Ranking polskich półmaratończyków 2017 (listopad)

Ranking polskich półmaratończyków 2017 (listopad)

Ranking polskich półmaratończyków, sporządzony na podstawie czasów brutto osiągniętych w 2017 roku. Czasy 1:03:16-1:27:00 plus kobiety i seniorzy 60+ do 1:29:59. Wersja na dzień 12.11.2017.

Autorem rankingu jest Andrzej Gipsiak.

1 1:03:16 Marcin Chabowski 86 Poznań 26-03
2 1:03:45 Yared Shegumo 83 Warszawa 26-03
3 1:03:53 Szymon Kulka 93 Poznań 26-03
4 1:03:57 Adam Nowicki 90 Venlo 26-03
5 1:04:18 Artur Kozłowski 85 Warszawa 2-09
6 1:04:20 Arkadiusz Gardzielewski 86 Praga 1-04
7 1:04:27 Tomasz Grycko 92 Kraków 15-10
8 1:04:30 Mariusz Giżyński 81 Warszawa 2-09
9 1:04:51 Henryk Szost 82 Ostia 12-03
10 1:06:25 Kamil Jastrzębski 92 Warszawa 2-09
11 1:06:27 Paweł Ochal 81 Rzeszów 9-04
12 1:06:30 Kamil Karbowiak 95 Zielona Góra 10-09
13 1:06:32 Błażej Brzeziński 87 Wrocław 17-06
14 1:06:58 Andrzej Rogiewicz 93 Zielona Góra 10-09
15 1:07:08 Damian Roszko 91 Poznań 26-03
16 1:07:09 Dawid Malina 91 Piła 2-09
17 1:07:10 Przemysław Dąbrowski 89 Poznań 26-03
18 1:07:17 Robert Głowala 92 Piła 2-09
19 1:07:25 Damian Pieterczyk 84 Wrocław 17-06
20 1:07:43 Krzysztof Żebrowski 90 Zielona Góra 10-09
21 1:07:53 Łukasz Oskierko 89 Wrocław 17-06
22 1:07:55 Mateusz Demczyszak 86 Zielona Góra 10-09
23 1:08:05 Maciej Miereczko 79 Hannover 9-04
24 1:08:27 Łukasz Woźniak 90 Warszawa 26-03
25 1:08:31 Adam Czerwiński 88 Wieliczka 24-09
26 1:08:34 Marcin Fehlau 78 Poznań 26-03
27 1:08:44 Krzysztof Gosiewski 88 Zielona Góra 10-09
28 1:08:45 Patryk Stypułkowski 95 Piła 2-09
29 1:09:03 Michał Gąsiorski 88 Rzeszów 9-04
30 1:09:05 Adam Konieczny 92 Ostia 12-03
31 1:09:07 Damian Kabat 89 Zielona Góra 10-09
32 1:09:07 Daniel Formela 86 Gdańsk 5-11
33 1:09:16 Kamil Makoś 81 Szamotuły 8-10
34 1:09:17 Adam Putyra 83 Wrocław 17-06
35 1:09:20 Krzysztof Hadas 96 Swarzędz 10-09
36 1:09:21 Jakub Szymankiewicz 90 Poznań 26-03
37 1:09:21 Piotr Mielewczyk 90 Szamotuły 8-10
38 1:09:27 Krzysztof Wasiewicz 92 Warszawa 26-03
39 1:09:30 Emil Dobrowolski 86 Piła 2-09
40 1:09:33 Damian Walczak 91 Kraków 15-10
41 1:09:34 Jakub Woźniak 90 Berlin 2-04
42 1:09:35 Bartosz Olszewski 84 Warszawa 26-03
43 1:09:36 Paweł Tarasiuk 84 Poznań 26-03
44 1:09:39 Paweł Smędowski 94 Rzeszów 9-04
45 1:09:40 Łukasz Parszczyński 85 Zielona Góra 10-09
46 1:09:48 Marek Kowalski 91 Tarnowo Pod 21-05
47 1:09:51 Damian Świerdzewski 93 Gdańsk 5-11
48 1:09:54 Karolina Nadolska 81 Poznań 26-03 K-1
49 1:09:54 Patryk Błaszczyk 96 Zielona Góra 10-09
50 1:09:58 Krzysztof Szymanowski 93 Kościan 5-11
51 1:10:02 Dawid Klaybor 90 Zielona Góra 10-09
52 1:10:06 Damian Glapiak 80 Kościan 5-11
53 1:10:10 Adam Marysiak 88 Leszno 19-03
54 1:10:10 Marcin Błaziński 88 Opole 14-05
55 1:10:12 Mateusz Baran 93 Walencja 22-10
56 1:10:18 Artur Kern 80 Białystok 14-05
57 1:10:24 Jacek Ciełuszecki 77 Warszawa 26-03 M40-1
58 1:10:41 Bogdan Dziuba 74 Rzeszów 9-04 M40-2
59 1:10:42 Patryk Gierjatowicz 89 Edinburgh 27-05
60 1:10:43 Jacek Krawczyk 95 Gdynia 19-03
61 1:10:54 Tomasz Janusz 93 Warszawa 26-03
62 1:10:59 Robert Sadowski 85 Gdynia 19-03
63 1:11:01 Bartosz Nowicki 84 Włocławek 8-10
64 1:11:07 Andrzej Leończuk 92 Białystok 14-05
65 1:11:10 Mikołaj Raczyński 92 Szamotuły 8-10
66 1:11:14 Grzegorz Gronostaj 74 Wrocław 17-06 M40-3
67 1:11:19 Tomasz Mikulski 96 Błonie 20-08
68 1:11:19 Radosław Helon 94 Warszawa 2-09
69 1:11:19 Dariusz Nożyński 80 Warszawa 2-09
70 1:11:19 Michał Hulewicz 88 Swarzędz 10-09
71 1:11:20 Marcin Zagórny 88 Dąbrowa G 9-04
72 1:11:23 Bartosz Karoń 91 Dąbrowa G 9-04
73 1:11:25 Andrzej Witek 92 Sobótka 25-03
74 1:11:29 Zbigniew Kalinowski 82 Warszawa 26-03
75 1:11:32 Tomasz Walerowicz 81 Pabianice 2-04
76 1:11:44 Rafał Czarnecki 79 Kraków 19-03
77 1:11:44 Artur Olejarz 88 Zielona Góra 10-09
78 1:11:46 Bogusław Andrzejuk 75 Białystok 14-05 M40-4
79 1:11:52 Szymon Halczak 94 Wrocław 17-06
80 1:11:52 Artur Pelo 78 Zielona Góra 10-09
81 1:11:54 Michał Czapiński 82 Gdynia 19-03
82 1:11:59 Bartłomiej Przedwojewski 93 Barcelona 12-02
83 1:12:01 Katarzyna Kowalska 85 Lizbona 19-03 K-2
84 1:12:01 Seweryn Duda 81 Łowicz 17-09
85 1:12:02 Izabela Trzaskalska 88 Ostia 12-03 K-3
86 1:12:05 Hubert Wierdak 76 Rzeszów 9-04 M40-5
87 1:12:06 Radosław Kasprzak 91 Pabianice 2-04
88 1:12:06 Piotr Pobłocki 65 Inowrocław 13-05 M50-1
89 1:12:08 Michał Biały 91 Lublin 3-06
90 1:12:09 Zbigniew Kaszewski 92 Gdynia 19-03
91 1:12:10 Krzysztof Pietrzyk 79 Łowicz 17-09
92 1:12:16 Marcin Ciepłak 91 Gliwice 22-10
93 1:12:17 Damian Ruta 89 Warszawa 26-03
94 1:12:22 Szymon Krawczyk 88 Leszno 19-03
95 1:12:22 Bartosz Ceberak 88 Poznań 26-03
96 1:12:22 Fabian Florek 85 Warszawa 26-03
97 1:12:24 Łukasz Hryciuk 86 Pszczew 7-05
98 1:12:25 Damian Sławiński 87 Gdynia 19-03
99 1:12:25 Adam Jamiński 90 Gliwice 22-10
100 1:12:27 Dariusz Malich 68 Warszawa 26-03 M45-1
101 1:12:29 Paweł Borawski 86 Gdynia 19-03
102 1:12:29 Krzysztof Bartkiewicz 75 Łowicz 17-09 M40-6
103 1:12:29 Michał Wojciechowski 88 Kraków 15-10
104 1:12:29 Paweł Pszczółkowski 88 Gdańsk 5-11
105 1:12:30 Paweł Matner 91 Warszawa 2-09
106 1:12:32 Daniel Dulski 92 Leszno 19-03
107 1:12:37 Marek Mitrofaniuk 83 Piła 2-09
108 1:12:41 Dariusz Kuzdra 75 Lublin 3-06 M40-7
109 1:12:46 Mariusz Zaremba 88 Wrocław 17-06
110 1:12:48 Tomasz Biskupski 94 Wieliczka 24-09
111 1:12:49 Szymon Bytniewski 91 Poznań 26-03
112 1:12:52 Marcin Konieczny 72 Warszawa 26-03 M45-2
113 1:12:59 Paweł Związek 86 Piła 2-09
114 1:13:10 Mateusz Wolnik 91 Kuźnia Rac 23-04
115 1:13:12 Paweł Młodzikowski 87 Warszawa 26-03
116 1:13:14 Konrad Nosarzewski 91 Ostrołęka 28-05
117 1:13:14 Krzysztof Wiśniowski 82 Wrocław 17-06
118 1:13:17 Zbigniew Kledzik 91 Poznań 26-03
119 1:13:18 Andrzej Włoch 95 Piła 2-09
120 1:13:21 Marcin Miszewski 88 Gdynia 19-03
121 1:13:21 Marcin Kęsy 85 Lwów 29-10
122 1:13:22 Mateusz Łańduch 87 Wrocław 17-06
123 1:13:24 Daniel Mikielski 90 Warszawa 26-03
124 1:13:26 Mariusz Pawłowski 76 Poznań 26-03 M40-8
125 1:13:26 Alan Dobrowolski 96 Gdańsk 5-11
126 1:13:27 Łukasz Kapłon 88 Kraków 19-03
127 1:13:27 Aleksander Krzempek 73 Błonie 20-08 M40-9
128 1:13:28 Paweł Najmowicz 93 Gdynia 19-03
129 1:13:33 Kamil Młynarz 90 Wiązowna 5-03
130 1:13:36 Jacek Jolibski 91 Poznań 26-03
131 1:13:37 Karol Kazikowski 88 Poznań 26-03
132 1:13:37 Jacek Fedorowicz 70 Wrocław 17-06 M45-3
133 1:13:37 Karol Kaliś 90 Zielona Góra 10-09
134 1:13:41 Paweł Raczyński 90 Zielona Góra 10-09
135 1:13:43 Wojciech Piwowarczyk 94 Gdańsk 5-11
136 1:13:44 Adam Szurmiński 94 Poznań 26-03
137 1:13:45 Artur Jabłoński 81 Warszawa 26-03
138 1:13:45 Piotr Cypryański 89 Wrocław 17-06
139 1:13:50 Jakub Burghardt 81 Sobótka 25-03
140 1:13:50 Piotr Holly 83 Wrocław 17-06
141 1:13:51 Piotr Książkiewicz 87 Warszawa 26-03
142 1:13:51 Dominik Samotij 82 Wrocław 17-06
143 1:13:52 Wojciech Wenderski 88 Poznań 26-03
144 1:13:53 Łukasz Ławicki 87 Gdynia 19-03
145 1:13:53 Marek Dzięgielewski 62 Aarhus 6-08 M55-1
146 1:13:53 Jarosław Błaszczyk 72 Zielona Góra 10-09 M45-4
147 1:13:56 Patryk Łukaszewski 89 Radzymin 15-08
148 1:13:57 Kamil Leśniak 93 Poznań 26-03
149 1:13:57 Maciej Łucyk 83 Trzemeszno 3-05
150 1:13:58 Jarosław Kożdoń 84 Katowice 1-10
151 1:14:01 Tomasz Grzybowski 88 Warszawa 26-03
152 1:14:01 Jacek Wichowski 87 Warszawa 26-03
153 1:14:01 Adam Draczyński 76 Szamotuły 8-10 M40-10
154 1:14:03 Bartosz Mazerski 76 Iława 10-09 M40-11
155 1:14:03 Kamil Bezner 84 Gliwice 22-10
156 1:14:05 Olga Ochal 85 Warszawa 26-03 K-4
157 1:14:05 Jan Wychowałek 90 Piotrków Tr 23-06
158 1:14:06 Maciej Lubieniecki 79 Kraków 15-10
159 1:14:08 Sebastian Polak 80 Warszawa 26-03
160 1:14:09 Norbert Borzęcki 80 Sobótka 25-03
161 1:14:11 Michał Makowski 86 Zielona Góra 10-09
162 1:14:12 Adrian Bednarek 90 Poznań 26-03
163 1:14:14 Piotr Szpigiel 84 Zielona Góra 10-09
164 1:14:16 Tomasz Sommer 79 Zielona Góra 10-09
165 1:14:16 Mateusz Jaszczak 90 Łowicz 17-09
166 1:14:18 Adam Gorski 88 Gdańsk 5-11
167 1:14:20 Maciej Badurek 88 Białystok 14-05
168 1:14:20 Bartek Osior 83 Skarżysko K 20-08
169 1:14:20 Tomasz Wiatr 74 Warszawa 2-09 M40-12
170 1:14:20 Andrzej Kuśmider 83 Zielona Góra 10-09
171 1:14:20 Kacper Piech 90 Kraków 15-10
172 1:14:21 Krzysztof Garbowski 88 Warszawa 2-09
173 1:14:22 Paweł Wysocki 89 Warszawa 26-03
174 1:14:22 Tomasz Sobczyk 77 Wrocław 17-06 M40-13
175 1:14:24 Dariusz Szrama 79 Pabianice 2-04
176 1:14:27 Arkadiusz Ostaszewski 93 Białystok 14-05
177 1:14:34 Sergiusz Sobczyk 91 Warszawa 26-03
178 1:14:34 Sylwester Szymański 73 Wrocław 17-06 M40-14
179 1:14:34 Michał Bąk 88 Kraków 15-10
180 1:14:35 Adam Serocki 73 Warszawa 2-09 M40-15
181 1:14:37 Damian Dziewiński 81 Rzeszów 9-04
182 1:14:38 Damian Połeć 97 Ruda Śl. 29-07
183 1:14:38 Damian Drożdż 87 Wodzisław Śl 5-11
184 1:14:39 Krzysztof Maj 88 Leszno 19-03
185 1:14:39 Dominik Buk 75 Wrocław 17-06 M40-16
186 1:14:40 Łukasz Wietecki 84 Poznań 26-03
187 1:14:40 Rafał Wiśniewski 88 Warszawa 2-09
188 1:14:41 Karol Frelik 92 Ostrzeszów 23-04
189 1:14:42 Daniel Karolkiewicz 86 Gdynia 19-03
190 1:14:42 Bartosz Zając 93 Wrocław 17-06
191 1:14:43 Sławomir Kaliski 88 Warszawa 26-03
192 1:14:43 Jarosław Wojciechowski 79 Poznań 26-03
193 1:14:43 Michał Fedorczak 95 Kościan 5-11
194 1:14:44 Jacek Sobas 85 Sobótka 25-03
195 1:14:44 Maciej Grabek 92 Poznań 26-03
196 1:14:46 Jędrzej Josypenko 86 Warszawa 26-03
197 1:14:48 Paweł Pelc 78 Wrocław 17-06
198 1:14:49 Dawid Dworak 88 Sobótka 25-03
199 1:14:49 Łukasz Czyż 82 Warszawa 2-09
200 1:14:50 Kamil Linka 95 Szamotuły 8-10
201 1:14:52 Michał Orzeł 81 Warszawa 26-03
202 1:14:52 Szymon Knobloch 73 Dąbrowa G 9-04 M40-17
203 1:14:52 Kamil Artyszuk 84 Warszawa 2-09
204 1:14:53 Mariusz Dembowski 83 Łomża 7-05
205 1:14:53 Damian Kłopotek 83 Unisław 24-06
206 1:14:54 Bartosz Majorczyk 92 Poznań 26-03
207 1:14:54 Szymon Gwardjak 93 Ryga 14-05
208 1:14:55 Sebastian Borowczyk 88 Poznań 26-03
209 1:14:58 Przemysław Fornalik 75 Murowana G 4-06 M40-18
210 1:14:59 Artur Kamiński2 79 Mława 15-10
211 1:15:00 Michał Kalata 89 Leszno 19-03
212 1:15:00 Marcin Brynda 88 Warszawa 26-03
213 1:15:01 Paweł Bajran 79 Wrocław 17-06
214 1:15:02 Marcin Soszka 83 Warszawa 26-03
215 1:15:02 Jan Kadłuczka 83 Wrocław 17-06
216 1:15:03 Łukasz Świesiulski 92 Pabianice 2-04
217 1:15:03 Jarosław Bimkiewicz 93 Piła 2-09
218 1:15:04 Wojciech Lutowski 85 Warszawa 2-09
219 1:15:05 Bartek Falkowski 89 Warszawa 26-03
220 1:15:06 Maciej Łukasiewicz 82 Warszawa 2-09
221 1:15:06 Jacek Stadnik 91 Zielona Góra 10-09
222 1:15:07 Piotr Podstawka 87 Gdańsk 5-11
223 1:15:09 Krzysztof Kaczmarek 86 Kraków 15-10
224 1:15:10 Piotr Suchenia 80 Warszawa 2-09
225 1:15:11 Łukasz Wróbel 78 Leszno 19-03
226 1:15:11 Krzysztof Górny 78 Piła 2-09
227 1:15:13 Tomasz Kowalski 76 Warszawa 26-03 M40-19
228 1:15:13 Sebastian Wojciechowski 83 Warszawa 26-03
229 1:15:15 Robert Czerniak 86 Puck 29-07
230 1:15:16 Tomasz Klisz 81 Kraków 19-03
231 1:15:16 Dominik Kamiński 79 Warszawa 2-09
232 1:15:17 Dariusz Jankowski 92 Poznań 26-03
233 1:15:17 Dominika Stelmach 82 Warszawa 2-09 K-5
234 1:15:20 Bartosz Smęda 86 Zielona Góra 10-09
235 1:15:20 Grzegorz Kozłowski 87 Katowice 1-10
236 1:15:20 Bruno Makar 87 Kraków 15-10
237 1:15:21 Piotr Bieliński 88 Rybnik 24-06
238 1:15:21 Marcin Pawłowski 82 Legnica 8-10
239 1:15:22 Rafał Formicki 95 Ostrzeszów 23-04
240 1:15:22 Jakub Wiśniewski 77 Włocławek 8-10 M40-20
241 1:15:22 Sebastian Gołębiewski 91 Kraków 15-10
242 1:15:23 Damian Kluczyk 95 Kościan 5-11
243 1:15:26 Tomasz Kowalczuk 78 Poznań 26-03
244 1:15:26 Kacper Łaguna 88 Warszawa 2-09
245 1:15:26 Mariusz Plesiński 73 Zielona Góra 10-09 M40-21
246 1:15:27 Patryk Chrzanowski 89 Wrocław 17-06
247 1:15:29 Andrzej Jaranowski 93 Warszawa 2-09
248 1:15:30 Adrian Kijowski 93 Skarżysko K 20-08
249 1:15:33 Piotr Myślak 90 Poznań 26-03
250 1:15:34 Piotr Biernawski 77 Kraków 19-03 M40-22
251 1:15:34 Piotr Styczeń 81 Kraków 15-10
252 1:15:36 Daniel Kokot 92 Wrocław 17-06
253 1:15:37 Tomasz Juszczak 79 Ostrzeszów 23-04
254 1:15:38 Adam Pisulski 80 Wrocław 17-06
255 1:15:38 Tomasz Pociecha 88 Piła 2-09
256 1:15:39 Piotr Humerski 89 Trzemeszno 3-05
257 1:15:39 Ewa Jagielska 82 Wrocław 17-06 K-6
258 1:15:40 Tomasz Stachowicz 83 Dąbrowa G 9-04
259 1:15:41 Piotr Michalski 83 Warszawa 26-03
260 1:15:41 Artur Gułaj 77 Wrocław 17-06 M40-23
261 1:15:41 Kamil Poczwardowski 84 Unisław 24-06
262 1:15:43 Dominik Grządziel 83 Kraków 19-03
263 1:15:43 Robert Kaczorek 98 Iława 10-09
264 1:15:43 Marcin Czerniewski 90 Słupsk 30-09
265 1:15:46 Piotr Tomczyk 87 Poznań 26-03
266 1:15:46 Tomasz Kunikowski 88 Łowicz 17-09
267 1:15:47 Radosław Pluciński 89 Poznań 26-03
268 1:15:47 Paweł Ruszała 92 Opole 14-05
269 1:15:50 Paweł Winkler 89 Dąbrowa G 9-04
270 1:15:51 Damian Czerczak 93 Kraków 19-03
271 1:15:51 Andrzej Gromadziński 73 Poznań 26-03 M40-24
272 1:15:51 Łukasz Nestorowicz 85 Węgorzewo 2-05
273 1:15:52 Mateusz Goleniewski 92 Wrocław 17-06
274 1:15:53 Krzysztof Rudnik 80 Poznań 26-03
275 1:15:53 Łukasz Nowak 88 Wągrowiec 22-10
276 1:15:54 Adrian Graczyk 88 Poznań 26-03
277 1:15:55 Arkadiusz Kardas 89 Bytom 17-09
278 1:15:58 Aleksander Celiński 84 Warszawa 26-03
279 1:15:59 Maciej Dawidziuk 79 Legnica 9-04
280 1:15:59 Daniel Mocek 96 Zielona Góra 10-09
281 1:16:01 Dominika Nowakowska 85 Gdynia 19-03 K-7
282 1:16:02 Tomasz Szymczak 80 Poznań 26-03
283 1:16:04 Artur Kamiński 80 Murowana G 4-06
284 1:16:04 Dawid Hartleb 88 Zielona Góra 10-09
285 1:16:04 Adrian Klonowski 97 Włocławek 8-10
286 1:16:06 Martin Sobota 91 Wrocław 17-06
287 1:16:08 Dariusz Jurewicz 74 Zielona Góra 10-09 M40-25
288 1:16:08 Mateusz Semper 99 Kraków 15-10
289 1:16:09 Paweł Woźnicki 90 Warszawa 26-03
290 1:16:14 Monika Stefanowicz 80 Poznań 26-03 K-8
291 1:16:14 Tomasz Roszkowski 86 Łódź 10-09
292 1:16:15 Dariusz Wieczorek 69 Murowana G 4-06 M45-5
293 1:16:15 Mateusz Jaśniewicz 87 Swarzędz 10-09
294 1:16:17 Dawid Jagła 90 Szamotuły 8-10
295 1:16:18 Piotr Ślęzak 89 Praga 1-04
296 1:16:18 Jarosław Richert 80 Gdańsk 5-11
297 1:16:19 Tomasz Spaleniak 90 Gdynia 19-03
298 1:16:19 Paweł Szymański 88 Warszawa 26-03
299 1:16:20 Maciej Zięcina 77 Katowice 1-10 M40-26
300 1:16:21 Klaudiusz Kozłowski 71 Szamotuły 8-10 M45-6
301 1:16:22 Robert Zając 75 Warszawa 26-03 M40-27
302 1:16:22 Karol Winniczuk 83 Warszawa 2-09
303 1:16:24 Patryk Dacka 88 Poznań 26-03
304 1:16:24 Bartosz Kryske 85 Zielona Góra 10-09
305 1:16:25 Sebastian Sobczak 75 Berlin 2-04 M40-28
306 1:16:25 Paweł Zieliński Białystok 14-05
307 1:16:25 Paweł Gorzelańczyk 96 Kraków 15-10
308 1:16:27 Sebastian Sikora 76 Gdynia 19-03 M40-29
309 1:16:27 Paulina Kaczyńska 91 Zielona Góra 10-09 K-9
310 1:16:29 Paweł Piotraschke 79 Sobótka 25-03
311 1:16:31 Sebastian Białobrzeski 89 Poznań 26-03
312 1:16:31 Marcin Wacko 85 Poznań 26-03
313 1:16:32 Piotr Szcześniak 80 Gdynia 19-03
314 1:16:32 Paweł Lisicki 75 Warszawa 26-03 M40-30
315 1:16:32 Aleksandra Brzezińska 91 Kościan 5-11 K-10
316 1:16:34 Adrian Żakowski 95 Poznań 26-03
317 1:16:34 Krzysztof Górecki 71 Murowana G 4-06 M45-7
318 1:16:36 Mariusz Dyczek 79 Dąbrowa G 9-04
319 1:16:37 Robert Korzeniowski 68 Warszawa 26-03 M45-8
320 1:16:38 Sebastian Boncler 73 Poznań 26-03 M40-31
321 1:16:38 Marek Wilczura 72 Warszawa 26-03 M45-9
322 1:16:38 Bartosz Kicziński 84 Wrocław 17-06
323 1:16:38 Roman Czaja 71 Zielona Góra 10-09 M45-10
324 1:16:39 Bartosz Feifer 88 Poznań 26-03
325 1:16:39 Marcin Niezgoda 90 Rzeszów 9-04
326 1:16:40 Artur Lorenc 84 Poznań 26-03
327 1:16:40 Kamil Gaik 97 Kraków 15-10
328 1:16:41 Jacek Dziechciowski 76 Leszno 19-03 M40-32
329 1:16:41 Mieszko Antoniak 90 Opole 14-05
330 1:16:42 Mateusz Brylewski 86 Poznań 26-03
331 1:16:43 Tomasz Owczarek 85 Piotrków Tr 23-06
332 1:16:44 Angelika Mach 91 Radom 25-06 K-11
333 1:16:45 Jakub Gałasiewicz 95 Warszawa 26-03
334 1:16:45 Wojciech Oliński 69 Poznań 26-03 M45-11
335 1:16:46 Seweryn Pogocki 79 Wiązowna 5-03
336 1:16:46 Adam Dymitroca 80 Świdnica 4-11
337 1:16:47 Daniel Taras 89 Sobótka 25-03
338 1:16:48 Zbigniew Murawski 66 Zielona Góra 10-09 M50-2
339 1:16:48 Piotr Jaśtal 94 Wieliczka 24-09
340 1:16:49 Grzegorz Szulik 81 Katowice 1-10
341 1:16:50 Maciej Edward Piotrowski 84 Warszawa 26-03
342 1:16:50 Paweł Grzywacz 89 Gniezno 17-09
343 1:16:50 Krzysztof Mulawa 98 Włocławek 8-10
344 1:16:51 Tomasz Filipowicz 86 Warszawa 2-09
345 1:16:51 Jakub Herba 92 Kraków 15-10
346 1:16:53 Jarosław Cichosz 85 Pabianice 2-04
347 1:16:54 Łukasz Chlebda 84 Kraków 19-03
348 1:16:54 Mateusz Mrówka 94 Rybnik 24-06
349 1:16:54 Łukasz Więckowski 95 Warszawa 2-09
350 1:16:54 Kamil Włodarczyk 87 Zielona Góra 10-09
351 1:16:55 Tomasz Kawik 91 Żywiec 2-04
352 1:16:55 Daniel Bosy 89 Śrem 18-06
353 1:16:56 Piotr Wijata 84 Sobótka 25-03
354 1:16:56 Dariusz Piasta 72 Warszawa 26-03 M45-12
355 1:16:57 Arkadiusz Baron 87 Katowice 1-10
356 1:16:58 Krystian Kochanek 80 Warszawa 26-03
357 1:16:58 Krzysztof Zawistowski 91 Poznań 26-03
358 1:16:58 Adam Supiński 91 Białystok 14-05
359 1:17:00 Aleksander Hoffman 72 Szamotuły 8-10 M45-13
360 1:17:01 Jacek Długosz 82 Warszawa 26-03
361 1:17:01 Paweł Moskal 97 Poznań 26-03
362 1:17:01 Marek Łabuz 75 Rzeszów 9-04 M40-33
363 1:17:01 Radosław Piasecki 78 Kościan 5-11
364 1:17:02 Paweł Bibułowicz 90 Białystok 14-05
365 1:17:02 Artur Wiśniewski 85 Bydgoszcz 21-05
366 1:17:03 Robert Wojnar 76 Poznań 26-03 M40-34
367 1:17:04 Kamil Kunert 85 Kietrz 10-06
368 1:17:05 Aleksandra Lisowska 90 Zbąszyń 24-09 K-12
369 1:17:05 Tomasz Regimowicz 76 Kościan 5-11 M40-35
370 1:17:06 Mariusz Pirek 85 Warszawa 26-03
371 1:17:06 Łukasz Zimmer 81 Zielona Góra 10-09
372 1:17:07 Mariusz Marszał 82 Gdynia 19-03
373 1:17:08 Dawid Cieślak 85 Poznań 26-03
374 1:17:08 Damian Jarecki 93 Szamotuły 8-10
375 1:17:09 Patryk Sarżyński 93 Kościan 5-11
376 1:17:10 Krzysztof Sobkowski 85 Poznań 26-03
377 1:17:10 Bartosz Kotowicz 79 Warszawa 2-09
378 1:17:12 Bartosz Stasikowski 83 Poznań 26-03
379 1:17:12 Wiesław Sosnowski 72 Puck 29-07 M45-14
380 1:17:13 Paweł Tymiński 83 Wiązowna 5-03
381 1:17:13 Mariusz Ignacak 77 Dąbrowa G 9-04 M40-36
382 1:17:16 Rafał Piekarski 96 Warszawa 26-03
383 1:17:17 Krystian Urbaszek 91 Warszawa 2-09
384 1:17:18 Adrian Bednarczyk 82 Bydgoszcz 21-05
385 1:17:20 Maciej Kwarta 88 Gdańsk 5-11
386 1:17:21 Przemysław Kaliński 82 Wiązowna 5-03
387 1:17:21 Sebastian Bereszyński 87 Poznań 26-03
388 1:17:21 Maciej Małecki 86 Warszawa 26-03
389 1:17:21 Grzegorz Kłos 84 Piła 2-09
390 1:17:21 Ewelina Paprocka 87 Gdańsk 5-11 K-13
391 1:17:24 Paulina Golec 81 Wiązowna 5-03 K-14
392 1:17:24 Jurek Dral 68 Bytom 17-09 M45-15
393 1:17:25 Łukasz Wawrzyniak 85 Gdynia 19-03
394 1:17:25 Witold Nowacki 73 Poznań 26-03 M40-37
395 1:17:25 Piotr Kaźmierczak 81 Swarzędz 10-09
396 1:17:25 Jarosław Mudziejewski 75 Szamotuły 8-10 M40-38
397 1:17:26 Damian Wojcieszonek 97 Gryfino 3-05
398 1:17:26 Przemysław Walewski 67 Kościan 5-11 M50-3
399 1:17:27 Damian Filoda 89 Leszno 19-03
400 1:17:27 Dawid Trojan 85 Białystok 14-05
401 1:17:29 Jakub Piech 86 Poznań 26-03
402 1:17:29 Janusz Łazarski 83 Węgorzewo 2-05
403 1:17:29 Łukasz Brylski 84 Warszawa 2-09
404 1:17:30 Michał Jamioł 80 Kielce 7-05
405 1:17:30 Michał Łukaszuk 80 Warszawa 2-09
406 1:17:30 Mariusz Wojdyło 87 Toruń 29-10
407 1:17:32 Adrian Połeć 92 Ruda Śl. 29-07
408 1:17:33 Mateusz Agaciak 91 Poznań 26-03
409 1:17:33 Janusz Kacperski 80 Węgorzewo 2-05
410 1:17:34 Tomasz Owczarzak 89 Poznań 26-03
411 1:17:35 Łukasz Kosieradzki 91 Warszawa 26-03
412 1:17:37 Paweł Krochmal 93 Piła 2-09
413 1:17:39 Grzegorz Urbańczyk 87 Grodzisk W 11-06
414 1:17:39 Przemysław Szpeciński 95 Toruń 29-10
415 1:17:40 Rafał Krzeszewski 90 Warszawa 26-03
416 1:17:40 Paweł Rozmianiec 87 Warszawa 26-03
417 1:17:40 Dawid Nowaczyk 79 Zielona Góra 10-09
418 1:17:41 Bartosz Wiligalski 89 Unisław 24-06
419 1:17:41 Krzysztof Janik 85 Kraków 15-10
420 1:17:44 Szymon Łukowicz 80 Wrocław 17-06
421 1:17:45 Piotr Chmiel 70 Skarżysko K 20-08 M45-16
422 1:17:45 Michał Smalec 81 Augustów 10-09
423 1:17:47 Przemysław Flaga 83 Bydgoszcz 21-05
424 1:17:47 Marek Kowalczyk 78 Bydgoszcz 21-05
425 1:17:48 Kacper Adam 92 Poznań 26-03
426 1:17:48 Rafał Stachowski 91 Piła 2-09
427 1:17:48 Dawid Romanowski 87 Zielona Góra 10-09
428 1:17:48 Jacek Bedkowski 80 Łowicz 17-09
429 1:17:48 Robert Makowiec 75 Kraków 15-10 M40-39
430 1:17:48 Krzysztof Sarapuk 70 Gdańsk 5-11 M45-17
431 1:17:51 Paweł Tadejewski 79 Poznań 26-03
432 1:17:51 Maciej Kaminik 89 Śrem 18-06
433 1:17:51 Marcin Mikuś 86 Gdańsk 5-11
434 1:17:52 Paweł Łączny 83 Poznań 26-03
435 1:17:52 Janusz Rączka 91 Warszawa 2-09
436 1:17:52 Rafał Kołodzik 86 Kraków 15-10
437 1:17:53 Rafał Żak 80 Kraków 19-03
438 1:17:53 Szymon Wiktorowicz 96 Skarżysko K 20-08
439 1:17:54 Mateusz Gapski 87 Gdynia 19-03
440 1:17:54 Tomasz Popławski 82 Swarzędz 10-09
441 1:17:55 Marcin Sajek 85 Poznań 26-03
442 1:17:55 Jakub Lysko 85 Piła 2-09
443 1:17:56 Bernard Rzepka 68 Kraków 15-10 M45-18
444 1:17:57 Krzysztof Lisak 83 Warszawa 26-03
445 1:17:57 Marcin Domagała 80 Zielona Góra 10-09
446 1:17:57 Marcin Stańczak 79 Włocławek 8-10
447 1:17:57 Krzesimir Siatka 85 Kraków 15-10
448 1:18:01 Michał Kumolka 94 Leszno 19-03
449 1:18:01 Jakub Karasek 90 Siedlce 27-08
450 1:18:02 Agnieszka Gortel-Maciuk 77 Gdynia 19-03 K-15
451 1:18:02 Wojciech Omielan 94 Warszawa 26-03
452 1:18:02 Grzegorz Szymura 71 Dąbrowa G 9-04 M45-19
453 1:18:02 Damian Chojnicki 97 Włocławek 8-10
454 1:18:03 Artur Pelikan 94 Kraków 19-03
455 1:18:03 Adam Chudzicki 87 Poznań 26-03
456 1:18:03 Szymon Fluks 83 Poznań 26-03
457 1:18:04 Michał Witkowski 89 Łowicz 17-09
458 1:18:04 Paweł Pacholec 80 Gdańsk 5-11
459 1:18:05 Mateusz Petelski 86 Gdynia 19-03
460 1:18:05 Krzysztof Włoczewski 78 Zielona Góra 10-09
461 1:18:06 Jakub Ołowski 84 Gdynia 19-03
462 1:18:06 Tomasz Puda 86 Warszawa 26-03
463 1:18:06 Mateusz Łękawa 92 Katowice 1-10
464 1:18:07 Adam Maniak 79 Berlin 2-04
465 1:18:09 Jacek Michulec 80 Żywiec 2-04
466 1:18:10 Marek Grochowski 70 Gdynia 19-03 M45-20
467 1:18:10 Sebastian Dymek 82 Murowana G 4-06
468 1:18:10 Tomasz Piotrowski 71 Warszawa 2-09 M45-21
469 1:18:10 Dariusz Laksa 84 Bytom 17-09
470 1:18:10 Łukasz Tyniec 84 Katowice 1-10
471 1:18:11 Bartosz Roskosz 89 Berlin 2-04
472 1:18:11 Waldemar Ozga 76 Wrocław 17-06 M40-40
473 1:18:11 Paweł Perdion 79 Toruń 29-10
474 1:18:12 Monika Kaczmarek 89 Poznań 26-03 K-16
475 1:18:13 Marek Barczewski 89 Warszawa 26-03
476 1:18:13 Łukasz Belowski 82 Warszawa 26-03
477 1:18:13 Jakub Wawrzyniak 85 Poznań 26-03
478 1:18:13 Zbigniew Dulemba 84 Skarżysko K 20-08
479 1:18:14 Marcin Dubiel 87 Poznań 26-03
480 1:18:14 Tomasz Kramski 74 Swarzędz 10-09 M40-41
481 1:18:14 Rafał Jura 87 Kraków 15-10
482 1:18:15 Dariusz Starzyński 74 Ostrzeszów 23-04 M40-42
483 1:18:15 Anna Gosk 90 Piła 2-09 K-17
484 1:18:15 Radek Gozdek 73 Warszawa 2-09 M40-43
485 1:18:17 Marcin Ryłko 79 Poznań 26-03
486 1:18:17 Anna Szyszka 90 Warszawa 26-03 K-18
487 1:18:18 Michał Kubiak 81 Poznań 26-03
488 1:18:18 Piotr Manikowski 78 Poznań 26-03
489 1:18:18 Damian Falandysz 87 Błonie 20-08
490 1:18:19 Robert Antczak2 81 Kietrz 10-06
491 1:18:19 Arkadiusz Połeć 90 Ruda Śl. 29-07
492 1:18:20 Bogusz Podgórski 86 Swarzędz 10-09
493 1:18:21 Jarek Olszówka 82 Barcelona 12-02
494 1:18:21 Patryk Drężek 95 Ostrołęka 28-05
495 1:18:21 Patrycja Talar 86 Swarzędz 10-09 K-19
496 1:18:21 Dariusz Szopiński 82 Gdańsk 5-11
497 1:18:23 Piotr Rosiak 76 Warszawa 26-03 M40-44
498 1:18:23 Marek Szcześniak 74 Poznań 26-03 M40-45
499 1:18:23 Zbigniew Bartkowski 64 Gdańsk 5-11 M50-4
500 1:18:24 Robert Gehrke 87 Szamotuły 8-10
501 1:18:25 Dariusz Śliwiński 88 Bydgoszcz 21-05
502 1:18:26 Izabela Parszczyńska 88 Paryż 5-03 K-20
503 1:18:26 Józef Koźmiński 81 Katowice 1-10
504 1:18:27 Wojciech Pietrzyk 77 Kraków 19-03 M40-46
505 1:18:27 Łukasz Nowak2 94 Warszawa 26-03
506 1:18:27 Anna Rostkowska 80 Rzeszów 9-04 K-21
507 1:18:27 Michał Zdunek 77 Kielce 7-05 M40-47
508 1:18:28 Andrzej Kowalczyk 87 Poznań 26-03
509 1:18:32 Mariusz Gucze 80 Poznań 26-03
510 1:18:33 Sławomir Białobrzewski 79 Poznań 26-03
511 1:18:33 Jacek Seweryn 78 Dąbrowa G 9-04
512 1:18:34 Jakub Michalak 93 Poznań 26-03
513 1:18:34 Krzysztof Pachuta 82 Ostrzeszów 23-04
514 1:18:35 Krystian Czajka 81 Warszawa 26-03
515 1:18:35 Tomasz Lipiec 71 Warszawa 26-03 M45-22
516 1:18:35 Błażej Wyka 83 Poznań 26-03
517 1:18:35 Damian Kutera 85 Skarżysko K 20-08
518 1:18:35 Maciej Szczeciński 82 Gliwice 22-10
519 1:18:35 Bartosz Banach 86 Gdańsk 5-11
520 1:18:36 Radosław Zajk 83 Gdynia 19-03
521 1:18:36 Cezary Bednarz 88 Śrem 18-06
522 1:18:36 Rafał Chętnik 77 Warszawa 2-09 M40-48
523 1:18:37 Marcin Góralski 80 Gdynia 19-03
524 1:18:37 Łukasz Złotkowski 79 Leszno 19-03
525 1:18:37 Rafał Czarnojańczyk 75 Poznań 26-03 M40-49
526 1:18:37 Marek Żaba 84 Gliwice 22-10
527 1:18:38 Krzysztof Sawicki 89 Szczecin 27-08
528 1:18:39 Rafał Borzyszkowski 89 Gdynia 19-03
529 1:18:39 Fabian Sternik 92 Leszno 19-03
530 1:18:39 Dariusz Bronowski 77 Dąbrowa G 9-04 M40-50
531 1:18:39 Łukasz Marcjanek 89 Świdnica 4-11
532 1:18:40 Piotr Rolbiecki 87 Gdynia 19-03
533 1:18:40 Tomasz Jędraszek 81 Węgorzewo 2-05
534 1:18:40 Dawid Jakubowski 87 Warszawa 2-09
535 1:18:41 Wojciech Grądzki 91 Gdynia 19-03
536 1:18:41 Patryk Łazarski 91 Poznań 26-03
537 1:18:41 Konrad Pustułka 80 Warszawa 26-03
538 1:18:42 Piotr Stochmalski 89 Poznań 26-03
539 1:18:42 Tomek Osowski 88 Szamotuły 8-10
540 1:18:43 Robert Gaczkowski 75 Poznań 26-03 M40-51
541 1:18:44 Maciej Krawczyk 80 Kraków 19-03
542 1:18:44 Krzysztof Jędrzejak 87 Warszawa 26-03
543 1:18:45 Andrzej Pietrzak 75 Pabianice 2-04 M40-52
544 1:18:45 Michał Przerwa 87 Ostrzeszów 23-04
545 1:18:47 Piotr Grzegórzek 87 Poznań 26-03
546 1:18:47 Kamil Nagórski 75 Warszawa 26-03 M40-53
547 1:18:48 Sylwester Cichacki 89 Warszawa 26-03
548 1:18:48 Piotr Siatka 89 Kraków 15-10
549 1:18:50 Błażej Wytwer 88 Piła 2-09
550 1:18:51 Michał Majka 78 Warszawa 26-03
551 1:18:51 Marcin Dyrlaga 84 Żywiec 2-04
552 1:18:52 Dominik Kryca 82 Leszno 19-03
553 1:18:52 Michał Ruciński 85 Gdynia 19-03
554 1:18:52 Sławomir Sławiński 82 Wałbrzych 20-08
555 1:18:52 Piotr Uznański 86 Kraków 15-10
556 1:18:55 Michał Garczarczyk 87 Warszawa 26-03
557 1:18:55 Adam Starzyński 76 Warszawa 26-03 M40-54
558 1:18:55 Zbigniew Lamparski 87 Węgorzewo 2-05
559 1:18:55 Sebastian Wąsicki 88 Siedlce 27-08
560 1:18:56 Marcin Grzegorzyca 84 Kraków 19-03
561 1:18:56 Krzysztof Diebel 80 Dąbrowa G 9-04
562 1:18:56 Mariusz Ziółkowski 83 Unisław 24-06
563 1:18:56 Roman Janowicz 70 Kościan 5-11 M45-23
564 1:18:57 Michał Nowosielski 77 Warszawa 26-03 M40-55
565 1:18:58 Tomasz Majewski 80 Warszawa 26-03
566 1:18:58 Jacek Mejer 82 Poznań 26-03
567 1:18:59 Maciej Górzyński 70 Warszawa 26-03 M45-24
568 1:18:59 Marcin Chlebowski 88 Kościan 5-11
569 1:18:59 Anna Łapińska 89 Gdańsk 5-11 K-22
570 1:19:01 Dawid Świder 88 Gdynia 19-03
571 1:19:01 Piotr Muskietorz 88 Gliwice 22-10
572 1:19:02 Przemysław Gorczakowski 88 Swarzędz 10-09
573 1:19:03 Rafał Pająk 91 Warszawa 26-03
574 1:19:03 Piotr Wiśniewski 81 Unisław 24-06
575 1:19:03 Szymon Polak 74 Słupsk 30-09 M40-56
576 1:19:05 Krzysztof Bryła 79 Gniezno 17-09
577 1:19:05 Michał Domowicz 93 Zbąszyń 24-09
578 1:19:06 Aleksander Burzyński 77 Gdynia 19-03 M40-57
579 1:19:06 Jakub Went 81 Gdynia 19-03
580 1:19:06 Krzysztof Wolski 83 Gdynia 19-03
581 1:19:07 Piotr Stolarz 77 Dąbrowa G 9-04 M40-58
582 1:19:07 Patryk Niepokój 79 Gdańsk 5-11
583 1:19:08 Adam Szydlik 76 Łomża 7-05 M40-59
584 1:19:08 Grzegorz Wcisło 82 Goteborg 21-05
585 1:19:08 Krzysztof Orzeł 76 Wieliczka 24-09 M40-60
586 1:19:09 Waldemar Bać 76 Warszawa 26-03 M40-61
587 1:19:09 Dawid Smolak 89 Warszawa 2-09
588 1:19:10 Maciej Bochnak 84 Żywiec 2-04
589 1:19:10 Grzegorz Kujawski 78 Puck 29-07
590 1:19:10 Wojciech Piszczatowski 71 Błonie 20-08 M45-25
591 1:19:11 Wiesław Pyra 72 Opole 14-05 M45-26
592 1:19:11 Jacek Chruściel 82 Siedlce 27-08
593 1:19:11 Dariusz Styś 85 Warszawa 2-09
594 1:19:11 Przemysław Koziarz 91 Gliwice 22-10
595 1:19:12 Michał Jagieło 86 Radom 25-06
596 1:19:13 Mateusz Pawełczak 95 Ostrów Wkp. 2-04
597 1:19:14 Jarosław Sieklicki 71 Warszawa 26-03 M45-27
598 1:19:14 Krzysztof Brągiel 87 Białystok 14-05
599 1:19:14 Mirosław Sroka 78 Wieliczka 24-09
600 1:19:14 Krzysztof Cieślak 65 Szamotuły 8-10 M50-5
601 1:19:16 Marcin Niepsuj 81 Węgorzewo 2-05
602 1:19:16 Daniel Pluta 85 Warszawa 2-09
603 1:19:18 Mirosław Borycki 76 Dąbrowa G 9-04 M40-62
604 1:19:19 Mariusz Nowak 89 Poznań 26-03
605 1:19:20 Piotr Krupa 85 Warszawa 26-03
606 1:19:20 Krzysztof Okrzesik 84 Legnica 9-04
607 1:19:20 Łukasz Wyrozębski 82 Szczecin 27-08
608 1:19:21 Jarosław Glinkowski 82 Murowana G 4-06
609 1:19:22 Mateusz Grajek 90 Kościan 5-11
610 1:19:23 Tobiasz Nowakowski 87 Warszawa 2-09
611 1:19:23 Piotr Piątkowski 95 Warszawa 2-09
612 1:19:23 Andrzej Radzikowski 81 Łowicz 17-09
613 1:19:23 Mateusz Kałuża 94 Kraków 15-10
614 1:19:24 Przemysław Jażło 85 Warszawa 26-03
615 1:19:24 Piotr Sztandera 87 Wrocław 8-04
616 1:19:24 Maciej Maćkowski 88 Toruń 29-10
617 1:19:25 Paweł Starz 81 Warszawa 26-03
618 1:19:25 Agnieszka Janasiak 81 Ostrów Wkp. 2-04 K-23
619 1:19:25 Krystian Stach 83 Kietrz 10-06
620 1:19:25 Michał Kuńczak 89 Warszawa 2-09
621 1:19:26 Paweł Gregorczuk 84 Warszawa 26-03
622 1:19:26 Jarosław Wawrzynkiewicz 77 Poznań 26-03 M40-63
623 1:19:26 Robert Zych 78 Warszawa 26-03
624 1:19:26 Łukasz Kaczmarczyk 88 Gdańsk 5-11
625 1:19:28 Grzegorz Michalak 97 Poznań 26-03
626 1:19:28 Patryk Aid 91 Wrocław 8-04
627 1:19:28 Tomasz Radtka 74 Murowana G 4-06 M40-64
628 1:19:29 Daniel Kapczyński 82 Poznań 26-03
629 1:19:29 Przemysław Lasoń 90 Poznań 26-03
630 1:19:29 Tomasz Kozłowicz 92 Kraków 15-10
631 1:19:30 Krzysztof Szczot 69 Poznań 26-03 M45-28
632 1:19:30 Paweł Włodarczyk 85 Poznań 26-03
633 1:19:30 Piotr Kobylarz 86 Rzeszów 9-04
634 1:19:30 Marek Knesz 68 Rybnik 24-06 M45-29
635 1:19:30 Leszek Sikorski 85 Gdańsk 5-11
636 1:19:31 Marek Ciszewski 78 Wrocław 8-04
637 1:19:31 Arek Wnukowski 71 Skarżysko K 20-08 M45-30
638 1:19:32 Piotr Karasiewicz 62 Poznań 26-03 M55-2
639 1:19:32 Roman Kołodziejczyk 67 Poznań 26-03 M50-6
640 1:19:32 Karol Krzyżanowski 72 Węgorzewo 2-05 M45-31
641 1:19:32 Grzegorz Jezierski 64 Śrem 18-06 M50-7
642 1:19:32 Marcin Długosz 85 Swarzędz 10-09
643 1:19:32 Roman Liśkiewicz 69 Gdańsk 5-11 M45-32
644 1:19:33 Szymon Bodylski 90 Poznań 26-03
645 1:19:33 Michał Welber 89 Warszawa 26-03
646 1:19:34 Grzegorz Kielin 76 Wiązowna 5-03 M40-65
647 1:19:34 Michał Gołaszewski 76 Warszawa 26-03 M40-66
648 1:19:34 Radosław Hetman 81 Dąbrowa G 9-04
649 1:19:34 Maciej Kosmala 94 Gdańsk 5-11
650 1:19:35 Hubert Jaśkiewicz 88 Pabianice 2-04
651 1:19:36 Patryk Kościelski 75 Warszawa 26-03 M40-67
652 1:19:36 Cezary Walkowski 76 Poznań 26-03 M40-68
653 1:19:36 Dariusz Żyluk 77 Warszawa 26-03 M40-69
654 1:19:37 Paweł Mitruś 92 Warszawa 26-03
655 1:19:37 Zenon Stępień 63 Warszawa 26-03 M50-8
656 1:19:37 Kacper Kąkol 93 Kraków 15-10
657 1:19:38 Tomasz Szajda 79 Poznań 26-03
658 1:19:38 Paweł Rezulak 88 Szczecin 27-08
659 1:19:38 Krzysztof Nowosielski 76 Łódź 10-09 M40-70
660 1:19:39 Tomasz Bomba 92 Warszawa 26-03
661 1:19:39 Rafał Grabski 92 Poznań 26-03
662 1:19:39 Dariusz Marek 85 Wieliczka 24-09
663 1:19:39 Zuzanna Mokros 93 Gdańsk 5-11 K-24
664 1:19:40 Adam Jaroniec 85 Poznań 26-03
665 1:19:40 Rafał Bardziński 92 Legnica 8-10
666 1:19:40 Paweł Osowski 86 Szamotuły 8-10
667 1:19:41 Arkadiusz Aksiucik 81 Warszawa 26-03
668 1:19:41 Krzysztof Kammer 86 Poznań 26-03
669 1:19:41 Marek Zych 88 Płock 10-09
670 1:19:42 Paweł Kalinowski 84 Warszawa 26-03
671 1:19:42 Adrian Stempniak 89 Poznań 26-03
672 1:19:43 Tomasz Kołakowski 88 Poznań 26-03
673 1:19:43 Piotr Mierzejewski 71 Hajnówka 21-05 M45-33
674 1:19:43 Paweł Biały 90 Piła 2-09
675 1:19:44 Michalina Mendecka 92 Warszawa 26-03 K-25
676 1:19:45 Damian Przybysz 83 Warszawa 26-03
677 1:19:45 Rafał Stankowski 81 Błonie 20-08
678 1:19:46 Grzegorz Sroka 71 Poznań 26-03 M45-34
679 1:19:46 Wojciech Grabiński 94 Wrocław 8-04
680 1:19:46 Mariusz Buczyński 82 Dąbrowa G 9-04
681 1:19:46 Grzegorz Fedak 78 Rzeszów 9-04
682 1:19:46 Andrzej Kędzierski 80 Piła 2-09
683 1:19:46 Michał Nowicki 97 Gliwice 22-10
684 1:19:47 Aneta Suwaj 86 Piła 2-09 K-26
685 1:19:48 Grzegorz Terlikowski 85 Poznań 26-03
686 1:19:48 Łukasz Banaszewski 91 Pabianice 2-04
687 1:19:48 Wojciech Staniszewski 77 Gniezno 17-09 M40-71
688 1:19:48 Konrad Naborczyk 87 Katowice 1-10
689 1:19:48 Wojciech Świderek 82 Toruń 29-10
690 1:19:49 Michał Jadach 91 Poznań 26-03
691 1:19:49 Kamil Niedźwiadek 89 Warszawa 26-03
692 1:19:49 Jacek Wróblewski 81 Warszawa 26-03
693 1:19:49 Krzysztof Rzeźniczek 73 Dąbrowa G 9-04 M40-72
694 1:19:51 Przemysław Menziński 87 Wiązowna 5-03
695 1:19:51 Jakub Juskowiak 77 Poznań 26-03 M40-73
696 1:19:51 Leszek Kononowicz 84 Poznań 26-03
697 1:19:51 Grzegorz Ulanowski 74 Poznań 26-03 M40-74
698 1:19:52 Paweł Jarzębowicz 79 Dąbrowa G 9-04
699 1:19:53 Zbigniew Wojtysiak 72 Kraków 19-03 M45-35
700 1:19:53 Michał Kołaciński 81 Poznań 26-03
701 1:19:54 Leszek Stubiński 76 Wiązowna 5-03 M40-75
702 1:19:54 Paweł Wardziński 88 Poznań 26-03
703 1:19:55 Marcin Lipowski 82 Warszawa 26-03
704 1:19:56 Robert Bagiński 71 Poznań 26-03 M45-36
705 1:19:56 Dariusz Filipowski 72 Gdańsk 5-11 M45-37
706 1:19:57 Patryk Dudzic 88 Warszawa 26-03
707 1:19:59 Robert Latała 86 Kraków 19-03
708 1:19:59 Krzysztof Stawarz 80 Warszawa 26-03
709 1:20:00 Piotr Bryś 79 Warszawa 26-03
710 1:20:01 Marcin Wieczorek 82 Poznań 26-03
711 1:20:01 Paweł Rogowski 94 Swarzędz 10-09
712 1:20:01 Krzysztof Kaweczyński 81 Kościan 5-11
713 1:20:01 Marcin Stachowski 79 Kościan 5-11
714 1:20:03 Robert Rawecki 77 Swarzędz 10-09 M40-76
715 1:20:04 Mariusz Drożdż 69 Warszawa 26-03 M45-38
716 1:20:04 Damian Mrożek 76 Gdańsk 5-11 M40-77
717 1:20:05 Jakub Kulesza 80 Sobótka 25-03
718 1:20:05 Łukasz Gregorczyk 83 Warszawa 26-03
719 1:20:05 Ewa Kucharska 81 Rybnik 24-06 K-27
720 1:20:05 Piotr Górka 70 Szczecin 27-08 M45-39
721 1:20:06 Łukasz Karasowski 83 Leszno 19-03
722 1:20:06 Wojtek Marzec 90 Warszawa 26-03
723 1:20:06 Krzysztof Misiurek 88 Radzymin 15-08
724 1:20:06 Marcin Stępień 80 Legnica 8-10
725 1:20:07 Mariusz Klatka 79 Dąbrowa G 9-04
726 1:20:08 Agnieszka Jerzyk 88 Leszno 19-03 K-28
727 1:20:08 Robert Pontus 85 Świdnica 4-11
728 1:20:09 Mateusz Sztandur 90 Warszawa 26-03
729 1:20:09 Bartosz Szymański 81 Chorzów 10-09
730 1:20:10 Jerzy Ponikiewski 78 Leszno 19-03
731 1:20:10 Adam Florczak 79 Warszawa 26-03
732 1:20:10 Marcin Szydlowski 79 Berlin 2-04
733 1:20:10 Paweł Wojtczak 85 Pabianice 2-04
734 1:20:11 Maciej Hasiak 86 Rzeszów 9-04
735 1:20:11 Paweł Molczyk 72 Rzeszów 9-04 M45-40
736 1:20:12 Radek Serwiński 82 Warszawa 26-03
737 1:20:12 Radosław Langner 88 Opole 14-05
738 1:20:13 Grzegorz Książek 91 Poznań 26-03
739 1:20:13 Sylwester Żydkiewicz 70 Pabianice 2-04 M45-41
740 1:20:13 Sławomir Szurek 71 Katowice 1-10 M45-42
741 1:20:14 Mirosław Mastyk 82 Gniezno 17-09
742 1:20:15 Piotr Magiera 82 Żywiec 2-04
743 1:20:16 Maciej Jagielski 75 Warszawa 26-03 M40-78
744 1:20:16 Artur Musiał 76 Poznań 26-03 M40-79
745 1:20:16 Piotr Burdka 76 Pabianice 2-04 M40-80
746 1:20:17 Łukasz Kamerduła 80 Poznań 26-03
747 1:20:17 Piotr Śliwiński 85 Gliwice 22-10
748 1:20:18 Mariusz Sitnicki 77 Leszno 19-03 M40-81
749 1:20:18 Janusz Łukomski 78 Warszawa 26-03
750 1:20:18 Damian Lazar 85 Dąbrowa G 9-04
751 1:20:18 Damian Cabaj 86 Świdnica 4-11
752 1:20:19 Jakub Goiński 83 Poznań 26-03
753 1:20:19 Artur Kaczmarek 84 Poznań 26-03
754 1:20:19 Dominik Szulc 88 Poznań 26-03
755 1:20:19 Piotr Brzoza 85 Kielce 7-05
756 1:20:19 Radosław Małolepszy 80 Inowrocław 13-05
757 1:20:20 Michał Przybysz 82 Warszawa 26-03
758 1:20:21 Tomasz Koebsch 78 Poznań 26-03
759 1:20:22 Kamil Horba 86 Węgorzewo 2-05
760 1:20:23 Andrzej Borys 78 Rzeszów 9-04
761 1:20:23 Robert Ślęzak 76 Toruń 29-10 M40-82
762 1:20:24 Karol Ostapczuk 95 Warszawa 26-03
763 1:20:24 Witold Bulik 69 Żywiec 2-04 M45-43
764 1:20:24 Paweł Kondzior 75 Świdnica 4-11 M40-83
765 1:20:25 Adam Piegowski 84 Opole 14-05
766 1:20:25 Krzysztof Dominikowski 80 Świdnica 4-11
767 1:20:26 Hubert Hampel 93 Leszno 19-03
768 1:20:26 Sławomir Jarząbek 85 Warszawa 26-03
769 1:20:26 Robert Antczak 62 Trzemeszno 3-05 M55-3
770 1:20:26 Tomasz Korzeniowski 85 Siedlce 27-08
771 1:20:26 Lech Głowiak 85 Katowice 1-10
772 1:20:27 Gabriel Kozłowski 73 Warszawa 26-03 M40-84
773 1:20:27 Jakub Marzyjanek 87 Poznań 26-03
774 1:20:28 Klaudiusz Walendziak 75 Unisław 24-06 M40-85
775 1:20:28 Piotr Nowak 90 Łódź 10-09
776 1:20:29 Przemysław Oleksy 85 Kraków 19-03
777 1:20:29 Artur Bobrowicz 84 Bydgoszcz 21-05
778 1:20:29 Tomasz Maślanka 72 Bytom 17-09 M45-44
779 1:20:29 Krystian Groń 90 Gliwice 22-10
780 1:20:30 Katarzyna Albrycht 82 Rzeszów 9-04 K-29
781 1:20:31 Bartosz Porzuczek 81 Ostia 12-03
782 1:20:31 Andrzej Godlewski 85 Białystok 14-05
783 1:20:32 Mariusz Walczyński 81 Rybnik 24-06
784 1:20:32 Krzysztof Śliwa 85 Warszawa 26-03
785 1:20:32 Marcin Kapela 80 Szamotuły 8-10
786 1:20:32 Grzegorz Kużaj 78 Legnica 8-10
787 1:20:34 Jacek Bosacki 89 Poznań 26-03
788 1:20:34 Paweł Milczarek 89 Poznań 26-03
789 1:20:34 Mariusz Rębisz 71 Dąbrowa G 9-04 M45-45
790 1:20:34 Jakub Glajcar 84 Ruda Śl. 29-07
791 1:20:34 Marcin Machoń 83 Toruń 29-10
792 1:20:35 Tomasz Waszkiewicz 82 Gryfino 3-05
793 1:20:36 Radosław Bialic 77 Leszno 19-03 M40-86
794 1:20:37 Arkadiusz Buczyński 74 Dąbrowa G 9-04 M40-87
795 1:20:37 Piotr Mikołajczyk 80 Nowa Sól 27-05
796 1:20:37 Krzysztof Tomaszewski 67 Murowana G 4-06 M50-9
797 1:20:38 Adrian Kwiatkowski 85 Warszawa 26-03
798 1:20:38 Jarosław Marchewka 66 Warszawa 26-03 M50-10
799 1:20:38 Marcin Baszak 79 Wrocław 8-04
800 1:20:38 Łukasz Szymczak 91 Katowice 1-10
801 1:20:39 Michał Łasiński 87 Warszawa 26-03
802 1:20:39 Maciej Kiper 78 Rzeszów 9-04
803 1:20:39 Paweł Łodej 77 Ołomuniec 24-06 M40-88
804 1:20:39 Sławomir Foremski 68 Włocławek 8-10 M45-46
805 1:20:40 Radosław Maluchnik 76 Mława 15-10 M40-89
806 1:20:41 Marcin Kruba 87 Kraków 19-03
807 1:20:41 Marcin Wodarczyk 84 Kraków 19-03
808 1:20:41 Witold Mierzwa 74 Poznań 26-03 M40-90
809 1:20:41 Karol Kowalski 94 Węgorzewo 2-05
810 1:20:42 Zygmunt Kokoszka 77 Kraków 19-03 M40-91
811 1:20:43 Tomasz Bielawski 91 Leszno 19-03
812 1:20:43 Patryk Niedziałkowski 93 Poznań 26-03
813 1:20:43 Sławomir Naskręt 74 Szamotuły 8-10 M40-92
814 1:20:44 Szymon Chyba 78 Dąbrowa G 9-04
815 1:20:45 Paweł Kokocki 90 Warszawa 26-03
816 1:20:46 Michał Salak 80 Warszawa 26-03
817 1:20:46 Wojciech Nowacki 87 Dąbrowa G 9-04
818 1:20:47 Paweł Bułeczka 84 Pabianice 2-04
819 1:20:48 Bartosz Aleksandrowicz 87 Leszno 19-03
820 1:20:48 Piotr Cieszyński 72 Swarzędz 10-09 M45-47
821 1:20:49 Radosław Selke 85 Warszawa 26-03
822 1:20:49 Bartosz Tuszewski 76 Poznań 26-03 M40-93
823 1:20:49 Łukasz Brzeźnicki 89 Pabianice 2-04
824 1:20:50 Mariusz Adamowski 81 Poznań 26-03
825 1:20:50 Kamil Sójka 89 Poznań 26-03
826 1:20:50 Wojciech Labudda 83 Puck 29-07
827 1:20:52 Damian Kaletka 85 Poznań 26-03
828 1:20:53 Kamil Jasek 87 Warszawa 26-03
829 1:20:53 Łukasz Szymborski 84 Warszawa 26-03
830 1:20:54 Krzysztof Cegiełko 81 Dąbrowa G 9-04
831 1:20:54 Jakub Ploch 89 Henryków 12-08
832 1:20:56 Łukasz Kulesza 85 Poznań 26-03
833 1:20:56 Maciej Muszyński 88 Warszawa 26-03
834 1:20:56 Marcin Janiak 84 Bydgoszcz 21-05
835 1:20:56 Adam Mielczarek 80 Płock 10-09
836 1:20:57 Daniel Korytowski 74 Poznań 26-03 M40-94
837 1:20:57 Tomasz Duliniec 75 Ostrów Wkp. 2-04 M40-95
838 1:20:57 Damian Kraus 96 Bydgoszcz 21-05
839 1:20:57 Edmund Kramarz 69 Szczecin 27-08 M45-48
840 1:20:58 Piotr Malina 78 Kraków 19-03
841 1:20:58 Michał Krawczyk 81 Warszawa 26-03
842 1:20:58 Karol Wiącek 84 Poznań 26-03
843 1:20:58 Sebastian Bartnik 76 Gliwice 22-10 M40-96
844 1:20:59 Dominik Sas 90 Rybnik 24-06
845 1:20:59 Wioletta Paduszyńska 85 Leszno 19-03 K-30
846 1:20:59 Karol Bryl 82 Sobótka 25-03
847 1:20:59 Daniel Domirski 84 Warszawa 26-03
848 1:20:59 Michał Jokiel 87 Warszawa 26-03
849 1:20:59 Krzysztof Matecki 76 Poznań 26-03 M40-97
850 1:20:59 Radosław Sołtysek 74 Poznań 26-03 M40-98
851 1:21:00 Artur Rosiński 93 Ruda Śl. 29-07
852 1:21:01 Marcin Nikonor 83 Sobótka 25-03
853 1:21:01 Marcin Giezek 83 Poznań 26-03
854 1:21:02 Tomasz Łuczyński 73 Warszawa 26-03 M40-99
855 1:21:02 Paweł Kapłoń 79 Szczecin 27-08
856 1:21:02 Robert Sikora 80 Piła 2-09
857 1:21:03 Krzysztof Krygier 91 Łódź 10-09
858 1:21:04 Łukasz Kaczmarek 90 Leszno 19-03
859 1:21:04 Michał Mokrzański 83 Warszawa 26-03
860 1:21:04 Krzysztof Wendeker 94 Poznań 26-03
861 1:21:04 Piotr Chodorski 73 Miękinia 9-04 M40-100
862 1:21:04 Robert Czech 78 Dąbrowa G 9-04
863 1:21:04 Tomasz Chawawko 74 Wągrowiec 22-10 M40-101
864 1:21:05 Piotr Łomiak 71 Warszawa 26-03 M45-49
865 1:21:05 Piotr Wieczorek 78 Warszawa 26-03
866 1:21:05 Paweł Widawski 83 Dąbrowa G 9-04
867 1:21:06 Piotr Basiński 89 Jelcz L 1-05
868 1:21:07 Damian Kaźmierczak 77 Szamotuły 8-10 M40-102
869 1:21:08 Adam Ambrozik 75 Leszno 19-03 M40-103
870 1:21:08 Przemysław Janiak 86 Warszawa 26-03
871 1:21:08 Robert Kuriata 66 Warszawa 26-03 M50-11
872 1:21:08 Marcin Rakoczy 76 Warszawa 26-03 M40-104
873 1:21:08 Dariusz Zych 70 Poznań 26-03 M45-50
874 1:21:08 Filip Śmieiński 85 Grodzisk W 11-06
875 1:21:09 Marcin Kossek 85 Warszawa 26-03
876 1:21:09 Remigiusz Ogłoza 95 Szczecin 27-08
877 1:21:10 Kamil Kozioł 91 Kraków 19-03
878 1:21:10 Paweł Śliwiński 82 Pabianice 2-04
879 1:21:10 Łukasz Kalata 86 Bydgoszcz 21-05
880 1:21:11 Arkadiusz Olik 85 Warszawa 26-03
881 1:21:12 Kamil Lubowiecki 88 Poznań 26-03
882 1:21:12 Piotr Mnich 74 Inowrocław 13-05 M40-105
883 1:21:12 Przemysław Lewandowski 84 Śrem 18-06
884 1:21:12 Rafał Żmudziński 81 Świdnica 4-11
885 1:21:13 Gabriel Oprządek 85 Warszawa 26-03
886 1:21:13 Michał Iwanicki 82 Białystok 14-05
887 1:21:14 Piotr Józwiak 80 Pabianice 2-04
888 1:21:14 Mateusz Buryło 91 Rzeszów 9-04
889 1:21:15 Jacek Swędrowski 77 Poznań 26-03 M40-106
890 1:21:16 Ancew Dawid Atanasow 71 Kraków 19-03 M45-51
891 1:21:16 Marcin Sieciński 86 Sobótka 25-03
892 1:21:16 Dariusz Manuszewski 77 Bydgoszcz 21-05 M40-107
893 1:21:17 Dawid Bartołowicz 92 Błonie 20-08
894 1:21:17 Tomasz Marciniak 80 Piła 2-09
895 1:21:18 Marcin Uciechowski 88 Żywiec 2-04
896 1:21:18 Michał Łobacz 89 Białystok 14-05
897 1:21:19 Adam Alker 86 Warszawa 26-03
898 1:21:19 Przemysław Tokarek 82 Grodzisk W 11-06
899 1:21:20 Tomasz Smolarczyk 81 Warszawa 26-03
900 1:21:21 Kacper Świerczyński 87 Warszawa 26-03
901 1:21:21 Artur Nowicki 84 Puck 29-07
902 1:21:21 Piotr Wiśniewski2 95 Katowice 1-10
903 1:21:21 Sebastian Bański 92 Szamotuły 8-10
904 1:21:22 Norbert Hołderny 80 Gniezno 17-09
905 1:21:22 Tomasz Oślizło 87 Wodzisław Śl 5-11
906 1:21:23 Michał Garbacik 95 Ostia 12-03
907 1:21:23 Michał Brzezina 82 Kraków 19-03
908 1:21:23 Dariusz Jamro 92 Sobótka 25-03
909 1:21:23 Mikołaj Głuchy 94 Poznań 26-03
910 1:21:23 Wojciech Skory 76 Warszawa 26-03 M40-108
911 1:21:23 Robert Kosiński 87 Dąbrowa G 9-04
912 1:21:23 Piotr Hetzig 67 Piła 2-09 M50-12
913 1:21:23 Jacek Gwóźdź 89 Szamotuły 8-10
914 1:21:23 Łukasz Klasa 87 Gdańsk 5-11
915 1:21:24 Mateusz Kaczmarek 82 Poznań 26-03
916 1:21:24 Maciej Tomaszewski 88 Unisław 24-06
917 1:21:24 Marcin Wysocki 84 Gdańsk 5-11
918 1:21:25 Marcin Lamperski 92 Kościan 5-11
919 1:21:26 Paweł Herman 93 Sobótka 25-03
920 1:21:27 Marcin Jaskowski 81 Leszno 19-03
921 1:21:27 Łukasz Hrabia 85 Dąbrowa G 9-04
922 1:21:27 Adam Skórka 74 Legnica 9-04 M40-109
923 1:21:27 Jarosław Łączny 79 Bydgoszcz 21-05
924 1:21:27 Wojciech Grześków 97 Świdnica 4-11
925 1:21:28 Mateusz Kaim 82 Warszawa 26-03
926 1:21:28 Paweł Bąk 77 Gdańsk 5-11 M40-110
927 1:21:29 Krzysztof Golmanowski 78 Poznań 26-03
928 1:21:29 Maciej Brzyski 85 Rzeszów 9-04
929 1:21:30 Sebastian Grodecki 78 Sobótka 25-03
930 1:21:30 Tomasz Olejnik 91 Poznań 26-03
931 1:21:30 Andrzej Strojny 65 Dąbrowa G 9-04 M50-13
932 1:21:30 Monika Kapera 90 Piła 2-09 K-31
933 1:21:30 Marcin Białożyński 78 Łowicz 17-09
934 1:21:30 Łukasz Jędrzejczyk 81 Gdańsk 5-11
935 1:21:31 Daniel Urmanowski 88 Siedlce 27-08
936 1:21:32 Paweł Grochmal 77 Warszawa 26-03 M40-111
937 1:21:32 Dalia Delewska 86 Dąbrowa G 9-04 K-32
938 1:21:33 Wojtek Zagubień 77 Leszno 19-03 M40-112
939 1:21:34 Przemysław Szlaszyński 83 Warszawa 26-03
940 1:21:35 Maciej Adamczyk 81 Poznań 26-03
941 1:21:35 Michał Stawiński 88 Poznań 26-03
942 1:21:35 Piotr Krakowski 90 Szamotuły 8-10
943 1:21:36 Wojciech Holona 67 Dąbrowa G 9-04 M50-14
944 1:21:36 Mieczysław Jałocha 67 Rzeszów 9-04 M50-15
945 1:21:36 Dariusz Listopad 71 Krynica 10-09 M45-52
946 1:21:37 Tomasz Jabłoński 77 Sobótka 25-03 M40-113
947 1:21:37 Marcin Zygmunt 80 Szczecin 27-08
948 1:21:38 Mateusz Błaszyk 87 Poznań 26-03
949 1:21:38 Tomasz Łyżwiński 68 Warszawa 26-03 M45-53
950 1:21:38 Tomasz Sobutka 83 Białystok 14-05
951 1:21:39 Dariusz Keller 89 Kraków 19-03
952 1:21:39 Karol Maciąg 91 Leszno 19-03
953 1:21:39 Tomasz Rynkiewicz 75 Warszawa 26-03 M40-114
954 1:21:39 Łukasz Duchnowski 84 Węgorzewo 2-05
955 1:21:39 Justyna Papież 91 Piła 2-09 K-33
956 1:21:39 Rafał Wachla 76 Bytom 17-09 M40-115
957 1:21:39 Adam Sikora 86 Katowice 1-10
958 1:21:40 Jerzy Mazurkiewicz 70 Leszno 19-03 M45-54
959 1:21:40 Tomasz Hapke 77 Gdańsk 5-11 M40-116
960 1:21:41 Ryszard Trzebiński 76 Warszawa 26-03 M40-117
961 1:21:42 Łukasz Haręża 82 Poznań 26-03
962 1:21:42 Wojciech Sztabiński 70 Warszawa 26-03 M45-55
963 1:21:42 Szczepan Kogut 78 Bydgoszcz 21-05
964 1:21:42 Piotr Majzlik 82 Swarzędz 10-09
965 1:21:43 Michał Bajorek 69 Kraków 19-03 M45-56
966 1:21:44 Dariusz Frątczak 82 Leszno 19-03
967 1:21:44 Damian Dyduch 88 Poznań 26-03
968 1:21:44 Grzegorz Naglacki 72 Nowa Sól 27-05 M45-57
969 1:21:44 Krzysztof Prystasz 78 Świdnica 4-11
970 1:21:45 Kamil Krawczyk 92 Katowice 1-10
971 1:21:46 Kamil Orzechowski 88 Poznań 26-03
972 1:21:46 Rafał Jagiela 82 Wałbrzych 20-08
973 1:21:46 Maciej Frankowski 78 Łódź 10-09
974 1:21:46 Mateusz Masłowski 86 Słupsk 30-09
975 1:21:47 Mateusz Miska 93 Poznań 26-03
976 1:21:47 Tomasz Zych 91 Warszawa 26-03
977 1:21:47 Sławomir Pietrzykowski 73 Kielce 7-05 M40-118
978 1:21:47 Krystian Stefański Walencja 22-10
979 1:21:47 Mariusz Pupek 83 Gdańsk 5-11
980 1:21:48 Mariusz Adamczyk 73 Leszno 19-03 M40-119
981 1:21:48 Bartłomiej Mistygacz 84 Ostrów Wkp. 2-04
982 1:21:48 Michał Musiał 69 Bydgoszcz 21-05 M45-58
983 1:21:48 Dariusz Firlej 76 Racibórz 27-08 M40-120
984 1:21:49 Adrian Machucki 87 Leszno 19-03
985 1:21:49 Karol Machowski 82 Rzeszów 9-04
986 1:21:49 Piotr Majewski 84 Miękinia 9-04
987 1:21:49 Piotr Szumliński 84 Opole 14-05
988 1:21:49 Krzysztof Kręzel 91 Legnica 8-10
989 1:21:50 Rafał Korwiel 84 Warszawa 26-03
990 1:21:50 Piotr Wanielista 80 Poznań 26-03
991 1:21:50 Kamil Papierski 87 Legnica 9-04
992 1:21:50 Piotr Sztolcman 90 Unisław 24-06
993 1:21:51 Andżelika Dzięgiel 89 Warszawa 26-03 K-34
994 1:21:51 Kamil Czarnecki 81 Piotrków Tr 23-06
995 1:21:51 Przemysław Basa 73 Gliwice 22-10 M40-121
996 1:21:51 Bartosz Mierzejewski 83 Gdańsk 5-11
997 1:21:52 Jakub Ruzylo 84 Sobótka 25-03
998 1:21:52 Kamil Łaz 83 Poznań 26-03
999 1:21:52 Piotr Majłowski 88 Poznań 26-03
1000 1:21:52 Robert Mówiński 87 Poznań 26-03
1001 1:21:52 Bogumił Krupiński 73 Bydgoszcz 21-05 M40-122
1002 1:21:53 Marcin Makowski 78 Kraków 19-03
1003 1:21:54 Dariusz Hyla 69 Dąbrowa G 9-04 M45-59
1004 1:21:54 Michał Pająk 82 Dąbrowa G 9-04
1005 1:21:54 Grzegorz Drzymała 81 Nowa Sól 27-05
1006 1:21:55 Robert Krzak 64 Kraków 19-03 M50-16
1007 1:21:55 Rafał Zelech 80 Kraków 19-03
1008 1:21:55 Marcin Siudej 84 Węgorzewo 2-05
1009 1:21:56 Mirosław Zioło 73 Lublin 3-06 M40-123
1010 1:21:57 Przemysław Lachowski 77 Leszno 19-03 M40-124
1011 1:21:57 Sebastian Petrykowski 81 Warszawa 26-03
1012 1:21:57 Przemysław Gibiec 90 Kietrz 10-06
1013 1:21:57 Mirosław Kowalski 64 Szamotuły 8-10 M50-17
1014 1:21:58 Grzegorz Barański 78 Warszawa 26-03
1015 1:21:58 Jarosław Laskowski 82 Poznań 26-03
1016 1:21:58 Maciej Tarnowski 83 Warszawa 26-03
1017 1:21:58 Bartłomiej Sitnik 77 Łowicz 17-09 M40-125
1018 1:21:58 Radosław Chyb 79 Gdańsk 5-11
1019 1:21:59 Wojciech Dorighi 87 Kraków 19-03
1020 1:21:59 Mariusz Piekarz 82 Miękinia 9-04
1021 1:21:59 Damian Przydział 94 Rzeszów 9-04
1022 1:21:59 Andrzej Łuc 78 Gdańsk 5-11
1023 1:22:00 Jacek Giba 70 Poznań 26-03 M45-60
1024 1:22:00 Ryszard Szymański 70 Trzemeszno 3-05 M45-61
1025 1:22:00 Artur Markowski 84 Bydgoszcz 21-05
1026 1:22:00 Robert Kluszczyński 77 Włocławek 8-10 M40-126
1027 1:22:00 Michał Rdzanek Walencja 22-10
1028 1:22:00 Artur Korzeń 76 Świdnica 4-11 M40-127
1029 1:22:00 Dawid Kutaj 90 Świdnica 4-11
1030 1:22:00 Przemysław Stempnik 81 Świdnica 4-11
1031 1:22:01 Tomasz Musial 74 Leszno 19-03 M40-128
1032 1:22:01 Wojciech Banaszewski 80 Sobótka 25-03
1033 1:22:01 Marcin Krysik 88 Warszawa 26-03
1034 1:22:02 Piotr Czarnota 82 Dąbrowa G 9-04
1035 1:22:02 Wojciech Korzusznik 86 Rybnik 24-06
1036 1:22:03 Tomasz Ostajewski 75 Tarnowo Pod 21-05 M40-129
1037 1:22:03 Robert Rysz 82 Gliwice 22-10
1038 1:22:04 Lubomir Lubas 74 Warszawa 26-03 M40-130
1039 1:22:04 Piotr Wolny 64 Aleksandrów Ł 15-08 M50-18
1040 1:22:05 Janusz Fajger 70 Leszno 19-03 M45-62
1041 1:22:06 Jakub Woźnica 81 Kraków 19-03
1042 1:22:06 Rafał Czerwiński 73 Poznań 26-03 M40-131
1043 1:22:06 Piotr Kotkowski 75 Poznań 26-03 M40-132
1044 1:22:06 Patryk Wojtkowiak 98 Poznań 26-03
1045 1:22:06 Łukasz Jonderko 81 Bytom 17-09
1046 1:22:06 Mirosław Lewandowski 78 Toruń 29-10
1047 1:22:07 Łukasz Lubera 89 Wiązowna 5-03
1048 1:22:07 Paweł Żuk 75 Warszawa 26-03 M40-133
1049 1:22:07 Karol Helak 73 Wągrowiec 22-10 M40-134
1050 1:22:08 Arkadiusz Nowak 87 Grodzisk W 11-06
1051 1:22:08 Marek Ratajczak 75 Swarzędz 10-09 M40-135
1052 1:22:08 Jakub Geppert 84 Szamotuły 8-10
1053 1:22:09 Dariusz Wieśniak 78 Warszawa 26-03
1054 1:22:09 Piotr Wierziński 72 Gdańsk 5-11 M45-63
1055 1:22:10 Maciej Wilk 80 Ruda Śl. 29-07
1056 1:22:10 Sebastian Grzejszczyk 86 Włocławek 8-10
1057 1:22:11 Edwin Kuszczyk 73 Szczecin 27-08 M40-136
1058 1:22:11 Arleta Meloch 79 Udine 17-09 K-35
1059 1:22:11 Michał Majchrzak 85 Kościan 5-11
1060 1:22:12 Krzysztof Kujawa 74 Płock 10-09 M40-137
1061 1:22:13 Marcin Kościński 78 Warszawa 26-03
1062 1:22:13 Przemysław Szapar 77 Puck 29-07 M40-138
1063 1:22:14 Artur Koczaja 85 Kraków 19-03
1064 1:22:14 Łukasz Kubanek 83 Warszawa 26-03
1065 1:22:14 Jacek Szymańczuk 86 Poznań 26-03
1066 1:22:14 Grzegorz Bocheński 76 Dąbrowa G 9-04 M40-139
1067 1:22:14 Krzysztof Sobór 71 Dąbrowa G 9-04 M45-64
1068 1:22:14 Krzysztof Bartosik 91 Rybnik 24-06
1069 1:22:15 Zbigniew Błaszczyk 77 Sobótka 25-03 M40-140
1070 1:22:15 Zbigniew Marzec 85 Warszawa 26-03
1071 1:22:15 Grzegorz Ziembiński 81 Poznań 26-03
1072 1:22:15 Robert Antosiewicz 69 Łowicz 17-09 M45-65
1073 1:22:15 Maciej Jankowski 76 Gdańsk 5-11 M40-141
1074 1:22:15 Konrad Pawlak 83 Kościan 5-11
1075 1:22:16 Alan Mlącki 92 Warszawa 26-03
1076 1:22:16 Tomasz Dybczyński 80 Ruda Śl. 29-07
1077 1:22:16 Michał Kiełboń 89 Gniezno 17-09
1078 1:22:17 Maciej Otreba 84 Sobótka 25-03
1079 1:22:17 Jerzy Urbańczyk 64 Sobótka 25-03 M50-19
1080 1:22:17 Marcin Powideł 76 Warszawa 26-03 M40-142
1081 1:22:17 Krzysztof Fuhl 87 Żywiec 2-04
1082 1:22:17 Hubert Ćwik 77 Rzeszów 9-04 M40-143
1083 1:22:17 Przemysław Kucharski 83 Trzemeszno 3-05
1084 1:22:17 Dominik Marcinkowski 98 Kościan 5-11
1085 1:22:18 Piotr Jakubowski 78 Warszawa 26-03
1086 1:22:18 Arkadiusz Starobrat 68 Warszawa 26-03 M45-66
1087 1:22:18 Karolina Waśniewska 80 Radom 25-06 K-36
1088 1:22:20 Michał Stawski 85 Pabianice 2-04
1089 1:22:20 Michał Adamkiewicz 85 Łódź 10-09
1090 1:22:21 Sebastian Borowik 77 Warszawa 26-03 M40-144
1091 1:22:21 Bartłomiej Błaszczyk 85 Pabianice 2-04
1092 1:22:21 Krzysztof Szymański 83 Ostrów Wkp. 2-04
1093 1:22:21 Bartosz Bieleń 80 Szamotuły 8-10
1094 1:22:22 Bartosz Urbański 94 Poznań 26-03
1095 1:22:22 Marek Soremski 83 Katowice 1-10
1096 1:22:23 Sławomir Krupa 83 Poznań 26-03
1097 1:22:23 Wojciech Mazurkiewicz 87 Warszawa 26-03
1098 1:22:23 Mirosław Michalak 87 Tarnowo Pod 21-05
1099 1:22:23 Mariusz Szostak 73 Ciechocinek 27-08 M40-145
1100 1:22:24 Adrian Krekora 94 Kraków 19-03
1101 1:22:24 Andrzej Szczepański 73 Nowa Sól 27-05 M40-146
1102 1:22:24 Paweł Juśkiw 83 Gdańsk 5-11
1103 1:22:26 Jacek Wójcik 78 Kraków 19-03
1104 1:22:26 Bartosz Awruk 82 Warszawa 26-03
1105 1:22:26 Tomasz Tarczyński 85 Warszawa 26-03
1106 1:22:26 Kamil Maciejewski 93 Kielce 7-05
1107 1:22:26 Andrzej Piechna 69 Mława 15-10 M45-67
1108 1:22:26 Mateusz Rajewski 81 Toruń 29-10
1109 1:22:27 Artur Kobuszewski 80 Warszawa 26-03
1110 1:22:28 Piotr Wachowiak 74 Leszno 19-03 M40-147
1111 1:22:28 Michał Sikora 69 Sobótka 25-03 M45-68
1112 1:22:28 Mariusz Franczak 77 Warszawa 26-03 M40-148
1113 1:22:28 Daniel Pogorzelski 79 Poznań 26-03
1114 1:22:29 Roman Owocki 80 Poznań 26-03
1115 1:22:29 Mariusz Wesołowski 84 Warszawa 26-03
1116 1:22:29 Jacek Gajos 82 Dąbrowa G 9-04
1117 1:22:29 Łukasz Kosakowski 83 Piła 2-09
1118 1:22:29 Mateusz Pałys 79 Piła 2-09
1119 1:22:30 Przemysław Krzymowski 90 Warszawa 26-03
1120 1:22:31 Zbigniew Isański 89 Leszno 19-03
1121 1:22:31 Dariusz Bemben 78 Poznań 26-03
1122 1:22:31 Łukasz Morgiewicz 82 Węgorzewo 2-05
1123 1:22:31 Arkadiusz Kasperski 70 Bydgoszcz 21-05 M45-69
1124 1:22:31 Wiesław Stachowicz 72 Gniezno 17-09 M45-70
1125 1:22:32 Michał Kosmowski 80 Berlin 2-04
1126 1:22:33 Dawid Stronka 87 Poznań 26-03
1127 1:22:33 Janusz Wojnarowicz 72 Berlin 2-04 M45-71
1128 1:22:33 Łukasz Sokół 85 Dąbrowa G 9-04
1129 1:22:33 Robert Zborowski 77 Ostrzeszów 23-04 M40-149
1130 1:22:33 Robert Kiewra 75 Pszczew 7-05 M40-150
1131 1:22:33 Rafał Mokrzycki 75 Inowrocław 13-05 M40-151
1132 1:22:33 Krzysztof Cabaj 78 Siedlce 27-08
1133 1:22:33 Marcin Janiak2 81 Ciechocinek 27-08
1134 1:22:33 Artur Sitko 81 Świdnica 4-11
1135 1:22:34 Jacek Kluźniak 75 Warszawa 26-03 M40-152
1136 1:22:34 Mieczysław Lisek 59 Poznań 26-03 M55-4
1137 1:22:34 Łukasz Schmidtke 90 Poznań 26-03
1138 1:22:34 Jacek Kwieciński 88 Radom 25-06
1139 1:22:35 Piotr Głogowski 73 Warszawa 26-03 M40-153
1140 1:22:35 Michał Sowa 86 Warszawa 26-03
1141 1:22:35 Patrycja Włodarczyk 80 Dąbrowa G 9-04 K-37
1142 1:22:35 Mateusz Moderhak 83 Gdańsk 5-11
1143 1:22:36 Jarosław Nowicki 70 Warszawa 26-03 M45-72
1144 1:22:36 Marek Maciejewski 93 Inowrocław 13-05
1145 1:22:36 Paulina Lipska-Mazurek 92 Katowice 1-10 K-38
1146 1:22:36 Andrzej Rydz 65 Legnica 8-10 M50-20
1147 1:22:38 Karol Grabda 78 Skarżysko K 20-08
1148 1:22:38 Antonina Miłek 94 Piła 2-09 K-39
1149 1:22:39 Wojciech Górny 90 Poznań 26-03
1150 1:22:39 Marcin Błachewicz 75 Piła 2-09 M40-154
1151 1:22:39 Wiesiek Karpiński 62 Gdańsk 5-11 M55-5
1152 1:22:40 Paweł Ignac 86 Warszawa 26-03
1153 1:22:40 Grzegorz Uramek 74 Wrocław 8-04 M40-155
1154 1:22:40 Dariusz Cichorek 72 Ostrzeszów 23-04 M45-73
1155 1:22:40 Marcin Bryl 79 Błonie 20-08
1156 1:22:41 Paweł Buczkowicz 81 Warszawa 26-03
1157 1:22:41 Rafał Fabiszewski 83 Warszawa 26-03
1158 1:22:41 Łukasz Murawski 84 Poznań 26-03
1159 1:22:41 Przemysław Stęclik 79 Poznań 26-03
1160 1:22:41 Łukasz Wysocki 79 Poznań 26-03
1161 1:22:41 Dawid Zdanowskki 91 Poznań 26-03
1162 1:22:42 Sebastian Filipiak 92 Warszawa 26-03
1163 1:22:42 Grzegorz Braun 94 Szczecin 27-08
1164 1:22:42 Mariusz Roeske 79 Gdańsk 5-11
1165 1:22:43 Dariusz Król 64 Swarzędz 10-09 M50-21
1166 1:22:43 Mikołaj Kawelczyk 93 Katowice 1-10
1167 1:22:43 Marcin Krzesiak 78 Gliwice 22-10
1168 1:22:44 Bartłomiej Danek 73 Warszawa 26-03 M40-156
1169 1:22:44 Rafał Jaworski 84 Warszawa 26-03
1170 1:22:44 Jakub Osina 78 Warszawa 26-03
1171 1:22:44 Roman Cichoń 79 Dąbrowa G 9-04
1172 1:22:44 Piotr Jachimski 83 Rybnik 24-06
1173 1:22:46 Rafał Szczecina 78 Iława 10-09
1174 1:22:47 Sławek Gawlik 84 Kraków 19-03
1175 1:22:47 Tomasz Siwiecki 73 Rzeszów 9-04 M40-157
1176 1:22:47 Janusz Pietrasiak 66 Łowicz 17-09 M50-22
1177 1:22:48 Karol Bień 88 Kraków 19-03
1178 1:22:48 Dariusz Kostrzewski 77 Leszno 19-03 M40-158
1179 1:22:48 Robert Majecki 93 Rzeszów 9-04
1180 1:22:49 Dawid Kałuziak 97 Poznań 26-03
1181 1:22:49 Sławomir Adamusiak 76 Iława 10-09 M40-159
1182 1:22:50 Paweł Grzegorczyk 79 Kraków 19-03
1183 1:22:50 Alan Żandarski 87 Katowice 1-10
1184 1:22:50 Michał Zajk 90 Gdańsk 5-11
1185 1:22:51 Bartosz Gajkowski 85 Ostia 12-03
1186 1:22:51 Daniel Romanowicz 90 Aleksandrów Ł 15-08
1187 1:22:52 Andrzej Kotwa 67 Warszawa 26-03 M50-23
1188 1:22:52 Daniel Tatrocki 77 Słupsk 30-09 M40-160
1189 1:22:53 Sebastian Stemplewski 74 Poznań 26-03 M40-161
1190 1:22:53 Paweł Gościniewicz 75 Żywiec 2-04 M40-162
1191 1:22:53 Daniel Krasulak 81 Miękinia 9-04
1192 1:22:53 Patryk Sołtys 91 Błonie 20-08
1193 1:22:53 Jan Baran 86 Piła 2-09
1194 1:22:54 Dawid Wenderski 86 Poznań 26-03
1195 1:22:54 Paweł Meissner 83 Białystok 14-05
1196 1:22:55 Adam Jagieła 73 Ostrów Wkp. 2-04 M40-163
1197 1:22:56 Łukasz Kozioł 83 Kraków 19-03
1198 1:22:56 Szymon Kuca 85 Warszawa 26-03
1199 1:22:56 Mariusz Ciesielski 88 Białystok 14-05
1200 1:22:57 Piotr Adamczyk 90 Warszawa 26-03
1201 1:22:57 Daniel Michalski 90 Poznań 26-03
1202 1:22:57 Dariusz Mentlak 80 Szczecin 27-08
1203 1:22:57 Mariusz Grabowicz 77 Bytom 17-09 M40-164
1204 1:22:58 Marcin Karwowski 90 Węgorzewo 2-05
1205 1:22:58 Arkadiusz Szczotka 82 Radzymin 15-08
1206 1:22:58 Piotr Serafin 89 Skarżysko K 20-08
1207 1:22:58 Dariusz Witkowski 63 Katowice 1-10 M50-24
1208 1:22:59 Dominik Dejer 86 Warszawa 26-03
1209 1:22:59 Artur Kułakowski 77 Bydgoszcz 21-05 M40-165
1210 1:23:00 Sławomir Wróblewski 79 Poznań 26-03
1211 1:23:00 Bogdan Zmitrowicz 77 Rzeszów 9-04 M40-166
1212 1:23:00 Krzysztof Piontek 74 Kietrz 10-06 M40-167
1213 1:23:01 Jacek Podoba 71 Warszawa 26-03 M45-74
1214 1:23:01 Wojciech Szymczak 88 Poznań 26-03
1215 1:23:01 Damian Szymczakowski 90 Warszawa 26-03
1216 1:23:01 Artur Błaszczyk 79 Węgorzewo 2-05
1217 1:23:01 Piotr Knop 73 Skarżysko K 20-08 M40-168
1218 1:23:01 Michał Lisieński 87 Katowice 1-10
1219 1:23:02 Aleksander Jurczak 93 Poznań 26-03
1220 1:23:02 Sebastian Bielski 93 Szczecin 27-08
1221 1:23:03 Wojciech Wrzesień 70 Wiązowna 5-03 M45-75
1222 1:23:03 Mikołaj Wojna 84 Tarnowo Pod 21-05
1223 1:23:03 Grzegorz Maczyński 66 Unisław 24-06 M50-25
1224 1:23:03 Adam Skorek 83 Błonie 20-08
1225 1:23:03 Krzysztof Lemke 77 Gdańsk 5-11 M40-169
1226 1:23:04 Karol Brzozowski 85 Poznań 26-03
1227 1:23:04 Marcin Bierlet 82 Pabianice 2-04
1228 1:23:04 Maciej Garnowski 85 Dąbrowa G 9-04
1229 1:23:04 Andrzej Żurawicz 89 Szamotuły 8-10
1230 1:23:05 Krzysztof Zabielski 95 Wieliczka 24-09
1231 1:23:06 Dawid Mehlich 86 Pabianice 2-04
1232 1:23:06 Mariusz Tomaszewski 76 Trzemeszno 3-05 M40-170
1233 1:23:06 Piotr Dziedzic 75 Inowrocław 13-05 M40-171
1234 1:23:06 Jacek Węgrzyn 86 Katowice 1-10
1235 1:23:07 Dariusz Dąbrowski 74 Wiązowna 5-03 M40-172
1236 1:23:07 Tomasz Wójcik 79 Kraków 19-03
1237 1:23:08 Wojciech Maślanka 90 Pobiedziska 9-07
1238 1:23:08 Dawid Miaskowski 80 Stara Krobia 9-09
1239 1:23:08 Jan Myśliwiwc 65 Wodzisław Śl 5-11 M50-26
1240 1:23:09 Bartosz Strojkowski 83 Pabianice 2-04
1241 1:23:10 Janusz Auleytner 75 Warszawa 26-03 M40-173
1242 1:23:10 Grzegorz Gierasimiuk 84 Warszawa 26-03
1243 1:23:10 Daniel Nowak 82 Poznań 26-03
1244 1:23:10 Sławomir Miszta 60 Trzemeszno 3-05 M55-6
1245 1:23:11 Kamila Pobłocka-Dobrowolska 90 Kraków 19-03 K-40
1246 1:23:11 Rafał Garbat 78 Warszawa 26-03
1247 1:23:11 Karol Olejniczak 70 Poznań 26-03 M45-76
1248 1:23:11 Grzegorz Świętoń 79 Warszawa 26-03
1249 1:23:11 Mateusz Fijałkowski 90 Pabianice 2-04
1250 1:23:12 Mateusz Ceremuga 91 Warszawa 26-03
1251 1:23:12 Karol Szuster 83 Pabianice 2-04
1252 1:23:12 Konrad Leśniewski 94 Wrocław 8-04
1253 1:23:12 Mateusz Jasiński 91 Błonie 20-08
1254 1:23:12 Szymon Kukuła 94 Swarzędz 10-09
1255 1:23:13 Grzegorz Otocki 83 Poznań 26-03
1256 1:23:13 Mateusz Lipiński 99 Berlin 2-04
1257 1:23:13 Adam Kieszkowski 85 Gryfino 3-05
1258 1:23:15 Bartłomiej Mechliński 79 Ciechocinek 27-08
1259 1:23:15 Radosław Ślaski 73 Kraków 19-03 M40-174
1260 1:23:15 Justyna Śliwiak 89 Warszawa 26-03 K-41
1261 1:23:15 Robert Kwiatkowski 83 Węgorzewo 2-05
1262 1:23:16 Dariusz Kowalski 68 Poznań 26-03 M45-77
1263 1:23:16 Tomasz Orman 66 Warszawa 26-03 M50-27
1264 1:23:16 Monika Brzozowska 84 Swarzędz 10-09 K-42
1265 1:23:16 Rafał Urlik 85 Katowice 1-10
1266 1:23:16 Dawid Lipowy 91 Kościan 5-11
1267 1:23:17 Tomasz Magalski 88 Szczecin 27-08
1268 1:23:17 Patryk Muzyk 90 Gdańsk 5-11
1269 1:23:18 Jacek Kurek 72 Kraków 19-03 M45-78
1270 1:23:18 Błażej Piechowiak 80 Poznań 26-03
1271 1:23:18 Krzysztof Olszewski 75 Błonie 20-08 M40-175
1272 1:23:18 Paweł Muniak 78 Legnica 8-10
1273 1:23:19 Artur Niedźwiedzki 82 Ostia 12-03
1274 1:23:19 Martyna Kantor 89 Dąbrowa G 9-04 K-43
1275 1:23:19 Bartosz Fudali 87 Grodzisk W 11-06
1276 1:23:19 Kazimierz Chwirot 71 Szamotuły 8-10 M45-79
1277 1:23:19 Jerzy Siemaszko 62 Legnica 8-10 M55-7
1278 1:23:20 Adam Jeż 79 Warszawa 26-03
1279 1:23:20 Andrzej Ardziewicz 90 Białystok 14-05
1280 1:23:21 Artur Konrad 77 Poznań 26-03 M40-176
1281 1:23:21 Łukasz Stacherski 89 Warszawa 26-03
1282 1:23:21 Marcin Echta 81 Węgorzewo 2-05
1283 1:23:21 Stanisław Bacher 87 Gniezno 17-09
1284 1:23:21 Łukasz Szwaj 83 Gdańsk 5-11
1285 1:23:22 Magdalena Lewandowska 94 Poznań 26-03 K-44
1286 1:23:22 Jacek Gardener 66 Węgorzewo 2-05 M50-28
1287 1:23:22 Andrzej Macioł 54 Aarhus 6-08 M60-1
1288 1:23:22 Tomasz Kowalski2 88 Gniezno 17-09
1289 1:23:23 Artur Mika 81 Kraków 19-03
1290 1:23:23 Marek Filipiak 87 Berlin 2-04
1291 1:23:23 Rafał Lawenda 85 Błonie 20-08
1292 1:23:23 Piotr Nagło 80 Racibórz 27-08
1293 1:23:23 Krzysztof Mijas 86 Toruń 29-10
1294 1:23:24 Łukasz Radecki 87 Kraków 19-03
1295 1:23:24 Rafał Lewocha 79 Warszawa 26-03
1296 1:23:24 Mariusz Ochociński 73 Tarnowo Pod 21-05 M40-177
1297 1:23:24 Bartosz Rycak 93 Szczecin 27-08
1298 1:23:24 Artur Karcz 79 Piła 2-09
1299 1:23:24 Rafał Siekierski 87 Łowicz 17-09
1300 1:23:24 Paweł Kwiatek 90 Świdnica 4-11
1301 1:23:24 Sławomir Wierzejski 69 Gdańsk 5-11 M45-80
1302 1:23:25 Tomasz Nadrowski 82 Pabianice 2-04
1303 1:23:25 Daniel Firlet 75 Legnica 9-04 M40-178
1304 1:23:25 Marcin Kucharski 83 Skarżysko K 20-08
1305 1:23:25 Arkadiusz Gęsiak 84 Łódź 10-09
1306 1:23:25 Mariusz Gezela 80 Gniezno 17-09
1307 1:23:25 Bah Adam El 89 Szamotuły 8-10
1308 1:23:26 Lena Płaczek 91 Nowy Jork 19-03 K-45
1309 1:23:26 Marcin Porada 88 Rzeszów 9-04
1310 1:23:26 Filip Lewicki 79 Jelcz L 1-05
1311 1:23:27 Piotr Hyży 80 Kraków 19-03
1312 1:23:27 Maciej Adamajtis 69 Poznań 26-03 M45-81
1313 1:23:27 Dariusz Głowski 83 Poznań 26-03
1314 1:23:27 Paweł Krakowiak 86 Warszawa 26-03
1315 1:23:27 Adam Kuś 97 Poznań 26-03
1316 1:23:27 Grzegorz Brylonek 76 Berlin 2-04 M40-179
1317 1:23:27 Arkadiusz Janowski 76 Zbąszyń 24-09 M40-180
1318 1:23:28 Krzysztof Łopuszyński 83 Warszawa 26-03
1319 1:23:28 Radosław Mielecki 75 Praga 1-04 M40-181
1320 1:23:28 Patryk Domański 91 Berlin 2-04
1321 1:23:28 Wojciech Przybyłowicz 83 Rzeszów 9-04
1322 1:23:28 Artur Jóźwiak 74 Gniezno 17-09 M40-182
1323 1:23:29 Mariusz Gess 77 Poznań 26-03 M40-183
1324 1:23:29 Marek Czachor 82 Gniezno 17-09
1325 1:23:30 Adam Kukliński 64 Nowy Jork 19-03 M50-29
1326 1:23:30 Damian Zacharski 83 Warszawa 26-03
1327 1:23:30 Radoslaw Mydlo 78 Szczecin 27-08
1328 1:23:30 Marek Jaworski 59 Włocławek 8-10 M55-8
1329 1:23:31 Andrzej Makaryczew 67 Warszawa 26-03 M50-30
1330 1:23:31 Michał Węgrzecki 90 Warszawa 26-03
1331 1:23:31 Piotr Kowalkowski 79 Bydgoszcz 21-05
1332 1:23:31 Ernest Olesiński 78 Kościan 5-11
1333 1:23:31 Krzysztof Szymanek 81 Kościan 5-11
1334 1:23:32 Andrzej Baranowski 88 Warszawa 26-03
1335 1:23:32 Mateusz Maroszczyk 93 Poznań 26-03
1336 1:23:32 Franciszek Przybyłek 83 Białystok 14-05
1337 1:23:32 Tomasz Czerny 79 Rybnik 24-06
1338 1:23:32 Jacek Baranowski 78 Legnica 8-10
1339 1:23:33 Ariel Dorawa 84 Warszawa 26-03
1340 1:23:33 Tomasz Mika 79 Warszawa 26-03
1341 1:23:33 Jakub Olejnik 96 Piła 2-09
1342 1:23:33 Dawid Gałuszka 90 Chorzów 10-09
1343 1:23:34 Tomasz Dziąg 85 Warszawa 26-03
1344 1:23:34 Kamil Grzybek 87 Warszawa 26-03
1345 1:23:35 Paweł Godek 87 Warszawa 26-03
1346 1:23:35 Maciej Kwiatkowski 87 Warszawa 26-03
1347 1:23:35 Marek Primik 74 Warszawa 26-03 M40-184
1348 1:23:35 Łukasz Wilk 90 Rzeszów 9-04
1349 1:23:35 Denis Guzowski 95 Ciechanów 18-06
1350 1:23:35 Marcin Bialik 90 Słupsk 30-09
1351 1:23:35 Adam Tkaczyk 90 Katowice 1-10
1352 1:23:36 Mariusz Grzybowski 91 Warszawa 26-03
1353 1:23:36 Krzysztof Bagiński 78 Legnica 9-04
1354 1:23:36 Piotr Wielgosz 72 Dąbrowa G 9-04 M45-82
1355 1:23:36 Sebastian Gajda 79 Swarzędz 10-09
1356 1:23:36 Maciej Skórnicki 96 Szamotuły 8-10
1357 1:23:37 Bartosz Korus 92 Warszawa 26-03
1358 1:23:37 Emil Piosik 90 Poznań 26-03
1359 1:23:37 Mateusz Stefaniak 91 Poznań 26-03
1360 1:23:37 Tomasz Wolbach 82 Poznań 26-03
1361 1:23:38 Dariusz Świerczewski 65 Warszawa 26-03 M50-31
1362 1:23:38 Paweł Zakrzewski 85 Węgorzewo 2-05
1363 1:23:38 Krzysztof Brączyk 71 Bydgoszcz 21-05 M45-83
1364 1:23:38 Marek Kapela 82 Racibórz 27-08
1365 1:23:38 Marcin Starszak 82 Piła 2-09
1366 1:23:38 Karol Pruchniewski 85 Gdańsk 5-11
1367 1:23:39 Arkadiusz Kubik 70 Rybnik 24-06 M45-84
1368 1:23:39 Marcin Stokowski 96 Swarzędz 10-09
1369 1:23:39 Jarosław Haczyk 68 Legnica 8-10 M45-85
1370 1:23:40 Artur Olek 75 Warszawa 26-03 M40-185
1371 1:23:40 Waldemar Deroń 87 Bydgoszcz 21-05
1372 1:23:40 Ryszard Skiba 76 Kietrz 10-06 M40-186
1373 1:23:40 Sylwia Ejdys-Tomaszewska 84 Włocławek 8-10 K-46
1374 1:23:41 Mariusz Godlewski 85 Warszawa 26-03
1375 1:23:41 Robert Adamski 85 Dąbrowa G 9-04
1376 1:23:41 Adrian Drews 92 Gniezno 17-09
1377 1:23:41 Andrzej Mielec 69 Wieliczka 24-09 M45-86
1378 1:23:42 Paweł Choiński 83 Warszawa 26-03
1379 1:23:42 Grzegorz Maciorowski 74 Grodzisk W 11-06 M40-187
1380 1:23:42 Andrzej Kacprzak 72 Radom 25-06 M45-87
1381 1:23:42 Marcin Bednarczyk 85 Katowice 1-10
1382 1:23:42 Lubomir Kucak 74 Toruń 29-10 M40-188
1383 1:23:43 Adam Wiliński 71 Poznań 26-03 M45-88
1384 1:23:44 Wojciech Szewczyk 84 Kraków 19-03
1385 1:23:44 Tomasz Oksiędzki 89 Warszawa 26-03
1386 1:23:44 Marcin Grabiec 83 Rzeszów 9-04
1387 1:23:44 Piotr Ignasiak 79 Swarzędz 10-09
1388 1:23:45 Marta Prajzner 81 Rzeszów 9-04 K-47
1389 1:23:46 Roman Drgas 82 Poznań 26-03
1390 1:23:46 Janusz Widłak 73 Warszawa 26-03 M40-189
1391 1:23:46 Marcin Mroczek 77 Dąbrowa G 9-04 M40-190
1392 1:23:46 Piotr Grochowiak 81 Inowrocław 13-05
1393 1:23:46 Michał Szczepaniak 88 Grodzisk W 11-06
1394 1:23:46 Mariusz Wira 73 Kościan 5-11 M40-191
1395 1:23:47 Karol Głowacki 75 Wągrowiec 22-10 M40-192
1396 1:23:47 Marek Nieslon 85 Gliwice 22-10
1397 1:23:47 Edward Kożyczkowski 85 Gdańsk 5-11
1398 1:23:48 Michał Szymel 86 Poznań 26-03
1399 1:23:48 Tomasz Żmuda 76 Berlin 2-04 M40-193
1400 1:23:48 Jerzy Stec 64 Katowice 1-10 M50-32
1401 1:23:49 Grzegorz Ziola 85 Wiedeń 23-04
1402 1:23:49 Rafał Konieczka 80 Gniezno 17-09
1403 1:23:49 Maciej Galiński 84 Gdańsk 5-11
1404 1:23:50 Andrzej Nowinowski 76 Poznań 26-03 M40-194
1405 1:23:50 Tomasz Liwak 78 Lublin 3-06
1406 1:23:50 Tomasz Kwiatek 82 Błonie 20-08
1407 1:23:50 Krystian Pawłowski 80 Swarzędz 10-09
1408 1:23:50 Maciej Chodorowski 78 Szamotuły 8-10
1409 1:23:51 Marcin Zieliński 72 Kraków 19-03 M45-89
1410 1:23:51 Piotr Czarnota2 84 Warszawa 26-03
1411 1:23:51 Karol Mroczkowski 85 Poznań 26-03
1412 1:23:51 Tomasz Nowaczyk 79 Poznań 26-03
1413 1:23:51 Tomasz Krajewski 88 Pabianice 2-04
1414 1:23:51 Roman Elwart 72 Puck 29-07 M45-90
1415 1:23:51 Michał Sieczkowski 83 Szczecin 27-08
1416 1:23:52 Łukasz Pułka 81 Kraków 19-03
1417 1:23:52 Andrzej Tauz 76 Warszawa 26-03 M40-195
1418 1:23:52 Bartosz Pawlaczyk 96 Ostrów Wkp. 2-04
1419 1:23:52 Dariusz Wilk 77 Żywiec 2-04 M40-196
1420 1:23:52 Przemysław Augustyniak 90 Piła 2-09
1421 1:23:53 Eryk Szuba 72 Pabianice 2-04 M45-91
1422 1:23:53 Andrzej Czerwiński 72 Białystok 14-05 M45-92
1423 1:23:53 Piotr Waśniewski 74 Łódź 10-09 M40-197
1424 1:23:54 Jakub Styperek 82 Poznań 26-03
1425 1:23:54 Tomasz Wróblewski 73 Gniezno 17-09 M40-198
1426 1:23:55 Wojciech Lipa 78 Kraków 19-03
1427 1:23:55 Kamil Jędrasik 95 Pabianice 2-04
1428 1:23:55 Tomasz Słupik 77 Dąbrowa G 9-04 M40-199
1429 1:23:55 Sebastian Witomski 89 Szamotuły 8-10
1430 1:23:56 Bartosz Luto 98 Pabianice 2-04
1431 1:23:56 Wojciech Ptak 85 Wrocław 8-04
1432 1:23:56 Diana Dawidziuk 94 Dąbrowa G 9-04 K-48
1433 1:23:56 Marek Gołembiewski 72 Bydgoszcz 21-05 M45-93
1434 1:23:57 Piotr Łużyński 77 Poznań 26-03 M40-200
1435 1:23:57 Michał Sowa2 90 Berlin 2-04
1436 1:23:57 Dominik Gosk 92 Dąbrowa G 9-04
1437 1:23:57 Krzysztof Krukowski 76 Ostrołęka 28-05 M40-201
1438 1:23:58 Marcin Grzywacz 74 Kraków 19-03 M40-202
1439 1:23:58 Michał Pogorzelski 77 Kraków 19-03 M40-203
1440 1:23:58 Piotr Rogacz 81 Kraków 19-03
1441 1:23:58 Agnieszka Witczak-Flajszer 86 Poznań 26-03 K-49
1442 1:23:59 Maciej Szpil 83 Warszawa 26-03
1443 1:23:59 Michał Szczyrbowski 81 Żywiec 2-04
1444 1:23:59 Stanisław Łuczak 74 Rzeszów 9-04 M40-204
1445 1:23:59 Radosław Ignatowicz 81 Piła 2-09
1446 1:23:59 Tomasz Jędrzejko 79 Katowice 1-10
1447 1:24:00 Grzegorz Bogunia 76 Lizbona 19-03 M40-205
1448 1:24:00 Sylwester Marzyjanek 81 Pabianice 2-04
1449 1:24:00 Adam Ochwat 80 Dąbrowa G 9-04
1450 1:24:01 Paweł Siekierski 83 Warszawa 26-03
1451 1:24:01 Krzysztof Wiatrowski 77 Warszawa 26-03 M40-206
1452 1:24:01 Jakub Figiel 81 Legnica 9-04
1453 1:24:02 Paweł Skuza 86 Warszawa 26-03
1454 1:24:02 Krzysztof Stefaniak 72 Warszawa 26-03 M45-94
1455 1:24:02 Wojciech Mazur 77 Gniezno 17-09 M40-207
1456 1:24:02 Tadeusz Sitek 56 Legnica 8-10 M60-2
1457 1:24:03 Jarosław Przybylski 74 Pabianice 2-04 M40-208
1458 1:24:03 Jacek Gut 91 Rzeszów 9-04
1459 1:24:03 Mariusz Szczepaniak 86 Kościan 5-11
1460 1:24:04 Paweł Charążka 80 Warszawa 26-03
1461 1:24:04 Artur Marek 73 Poznań 26-03 M40-209
1462 1:24:04 Kamil Szczerbakowicz 89 Wrocław 8-04
1463 1:24:04 Marcin Wróbel 77 Miękinia 9-04 M40-210
1464 1:24:05 Marek Seremak 94 Warszawa 26-03
1465 1:24:05 Bartosz Bryśkiewicz 81 Piła 2-09
1466 1:24:06 Tomasz Baran 86 Pabianice 2-04
1467 1:24:06 Paweł Tomaszewski 97 Żywiec 2-04
1468 1:24:06 Marcin Grabiński 79 Wrocław 8-04
1469 1:24:06 Ryszard Osiński 65 Puck 29-07 M50-33
1470 1:24:06 Mateusz Okniński 94 Wałbrzych 20-08
1471 1:24:06 Artur Motyl2 83 Katowice 1-10
1472 1:24:07 Paweł Klinik 82 Kraków 19-03
1473 1:24:07 Sławek Konieczny 91 Śrem 18-06
1474 1:24:08 Bartosz Grześkowiak 77 Warszawa 26-03 M40-211
1475 1:24:08 Paweł Osiński 78 Warszawa 26-03
1476 1:24:08 Rafał Widerak 75 Poznań 26-03 M40-212
1477 1:24:08 Mariusz Polański 75 Legnica 9-04 M40-213
1478 1:24:08 Marek Soja 82 Rzeszów 9-04
1479 1:24:08 Rafał Kołodziej 89 Opole 14-05
1480 1:24:08 Adam Pożarowszczyk 85 Gniezno 17-09
1481 1:24:09 Maciej Kurowski 80 Warszawa 26-03
1482 1:24:09 Arkadiusz Michalski 81 Warszawa 26-03
1483 1:24:09 Krzysztof Hangiel 59 Dąbrowa G 9-04 M55-9
1484 1:24:09 Sylwia Telatyńska 77 Szczecin 27-08 K-50
1485 1:24:09 Arkadiusz Kaszuba 78 Łódź 10-09
1486 1:24:09 Sławomir Patynowski 72 Gniezno 17-09 M45-95
1487 1:24:09 Maciej Smoczyński 84 Katowice 1-10
1488 1:24:10 Sławomir Krysztofiak 65 Murowana G 4-06 M50-34
1489 1:24:11 Dariusz Jakubczyk 76 Kraków 19-03 M40-214
1490 1:24:11 Dawid Michałowski 77 Warszawa 26-03 M40-215
1491 1:24:11 Rafał Naporowski 76 Warszawa 26-03 M40-216
1492 1:24:11 Andrzej Grzesik 63 Kuźnia Rac 23-04 M50-35
1493 1:24:11 Mateusz Krąpiec 91 Białystok 14-05
1494 1:24:11 Ryszard Janusz 64 Wałbrzych 20-08 M50-36
1495 1:24:11 Andrzej Wojnach 70 Piła 2-09 M45-96
1496 1:24:12 Bartosz Bogus 94 Leszno 19-03
1497 1:24:12 Marek Mazur 67 Warszawa 26-03 M50-37
1498 1:24:12 Rafał Perkowski 83 Warszawa 26-03
1499 1:24:12 Piotr Seremet 78 Dąbrowa G 9-04
1500 1:24:12 Grzegorz Gajewski 82 Puck 29-07
1501 1:24:12 Mateusz Tyll 99 Wągrowiec 22-10
1502 1:24:13 Damian Kolecki 76 Leszno 19-03 M40-217
1503 1:24:13 Maciej Biernacki 93 Warszawa 26-03
1504 1:24:13 Piotr Witusowski 79 Warszawa 26-03
1505 1:24:13 Krzysztof Iwanicki 93 Rzeszów 9-04
1506 1:24:13 Tomasz Łepkowski 79 Legnica 9-04
1507 1:24:13 Radosław Lewandowski 91 Inowrocław 13-05
1508 1:24:13 Michał Drążek 93 Katowice 1-10
1509 1:24:14 Albert Pelec 86 Poznań 26-03
1510 1:24:14 Łukasz Prochera 81 Kuźnia Rac 23-04
1511 1:24:14 Grzegorz Gołąb 77 Kielce 7-05 M40-218
1512 1:24:15 Tomasz Kupiec 82 Kraków 19-03
1513 1:24:15 Krzysztof Mikołajczyk 77 Poznań 26-03 M40-219
1514 1:24:15 Przemysław Nowak2 86 Legnica 9-04
1515 1:24:15 Jacek Zając 68 Lublin 3-06 M45-97
1516 1:24:15 Stefan Wojtkowiak 74 Grodzisk W 11-06 M40-220
1517 1:24:15 Jacek Bodora 84 Ruda Śl. 29-07
1518 1:24:15 Darek Ilnicki 84 Wieliczka 24-09
1519 1:24:15 Wojciech Szymański 80 Szamotuły 8-10
1520 1:24:16 Przemysław Ciupiński 80 Warszawa 26-03
1521 1:24:16 Mirosław Jakubik 62 Rzeszów 9-04 M55-10
1522 1:24:16 Mateusz Łangowski 76 Wieleń 6-08 M40-221
1523 1:24:16 Marcin Getek 82 Augustów 10-09
1524 1:24:16 Tomasz Głów 70 Szamotuły 8-10 M45-98
1525 1:24:16 Łukasz Dworniczak 85 Gliwice 22-10
1526 1:24:17 Paweł Kłos 80 Kraków 19-03
1527 1:24:17 Jacek Trociński 70 Błonie 20-08 M45-99
1528 1:24:18 Piotr Miliński 91 Warszawa 26-03
1529 1:24:18 Tomasz Włodarczyk 77 Poznań 26-03 M40-222
1530 1:24:18 Kamil Stefański 87 Dąbrowa G 9-04
1531 1:24:18 Paweł Walczak 89 Gdańsk 5-11
1532 1:24:19 Jacek Migacz 77 Kraków 19-03 M40-223
1533 1:24:19 Wojciech Jaskuła 73 Warszawa 26-03 M40-224
1534 1:24:19 Artur Baran 86 Żywiec 2-04
1535 1:24:19 Mirosław Połeć 68 Ruda Śl. 29-07 M45-100
1536 1:24:19 Krzysztof Panasiuk 81 Piła 2-09
1537 1:24:19 Tomasz Bagiński 80 Gdańsk 5-11
1538 1:24:20 Marcin Waniewski 76 Las Palmas 22-01 M40-225
1539 1:24:20 Patrycja Bereznowska 75 Warszawa 26-03 K-51
1540 1:24:20 Mariusz Łojewski 76 Warszawa 26-03 M40-226
1541 1:24:20 Mariusz Wysocki 76 Dąbrowa G 9-04 M40-227
1542 1:24:20 Mateusz Leśniak 91 Szczecin 27-08
1543 1:24:20 Agata Skupin 87 Kościan 5-11 K-52
1544 1:24:21 Daniel Chodyna 84 Poznań 26-03
1545 1:24:21 Jakub Tomczak 81 Warszawa 26-03
1546 1:24:21 Karol Komorowski 82 Ostrów Wkp. 2-04
1547 1:24:21 Artur Chaba 97 Dąbrowa G 9-04
1548 1:24:21 Wojciech Stroiwąs 80 Kielce 7-05
1549 1:24:21 Michał Schwarz 82 Kościan 5-11
1550 1:24:22 Rafał Parol 79 Warszawa 26-03
1551 1:24:22 Jarosław Sajnaj 79 Poznań 26-03
1552 1:24:22 Rafał Budniok 75 Piła 2-09 M40-228
1553 1:24:23 Piotr Batko 81 Poznań 26-03
1554 1:24:23 Mariusz Dettlaff 83 Warszawa 26-03
1555 1:24:23 Bartosz Skłodowski 87 Warszawa 26-03
1556 1:24:23 Sławek Śledź 77 Warszawa 26-03 M40-229
1557 1:24:23 Michał Targosz 80 Warszawa 26-03
1558 1:24:23 Mateusz Zając 90 Poznań 26-03
1559 1:24:23 Krzysztof Mercik 79 Żywiec 2-04
1560 1:24:23 Jacek Paczkowski 66 Trzemeszno 3-05 M50-38
1561 1:24:23 Adam Szczepański 85 Gryfino 3-05
1562 1:24:23 Jacek Zaczko 78 Szczecin 27-08
1563 1:24:24 Grzegorz Osiatycki 71 Poznań 26-03 M45-101
1564 1:24:25 Rafał Madej 76 Kraków 19-03 M40-230
1565 1:24:25 Łukasz Tatarek 85 Kraków 19-03
1566 1:24:25 Dariusz Trzaskowski 77 Warszawa 26-03 M40-231
1567 1:24:25 Krzysztof Wasyluk 78 Radzymin 15-08
1568 1:24:25 Jarosław Głowinkowski 71 Gliwice 22-10 M45-102
1569 1:24:26 Marek Podlipny 74 Lublin 3-06 M40-232
1570 1:24:26 Jarosław Białas 71 Piła 2-09 M45-103
1571 1:24:27 Paulina Grzegórzek 87 Poznań 26-03 K-53
1572 1:24:27 Dominik Andrzejewski 84 Piła 2-09
1573 1:24:27 Michał Zielsdorf 89 Piła 2-09
1574 1:24:28 Paweł Tatarek 81 Kraków 19-03
1575 1:24:28 Wojciech Królikowski 72 Warszawa 26-03 M45-104
1576 1:24:28 Krzysztof Machnicki 80 Warszawa 26-03
1577 1:24:28 Łukasz Niewiński 81 Warszawa 26-03
1578 1:24:28 Maciej Turalski 83 Poznań 26-03
1579 1:24:28 Mateusz Szczepański 94 Wrocław 8-04
1580 1:24:28 Jarosław Willma 67 Bydgoszcz 21-05 M50-39
1581 1:24:28 Kamilia Hayder 88 Wieliczka 24-09 K-54
1582 1:24:29 Szczepan Borowski 79 Warszawa 26-03
1583 1:24:29 Grzegorz Ostrowski 74 Węgorzewo 2-05 M40-233
1584 1:24:29 Mateusz Rozmus 94 Grodzisk W 11-06
1585 1:24:29 Kamil Czaiński 93 Gdańsk 5-11
1586 1:24:30 Marcin Kapela2 83 Warszawa 26-03
1587 1:24:30 Artur Paciorek 88 Żywiec 2-04
1588 1:24:30 Łukasz Tymków 81 Wałbrzych 20-08
1589 1:24:30 Ewa Huryń 73 Szczecin 27-08 K-55
1590 1:24:30 Jakub Szram 98 Łowicz 17-09
1591 1:24:30 Mieszko Maliszewski 78 Katowice 1-10
1592 1:24:30 Michał Palaschke 92 Gdańsk 5-11
1593 1:24:30 Kinga Wachowiak 82 Kościan 5-11 K-56
1594 1:24:31 Krzysztof Alchimowicz 66 Warszawa 26-03 M50-40
1595 1:24:31 Mirosław Filip 75 Poznań 26-03 M40-234
1596 1:24:31 Przemysław Nawrocki 87 Poznań 26-03
1597 1:24:31 Marcin Nowak 92 Warszawa 26-03
1598 1:24:31 Piotr Klupczyński 92 Wągrowiec 22-10
1599 1:24:32 Marcin Ignaczak 77 Poznań 26-03 M40-235
1600 1:24:32 Wojciech Kocenda 85 Zdzieszowice 23-04
1601 1:24:32 Tadeusz Maj 63 Murowana G 4-06 M50-41
1602 1:24:32 Sławomir Wasiak 90 Zbąszyń 24-09
1603 1:24:32 Michał Adamczewski 97 Szamotuły 8-10
1604 1:24:32 Michał Bałut 90 Gdańsk 5-11
1605 1:24:33 Adam Kurzeja 75 Poznań 26-03 M40-236
1606 1:24:33 Wiesław Garbarek 54 Murowana G 4-06 M60-3
1607 1:24:33 Zdzisław Kazibut 52 Murowana G 4-06 M60-4
1608 1:24:33 Mateusz Stachura 90 Racibórz 27-08
1609 1:24:34 Grzegorz Paweł Nowak 89 Leszno 19-03
1610 1:24:34 Jacek Nadulski 79 Warszawa 26-03
1611 1:24:34 Artur Stępniewski 89 Dąbrowa G 9-04
1612 1:24:34 Józef Nadolny 61 Nowa Sól 27-05 M55-11
1613 1:24:34 Robert Kubiak 77 Wałbrzych 20-08 M40-237
1614 1:24:34 Marek Kłysz 68 Łowicz 17-09 M45-105
1615 1:24:34 Bartosz Świątkowski 86 Katowice 1-10
1616 1:24:35 Piotr Horodyski 84 Las Palmas 22-01
1617 1:24:35 Maciej Leśniak 85 Kraków 19-03
1618 1:24:35 Szymon Cygan 78 Warszawa 26-03
1619 1:24:35 Michał Hurkacz 85 Warszawa 26-03
1620 1:24:35 Jan Szturo 67 Jelenia Góra 1-05 M50-42
1621 1:24:35 Maciej Majcherek 88 Grodzisk W 11-06
1622 1:24:35 Andrzej Pańko 93 Szczecin 27-08
1623 1:24:35 Adam Matysiak 88 Szamotuły 8-10
1624 1:24:35 Dawid Paliwoda 90 Gdańsk 5-11
1625 1:24:36 Marcin Zarębski 82 Warszawa 26-03
1626 1:24:36 Anna Arseniuk 81 Unisław 24-06 K-57
1627 1:24:36 Stanisław Odróbka 79 Chorzów 10-09
1628 1:24:37 Jarosław Botkiewicz 76 Warszawa 26-03 M40-238
1629 1:24:37 Łukasz Żaczek 84 Warszawa 26-03
1630 1:24:37 Piotr Rogórz 74 Wrocław 8-04 M40-239
1631 1:24:37 Jakub Śliwiak 93 Ciechanów 18-06
1632 1:24:38 Krzysztof Hołubowicz 70 Warszawa 26-03 M45-106
1633 1:24:38 Tomasz Pająk 81 Warszawa 26-03
1634 1:24:38 Paweł Kowalski 82 Pabianice 2-04
1635 1:24:38 Marcin Ambroziak 85 Węgorzewo 2-05
1636 1:24:38 Jakub Małecki 79 Inowrocław 13-05
1637 1:24:38 Marcin Tyrański 81 Katowice 1-10
1638 1:24:38 Roman Zielonka 73 Katowice 1-10 M40-240
1639 1:24:38 Jacek Ziółkowski 66 Drezno 22-10 M50-43
1640 1:24:38 Piotr Baranowski 88 Świdnica 4-11
1641 1:24:39 Waldemar Brodacki 55 Warszawa 26-03 M60-5
1642 1:24:39 Rafał Chomik 77 Warszawa 26-03 M40-241
1643 1:24:39 Paweł Fijałkowski 81 Warszawa 26-03
1644 1:24:39 Krzysztof Góra 74 Poznań 26-03 M40-242
1645 1:24:39 Jarosław Gruca 72 Opole 14-05 M45-107
1646 1:24:39 Oskar Witt 98 Gdańsk 5-11
1647 1:24:40 Piotr Gawarski 84 Warszawa 26-03
1648 1:24:40 Paweł Kącki 75 Warszawa 26-03 M40-243
1649 1:24:40 Krzysztof Michlewicz 86 Warszawa 26-03
1650 1:24:40 Anna Kącka 90 Bratysława 2-04 K-58
1651 1:24:40 Karol Góreczny 86 Wrocław 8-04
1652 1:24:40 Piotr Hałajko 91 Lublin 3-06
1653 1:24:40 Rafał Hajdukiewicz 88 Szczecin 27-08
1654 1:24:41 Kamil Kępka 94 Poznań 26-03
1655 1:24:41 Sławomir Mąka 66 Warszawa 26-03 M50-44
1656 1:24:41 Justyna Olejniczak 92 Poznań 26-03 K-59
1657 1:24:41 Michał Wolski 90 Warszawa 26-03
1658 1:24:41 Paulina Wywłoka 90 Katowice 1-10 K-60
1659 1:24:41 Tomasz Pośniak 88 Gliwice 22-10
1660 1:24:42 Dawid Jezierski 81 Poznań 26-03
1661 1:24:42 Marcin Wojewódzki 93 Warszawa 26-03
1662 1:24:42 Maciej Grzechowiak 70 Gniezno 17-09 M45-108
1663 1:24:42 Pavlo Kendra 91 Legnica 8-10
1664 1:24:43 Piotr Kaczmarski 77 Warszawa 26-03 M40-244
1665 1:24:43 Tomasz Sosnowski 77 Warszawa 26-03 M40-245
1666 1:24:43 Marek Talaga 81 Warszawa 26-03
1667 1:24:43 Bogusław Tomaka 76 Wrocław 8-04 M40-246
1668 1:24:43 Aneta Szecówka 79 Dąbrowa G 9-04 K-61
1669 1:24:43 Piotr Dudka 78 Inowrocław 13-05
1670 1:24:43 Konrad Wolski 90 Łowicz 17-09
1671 1:24:44 Michał Ilasz 78 Poznań 26-03
1672 1:24:44 Marcin Stachowiak 91 Poznań 26-03
1673 1:24:44 Andrzej Cisek 74 Rzeszów 9-04 M40-247
1674 1:24:44 Marta Barcewicz 86 Błonie 20-08 K-62
1675 1:24:44 Tomasz Bogusz 81 Gdańsk 5-11
1676 1:24:45 Maciej Pilczuk 82 Warszawa 26-03
1677 1:24:45 Paweł Spiczak-Brzeziński 90 Poznań 26-03
1678 1:24:45 Wojciech Antonowicz 64 Białystok 14-05 M50-45
1679 1:24:45 Łukasz Różański 89 Bytom 17-09
1680 1:24:45 Rafał Jurczyszyn 87 Słupsk 30-09
1681 1:24:45 Marcin Szmukier 95 Katowice 1-10
1682 1:24:45 Kamil Jeremicz 98 Gdańsk 5-11
1683 1:24:46 Filip Misan 87 Poznań 26-03
1684 1:24:46 Piotr Zarzycki 85 Warszawa 26-03
1685 1:24:46 Konrad Kosecki 77 Łowicz 17-09 M40-248
1686 1:24:47 Andrzej Drabot 72 Warszawa 26-03 M45-109
1687 1:24:47 Tomasz Fabiański 85 Legnica 8-10
1688 1:24:48 Paweł Fałek 88 Warszawa 26-03
1689 1:24:48 Radosław Gluza 91 Poznań 26-03
1690 1:24:48 Melchior Szczepanik 77 Warszawa 26-03 M40-249
1691 1:24:48 Andrzej Winiarski 79 Warszawa 26-03
1692 1:24:48 Sebastian Chojnowski 89 Żywiec 2-04
1693 1:24:48 Jacek Cyngot Włocławek 8-10
1694 1:24:48 Michał Hołda 80 Toruń 29-10
1695 1:24:48 Łukasz Grad 83 Świdnica 4-11
1696 1:24:49 Bartosz Czajkowski 92 Poznań 26-03
1697 1:24:49 Piotr Sprengel 89 Warszawa 26-03
1698 1:24:49 Daniel Sobczak 87 Opole 14-05
1699 1:24:49 Michał Tomaszewicz 98 Nowa Sól 27-05
1700 1:24:49 Patryk Bogucki 91 Błonie 20-08
1701 1:24:50 Mariusz Andrzejczak 73 Poznań 26-03 M40-250
1702 1:24:50 Alicja Benedyk 90 Warszawa 26-03 K-63
1703 1:24:50 Marcin Mazurkiewicz 78 Poznań 26-03
1704 1:24:50 Dominik Porada 90 Warszawa 26-03
1705 1:24:50 Krzysztof Wasilewski 82 Warszawa 26-03
1706 1:24:50 Paweł Ulbrich 82 Dąbrowa G 9-04
1707 1:24:50 Łukasz Klein 83 Bydgoszcz 21-05
1708 1:24:50 Konrad Morawczyński 75 Reykjavik 19-08 M40-251
1709 1:24:50 Mateusz Borzyński 85 Legnica 8-10
1710 1:24:50 Dominik Duźniak 85 Gliwice 22-10
1711 1:24:50 Adam Korol 74 Gdańsk 5-11 M40-252
1712 1:24:51 Marek Lewandowski 73 Leszno 19-03 M40-253
1713 1:24:51 Piotr Kurek 81 Poznań 26-03
1714 1:24:51 Sławomir Rusak 71 Warszawa 26-03 M45-110
1715 1:24:51 Michał Salamaga 81 Warszawa 26-03
1716 1:24:51 Sławomir Grucel 81 Dąbrowa G 9-04
1717 1:24:51 Tomasz Petkiewicz 87 Rybnik 24-06
1718 1:24:51 Piotr Fudalej 70 Chorzów 10-09 M45-111
1719 1:24:51 Martyna Balcerzak 94 Łowicz 17-09 K-64
1720 1:24:51 Dariusz Bodio 67 Świdnica 4-11 M50-46
1721 1:24:52 Paweł Ledwoń 83 Kraków 19-03
1722 1:24:52 Kamil Chylak 80 Warszawa 26-03
1723 1:24:52 Daniel Malecki 88 Poznań 26-03
1724 1:24:52 Tomasz Mirecki 74 Poznań 26-03 M40-254
1725 1:24:52 Marek Pawłowski 64 Poznań 26-03 M50-47
1726 1:24:52 Radosław Darul 74 Berlin 2-04 M40-255
1727 1:24:52 Dariusz Filipczak 68 Dąbrowa G 9-04 M45-112
1728 1:24:52 Michał Kita 75 Radom 25-06 M40-256
1729 1:24:53 Łukasz Harasimowicz 75 Kraków 19-03 M40-257
1730 1:24:53 Dawid Chwirot 94 Poznań 26-03
1731 1:24:53 Radosław Flis 94 Warszawa 26-03
1732 1:24:53 Bogdan Snarski 79 Warszawa 26-03
1733 1:24:53 Aleksander Kaczyński 82 Białystok 14-05
1734 1:24:53 Karol Czajka 81 Lublin 3-06
1735 1:24:53 Paweł Lis 91 Rybnik 24-06
1736 1:24:53 Grzegorz Gala 78 Błonie 20-08
1737 1:24:53 Michał Kolaszt 81 Skarżysko K 20-08
1738 1:24:53 Dariusz Wiśniewski 88 Gdańsk 5-11
1739 1:24:54 Tomasz Kopcewicz 84 Warszawa 26-03
1740 1:24:54 Robert Stykowski 77 Warszawa 26-03 M40-258
1741 1:24:54 Robert Kaliciński 71 Ostrów Wkp. 2-04 M45-113
1742 1:24:54 Ryszard Płochocki 61 Ostrów Wkp. 2-04 M55-12
1743 1:24:54 Piotr Stasiowski 86 Rzeszów 9-04
1744 1:24:54 Adam Michalski 80 Gniezno 17-09
1745 1:24:54 Maciej Rojewski 84 Gdańsk 5-11
1746 1:24:55 Karol Majewski 95 Kraków 19-03
1747 1:24:55 Artur Zaganiacz 89 Kraków 19-03
1748 1:24:55 Krystian Różański 83 Warszawa 26-03
1749 1:24:55 Jerzy Ładysz 77 Jelenia Góra 1-05 M40-259
1750 1:24:55 Agnieszka Kowalczyk 85 Błonie 20-08 K-65
1751 1:24:55 Dariusz Szkobel 77 Błonie 20-08 M40-260
1752 1:24:56 Dariusz Kubicki 76 Warszawa 26-03 M40-261
1753 1:24:56 Edyta Rybacka 86 Warszawa 26-03 K-66
1754 1:24:56 Łukasz Słoń 90 Warszawa 26-03
1755 1:24:56 Krzysztof Pruciak 84 Wrocław 8-04
1756 1:24:56 Mateusz Głowacz 88 Chorzów 10-09
1757 1:24:56 Marek Mocek 98 Zbąszyń 24-09
1758 1:24:56 Mateusz Jankowski 91 Gdańsk 5-11
1759 1:24:56 Mateusz Skuza 88 Gdańsk 5-11
1760 1:24:57 Michał Felińczak 83 Kraków 19-03
1761 1:24:57 Krzysztof Brząkalski 91 Warszawa 26-03
1762 1:24:57 Agnieszka Kwiatkowska 87 Warszawa 26-03 K-67
1763 1:24:57 Piotr Żubiński 74 Warszawa 26-03 M40-262
1764 1:24:58 Jacek Maślanka 75 Kraków 19-03 M40-263
1765 1:24:58 Filip Szymonik 94 Warszawa 26-03
1766 1:24:58 Michał Żmuda 77 Warszawa 26-03 M40-264
1767 1:24:58 Krystian Sikorski 92 Węgorzewo 2-05
1768 1:24:58 Przemysław Goździński 70 Bydgoszcz 21-05 M45-114
1769 1:24:58 Sebastian Kaproń 74 Wieleń 6-08 M40-265
1770 1:24:58 Patryk Sopata 95 Wieleń 6-08
1771 1:24:58 Artur Gadecki 76 Skarżysko K 20-08 M40-266
1772 1:24:58 Marcin Klonowski 89 Iława 10-09
1773 1:24:58 Tomasz Głowacki 75 Świdnica 4-11 M40-267
1774 1:24:58 Michał Grzelak 79 Gdańsk 5-11
1775 1:24:59 Maciej Chudziński 92 Poznań 26-03
1776 1:24:59 Jakub Plewko 83 Legnica 9-04
1777 1:24:59 Łukasz Skwarecki 77 Racibórz 27-08 M40-268
1778 1:24:59 Tomasz Sosiński 75 Gdańsk 5-11 M40-269
1779 1:25:00 Przemysław Grudzień 86 Kraków 19-03
1780 1:25:00 Błażej Kiełbasa 79 Warszawa 26-03
1781 1:25:00 Marcin Stupak 88 Warszawa 26-03
1782 1:25:00 Tomasz Wiliński 75 Warszawa 26-03 M40-270
1783 1:25:00 Maciej Skuza 83 Błonie 20-08
1784 1:25:00 Łukasz Kozłowski 91 Szamotuły 8-10
1785 1:25:00 Daniel Święcicki 79 Świdnica 4-11
1786 1:25:01 Karol Bielarski 85 Warszawa 26-03
1787 1:25:01 Jakub Jóźwicki 73 Warszawa 26-03 M40-271
1788 1:25:01 Daniel Jul 89 Warszawa 26-03
1789 1:25:01 Konrad Sulik 78 Warszawa 26-03
1790 1:25:01 Marcin Wolkiewicz 78 Trzemeszno 3-05
1791 1:25:01 Grzegorz Marzec 74 Opole 14-05 M40-272
1792 1:25:01 Łukasz Augustyniak 92 Lublin 3-06
1793 1:25:01 Marcin Stachowicz 85 Gdańsk 5-11
1794 1:25:02 Michał Bukowiński 78 Poznań 26-03
1795 1:25:02 Tomasz Pelchen 74 Tarczyn 10-09 M40-273
1796 1:25:02 Krzysztof Sagan 86 Bytom 17-09
1797 1:25:02 Piotr Lis 82 Kościan 5-11
1798 1:25:03 Arkadiusz Jajuga 71 Kietrz 10-06 M45-115
1799 1:25:03 Czesław Rajewicz 65 Szamotuły 8-10 M50-48
1800 1:25:03 Tomasz Borszewski 85 Gdańsk 5-11
1801 1:25:04 Robert Kieroński 78 Warszawa 26-03
1802 1:25:04 Marek Rutka 78 Ostrów Wkp. 2-04
1803 1:25:04 Jarosław Rybitwa 83 Błonie 20-08
1804 1:25:04 Dariusz Szczepanik 78 Świdnica 4-11
1805 1:25:05 Bartosz Kupa 84 Warszawa 26-03
1806 1:25:05 Paweł Olszewski 87 Warszawa 26-03
1807 1:25:05 Robert Galicki 72 Berlin 2-04 M45-116
1808 1:25:05 Tomasz Białowąs 82 Rzeszów 9-04
1809 1:25:05 Łukasz Koryl 84 Rzeszów 9-04
1810 1:25:05 Mateusz Klisowski 93 Białystok 14-05
1811 1:25:05 Marek Ratyński 76 Błonie 20-08 M40-274
1812 1:25:05 Maciej Grudziński Włocławek 8-10
1813 1:25:06 Anna Ficner 85 Legnica 9-04 K-68
1814 1:25:06 Zdzisław Roszkowski 61 Gdańsk 5-11 M55-13
1815 1:25:07 Marcin Churski 72 Poznań 26-03 M45-117
1816 1:25:07 Michał Mendyka 78 Warszawa 26-03
1817 1:25:07 Leszek Piotrowski 73 Swarzędz 10-09 M40-275
1818 1:25:07 Maciej Stępień 83 Łowicz 17-09
1819 1:25:08 Kamil Machała 91 Kraków 19-03
1820 1:25:08 Tomasz Arak 79 Warszawa 26-03
1821 1:25:08 Konrad Dupla 79 Warszawa 26-03
1822 1:25:08 Piotr Ranecki 79 Poznań 26-03
1823 1:25:08 Łukasz Chwalisz 90 Berlin 2-04
1824 1:25:08 Krzysztof Ślęzak 86 Berlin 2-04
1825 1:25:08 Szymon Wesołowski 88 Trzemeszno 3-05
1826 1:25:08 Marek Wójcicki 88 Bydgoszcz 21-05
1827 1:25:08 Łukasz Janiszewski 95 Łódź 10-09
1828 1:25:08 Michał Twarowski 73 Gdańsk 5-11 M40-276
1829 1:25:09 Marcin Krasoń 81 Poznań 26-03
1830 1:25:09 Maciej Kowolik 89 Gliwice 22-10
1831 1:25:10 Marcin Drążkiewicz 77 Warszawa 26-03 M40-277
1832 1:25:10 Mateusz Kozinoga 87 Poznań 26-03
1833 1:25:10 Tomasz Zaremba 81 Łomża 7-05
1834 1:25:10 Adam Szczepański2 81 Białystok 14-05
1835 1:25:10 Jacek Strzecha 89 Świdnica 4-11
1836 1:25:10 Bartłomiej Błach 83 Wodzisław Śl 5-11
1837 1:25:10 Sebastian Kierznikiewicz 82 Gdańsk 5-11
1838 1:25:11 Artur Motyl 76 Lublin 3-06 M40-278
1839 1:25:11 Mateusz Stawski 92 Grodzisk W 11-06
1840 1:25:11 Wojciech Wilk 89 Szczecin 27-08
1841 1:25:11 Andrzej Drzystek 92 Iława 10-09
1842 1:25:12 Paweł Filipek 81 Warszawa 26-03
1843 1:25:12 Przemysław Górniak 93 Poznań 26-03
1844 1:25:12 Robert Roszak 78 Poznań 26-03
1845 1:25:12 Michał Wojtysiak 89 Szamotuły 8-10
1846 1:25:12 Agnieszka Kuzyk 76 Gliwice 22-10 K-69
1847 1:25:12 Jakub Glapiński 96 Gdańsk 5-11
1848 1:25:12 Bartosz Potyrała 81 Gdańsk 5-11
1849 1:25:13 Grzegorz Kujawa 76 Poznań 26-03 M40-279
1850 1:25:13 Szymon Zięborak 84 Warszawa 26-03
1851 1:25:13 Andrzej Seweryn 78 Żywiec 2-04
1852 1:25:13 Adam Banaszewski 74 Miękinia 9-04 M40-280
1853 1:25:13 Waldek Konieczny 89 Śrem 18-06
1854 1:25:13 Maciej Galik 93 Henryków 12-08
1855 1:25:13 Beata Lupa 90 Siedlce 27-08 K-70
1856 1:25:13 Piotr Łukaszewski 84 Łowicz 17-09
1857 1:25:13 Radosław Radulski 83 Gniezno 17-09
1858 1:25:13 Waldemar Witulski 60 Legnica 8-10 M55-14
1859 1:25:13 Zbigniew Adamczak 84 Kościan 5-11
1860 1:25:14 Jarosław Gozdalski 73 Poznań 26-03 M40-281
1861 1:25:14 Rafał Wysocki 89 Poznań 26-03
1862 1:25:14 Paweł Mazurek 80 Lublin 3-06
1863 1:25:14 Cezary Kowalski 64 Wieleń 6-08 M50-49
1864 1:25:14 Artur Maliński 92 Szamotuły 8-10
1865 1:25:15 Paweł Błażutycz 73 Poznań 26-03 M40-282
1866 1:25:15 Marcin Grzewiński 74 Warszawa 26-03 M40-283
1867 1:25:15 Marcin Rabiega 75 Poznań 26-03 M40-284
1868 1:25:15 Marcin Rozwód 87 Warszawa 26-03
1869 1:25:15 Piotr Bucław 85 Szamotuły 8-10
1870 1:25:15 Arkadiusz Smolikowski 67 Legnica 8-10 M50-50
1871 1:25:15 Tomasz Wiśniewski 72 Legnica 8-10 M45-118
1872 1:25:15 Roman Legaszewski 83 Gdańsk 5-11
1873 1:25:16 Wojciech Ożdżeński 72 Warszawa 26-03 M45-119
1874 1:25:16 Piotr Szczęsny 90 Poznań 26-03
1875 1:25:16 Marek Swoboda 64 Wałbrzych 20-08 M50-51
1876 1:25:16 Piotr Nowaczyk 81 Gniezno 17-09
1877 1:25:17 Mariusz Orłowski 91 Lublin 3-06
1878 1:25:17 Maciej Raczak 85 Katowice 1-10
1879 1:25:18 Artur Andrzejewski 79 Gniezno 17-09
1880 1:25:18 Sebastian Grabowski 76 Łowicz 17-09 M40-285
1881 1:25:18 Marek Kolebuk 61 Szamotuły 8-10 M55-15
1882 1:25:19 Marcin Jagiellicz 88 Poznań 26-03
1883 1:25:19 Krzysztof Politowski 78 Warszawa 26-03
1884 1:25:20 Jakub Kustosz 91 Gryfino 3-05
1885 1:25:20 Sebastian Przepióra 73 Błonie 20-08 M40-286
1886 1:25:21 Wojciech Agiejczyk 85 Kraków 19-03
1887 1:25:21 Artur Bujnowski 87 Dąbrowa G 9-04
1888 1:25:21 Ariel Cheba 91 Szamotuły 8-10
1889 1:25:21 Krzysztof Chętka Włocławek 8-10
1890 1:25:22 Kris Gierak 80 Warszawa 26-03
1891 1:25:22 Leszek Wierzbicki 75 Poznań 26-03 M40-287
1892 1:25:22 Piotr Stanek 85 Katowice 1-10
1893 1:25:23 Grzegorz Bodzioch 82 Leszno 19-03
1894 1:25:23 Piotr Pawlica 81 Żywiec 2-04
1895 1:25:23 Krzysztof Ejsmont 77 Bydgoszcz 21-05 M40-288
1896 1:25:23 Kamil Ogłoza 84 Piotrków Tr 23-06
1897 1:25:23 Eryk Witkiewicz 76 Okonek 15-07 M40-289
1898 1:25:23 Marcin Tański 75 Gdańsk 5-11 M40-290
1899 1:25:24 Piotr Serwan 88 Kraków 19-03
1900 1:25:24 Robert Trejderowski 83 Warszawa 26-03
1901 1:25:24 Adam Szuda 86 Toruń 29-10
1902 1:25:25 Tomasz Zając 78 Kraków 19-03
1903 1:25:25 Łukasz Dąbrowski 82 Poznań 26-03
1904 1:25:25 Sławomir Wiśniewski 73 Wrocław 8-04 M40-291
1905 1:25:25 Tomasz Szopiński 83 Węgorzewo 2-05
1906 1:25:25 Zbigniew Spychalski 62 Murowana G 4-06 M55-16
1907 1:25:25 Janusz Stawinoga 74 Gliwice 22-10 M40-292
1908 1:25:26 Piotr Ferszt 81 Warszawa 26-03
1909 1:25:26 Dariusz Skoneczny 62 Warszawa 26-03 M55-17
1910 1:25:26 Maciej Kowalski 75 Pszczew 7-05 M40-293
1911 1:25:26 Aleksandra Jakubczak 82 Lublin 3-06 K-71
1912 1:25:26 Rafał Osiński 91 Radom 25-06
1913 1:25:26 Robert Michalski 82 Radzymin 15-08
1914 1:25:26 Arkadiusz Rumiński 91 Toruń 29-10
1915 1:25:26 Marek Piotrowski 75 Świdnica 4-11 M40-294
1916 1:25:27 Piotr Łączyński 78 Poznań 26-03
1917 1:25:27 Tomasz Wroński 79 Wrocław 8-04
1918 1:25:27 Krzysztof Wierzbicki 84 Pszczew 7-05
1919 1:25:27 Nikodem Matuszewski 89 Kościan 5-11
1920 1:25:27 Małgorzata Tuwalska 79 Gdańsk 5-11 K-72
1921 1:25:28 Wojciech Chyłek 82 Kraków 19-03
1922 1:25:28 Sławomir Malinowski 87 Leszno 19-03
1923 1:25:28 Mariusz Danielewski 82 Poznań 26-03
1924 1:25:28 Rafał Kowalewski 75 Tarnowo Pod 21-05 M40-295
1925 1:25:28 Grzegorz Neubauer 80 Gdańsk 5-11
1926 1:25:29 Andrzej Wojtasik 71 Łowicz 17-09 M45-120
1927 1:25:29 Damian Rosiak 91 Słupsk 30-09
1928 1:25:29 Maksym Rupieta 78 Szamotuły 8-10
1929 1:25:30 Wojciech Brzozowski 85 Oberelbe 30-04
1930 1:25:30 Michał Zygmunt 77 Swarzędz 10-09 M40-296
1931 1:25:31 Grzegorz Kosmala 76 Kraków 19-03 M40-297
1932 1:25:31 Daniel Sychowicz 79 Warszawa 26-03
1933 1:25:31 Łukasz Gostkowski 87 Słupsk 30-09
1934 1:25:31 Michał Roskosz 80 Katowice 1-10
1935 1:25:31 Witold Urbaniak 80 Katowice 1-10
1936 1:25:31 Paweł Nalepka 84 Wodzisław Śl 5-11
1937 1:25:32 Kamil Cybulski 84 Warszawa 26-03
1938 1:25:32 Marek Kucharzewski 89 Poznań 26-03
1939 1:25:32 Stanisław Bar 76 Opole 14-05 M40-298
1940 1:25:32 Tomasz Hutnik 72 Legnica 8-10 M45-121
1941 1:25:33 Bartosz Matczak 81 Ras al Khaimah 10-02
1942 1:25:33 Piotr Dmowski 85 Warszawa 26-03
1943 1:25:33 Zygmunt Górski 76 Wadowice 17-09 M40-299
1944 1:25:34 Marcin Janiszyn 82 Poznań 26-03
1945 1:25:34 Sławomir Sip 89 Poznań 26-03
1946 1:25:34 Jakub Szewczyk 96 Warszawa 26-03
1947 1:25:34 Krzysztof Banek 84 Żywiec 2-04
1948 1:25:34 Konrad Zalewski 87 Lublin 3-06
1949 1:25:34 Adam Pilarski 87 Koszyce 1-10
1950 1:25:34 Andrzej Biedrzycki 57 Szamotuły 8-10 M60-6
1951 1:25:34 Marcin Gadowski 81 Gdańsk 5-11
1952 1:25:36 Dawid Durek 82 Leszno 19-03
1953 1:25:36 Adam Głuszak 80 Warszawa 26-03
1954 1:25:36 Mariusz Małek 74 Warszawa 26-03 M40-300
1955 1:25:36 Tomasz Mazurkiewicz 72 Rzeszów 9-04 M45-122
1956 1:25:36 Łukasz Goliński 79 Gdańsk 5-11
1957 1:25:37 Grzegorz Majewski 90 Kraków 19-03
1958 1:25:37 Andrzej Sławik 76 Świdnica 4-11 M40-301
1959 1:25:38 Marcin Dąbrowski 85 Warszawa 26-03
1960 1:25:38 Marek Skąpski 74 Poznań 26-03 M40-302
1961 1:25:38 Krystian Świtalski 76 Poznań 26-03 M40-303
1962 1:25:38 Michał Krawucki 75 Radzymin 15-08 M40-304
1963 1:25:39 Bogdan Rycerski 71 Leszno 19-03 M45-123
1964 1:25:39 Krzysztof Garbacz 70 Warszawa 26-03 M45-124
1965 1:25:39 Rafał Mikołajczyk 81 Dąbrowa G 9-04
1966 1:25:39 Adam Musiał 58 Wieleń 6-08 M55-18
1967 1:25:39 Marcin Kamycki 74 Gniezno 17-09 M40-305
1968 1:25:39 Jarosław Szewczyk 74 Łowicz 17-09 M40-306
1969 1:25:39 Rafał Pokora Włocławek 8-10 M45-125
1970 1:25:40 Michał Sobociński 80 Warszawa 26-03
1971 1:25:40 Krzysztof Janik2 82 Dąbrowa G 9-04
1972 1:25:40 Mariusz Michalak 70 Bydgoszcz 21-05 M45-126
1973 1:25:40 Paweł Zaremba 82 Szczecin 27-08
1974 1:25:41 Damian Antończak 95 Warszawa 26-03
1975 1:25:41 Krzysztof Bławat 78 Poznań 26-03
1976 1:25:41 Cezary Doroszuk 83 Warszawa 26-03
1977 1:25:41 Grzegorz Pożak 80 Poznań 26-03
1978 1:25:41 Mariola Sudzińska 76 Warszawa 26-03 K-73
1979 1:25:41 Paweł Kida 93 Rzeszów 9-04
1980 1:25:42 Robert Kmieciak 81 Warszawa 26-03
1981 1:25:42 Piotr Waligóra 76 Poznań 26-03 M40-307
1982 1:25:42 Marcin Pawłowski2 78 Inowrocław 13-05
1983 1:25:42 Paweł Juszczak 90 Śrem 18-06
1984 1:25:42 Robert Cwenar 97 Legnica 8-10
1985 1:25:43 Marek Nycz 86 Kraków 19-03
1986 1:25:43 Marcin Koziołek 75 Poznań 26-03 M40-308
1987 1:25:43 Marcin Konrad 82 Dąbrowa G 9-04
1988 1:25:43 Maciej Czekaj 81 Kielce 7-05
1989 1:25:43 Sławomir Madejski 84 Kielce 7-05
1990 1:25:43 Krzysztof Bąkowicz 82 Koszyce 1-10
1991 1:25:43 Dawid Dąbrowski 90 Szamotuły 8-10
1992 1:25:44 Gerard Godek 60 Rzeszów 9-04 M55-19
1993 1:25:44 Sławomir Fornalik 76 Kościan 5-11 M40-309
1994 1:25:45 Grzegorz Gorczycki 79 Gdańsk 5-11
1995 1:25:46 Michał Sarniak 89 Warszawa 26-03
1996 1:25:46 Piotr Janocha 79 Dąbrowa G 9-04
1997 1:25:46 Adam Lesień 74 Aleksandrów Ł 15-08 M40-310
1998 1:25:46 Dawid Jarosiński 78 Szczecin 27-08
1999 1:25:47 Sebastian Wójcik 93 Kraków 19-03
2000 1:25:47 Adam Gąsiorowski 89 Poznań 26-03
2001 1:25:47 Rafał Przybysz 69 Poznań 26-03 M45-127
2002 1:25:47 Grzegorz Otczyk 84 Pszczew 7-05
2003 1:25:47 Jarosław Ogrodowski 64 Murowana G 4-06 M50-52
2004 1:25:47 Jacek Bryśkiewicz 83 Radzymin 15-08
2005 1:25:47 Przemysław Wegner 78 Słupsk 30-09
2006 1:25:47 Tomasz Duszyński 85 Kościan 5-11
2007 1:25:48 Mateusz Malinowski 81 Warszawa 26-03
2008 1:25:48 Robert Tylicki 72 Trzemeszno 3-05 M45-128
2009 1:25:48 Tomasz Wolender 67 Gryfino 3-05 M50-53
2010 1:25:48 Krystian Szafrański 92 Swarzędz 10-09
2011 1:25:48 Patryk Marczakiewicz 95 Wieliczka 24-09
2012 1:25:48 Wojciech Piekarczyk 53 Kościan 5-11 M60-7
2013 1:25:49 Piotr Starkowski 89 Poznań 26-03
2014 1:25:49 Arkadiusz Borysiuk 86 Świnoujście 2-09
2015 1:25:50 Paweł Strzelczyk 78 Warszawa 26-03
2016 1:25:51 Łukasz Stachowiak 86 Poznań 26-03
2017 1:25:51 Tomasz Łopianiak 75 Bratysława 2-04 M40-311
2018 1:25:51 Marcin Pomorski 83 Szczecin 27-08
2019 1:25:51 Roman Socha 87 Lwów 29-10
2020 1:25:51 Sebastian Bartosik 86 Wodzisław Śl 5-11
2021 1:25:51 Andrzej Stefański 62 Gdańsk 5-11 M55-20
2022 1:25:52 Krzysztof Skrok 70 Warszawa 26-03 M45-129
2023 1:25:52 Grzegorz Woźniak 87 Warszawa 26-03
2024 1:25:52 Bartosz Zabłocki 89 Poznań 26-03
2025 1:25:52 Roman Ziuziański 80 Tarnowo Pod 21-05
2026 1:25:52 Krzysztof Gregrowski Włocławek 8-10
2027 1:25:52 Krystian Noga 82 Wodzisław Śl 5-11
2028 1:25:53 Wojciech Brzoskwinia 92 Kraków 19-03
2029 1:25:53 Tomasz Waniowski 95 Poznań 26-03
2030 1:25:53 Bartosz Guzik 81 Pszczew 7-05
2031 1:25:53 Piotr Mięsiak 91 Pszczew 7-05
2032 1:25:53 Kamil Skowronek 85 Bydgoszcz 21-05
2033 1:25:53 Dariusz Wędrowski 65 Ostrołęka 28-05 M50-54
2034 1:25:53 Mateusz Jedruch 83 Błonie 20-08
2035 1:25:53 Hubert Urbaniak 82 Stara Krobia 9-09
2036 1:25:54 Adam Leśniak 65 Warszawa 26-03 M50-55
2037 1:25:54 Sebastian Patoła 82 Warszawa 26-03
2038 1:25:54 Zbigniew Podleś 77 Warszawa 26-03 M40-312
2039 1:25:54 Jakub Ronkiewicz 96 Poznań 26-03
2040 1:25:54 Krzysztof Lipka 91 Żywiec 2-04
2041 1:25:54 Władysław Kalin 80 Unisław 24-06
2042 1:25:55 Regina Kulka 89 Kraków 19-03 K-74
2043 1:25:55 Michał Wierzbicki 91 Poznań 26-03
2044 1:25:55 Karol Helwing 70 Rybnik 24-06 M45-130
2045 1:25:56 Paweł Piwowarczyk 83 Kraków 19-03
2046 1:25:56 Tomasz Wiechecki 83 Warszawa 26-03
2047 1:25:56 Grzegorz Wierzbicki 74 Warszawa 26-03 M40-313
2048 1:25:56 Agnieszka Kibiersza 78 Berlin 2-04 K-75
2049 1:25:56 Emil Blank 95 Łowicz 17-09
2050 1:25:56 Paweł Kotas 88 Kościan 5-11
2051 1:25:56 Tomasz Staniszczak 83 Kościan 5-11
2052 1:25:57 Marcin Lampart 76 Rybnik 24-06 M40-314
2053 1:25:57 Jacek Leśniak 80 Warszawa 26-03
2054 1:25:57 Tomasz Korzeniowski2 83 Rzeszów 9-04
2055 1:25:57 Rafał Mykała 73 Dąbrowa G 9-04 M40-315
2056 1:25:57 Filip Szymkiewicz 93 Skarżysko K 20-08
2057 1:25:57 Dawid Gruszczyński 85 Szczecin 27-08
2058 1:25:57 Łukasz Uldynowicz 83 Szczecin 27-08
2059 1:25:58 Konrad Horodecki 90 Kraków 19-03
2060 1:25:58 Krystian Kobylański 90 Kraków 19-03
2061 1:25:58 Waldemar Nosarzewski 67 Warszawa 26-03 M50-56
2062 1:25:58 Łukasz Brzuzy 89 Okonek 15-07
2063 1:25:58 Waldemar Domański 81 Szczecin 27-08
2064 1:25:58 Łukasz Urbasek 82 Gliwice 22-10
2065 1:25:59 Tomasz Rębiś 74 Warszawa 26-03 M40-316
2066 1:25:59 Michał Zieman 88 Słupsk 30-09
2067 1:26:00 Sławomir Stykowski 78 Warszawa 26-03
2068 1:26:00 Sławomir Żaroń 61 Bydgoszcz 21-05 M55-21
2069 1:26:00 Rafał Gref 89 Świdnica 4-11
2070 1:26:01 Tomasz Ślęzak 71 Kraków 19-03 M45-131
2071 1:26:01 Łukasz Wyrobbek 70 Kraków 19-03 M45-132
2072 1:26:01 Wojciech Greguła 86 Poznań 26-03
2073 1:26:01 Marcin Michalik 87 Poznań 26-03
2074 1:26:01 Dawid Pestkowski 79 Warszawa 26-03
2075 1:26:01 Sabina Jarząbek 93 Kielce 7-05 K-76
2076 1:26:01 Andrzej Majewski 62 Siedlce 27-08 M55-22
2077 1:26:01 Marcin Jung 81 Gniezno 17-09
2078 1:26:01 Bartłomiej Szukalski 91 Świdnica 4-11
2079 1:26:02 Krzysztof Pyzik 88 Poznań 26-03
2080 1:26:02 Arkadiusz Narojczyk 75 Węgorzewo 2-05 M40-317
2081 1:26:02 Michał Majewski 84 Swarzędz 10-09
2082 1:26:02 Eugeniusz Grzesik 66 Wągrowiec 22-10 M50-57
2083 1:26:02 Arkadiusz Kwiatkowski 78 Kościan 5-11
2084 1:26:03 Witold Feledziak 80 Leszno 19-03
2085 1:26:03 Maciej Niwiński 80 Kraków 19-03
2086 1:26:03 Bartosz Michalski 82 Warszawa 26-03
2087 1:26:03 Marcin Nowak3 82 Rzeszów 9-04
2088 1:26:04 Michał Kwieciński 89 Dąbrowa G 9-04
2089 1:26:04 Gosiunia Pazda-Pozorska 82 Tarnowo Pod 21-05 K-77
2090 1:26:04 Kamil Krauze 87 Radzymin 15-08
2091 1:26:04 Wojciech Staszewski 67 Błonie 20-08 M50-58
2092 1:26:04 Dawid Zdanowski 91 Gniezno 17-09
2093 1:26:04 Leszek Pstraś 83 Katowice 1-10
2094 1:26:05 Tomasz Rzeźnik 76 Poznań 26-03 M40-318
2095 1:26:05 Mateusz Nettmann 79 Wągrowiec 22-10
2096 1:26:05 Arkadiusz Derc 82 Gdańsk 5-11
2097 1:26:06 Paweł Matuszak 84 Leszno 19-03
2098 1:26:06 Michał Kubik 91 Pszczew 7-05
2099 1:26:06 Kornel Balinowski 82 Nowa Sól 27-05
2100 1:26:06 Wojciech Bryja 73 Ruda Śl. 29-07 M40-319
2101 1:26:06 Paweł Kielnierowski 76 Łowicz 17-09 M40-320
2102 1:26:07 Andrzej Marszałek 69 Leszno 19-03 M45-133
2103 1:26:07 Marek Wójtowicz 72 Warszawa 26-03 M45-134
2104 1:26:07 Mateusz Śliwiński 91 Lublin 3-06
2105 1:26:07 Mateusz Szwaja 99 Gliwice 22-10
2106 1:26:07 Łukasz Nędza 84 Kościan 5-11
2107 1:26:07 Andrzej Nowakowski 70 Gdańsk 5-11 M45-135
2108 1:26:08 Daniel Polny 70 Kraków 19-03 M45-136
2109 1:26:08 Tomasz Sobański 76 Poznań 26-03 M40-321
2110 1:26:08 Piotr Kobierski 77 Skarżysko K 20-08 M40-322
2111 1:26:08 Mateusz Treder 88 Gdańsk 5-11
2112 1:26:09 Piotr Adam 73 Praga 1-04 M40-323
2113 1:26:09 Jan Polonćak 67 Rzeszów 9-04 M50-59
2114 1:26:09 Tomasz Olaniszyn 84 Racibórz 27-08
2115 1:26:10 Jacek Świętochowski 88 Radzymin 15-08
2116 1:26:11 Adam Niemyt 89 Poznań 26-03
2117 1:26:11 Marcin Karkoszka 90 Ostrów Wkp. 2-04
2118 1:26:11 Robert Zalewski Zgorzelec 28-05 M45-137
2119 1:26:11 Artur Radtka 76 Murowana G 4-06 M40-324
2120 1:26:11 Mariusz Mojżyszek 85 Katowice 1-10
2121 1:26:11 Paweł Melonek 66 Szamotuły 8-10 M50-60
2122 1:26:11 Piotr Łunio 75 Gdańsk 5-11 M40-325
2123 1:26:11 Iwo Sadecki 89 Gdańsk 5-11
2124 1:26:12 Zygmunt Brożek 61 Warszawa 26-03 M55-23
2125 1:26:12 Ewelina Pisarek 87 Warszawa 26-03 K-78
2126 1:26:12 Mikołaj Siczek 85 Warszawa 26-03
2127 1:26:12 Dominik Tomasiak 78 Wrocław 8-04
2128 1:26:12 Maciej Cyrok 93 Bydgoszcz 21-05
2129 1:26:12 Marek Chołota 79 Szamotuły 8-10
2130 1:26:13 Mirosław Wicha 70 Kraków 19-03 M45-138
2131 1:26:13 Krzysztof Ignaszewski 79 Poznań 26-03
2132 1:26:13 Maciej Żywek 73 Warszawa 26-03 M40-326
2133 1:26:13 Emil Plaszczyk 78 Szamotuły 8-10
2134 1:26:14 Maciej Kubiak 73 Leszno 19-03 M40-327
2135 1:26:14 Gerard Domański 73 Warszawa 26-03 M40-328
2136 1:26:14 Dariusz Moliński 78 Poznań 26-03
2137 1:26:14 Marcin Rzepka 88 Wrocław 8-04
2138 1:26:14 Tomasz Ryżewski 78 Karlowe Wary 20-05
2139 1:26:14 Jacek Bajda 77 Kietrz 10-06 M40-329
2140 1:26:14 Piotr Żołądź 89 Gliwice 22-10
2141 1:26:14 Wojciech Fijałkowski 67 Gdańsk 5-11 M50-61
2142 1:26:15 Marek Pawlak 82 Barcelona 12-02
2143 1:26:15 Janusz Gawron 92 Kraków 19-03
2144 1:26:15 Radosław Szmit 79 Wrocław 8-04
2145 1:26:15 Bartłomiej Zieliński 83 Trzemeszno 3-05
2146 1:26:15 Rafał Izbiński 79 Kielce 7-05
2147 1:26:15 Marek Szopa 74 Pszczew 7-05 M40-330
2148 1:26:15 Krzysztof Czekała 79 Kietrz 10-06
2149 1:26:15 Jarosław Fajger 85 Kietrz 10-06
2150 1:26:15 Rafał Stpiczyński 90 Gniezno 17-09
2151 1:26:16 Sławomir Kłos 82 Poznań 26-03
2152 1:26:16 Stanisław Sarzyński 79 Rzeszów 9-04
2153 1:26:16 Dariusz Kurenda 81 Lublin 3-06
2154 1:26:16 Stanisław Steć 65 Lublin 3-06 M50-62
2155 1:26:16 Janusz Ferenc 54 Wałbrzych 20-08 M60-8
2156 1:26:16 Mateusz Skalski 90 Gniezno 17-09
2157 1:26:16 Szymon Wąsowicz 81 Katowice 1-10
2158 1:26:17 Adam Niepokój 95 Kraków 19-03
2159 1:26:17 Sławomir Pachnowski 85 Gryfino 3-05
2160 1:26:17 Krzysztof Ptak 94 Kielce 7-05
2161 1:26:17 Zbigniew Lubaszewski 79 Augustów 10-09
2162 1:26:17 Dawid Staszczyk 85 Gniezno 17-09
2163 1:26:18 Mateusz Morawa 79 Kraków 19-03
2164 1:26:18 Rafał Paprzycki 76 Poznań 26-03 M40-331
2165 1:26:18 Krzysztof Ślefarski 84 Poznań 26-03
2166 1:26:18 Tomasz Chmurzyński 69 Łowicz 17-09 M45-139
2167 1:26:18 Piotr Śliwiński2 71 Łowicz 17-09 M45-140
2168 1:26:18 Arkadiusz Szymczak 92 Katowice 1-10
2169 1:26:19 Wojciech Lewdorowicz 77 Warszawa 26-03 M40-332
2170 1:26:19 Dariusz Niedzielski 80 Poznań 26-03
2171 1:26:19 Janusz Żywicki 68 Poznań 26-03 M45-141
2172 1:26:20 Witold Jędryszczak 71 Kraków 19-03 M45-142
2173 1:26:20 Dariusz Urbańczyk 76 Warszawa 26-03 M40-333
2174 1:26:20 Andrzej Bugdoł 81 Kietrz 10-06
2175 1:26:20 Jakub Adamiak Włocławek 8-10 M40-334
2176 1:26:20 Mariusz Choiński 86 Świdnica 4-11
2177 1:26:21 Julita Kotecka 91 Paryż 5-03 K-79
2178 1:26:21 Mariusz Janik 72 Kraków 19-03 M45-143
2179 1:26:21 Piotr Łaniewski 74 Warszawa 26-03 M40-335
2180 1:26:21 Remigiusz Kot 73 Żywiec 2-04 M40-336
2181 1:26:21 Maciej Bujak 91 Lublin 3-06
2182 1:26:21 Rafał Kędziora 77 Murowana G 4-06 M40-337
2183 1:26:21 Jasiek Szczepłek 85 Błonie 20-08
2184 1:26:21 Marcin Markiewicz 72 Świdnica 4-11 M45-144
2185 1:26:22 Martyna Wiśniewska 88 Paryż 5-03 K-80
2186 1:26:22 Krzysztof Kasprzak 71 Leszno 19-03 M45-145
2187 1:26:22 Andrzej Owsiński 70 Warszawa 26-03 M45-146
2188 1:26:22 Grzegorz Pluta 63 Poznań 26-03 M50-63
2189 1:26:22 Marcin Rodziewicz 85 Poznań 26-03
2190 1:26:22 Jakub Tomczak2 96 Poznań 26-03
2191 1:26:22 Jan Giembicki 86 Iława 10-09
2192 1:26:22 Marek Krzak 88 Swarzędz 10-09
2193 1:26:23 Marek Matlok 76 Kraków 19-03 M40-338
2194 1:26:23 Rafał Stopa 79 Leszno 19-03
2195 1:26:23 Tomasz Lewandowski 82 Poznań 26-03
2196 1:26:23 Szymon Pieczyński 77 Ostrów Wkp. 2-04 M40-339
2197 1:26:23 Paweł Poprawski 84 Swarzędz 10-09
2198 1:26:23 Tomasz Majewski2 73 Katowice 1-10 M40-340
2199 1:26:23 Mirosław Wujda 75 Szamotuły 8-10 M40-341
2200 1:26:23 Andrzej Brandt 87 Lwów 29-10
2201 1:26:23 Wawrzyniec Przybył 92 Gdańsk 5-11
2202 1:26:24 Robert Żak 73 Warszawa 26-03 M40-342
2203 1:26:24 Andrzej Lota 70 Legnica 9-04 M45-147
2204 1:26:24 Marek Lubnau 62 Dąbrowa G 9-04 M55-24
2205 1:26:24 Martin Poznański 93 Wągrowiec 22-10
2206 1:26:25 Artur Olichwer 79 Leszno 19-03
2207 1:26:25 Krzysztof Lewandowski 77 Łowicz 17-09 M40-343
2208 1:26:26 Michael Smokowski 93 Rybnik 24-06
2209 1:26:26 Adam Drzymała 87 Poznań 26-03
2210 1:26:26 Rafał Suchanecki 77 Ostrów Wkp. 2-04 M40-344
2211 1:26:26 Sławomir Piekarczyk 89 Dąbrowa G 9-04
2212 1:26:26 Piotr Zięba 87 Katowice 1-10
2213 1:26:27 Piotr Mikołajczak 96 Leszno 19-03
2214 1:26:27 Łukasz Kamiński 80 Gryfino 3-05
2215 1:26:27 Andrzej Połoński 66 Radom 25-06 M50-64
2216 1:26:27 Leszek Kielak 87 Łowicz 17-09
2217 1:26:27 Jakub Osuch 88 Gniezno 17-09
2218 1:26:27 Tomasz Kmita 92 Katowice 1-10
2219 1:26:28 Mateusz Nowicki 88 Poznań 26-03
2220 1:26:28 Arkadiusz Pyka 85 Dąbrowa G 9-04
2221 1:26:28 Jakub Wawrzykowski 97 Nowa Sól 27-05
2222 1:26:28 Wojciech Kuźbiński 93 Łódź 10-09
2223 1:26:28 Mariusz Ciećwierz 88 Łowicz 17-09
2224 1:26:28 Przemysław Nowak 76 Zbąszyń 24-09 M40-345
2225 1:26:29 Artur Koźlicki 76 Warszawa 26-03 M40-346
2226 1:26:29 Janusz Woźniak 62 Poznań 26-03 M55-25
2227 1:26:29 Rafał Janik 78 Dąbrowa G 9-04
2228 1:26:29 Łukasz Nędza2 94 Iława 10-09
2229 1:26:29 Dariusz Kiełbasa 69 Mława 15-10 M45-148
2230 1:26:30 Adrian Kin 86 Poznań 26-03
2231 1:26:30 Marek Nowosielski 55 Warszawa 26-03 M60-9
2232 1:26:30 Ryszard Kobajlo 62 Skarżysko K 20-08 M55-26
2233 1:26:30 Rajmund Kańduła 83 Swarzędz 10-09
2234 1:26:30 Radosław Mosek 80 Słupsk 30-09
2235 1:26:30 Maciej Paciorkowski Monachium 8-10
2236 1:26:31 Szymon Churski 69 Warszawa 26-03 M45-149
2237 1:26:31 Bartłomiej Naskręt 84 Warszawa 26-03
2238 1:26:31 Marcin Szczepaniak 78 Poznań 26-03
2239 1:26:31 Bartosz Skrzypek 95 Aleksandrów Ł 15-08
2240 1:26:32 Kamil Nagórek 83 Słupsk 30-09
2241 1:26:32 Sławomir Kasprzak 82 Szamotuły 8-10
2242 1:26:32 Artur Walkowiak 72 Gliwice 22-10 M45-150
2243 1:26:32 Marcin Mikuś2 81 Kościan 5-11
2244 1:26:33 Remigiusz Jendrych 90 Kraków 19-03
2245 1:26:33 Michał Noculak 79 Poznań 26-03
2246 1:26:33 Artur Bryła 71 Węgorzewo 2-05 M45-151
2247 1:26:33 Piotr Grążawski 67 Iława 10-09 M50-65
2248 1:26:34 Ryszard Smoluch 70 Poznań 26-03 M45-152
2249 1:26:34 Bartosz Konarski 77 Szczecin 27-08 M40-347
2250 1:26:34 Przemysław Barański Świnoujście 2-09
2251 1:26:34 Romuald Piechocki 71 Swarzędz 10-09 M45-153
2252 1:26:35 Dariusz Czemerys 78 Warszawa 26-03
2253 1:26:35 Michał Szybalski 86 Warszawa 26-03
2254 1:26:35 Dariusz Zawidzki 84 Ostrów Wkp. 2-04
2255 1:26:35 Tomasz Matecki 80 Rybnik 24-06
2256 1:26:36 Marcin Miotk 73 Warszawa 26-03 M40-348
2257 1:26:36 Leszek Zabagło 66 Pszczew 7-05 M50-66
2258 1:26:36 Daniel Zimnicki 72 Lublin 3-06 M45-154
2259 1:26:36 Łukasz Szymanowski 79 Kościan 5-11
2260 1:26:36 Damian Zachmyc 84 Kościan 5-11
2261 1:26:37 Dawid Dzierżawczyk 89 Leszno 19-03
2262 1:26:37 Piotr Nawrocki 73 Leszno 19-03 M40-349
2263 1:26:37 Mikołaj Biesaga 87 Warszawa 26-03
2264 1:26:37 Krzysztof Wójcicki 93 Warszawa 26-03
2265 1:26:37 Marek Piotrowski2 84 Wrocław 8-04
2266 1:26:37 Krzysztof Lesik 74 Wodzisław Śl 5-11 M40-350
2267 1:26:37 Mariusz Pypeć 78 Gdańsk 5-11
2268 1:26:38 Bartłomiej Całka 83 Warszawa 26-03
2269 1:26:38 Przemysław Pasieka 80 Dąbrowa G 9-04
2270 1:26:38 Katarzyna Czyż 77 Bytom 17-09 K-81
2271 1:26:38 Piotr Kustoń 75 Szamotuły 8-10 M40-351
2272 1:26:39 Łukasz Momro 83 Kraków 19-03
2273 1:26:39 Dorota Przybysz 66 Szamotuły 8-10 K-82
2274 1:26:39 Kamil Jaroszuk 78 Gdańsk 5-11
2275 1:26:40 Filip Bruź 77 Poznań 26-03 M40-352
2276 1:26:40 Andrzej Kędzierski2 74 Berlin 2-04 M40-353
2277 1:26:40 Piotr Jackowiak 86 Opole 14-05
2278 1:26:41 Aleksander Badowski 84 Warszawa 26-03
2279 1:26:41 Mariusz Kamiński 67 Augustów 10-09 M50-67
2280 1:26:41 Andrzej Peliński 69 Świdnica 4-11 M45-155
2281 1:26:41 Piotr Rudowicz 75 Kościan 5-11 M40-354
2282 1:26:42 Robert Wiejacki 78 Kraków 19-03
2283 1:26:42 Maciej Żmuda 76 Poznań 26-03 M40-355
2284 1:26:42 Grzegorz Giża 81 Rzeszów 9-04
2285 1:26:42 Piotr Kruk 79 Aleksandrów Ł 15-08
2286 1:26:42 Tadeusz Pawłowski 60 Ciechocinek 27-08 M55-27
2287 1:26:42 Bogdan Cebula 61 Iława 10-09 M55-28
2288 1:26:42 Piotr Zyguła 78 Katowice 1-10
2289 1:26:43 Michał Kołomański 86 Kielce 7-05
2290 1:26:43 Tadeusz Fojud 84 Błonie 20-08
2291 1:26:44 Grzegorz Drozd 77 Warszawa 26-03 M40-356
2292 1:26:44 Mikołaj Kaleta 95 Warszawa 26-03
2293 1:26:44 Damian Fajfer 75 Swarzędz 10-09 M40-357
2294 1:26:45 Bogusław Zgoda 63 Rybnik 24-06 M50-68
2295 1:26:45 Przemysław Chmiel 78 Warszawa 26-03
2296 1:26:45 Krzysztof Sitnik 81 Poznań 26-03
2297 1:26:45 Marcin Disterhoft 86 Jelenia Góra 1-05
2298 1:26:45 Jan Sobera 63 Murowana G 4-06 M50-69
2299 1:26:45 Tomasz Kumor 86 Gliwice 22-10
2300 1:26:45 Mariusz Hoffmann 68 Kościan 5-11 M45-156
2301 1:26:45 Bartłomiej Mollin 78 Gdańsk 5-11
2302 1:26:46 Łukasz Bułka 72 Kraków 19-03 M45-157
2303 1:26:46 Marek Prus 74 Poznań 26-03 M40-358
2304 1:26:46 Tomasz Słupik2 93 Warszawa 26-03
2305 1:26:46 Krzysztof Strykowski 64 Poznań 26-03 M50-70
2306 1:26:46 Radosław Górski 76 Iława 10-09 M40-359
2307 1:26:47 Damian Serafin 78 Warszawa 26-03
2308 1:26:47 Tomasz Szczepański 94 Poznań 26-03
2309 1:26:47 Kamil Iskra 90 Rzeszów 9-04
2310 1:26:48 Przemysław Maj 87 Kraków 19-03
2311 1:26:48 Przemysław Przedpełski 74 Warszawa 26-03 M40-360
2312 1:26:48 Dawid Tomaszewski 76 Poznań 26-03 M40-361
2313 1:26:48 Łukasz Podsiadło 84 Dąbrowa G 9-04
2314 1:26:48 Marcin Gralak 78 Inowrocław 13-05
2315 1:26:48 Zbigniew Wiśniewski 66 Bydgoszcz 21-05 M50-71
2316 1:26:48 Paweł Witkowski 79 Szczecin 27-08
2317 1:26:48 Wojciech Więckowski 61 Płock 10-09 M55-29
2318 1:26:48 Krzysztof Matuszewski 91 Szamotuły 8-10
2319 1:26:49 Tomasz Borowik 80 Kraków 19-03
2320 1:26:49 Michał Borowiec 85 Warszawa 26-03
2321 1:26:49 Patryk Borzystowski 84 Poznań 26-03
2322 1:26:49 Kazimierz Głuszczak 74 Poznań 26-03 M40-362
2323 1:26:49 Emil Gościniak 90 Poznań 26-03
2324 1:26:49 Dominik Iłowiecki 78 Poznań 26-03
2325 1:26:49 Michał Rowiński 84 Warszawa 26-03
2326 1:26:49 Marian Waligóra 66 Opole 14-05 M50-72
2327 1:26:49 Rafał Kozłowski 73 Bydgoszcz 21-05 M40-363
2328 1:26:49 Rafał Wojtuniak 79 Skarżysko K 20-08
2329 1:26:49 Krzysztof Kamiński 81 Łowicz 17-09
2330 1:26:49 Sebastian Biernasiuk 75 Kościan 5-11 M40-364
2331 1:26:49 Jacek Pietrzak 83 Gdańsk 5-11
2332 1:26:50 Przemysław Misztal 83 Leszno 19-03
2333 1:26:50 Paweł Włoch 75 Kraków 19-03 M40-365
2334 1:26:50 Tomasz Pawłowski 79 Poznań 26-03
2335 1:26:50 Agnieszka Pelc-Wanielista 84 Poznań 26-03 K-83
2336 1:26:50 Adam Śledź 95 Ostrzeszów 23-04
2337 1:26:50 Anna Pogorzelska 81 Nowa Sól 27-05 K-84
2338 1:26:50 Mariusz Graczyk 73 Murowana G 4-06 M40-366
2339 1:26:50 Maria Maj-Roksz 80 Puck 29-07 K-85
2340 1:26:51 Ireneusz Hawryluk 69 Poznań 26-03 M45-158
2341 1:26:51 Radek Mękal 79 Poznań 26-03
2342 1:26:51 Piotr Jastrząb 68 Rzeszów 9-04 M45-159
2343 1:26:51 Sławomir Pingielski 77 Dąbrowa G 9-04 M40-367
2344 1:26:52 Adam Banaszek 80 Warszawa 26-03
2345 1:26:52 Maciej Czajkowski 79 Wrocław 8-04
2346 1:26:52 Arkadiusz Floraszek 72 Tarnowo Pod 21-05 M45-160
2347 1:26:52 Konrad Grzegorzewski 79 Tarnowo Pod 21-05
2348 1:26:52 Dariusz Mucha 73 Katowice 1-10 M40-368
2349 1:26:52 Tomasz Majkowski 89 Gdańsk 5-11
2350 1:26:53 Mariusz Grzybowski2 65 Radzymin 15-08 M50-73
2351 1:26:54 Rafał Cyrulewski 71 Poznań 26-03 M45-161
2352 1:26:54 Zdzisław Nijak 81 Poznań 26-03
2353 1:26:54 Karol Szkurat 85 Poznań 26-03
2354 1:26:54 Zdzisław Dobras 62 Wrocław 8-04 M55-30
2355 1:26:54 Michał Janus 84 Dąbrowa G 9-04
2356 1:26:54 Józef Brandenburg 55 Murowana G 4-06 M60-10
2357 1:26:54 Adam Kurek 75 Racibórz 27-08 M40-369
2358 1:26:55 Mariusz Chwiałkowski 58 Poznań 26-03 M55-31
2359 1:26:55 Kamil Mirgos 92 Warszawa 26-03
2360 1:26:55 Maciej Strupiechowski 88 Warszawa 26-03
2361 1:26:55 Marek Makowski 60 Węgorzewo 2-05 M55-32
2362 1:26:55 Alina Wyleżałek 86 Gliwice 22-10 K-86
2363 1:26:56 Tomasz Paradowski 74 Kraków 19-03 M40-370
2364 1:26:56 Emil Rywacki 78 Warszawa 26-03
2365 1:26:56 Grzegorz Duda 79 Gdańsk 5-11
2366 1:26:57 Jakub Bielecki 83 Warszawa 26-03
2367 1:26:57 Łukasz Bucholc 86 Warszawa 26-03
2368 1:26:57 Michał Jóźwiak 72 Poznań 26-03 M45-162
2369 1:26:57 Michał Szkodziński 85 Warszawa 26-03
2370 1:26:57 Robert Wójtowicz 77 Poznań 26-03 M40-371
2371 1:26:57 Robert Perdelwitz 82 Bydgoszcz 21-05
2372 1:26:57 Dariusz Frąckowiak 83 Swarzędz 10-09
2373 1:26:57 Daniel Żurawik 84 Katowice 1-10
2374 1:26:58 Justyna Grzywaczewska 88 Warszawa 26-03 K-87
2375 1:26:58 Zbigniew Dorota 72 Rzeszów 9-04 M45-163
2376 1:26:59 Andrzej Brzeziński 72 Warszawa 26-03 M45-164
2377 1:26:59 Tomasz Zygmunt 78 Poznań 26-03
2378 1:26:59 Marek Jeziorański 75 Wrocław 8-04 M40-372
2379 1:26:59 Adam Roznerski 91 Bydgoszcz 21-05
2380 1:26:59 Bartosz Chrystyna Włocławek 8-10
2381 1:27:00 Paweł Dryszel 83 Poznań 26-03
2382 1:27:00 Michał Osowski 93 Poznań 26-03
2383 1:27:00 Piotr Oskwarek 87 Legnica 9-04
2384 1:27:00 Łukasz Komorowicz 82 Tarnowo Pod 21-05
2385 1:27:00 Paweł Łęcki 89 Skarżysko K 20-08
2386 1:27:00 Sebastian Okołotowicz 83 Słupsk 30-09
2387 1:27:00 Adam Mruk 96 Legnica 8-10
1:27:04 Bogdan Barewski 54 Warszawa 26-03 M60-11
1:27:06 Paweł Petelski 56 Gdańsk 5-11 M60-12
1:27:16 Katarzyna Chećko 84 Dąbrowa G 9-04 K-88
1:27:21 Krystyna Kuta 67 Inowrocław 13-05 K-89
1:27:29 Magda Kłoda 87 Lublin 3-06 K-90
1:27:29 Karolina Chabros 82 Swarzędz 10-09 K-91
1:27:35 Anna Zajączkowska 93 Poznań 26-03 K-92
1:27:40 Patrycja Drozd 92 Leszno 19-03 K-93
1:27:47 Klaudia Walewska 78 Murowana G 4-06 K-94
1:27:53 Agnieszka Kuster 73 Poznań 26-03 K-95
1:27:59 Anna Wiese 84 Wrocław 8-04 K-96
1:28:05 Edyta Miesiak 90 Warszawa 26-03 K-97
1:28:07 Martyna Konarzewska 91 Mława 15-10 K-98
1:28:10 Jan Łuc 54 Trzemeszno 3-05 M60-13
1:28:10 Aneta Turalska 91 Mława 15-10 K-99
1:28:20 Katarzyna Kołaczkowska 75 Kościan 5-11 K-100
1:28:23 Agnieszka Budek 87 Poznań 26-03 K-101
1:28:24 Katarzyna Oleś 86 Ciechocinek 27-08 K-102
1:28:25 Paulina Prugar-Fukowska 83 Warszawa 26-03 K-103
1:28:25 Emilia Rogoza 95 Legnica 8-10 K-104
1:28:32 Urszula Kafarska 93 Poznań 26-03 K-105
1:28:38 Ewelina Kowalik 91 Poznań 26-03 K-106
1:28:39 Barbara Sobczyk 86 Kraków 19-03 K-107
1:28:39 Wiesław Kotarski 56 Radzymin 15-08 M60-14
1:28:44 Paulina Surmacewicz 84 Toruń 29-10 K-108
1:28:46 Sandra Nowak 90 Kościan 5-11 K-109
1:28:47 Agnieszka Golak 76 Kościan 5-11 K-110
1:28:53 Natalia Gracz 93 Berlin 2-04 K-111
1:28:56 Nikolina Szurgocińska 93 Gryfino 3-05 K-112
1:29:01 Dorota Pawłowska 80 Poznań 26-03 K-113
1:29:01 Monika Zielińska 84 Gdańsk 5-11 K-114
1:29:02 Aneta Antolik 92 Warszawa 26-03 K-115
1:29:04 Magdalena Patas 90 Katowice 1-10 K-116
1:29:06 Dominika Brol 86 Wodzisław Śl 5-11 K-117
1:29:08 Lidia Czarnecka 85 Kraków 19-03 K-118
1:29:13 Wiesław Dziarski 55 Rybnik 24-06 M60-15
1:29:13 Sylwia Byrska 95 Wadowice 17-09 K-119
1:29:16 Małgorzata Szczęsna 87 Bydgoszcz 21-05 K-120
1:29:17 Marek Czuk 53 Unisław 24-06 M60-16
1:29:19 Lidia Niekraś 79 Szamotuły 8-10 K-121
1:29:24 Magdalena Biskupska 83 Koszyce 1-10 K-122
1:29:29 Anna Lasecka 81 Leszno 19-03 K-123
1:29:30 Weronika Hedzielska 98 Szamotuły 8-10 K-124
1:29:32 Karolina Kiszka 92 Rzeszów 9-04 K-125
1:29:34 Henryk Chudy 55 Słupsk 30-09 M60-17
1:29:42 Anna Więcek 80 Kościan 5-11 K-126
1:29:43 Justyna Kostrzewska 82 Warszawa 26-03 K-127
1:29:44 Milena Tomaszyk 91 Kościan 5-11 K-128
1:29:46 Iwona Szabłowska 84 Gdańsk 5-11 K-129
1:29:49 Krzysztof Borowski 54 Aarhus 6-08 M60-18
1:29:49 Aleksandra Jachimczyk 83 Katowice 1-10 K-130
1:29:50 Andrzej Karwatka 57 Poznań 26-03 M60-19
1:29:55 Anna Skalska 80 Bytom 17-09 K-131
1:29:56 Teresa Łach 75 Rzeszów 9-04 K-132
1:29:57 Andrzej Sajkowski 52 Warszawa 26-03 M60-20
1:29:57 Aleksandra Jakimczuk 89 Gdańsk 5-11 K-133

Opracował: Andrzej Gipsiak

Zdjęcie: Andrzej Chomczyk

do góry