Targi dla aktywnych w Adgar Park West

Targi dla aktywnych w Adgar Park West

AdgarFit, innowacyjna strefa sportu dla osób interesujących się zdrowym stylem życia, zaprasza na targi Aktywni Mama, Tata i Ja, które odbędą się 19 września w kompleksie Adgar Park West, aleje Jerozolimskie 181B.

Impreza połączona jest z otwarciem Hakiel Akademii Tańca (HAT), która inauguruje swoją obecność na warszawskiej Ochocie. Oferta targów skierowana jest do całej rodziny, przewiduje też mnóstwo atrakcji dla małych i dużych przygotowanych przez najemców AdgarFit.

„Targi w AdgarFit to propozycja dla rodzin, które cenią aktywne spędzanie czasu wolnego, dbają o rozwój fizyczny rodziców i dzieci oraz zwracają uwagę na zdrowe żywienie. Bardzo mnie cieszy, że rośnie rzesza warszawiaków, którzy biegają czy trenują jazdę na rowerze w towarzystwie synów i córek. Myślę, że wystawcy mogą liczyć na bardzo zainteresowaną publiczność ” – zachęca Eyal Litwin, prezes Adgar.

Wśród wystawców będą firmy z branży odzieży sportowej i lifestyle’owej, akcesoriów sportowych, sprzętu rowerowego do sportów wodnych. Nie zabraknie też stoisk ze zdrową żywnością, kosmetykami oraz zabawkami i akcesoriami dziecięcymi. Wśród atrakcji organizatorzy przewidzieli pokazy bike fittingu (czyli jak idealnie dopasować parametry roweru i do swoich warunków fizycznych – wzrostu, wagi, wydolności organizmu, preferowanych tras) przygotowane przez Sport GURU oraz zajęcia i konkursy biegowe opracowane przez trenerów z Gravitan Health and Sport Clubs. Zainteresowani tym, jak jeść, aby trening przynosił jak najlepsze rezultaty będą mogli skonsultować się z dietetykami Portamedica. Porad udzielać będą też fizjoterapeuci z Portamedica, którzy doradzą, jak pokonać kontuzje i jak trenować, żeby ich w przyszłości uniknąć. Dla najmłodszych będzie mnóstwo ciekawych animacji przygotowanych przez przedszkole Ala ma kota, dzięki czemu nie będą się nudzić ani przez chwilę, za to pozostaną aktywni przez cały dzień!

Podczas targów odbędzie się też uroczyste otwarcie Hakiel Akademii Tańca. Goście będą mieli okazję porozmawiać z Marcinem Hakielem oraz obejrzeć od środka profesjonalną salę taneczną i zatańczyć w towarzystwie zawodowych tancerzy. Na stoisku firmowym HAT odbywać się będą pokazowe zajęcia taneczne dla dzieci i dorosłych oraz konkursy z nagrodami.

AdgarFit zaprasza całe rodziny na sportową zabawę!

do góry