dla naszej Fundacji). Wózek będzie wypożyczany, tak by wiele niepełnosprawnych osób mogło z niego skorzystać podczas imprez biegowych.

Nie biegamy po płaskim - pętla biegu zahacza o Górkę PaFaWagu. Tych kilometrów w pionie też się pewnie sporo uzbiera, więc będą z nami znani himalaiści i wspinacze. Uścisk ręki zdobywcy Everestu - bezcenne! Wbiec na Górkę wraz z Olą Niwińską - również. Zorganizujemy prelekcje, może filmy...

Pod tym najwyższym "szczytem" miasta zostanie rozbita prawdziwa himalajska baza - BASE CAMP. Miejsce rejestracji, odpoczynku i wszystkich planowanych (i jeszcze niezaplanowanych) wydarzeń okołobiegowych.

Każdy pomysł mile widziany, każde nieoczekiwane wsparcie także, ale przede wszystkim - bądźcie i biegajcie!

do góry