Ranking polskich półmaratończyków 2016 (sierpień)

Ranking polskich półmaratończyków 2016 (sierpień)

Ranking polskich półmaratończyków, sporządzony na podstawie wyników osiągniętych w 2016 roku. Czasy 1:02:54-1:30:02. Wersja na dzień 2.08.2016.

Autorem rankingu jest Andrzej Gipsiak.

1 1:02:54 Marcin Chabowski 86 Amsterdam 10-07
2 1:03:36 Szymon Kulka 93 Wrocław 18-06
3 1:04:07 Artur Kozłowski 85 Wiązowna 28-02
4 1:04:17 Emil Dobrowolski 86 Nowy Orlean 28-02
5 1:05:30 Błażej Brzeziński 87 Gdynia 20-03
6 1:06:04 Damian Pieterczyk 84 Kraków 20-03
7 1:06:27 Adam Nowicki 90 Warszawa 3-04
8 1:06:41 Paweł Ochal 81 Poznań 17-04
9 1:06:52 Jakub Nowak 89 Nowy Orlean 28-02
10 1:07:02 Przemysław Dąbrowski 89 Wiązowna 28-02
11 1:07:11 Artur Kern 80 Rzeszów 10-04
12 1:07:12 Tomasz Grycko 92 Puck 23-07
13 1:07:22 Arkadiusz Gardzielewski 86 Praga 2-04
14 1:07:33 Michał Gąsiorski 88 Warszawa 3-04
15 1:07:49 Kamil Jastrzębski 92 Gdynia 20-03
16 1:08:12 Paweł Tarasiuk 84 Poznań 17-04
17 1:08:35 Daniel Formela 86 Gdynia 20-03
18 1:09:05 Marcin Gałązka 89 Kraków 20-03
19 1:09:13 Piotr Mielewczyk 90 Wiązowna 28-02
20 1:09:31 Damian Noga 89 Kraków 20-03
21 1:09:35 Łukasz Gurfinkiel 80 Gdynia 20-03
22 1:09:50 Bartosz Majorczyk 92 Poznań 17-04
23 1:10:06 Katarzyna Kowalska 85 Praga 2-04 K-1
24 1:10:15 Adam Czerwiński 88 Dąbrowa G 10-04
25 1:10:29 Jakub Burghardt 81 Sobótka 19-03
26 1:10:31 Tomasz Walerowicz 81 Warszawa 3-04
27 1:10:36 Dariusz Nożyński 80 Warszawa 3-04
28 1:10:42 Łukasz Oskierko 89 Warszawa 3-04
29 1:10:56 Andrzej Nowak 79 Dąbrowa G 10-04
30 1:10:57 Michał Rolbiecki 86 Gdynia 20-03
31 1:10:57 Marcin Zagórny 88 Grodzisk Wlkp. 12-06
32 1:10:59 Paweł Piotraschke 79 Sobótka 19-03
33 1:11:05 Bartłomiej Stajniak 91 Wrocław 18-06
34 1:11:07 Łukasz Woźniak 90 Kielce 8-05
35 1:11:14 Andrzej Lachowski 82 Kraków 20-03
36 1:11:20 Andrzej Rogiewicz 93 Tarnowo P. 22-05
37 1:11:24 Grzegorz Gronostaj 74 Sobótka 19-03 M40 1
38 1:11:24 Andrzej Leończuk 92 Białystok 15-05
39 1:11:30 Krzysztof Szymanowski 93 Leszno 20-03
40 1:11:31 Daniel Chuchała 83 Gdynia 20-03
41 1:11:37 Andrzej Witek 92 Wrocław 18-06
42 1:11:39 Łukasz Grajcar 87 Dąbrowa G 10-04
43 1:11:41 Agnieszka Mierzejewska 85 Berlin 3-04 K-2
44 1:11:43 Zbigniew Kalinowski 82 Pabianice 3-04
45 1:11:47 Konrad Nosarzewski 91 Warszawa 3-04
46 1:11:48 Daniel Mikielski 90 Poznań 17-04
47 1:11:55 Marcin Fehlau 78 Wrocław 18-06
48 1:12:02 Łukasz Kondratowicz 81 Wrocław 18-06
49 1:12:05 Łukasz Wrona 91 Kraków 20-03
50 1:12:07 Dominika Napieraj 91 Lizbona 20-03 K-3
51 1:12:14 Dariusz Malich 68 Warszawa 3-04 M45 1
52 1:12:15 Paweł Nawrot 90 Dąbrowa G 10-04
53 1:12:17 Michał Biały 91 Lublin 4-06
54 1:12:19 Tomasz Biskupski 94 Kielce 8-05
55 1:12:24 Krzysztof Perz 89 Wrocław 18-06
56 1:12:25 Szymon Bytniewski 91 Warszawa 3-04
57 1:12:31 Rafał Wolak 85 Gdynia 20-03
58 1:12:33 Rafał Czarnecki 79 Lublin 4-06
59 1:12:35 Sebastian Najmowicz 91 Warszawa 3-04
60 1:12:36 Bartosz Ceberak 88 Warszawa 3-04
61 1:12:36 Bogdan Dziuba 74 Rzeszów 10-04 M40 2
62 1:12:39 Bartosz Rynkowski 89 Puck 23-07
63 1:12:47 Karol Frelik 92 Wiązowna 28-02
64 1:12:48 Mariusz Dembowski 83 Wiązowna 28-02
65 1:12:49 Piotr Cypryański 89 Wiązowna 28-02
66 1:12:50 Kamil Czapla 89 Rybnik 25-06
67 1:12:51 Paweł Borawski 86 Gdynia 20-03
68 1:12:51 Monika Stefanowicz 80 Berlin 3-04 K-4
69 1:12:52 Marcin Konieczny 72 Wiązowna 28-02 M40 3
70 1:12:56 Izabela Trzaskalska 88 Wiązowna 28-02 K-5
71 1:12:57 Patryk Łukaszewski 89 Warszawa 3-04
72 1:12:58 Kamil Poczwardowski 84 Pabianice 3-04
73 1:13:05 Kamil Młynarz 90 Lublin 4-06
74 1:13:10 Kamil Nartowski 84 Bydgoszcz 22-05
75 1:13:20 Przemysław Giżyński 79 Gdynia 20-03
76 1:13:29 Norbert Borzęcki 80 Poznań 17-04
77 1:13:30 Paweł Kosek 91 Leszno 20-03
78 1:13:34 Radosław Kasprzak 91 Wrocław 18-06
79 1:13:36 Mateusz Wolnik 91 Rybnik 25-06
80 1:13:44 Tomasz Pociecha 88 Wrocław 18-06
81 1:13:46 Jacek Tyczyński 96 Warszawa 3-04
82 1:13:46 Paweł Młodzikowski 87 Warszawa 3-04
83 1:13:48 Zbigniew Kledzik 91 Poznań 17-04
84 1:13:50 Tomasz Sobczyk 77 Wrocław 18-06
85 1:13:51 Mariusz Pawłowski 76 Poznań 17-04 M40 4
86 1:13:52 Marcin Miszewski 88 Gdynia 20-03
87 1:13:53 Kacper Piech 90 Kraków 20-03
88 1:13:54 Artur Kamiński 80 Wiązowna 28-02
89 1:13:55 Marek Mitrofaniuk 83 Warszawa 3-04
90 1:13:55 Wojciech Kopeć 86 Ostróda 12-06
91 1:14:07 Michał Bujała 87 Kraków 20-03
92 1:14:07 Iwona Lewandowska 85 Wrocław 18-06 K-6
93 1:14:08 Michał Bernardelli 80 Wrocław 18-06
94 1:14:10 Tomasz Spaleniak 90 Gdynia 20-03
95 1:14:11 Łukasz Wróbel 78 Poznań 17-04
96 1:14:13 Radosław Gromek 83 Warszawa 3-04
97 1:14:14 Krzysztof Zawistowski 91 Poznań 17-04
98 1:14:15 Krzysztof Pietrzyk 79 Murowana G 5-06
99 1:14:16 Maciej Badurek 88 Pabianice 3-04
100 1:14:16 Zbigniew Lamparski 87 Warszawa 3-04
101 1:14:16 Alan Dobrowolski 96 Grodzisk Wlkp. 12-06
102 1:14:17 Piotr Książkiewicz 87 Praga 2-04
103 1:14:17 Dariusz Jankowski 92 Poznań 17-04
104 1:14:17 Robert Sadowski 85 Puck 23-07
105 1:14:18 Sylwester Szymański 73 Wrocław 18-06 M40 5
106 1:14:26 Mateusz Belowski 91 Warszawa 3-04
107 1:14:27 Tomasz Sommer 79 Sobótka 19-03
108 1:14:27 Michał Czyż 91 Warszawa 3-04
109 1:14:29 Szymon Jakubiec 80 Kraków 20-03
110 1:14:32 Jan Wychowałek 90 Pabianice 3-04
111 1:14:34 Adam Draczyński 76 Nowa Sól 28-05 M40 6
112 1:14:35 Adam Marysiak 88 Nowa Sól 28-05
113 1:14:37 Bartosz Kryske 85 Pabianice 3-04
114 1:14:40 Tomasz Blados 83 Pafos 6-03
115 1:14:44 Piotr Szpigiel 84 Węgorzewo 2-05
116 1:14:46 Marta Krawczyńska 88 Poznań 17-04 K-7
117 1:14:46 Rafał Buczak 92 Lublin 4-06
118 1:14:53 Marcin Ławicki 86 Legnica 10-04
119 1:14:53 Arkadiusz Ostaszewski 93 Białystok 15-05
120 1:14:54 Paweł Woźnicki 90 Kraków 20-03
121 1:14:54 Tomasz Owczarek 85 Pabianice 3-04
122 1:14:54 Jarosław Bimkiewicz 93 Lublin 4-06
123 1:14:56 Wojciech Jarosz 89 Kielce 8-05
124 1:14:56 Piotr Humerski 89 Grodzisk Wlkp. 12-06
125 1:14:57 Sebastian Polak 80 Warszawa 3-04
126 1:14:58 Bartosz Feifer 88 Poznań 17-04
127 1:15:07 Damian Sławiński 87 Warszawa 3-04
128 1:15:08 Dawid Stefański 89 Sobótka 19-03
129 1:15:09 Andrzej Jaranowski 93 Warszawa 3-04
130 1:15:10 Michał Garbacik 95 Kraków 20-03
131 1:15:11 Mariusz Dyczek 79 Dąbrowa G 10-04
132 1:15:12 Łukasz Medejczyk 90 Warszawa 3-04
133 1:15:14 Daniel Taras 89 Ostróda 12-06
134 1:15:15 Michał Sadrak 87 Warszawa 3-04
135 1:15:17 Paweł Góralczyk 87 Sobótka 19-03
136 1:15:20 Szymon Gwardjak 93 Warszawa 3-04
137 1:15:24 Maciej Łucyk 83 Poznań 17-04
138 1:15:25 Marek Haręża 88 Dąbrowa G 10-04
139 1:15:29 Mariusz Zaremba 88 Opole 8-05
140 1:15:31 Łukasz Czyż 82 Dąbrowa G 10-04
141 1:15:32 Piotr Magiera 82 Żywiec 20-03
142 1:15:32 Michał Domowicz 93 Warszawa 3-04
143 1:15:33 Sebastian Borowczyk 88 Poznań 17-04
144 1:15:38 Adam Supiński 91 Białystok 15-05
145 1:15:42 Tomasz Kłonowski 77 Wrocław 18-06
146 1:15:44 Grzegorz Czyż 67 Kraków 20-03 M45 2
147 1:15:44 Dominik Samotij 82 Wrocław 18-06
148 1:15:46 Paweł Winkler 89 Dąbrowa G 10-04
149 1:15:47 Tomasz Szymczak 80 Poznań 17-04
150 1:15:47 Michał Czapiński 82 Puck 23-07
151 1:15:48 Paweł Kokocki 90 Warszawa 3-04
152 1:15:48 Dawid Cieślak 85 Poznań 17-04
153 1:15:48 Maciej Lubieniecki 79 Radom 19-06
154 1:15:50 Mariusz Szmajduch 86 Dąbrowa G 10-04
155 1:15:51 Robert Wojnar 76 Poznań 17-04 M40 7
156 1:15:52 Sebastian Gołębiewski 91 Legnica 10-04
157 1:15:54 Tomasz Miśkowiec 81 Żywiec 20-03
158 1:15:54 Krzysztof Augustyniak 81 Legnica 10-04
159 1:15:56 Rafał Nowak 75 Las Palmas 24-01 M40 8
160 1:15:57 Kamil Kunert 85 Dąbrowa G 10-04
161 1:15:57 Wojciech Wenderski 88 Poznań 17-04
162 1:15:59 Piotr Pobłocki 65 Inowrocław 7-05 M50 1
163 1:16:01 Piotr Myślak 90 Poznań 17-04
164 1:16:02 Mateusz Pawełczak 95 Wrocław 18-06
165 1:16:03 Sebastian Boncler 73 Poznań 17-04 M40 9
166 1:16:03 Dariusz Wieczorek 69 Murowana G 5-06 M45 3
167 1:16:05 Łukasz Kapłon 88 Kraków 20-03
168 1:16:06 Dariusz Śliwiński 88 Sobótka 19-03
169 1:16:07 Mateusz Rawski 82 Rzeszów 10-04
170 1:16:07 Paweł Bajran 79 Wrocław 18-06
171 1:16:07 Paweł Ruszała 92 Wrocław 18-06
172 1:16:08 Adam Wakuluk 88 Łomża 17-04
173 1:16:11 Łukasz Leszczyński 83 Gdynia 20-03
174 1:16:11 Adam Dymitroca 80 Wrocław 18-06
175 1:16:12 Dominik Buk 75 Wrocław 18-06 M40 10
176 1:16:12 Michał Fedorczak 95 Wrocław 18-06
177 1:16:14 Bartosz Roskosz 89 Warszawa 3-04
178 1:16:15 Stanisław Ważny 79 Rzeszów 10-04
179 1:16:15 Krzysztof Górny 78 Poznań 17-04
180 1:16:16 Łukasz Babiński 85 Wiązowna 28-02
181 1:16:17 Krzysztof Garbowski 88 Gdynia 20-03
182 1:16:18 Olga Ochal 85 Poznań 17-04 K-8
183 1:16:19 Andrzej Pietrzak 75 Pabianice 3-04 M40 11
184 1:16:19 Sebastian Sobczak 75 Murowana G 5-06 M40 12
185 1:16:20 Paweł Pszczółkowski 88 Ostrołęka 22-05
186 1:16:22 Angelika Mach 91 Warszawa 3-04 K-9
187 1:16:24 Tomasz Kunikowski 88 Wiązowna 28-02
188 1:16:24 Szymon Rembowicz 89 Sobótka 19-03
189 1:16:24 Przemysław Fornalik 75 Murowana G 5-06 M40 13
190 1:16:25 Michał Kaszuba 75 Dąbrowa G 10-04 M40 14
191 1:16:25 Sebastian Białobrzeski 89 Poznań 17-04
192 1:16:27 Maciej Dawidziuk 79 Sobótka 19-03
193 1:16:27 Marcin Uciechowski 88 Warszawa 3-04
194 1:16:29 Piotr Biernawski 77 Kraków 20-03
195 1:16:29 Paweł Perdion 79 Warszawa 3-04
196 1:16:29 Artur Socha 89 Poznań 17-04
197 1:16:29 Przemysław Mendyk 92 Rybnik 25-06
198 1:16:32 Jan Wróblewski 80 Dąbrowa G 10-04
199 1:16:32 Patryk Chrzanowski 89 Grodzisk Wlkp. 12-06
200 1:16:35 Łukasz Nestorowicz 85 Węgorzewo 2-05
201 1:16:40 Tomasz Klisz 81 Gdynia 20-03
202 1:16:44 Paweł Pelc 78 Wrocław 18-06
203 1:16:45 Bartek Falkowski 89 Wiązowna 28-02
204 1:16:47 Maciej Grabek 92 Poznań 17-04
205 1:16:47 Przemysław Walewski 67 Grodzisk Wlkp. 12-06 M45 4
206 1:16:48 Tomasz Regimowicz 76 Sobótka 19-03 M40 15
207 1:16:48 Marcin Krysik 88 Warszawa 3-04
208 1:16:48 Grzegorz Jankowski 72 Legnica 10-04 M40 16
209 1:16:48 Roman Janowicz 70 Wrocław 18-06 M45 5
210 1:16:49 Adrian Graczyk 88 Poznań 17-04
211 1:16:50 Sebastian Wojciechowski 83 Warszawa 3-04
212 1:16:51 Maciej Kosiecki 83 Pabianice 3-04
213 1:16:55 Grzegorz Urbańczyk 87 Wrocław 18-06
214 1:16:56 Tomasz Brachman 80 Kraków 20-03
215 1:16:56 Piotr Józwiak 80 Pabianice 3-04
216 1:16:56 Tomasz Lipiec 71 Warszawa 3-04 M45 6
217 1:16:57 Dominika Stelmach 82 Wiązowna 28-02 K-10
218 1:16:57 Marek Szremski 70 Pabianice 3-04 M45 7
219 1:16:58 Paweł Reszke 85 Gdynia 20-03
220 1:16:59 Adam Serocki 73 Gdynia 20-03 M40 17
221 1:17:00 Robert Czerniak 86 Gdynia 20-03
222 1:17:00 Karolina Pilarska 87 Warszawa 3-04 K-11
223 1:17:03 Sergiusz Sobczyk 91 Wiązowna 28-02
224 1:17:03 Aleksandra Lisowska 90 Gdynia 20-03 K-12
225 1:17:03 Michał Jamioł 80 Żywiec 20-03
226 1:17:06 Michał Łukaszuk 80 Warszawa 3-04
227 1:17:06 Mateusz Mrówka 94 Rybnik 25-06
228 1:17:07 Dariusz Jamro 92 Sobótka 19-03
229 1:17:07 Sebastian Wąsicki 88 Puck 23-07
230 1:17:08 Andrzej Szpunar 75 Pabianice 3-04 M40 18
231 1:17:09 Rafał Żak 80 Kraków 20-03
232 1:17:12 Paweł Lisicki 75 Warszawa 3-04 M40 19
233 1:17:13 Jarosław Kurek 88 Sobótka 19-03
234 1:17:14 Aleksander Celiński 84 Warszawa 3-04
235 1:17:14 Piotr Sawicki 74 Warszawa 3-04 M40 20
236 1:17:14 Jacek Fedorowicz 70 Wrocław 18-06 M45 8
237 1:17:16 Jan Kadłuczka 83 Kraków 20-03
238 1:17:17 Marcin Lipowski 82 Warszawa 3-04
239 1:17:19 Michał Makowski 86 Węgorzewo 2-05
240 1:17:22 Paweł Moskal 97 Poznań 17-04
241 1:17:22 Krzysztof Pachuta 82 Ostrzeszów 24-04
242 1:17:24 Michał Orzeł 81 Warszawa 3-04
243 1:17:24 Krzysztof Sulewski 85 Ostróda 12-06
244 1:17:27 Grzegorz Kozłowski 87 Poznań 17-04
245 1:17:27 Witold Nowacki 73 Poznań 17-04 M40
246 1:17:28 Krzysztof Okrzesik 84 Legnica 10-04
247 1:17:28 Dominik Włodarkiewicz 74 Poznań 17-04 M40
248 1:17:29 Robert Świecak 80 Murowana G 5-06
249 1:17:29 Ewa Jagielska 82 Wrocław 18-06 K-13
250 1:17:30 Jarosław Kołodziejczyk 70 Pabianice 3-04 M45 9
251 1:17:30 Piotr Kaźmierczak 81 Wrocław 18-06
252 1:17:33 Marcin Góralski 80 Poznań 17-04
253 1:17:34 Bernard Rzepka 68 Dąbrowa G 10-04 M45 10
254 1:17:37 Daniel Karolkiewicz 86 Warszawa 3-04
255 1:17:37 Łukasz Kosieradzki 91 Warszawa 3-04
256 1:17:39 Mateusz Pałys 79 Sobótka 19-03
257 1:17:39 Marcin Mikuś 86 Gdynia 20-03
258 1:17:39 Zenon Stępień 63 Warszawa 3-04 M50 2
259 1:17:40 Tomasz Janusz 93 Żywiec 20-03
260 1:17:42 Jacek Długosz 82 Warszawa 3-04
261 1:17:42 Krzysztof Nowosielski 76 Pabianice 3-04 M40
262 1:17:42 Radosław Pluciński 89 Poznań 17-04
263 1:17:44 Artur Kwiatkowski 79 Gdynia 20-03
264 1:17:44 Dawid Miaskowski 80 Leszno 20-03
265 1:17:44 Krzysztof Rudnik 80 Grodzisk Wlkp. 12-06
266 1:17:45 Andrzej Kowalczyk 87 Poznań 17-04
267 1:17:45 Maciej Chmura 86 Miękinia 17-04
268 1:17:46 Lech Saloni 82 Warszawa 3-04
269 1:17:47 Grzegorz Kruszyński 74 Pabianice 3-04 M40
270 1:17:47 Kamil Horba 86 Węgorzewo 2-05
271 1:17:48 Krzysztof Umbras 71 Wiązowna 28-02 M45 11
272 1:17:49 Dariusz Guzowski 69 Sobótka 19-03 M45 12
273 1:17:49 Grzegorz Szymura 71 Dąbrowa G 10-04 M45 13
274 1:17:50 Paweł Kaszyca 78 Żywiec 20-03
275 1:17:50 Kornel Mach 88 Kielce 8-05
276 1:17:50 Klaudiusz Kozłowski 71 Murowana G 5-06 M45 14
277 1:17:52 Rafał Kołodzik 86 Warszawa 3-04
278 1:17:52 Robert Zając 75 Warszawa 3-04 M40
279 1:17:53 Wojciech Lizak 80 Żywiec 20-03
280 1:17:53 Dominik Kamiński 79 Dąbrowa G 10-04
281 1:17:54 Mateusz Rodewald 93 Ostrów Wlkp 3-04
282 1:17:54 Paweł Tymiński 83 Warszawa 3-04
283 1:17:55 Marek Zych 88 Gdynia 20-03
284 1:17:56 Mateusz Łańduch 87 Poznań 17-04
285 1:17:56 Grzegorz Kujawski 78 Puck 23-07
286 1:17:57 Patryk Łazarski 91 Wrocław 18-06
287 1:17:58 Adam Jagieła 73 Żywiec 20-03 M40
288 1:17:58 Piotr Suchenia 80 Gdynia 20-03
289 1:17:59 Szymon Fluks 83 Poznań 17-04
290 1:17:59 Jarosław Lubiński 91 Radom 19-06
291 1:18:00 Jakub Ossowski 92 Węgorzewo 2-05
292 1:18:01 Łukasz Keslinke 83 Gdynia 20-03
293 1:18:01 Adam Niemyt 89 Poznań 17-04
294 1:18:05 Łukasz Baranow 92 Warszawa 3-04
295 1:18:06 Artur Piotrowski 71 Poznań 17-04 M45 15
296 1:18:06 Przemysław Burchacki 88 Wrocław 18-06
297 1:18:07 Rafał Sroczyński 70 Warszawa 3-04 M45 16
298 1:18:07 Rafał Grabski 92 Poznań 17-04
299 1:18:07 Robert Chanckowski 94 Węgorzewo 2-05
300 1:18:08 Łukasz Złotkowski 79 Leszno 20-03
301 1:18:08 Marcin Ryłko 79 Warszawa 3-04
302 1:18:08 Krzysztof Heimann 78 Poznań 17-04
303 1:18:09 Jacek Michulec 80 Żywiec 20-03
304 1:18:11 Adam Chudzicki 87 Poznań 17-04
305 1:18:11 Paweł Grygo 76 Łomża 17-04 M40
306 1:18:12 Krzysztof Sarapuk 70 Gdynia 20-03 M45 17
307 1:18:12 Robert Goleń 72 Kraków 20-03 M40
308 1:18:12 Paweł Związek 86 Gryfino 3-05
309 1:18:13 Arkadiusz Majos 82 Warszawa 3-04
310 1:18:15 Jacek Dziechciowski 76 Poznań 17-04 M40
311 1:18:15 Rafał Wilk 80 Gryfino 3-05
312 1:18:16 Paweł Ruszniak 87 Wiązowna 28-02
313 1:18:18 Marcin Stańczak 79 Warszawa 3-04
314 1:18:19 Krystian Urbaszek 91 Pabianice 3-04
315 1:18:19 Sławomir Stąpor 73 Dąbrowa G 10-04 M40
316 1:18:21 Piotr Pietrzak 68 Gdynia 20-03 M45 18
317 1:18:21 Maciej Opalski 77 Warszawa 3-04
318 1:18:22 Marcin Punpur 80 Ostróda 12-06
319 1:18:23 Michał Rajca 90 Sobótka 19-03
320 1:18:23 Arkadiusz Kardas 89 Żywiec 20-03
321 1:18:23 Mariusz Buczyński 82 Dąbrowa G 10-04
322 1:18:25 Krzysztof Janik 85 Kraków 20-03
323 1:18:26 Łukasz Hildebrand 87 Sobótka 19-03
324 1:18:26 Tomasz Puda 86 Warszawa 3-04
325 1:18:26 Przemysław Lasoń 90 Poznań 17-04
326 1:18:26 Daniel Kokot 92 Wrocław 18-06
327 1:18:28 Grzegorz Kielin 76 Wrocław 18-06 M40
328 1:18:28 Paweł Matner 91 Wrocław 18-06
329 1:18:29 Błażej Pawlak 81 Wiązowna 28-02
330 1:18:30 Grzegorz Kłos 84 Warszawa 3-04
331 1:18:31 Dariusz Jurewicz 74 Węgorzewo 2-05 M40
332 1:18:31 Wiesław Lenda 62 Wrocław 18-06 M50 3
333 1:18:34 Edwin Kuszczyk 73 Berlin 3-04 M40
334 1:18:34 Karol Grabda 78 Warszawa 3-04
335 1:18:34 Maciej Jagusiak 81 Pabianice 3-04
336 1:18:34 Artur Gułaj 77 Wrocław 18-06
337 1:18:36 Maciej Edward Piotrowski 84 Warszawa 3-04
338 1:18:36 Piotr Nagło 80 Dąbrowa G 10-04
339 1:18:37 Aleksander Krzempek 73 Wiązowna 28-02 M40
340 1:18:38 Anna Łapińska 89 Wiązowna 28-02 K-14
341 1:18:38 Sławomir Sławiński 82 Sobótka 19-03
342 1:18:38 Mateusz Gapski 87 Berlin 3-04
343 1:18:38 Filip Zając 78 Dąbrowa G 10-04
344 1:18:38 Piotr Podstawka 87 Wrocław 18-06
345 1:18:39 Jakub Piech 86 Kraków 20-03
346 1:18:39 Dariusz Żyluk 77 Warszawa 3-04
347 1:18:40 Jędrzej Josypenko 86 Warszawa 3-04
348 1:18:41 Roman Kołodziejczyk 67 Murowana G 5-06 M45 19
349 1:18:43 Maciej Ceberak 90 Warszawa 3-04
350 1:18:44 Dariusz Laksa 84 Malta 28-02
351 1:18:44 Bartosz Stasikowski 83 Poznań 17-04
352 1:18:45 Grzegorz Popławski 81 Warszawa 3-04
353 1:18:46 Tomasz Jadczyk 84 Dąbrowa G 10-04
354 1:18:48 Bartosz Olszewski 84 Warszawa 3-04
355 1:18:48 Marcin Krasoń 81 Warszawa 3-04
356 1:18:48 Paweł Chorolewski 90 Legnica 10-04
357 1:18:48 Damian Kaźmierczak 77 Grodzisk Wlkp. 12-06
358 1:18:49 Robert Włodarczyk 75 Wrocław 18-06 M40
359 1:18:50 Sebastian Grodecki 78 Jelenia Góra 1-05
360 1:18:50 Wojciech Omielan 94 Białystok 15-05
361 1:18:51 Mateusz Grajek 90 Wrocław 18-06
362 1:18:53 Sylwester Żydkiewicz 70 Pabianice 3-04 M45 20
363 1:18:54 Michał Adamkiewicz 85 Praga 2-04
364 1:18:55 Łukasz Brzeźnicki 89 Pabianice 3-04
365 1:18:56 Adam Tkaczyk 90 Poznań 17-04
366 1:18:56 Tomasz Waszkiewicz 82 Gryfino 3-05
367 1:18:56 Piotr Pałka 84 Wrocław 18-06
368 1:18:57 Łukasz Hryciuk 86 Sobótka 19-03
369 1:18:57 Piotr Jakubowski 78 Warszawa 3-04
370 1:18:57 Piotr Karasiewicz 62 Trzemeszno 3-05 M50 4
371 1:18:57 Radosław Langner 88 Wrocław 18-06
372 1:18:58 Monika Kaczmarek 89 Gdynia 20-03 K-15
373 1:18:58 Krzysztof Mercik 79 Warszawa 3-04
374 1:18:58 Hubert Borwiński 97 Poznań 17-04
375 1:18:58 Dominik Sas 90 Wrocław 18-06
376 1:18:58 Łukasz Karasowski 83 Wrocław 18-06
377 1:18:59 Karol Wiącek 84 Poznań 17-04
378 1:18:59 Przemysław Tokarek 82 Poznań 17-04
379 1:19:00 Grzegorz Rycyk 75 Wiązowna 28-02 M40
380 1:19:00 Rafał Czarnojańczyk 75 Ostrzeszów 24-04 M40
381 1:19:00 Arkadiusz Opaliński 82 Wrocław 18-06
382 1:19:00 Grzegorz Perz 91 Wrocław 18-06
383 1:19:01 Krzysztof Staniszewski 86 Gdynia 20-03
384 1:19:01 Tomasz Jędraszek 81 Węgorzewo 2-05
385 1:19:02 Piotr Wiśniewski 83 Dąbrowa G 10-04
386 1:19:03 Jacek Będkowski 80 Rastatt 6-03
387 1:19:05 Jarosław Cichosz 85 Pabianice 3-04
388 1:19:05 Michał Zawada 84 Warszawa 3-04
389 1:19:05 Andrzej Głuszek 74 Dąbrowa G 10-04 M40
390 1:19:06 Michał Kumolka 94 Leszno 20-03
391 1:19:06 Tomasz Roszkowski 86 Trzemeszno 3-05
392 1:19:07 Grzegorz Jezierski 64 Berlin 3-04 M50 5
393 1:19:07 Konrad Pustułka 80 Warszawa 3-04
394 1:19:07 Kamil Krawczyk 92 Wrocław 18-06
395 1:19:08 Piotr Mięsiak 91 Poznań 17-04
396 1:19:09 Marek Grochowski 70 Gdynia 20-03 M45
397 1:19:09 Andrzej Godlewski 85 Białystok 15-05
398 1:19:09 Andrzej Gromadziński 73 Murowana G 5-06 M40
399 1:19:09 Roman Elwart 72 Puck 23-07 M40
400 1:19:13 Łukasz Sychowicz 77 Kraków 20-03
401 1:19:13 Dariusz Piasta 72 Warszawa 3-04 M40
402 1:19:14 Mateusz Petelski 86 Gdynia 20-03
403 1:19:17 Radosław Zajk 83 Gdynia 20-03
404 1:19:17 Izabela Parszczyńska 88 Warszawa 3-04 K-16
405 1:19:17 Adam Szydlik 76 Łomża 17-04 M40
406 1:19:17 Sławomir Pieczurowski 60 Wrocław 18-06 M55 1
407 1:19:18 Arkadiusz Litewka 86 Kraków 20-03
408 1:19:18 Marcin Stachowiak 91 Poznań 17-04
409 1:19:20 Konrad Pociask 85 Kraków 20-03
410 1:19:20 Witold Bulik 69 Żywiec 20-03 M45
411 1:19:20 Jakub Osuch 88 Poznań 17-04
412 1:19:21 Mateusz Kałuża 94 Kraków 20-03
413 1:19:21 Robert Żal 80 Gdynia 20-03
414 1:19:21 Paweł Kurach 88 Warszawa 3-04
415 1:19:21 Paweł Wojtczak 85 Pabianice 3-04
416 1:19:23 Łukasz Godlewski 82 Gdynia 20-03
417 1:19:23 Grzegorz Otocki 83 Poznań 17-04
418 1:19:24 Jakub Went 81 Gdynia 20-03
419 1:19:24 Adam Mielczarek 80 Warszawa 3-04
420 1:19:25 Seweryn Duda 81 Kraków 20-03
421 1:19:26 Wojciech Piszczatowski 71 Wiązowna 28-02 M45
422 1:19:26 Jurek Ponikiewski 78 Sobótka 19-03
423 1:19:26 Piotr Maj 77 Gdynia 20-03
424 1:19:26 Piotr Siatka 89 Kraków 20-03
425 1:19:27 Przemysław Gibiec 90 Żywiec 20-03
426 1:19:27 Krystian Kochanek 80 Warszawa 3-04
427 1:19:27 Adam Kuźma 85 Poznań 17-04
428 1:19:28 Bartosz Kicziński 84 Poznań 17-04
429 1:19:28 Adrian Antczak 76 Jelenia Góra 1-05 M40
430 1:19:28 Agnieszka Gortel?Maciuk 77 Tarnowo P. 22-05 K-17
431 1:19:28 Jakub Lysko 85 Rybnik 25-06
432 1:19:29 Marcin Grzegorzyca 84 Kraków 20-03
433 1:19:29 Krzysztof Dybowski 85 Warszawa 3-04
434 1:19:29 Krzysztof Wójcicki 93 Warszawa 3-04
435 1:19:30 Paweł Pacholec 80 Gdynia 20-03
436 1:19:30 Radosław Kasperowicz 89 Kraków 20-03
437 1:19:30 Dariusz Kowalski 68 Warszawa 3-04 M45
438 1:19:30 Tomasz Radtka 74 Murowana G 5-06 M40
439 1:19:31 Tomasz Peisert 84 Poznań 17-04
440 1:19:31 Maciej Kaminik 89 Śrem 11-06
441 1:19:32 Daniel Wawrzyniec Sałaciński 73 Warszawa 3-04 M40
442 1:19:32 Rafał Piekarski 96 Warszawa 3-04
443 1:19:32 Wojciech Holona 67 Dąbrowa G 10-04 M45
444 1:19:33 Łukasz Sobera 89 Wrocław 18-06
445 1:19:34 Przemysław Kaliński 82 Warszawa 3-04
446 1:19:35 Piotr Kamiński 92 Warszawa 3-04
447 1:19:36 Sławomir Pietrzykowski 73 Kraków 20-03 M40
448 1:19:37 Robert Najdzion 76 Warszawa 3-04 M40
449 1:19:37 Piotr Ślęzak 89 Poznań 17-04
450 1:19:37 Wojciech Urbanowski 83 Wrocław 18-06
451 1:19:38 Arkadiusz Piróg 82 Gdynia 20-03
452 1:19:38 Tomasz Duliniec 75 Wrocław 18-06 M40
453 1:19:39 Łukasz Machlowski 86 Kraków 20-03
454 1:19:39 Michał Kubiak 81 Poznań 17-04
455 1:19:40 Marek Rutka 78 Poznań 17-04
456 1:19:41 Mateusz Jaszczak 90 Pabianice 3-04
457 1:19:41 Robert Zych 78 Białystok 15-05
458 1:19:42 Janusz Wójcik 64 Żywiec 20-03 M50 6
459 1:19:42 Sylwester Swędrowski 81 Gdynia 20-03
460 1:19:42 Ewa Kucharska 81 Rzeszów 10-04 K-18
461 1:19:44 Krzysztof Zapór 79 Praga 2-04
462 1:19:44 Krzysztof Matecki 76 Pabianice 3-04 M40
463 1:19:44 Łukasz Tyniec 84 Warszawa 3-04
464 1:19:45 Patrycja Talar 86 Grodzisk Wlkp. 12-06 K-19
465 1:19:46 Grzegorz Naglacki 72 Gdynia 20-03 M40
466 1:19:46 Artur Musiał 76 Berlin 3-04 M40
467 1:19:47 Arkadiusz Gubała 94 Kraków 20-03
468 1:19:48 Adam Studniarek 88 Gdynia 20-03
469 1:19:48 Łukasz Ławicki 87 Gdynia 20-03
470 1:19:49 Łukasz Hryniów 79 Sobótka 19-03
471 1:19:49 Robert Gehrke 87 Poznań 17-04
472 1:19:49 Oskar Mika 79 Bydgoszcz 22-05
473 1:19:49 Piotr Mikołajczyk 80 Nowa Sól 28-05
474 1:19:50 Marcin Sobczak 71 Gdynia 20-03 M45
475 1:19:50 Michał Pająk 82 Dąbrowa G 10-04
476 1:19:50 Dominik Szulc 88 Poznań 17-04
477 1:19:51 Artur Ostoja 65 Murowana G 5-06 M50 7
478 1:19:52 Wojciech Dorighi 87 Żywiec 20-03
479 1:19:52 Damian Jarecki 93 Ostrów Wlkp 3-04
480 1:19:52 Aleksander Hoffman Okonek 19-07
481 1:19:53 Bartosz Tomkowicz 80 Gdynia 20-03
482 1:19:53 Krzysztof Jędrzejak 87 Warszawa 3-04
483 1:19:53 Tomasz Owczarzak 89 Poznań 17-04
484 1:19:54 Jarosław Antosik 74 Warszawa 3-04 M40
485 1:19:55 Adam Kaczmarek 89 Gdynia 20-03
486 1:19:55 Arkadiusz Recław 78 Warszawa 3-04
487 1:19:56 Mariusz Pirek 85 Wiązowna 28-02
488 1:19:57 Michał Stawski 85 Pabianice 3-04
489 1:19:58 Sławomir Góra 92 Żywiec 20-03
490 1:19:58 Marcin Komorowski 94 Warszawa 3-04
491 1:19:58 Stanisław Łańcucki 58 Rzeszów 10-04 M55 2
492 1:19:58 Maciej Łukasiewicz 82 Kowno 12-06
493 1:19:59 Marek Kowalczyk 78 Bydgoszcz 22-05
494 1:20:00 Jerzy Urbańczyk 64 Murowana G 5-06 M50 8
495 1:20:02 Krzysztof Bojczuk 84 Sobótka 19-03
496 1:20:05 Jerzy Mazurkiewicz 70 Legnica 10-04 M45
497 1:20:06 Radek Serwiński 82 Wiązowna 28-02
498 1:20:06 Marcin Dubiel 87 Warszawa 3-04
499 1:20:06 Paweł Jarzębowicz 79 Dąbrowa G 10-04
500 1:20:06 Wiesław Sosnowski 72 Ostróda 12-06 M40
501 1:20:06 Bartłomiej Szukalski 91 Wrocław 18-06
502 1:20:07 Michał Talaga 79 Żywiec 20-03
503 1:20:07 Andrzej Mazur 74 Pabianice 3-04 M40
504 1:20:07 Marcin Wieczorek 82 Poznań 17-04
505 1:20:08 Jarosław Wojciechowski 79 Koszalin 22-05
506 1:20:08 Wojciech Grabiński 94 Wrocław 18-06
507 1:20:09 Paweł Barszowski 70 Leszno 20-03 M45
508 1:20:09 Marcin Giezek 83 Poznań 17-04
509 1:20:09 Krzysztof Prystasz 78 Wrocław 18-06
510 1:20:11 Jakub Chojnacki 74 Żywiec 20-03 M40
511 1:20:13 Daniel Drewczyński 83 Gdynia 20-03
512 1:20:13 Przemysław Menziński 87 Gdynia 20-03
513 1:20:13 Adam Olejnik 91 Warszawa 3-04
514 1:20:14 Sebastian Lipiec 84 Wiązowna 28-02
515 1:20:14 Piotr Łomiak 71 Warszawa 3-04 M45
516 1:20:14 Przemek Sajewski 75 Warszawa 3-04 M40
517 1:20:15 Krzesimir Siatka 85 Lublin 4-06
518 1:20:17 Robert Kubiak 77 Sobótka 19-03
519 1:20:17 Janusz Łazarski 83 Gdynia 20-03
520 1:20:17 Jakub Michalak 93 Poznań 17-04
521 1:20:18 Ancew Dawid Atanasow 71 Kraków 20-03 M45
522 1:20:18 Tomasz Bagrowski 81 Gdynia 20-03
523 1:20:18 Karol Krzyżanowski 72 Korycin 5-06 M40
524 1:20:18 Mariusz Ochociński 73 Śrem 11-06 M40
525 1:20:19 Janusz Łukomski 78 Warszawa 3-04
526 1:20:19 Michał Wiwatowski 79 Poznań 17-04
527 1:20:19 Roman Owocki 80 Poznań 17-04
528 1:20:19 Mateusz Agaciak 91 Pszczew 8-05
529 1:20:19 Arkadiusz Buczyński 74 Wrocław 18-06 M40
530 1:20:20 Marek Szcześniak 74 Poznań 17-04 M40
531 1:20:20 Maciej Nowicki 88 Wrocław 18-06
532 1:20:20 Patryk Niepokój 79 Wrocław 18-06
533 1:20:21 Adrian Bednarczyk 82 Gdynia 20-03
534 1:20:21 Magdalena Lewandowska 94 Poznań 17-04 K-20
535 1:20:21 Gracjan Urban 96 Wrocław 18-06
536 1:20:22 Michał Wojnowski 84 Gdynia 20-03
537 1:20:25 Sławomir Gawlik 84 Kraków 20-03
538 1:20:26 Rafał Michalik 91 Warszawa 3-04
539 1:20:26 Grzegorz Fedak 78 Rzeszów 10-04
540 1:20:26 Cezary Walkowski 76 Grodzisk Wlkp. 12-06 M40
541 1:20:27 Piotr Barej 86 Pabianice 3-04
542 1:20:27 Norbert Przywarty 90 Poznań 17-04
543 1:20:27 Wojciech Oliński 69 Poznań 17-04 M45
544 1:20:27 Damian Cabaj 86 Wrocław 18-06
545 1:20:28 Mariusz Groborz 76 Żywiec 20-03 M40
546 1:20:28 Tomasz Szeląg 87 Warszawa 3-04
547 1:20:30 Adam Skomski 71 Gdynia 20-03 M45
548 1:20:30 Andrzej Krzanowski 84 Kraków 20-03
549 1:20:31 Adrian Zarzecki 87 Warszawa 3-04
550 1:20:31 Dawid Pigłowski 82 Pszczew 8-05
551 1:20:31 Jacek Sobas 85 Wrocław 18-06
552 1:20:32 Dominik Bul 82 Kraków 20-03
553 1:20:32 Jacek Seweryn 78 Żywiec 20-03
554 1:20:32 Damian Kaczmarek 80 Poznań 17-04
555 1:20:32 Dominik Mamet 82 Poznań 17-04
556 1:20:33 Rafał Tomczyk 83 Barcelona 14-02
557 1:20:33 Karol Winniczuk 83 Legnica 10-04
558 1:20:34 Michał Szymel 86 Rzeszów 10-04
559 1:20:35 Tomasz Korzeniowski 85 Wiązowna 28-02
560 1:20:35 Michał Bajorek 69 Dąbrowa G 10-04 M45
561 1:20:35 Sebastian Bartnik 76 Dąbrowa G 10-04 M40
562 1:20:36 Andrzej Radzikowski 81 Warszawa 3-04
563 1:20:37 Jarosław Oworuszko 71 Wiązowna 28-02 M45
564 1:20:37 Sebastian Bereszyński 87 Grodzisk Wlkp. 12-06
565 1:20:39 Szymon Wiktorowicz 96 Kraków 20-03
566 1:20:39 Marek Wilczura 72 Warszawa 3-04 M40
567 1:20:39 Robert Pasieczny 77 Rzeszów 10-04
568 1:20:40 Mirosław Michalak 87 Grodzisk Wlkp. 12-06
569 1:20:40 Paweł Jankowski 72 Wrocław 18-06 M40
570 1:20:41 Paweł Cieślik 88 Sobótka 19-03
571 1:20:41 Jan Dąbrowski 98 Warszawa 3-04
572 1:20:42 Marcin Olek 75 Wiązowna 28-02 M40
573 1:20:42 Paulina Lipska 92 Wiązowna 28-02 K-21
574 1:20:42 Adam Kosznicki 90 Gdynia 20-03
575 1:20:42 Sławomir Jarząbek 85 Warszawa 3-04
576 1:20:42 Bartosz Bieleń 80 Poznań 17-04
577 1:20:42 Adam Maniak 79 Wrocław 18-06
578 1:20:43 Mateusz Stanicki 78 Warszawa 3-04
579 1:20:45 Tomasz Tarczyński 85 Białystok 15-05
580 1:20:46 Mateusz Frankowski 95 Sobótka 19-03
581 1:20:46 Wojciech Lutowski 85 Gdynia 20-03
582 1:20:46 Amadeusz Kowal 87 Warszawa 3-04
583 1:20:47 Marcin Wacko 85 Warszawa 3-04
584 1:20:47 Tomasz Orłowski 86 Ostróda 12-06
585 1:20:47 Jan Wolański 80 Wrocław 18-06
586 1:20:47 Anna Rostkowska 80 Radom 19-06 K-22
587 1:20:48 Krzysztof Kluge 84 Gdynia 20-03
588 1:20:48 Paweł Gregorczuk 84 Warszawa 3-04
589 1:20:48 Zbigniew Bartkowski 64 Warszawa 3-04 M50 9
590 1:20:48 Marek Jakubowski 73 Puck 23-07 M40
591 1:20:49 Michał Musiał 69 Gdynia 20-03 M45
592 1:20:49 Jacek Stadnik 91 Nowa Sól 28-05
593 1:20:49 Mateusz Harzowski 90 Wrocław 18-06
594 1:20:50 Piotr Kobylarz 86 Rzeszów 10-04
595 1:20:50 Piotr Seremet 78 Dąbrowa G 10-04
596 1:20:51 Piotr Styczeń 81 Warszawa 3-04
597 1:20:52 Radosław Gozdek 73 Kielce 8-05 M40
598 1:20:53 Kazimierz Kamola 60 Wiązowna 28-02 M55 3
599 1:20:53 Ryszard Szymański 70 Poznań 17-04 M45
600 1:20:53 Wojciech Labudda 83 Puck 23-07
601 1:20:54 Daniel Strykowski 80 Wiązowna 28-02
602 1:20:54 Andrzej Ignatowicz 74 Warszawa 3-04 M40
603 1:20:54 Daniel Maciąg 82 Dąbrowa G 10-04
604 1:20:54 Konrad Ciuraszkiewicz 84 Dąbrowa G 10-04
605 1:20:55 Maciej Żywek 73 Warszawa 3-04 M40
606 1:20:55 Piotr Stochmalski 89 Wiedeń 10-04
607 1:20:55 Robert Antczak 62 Poznań 17-04 M50 10
608 1:20:55 Rafał Olkowski 79 Węgorzewo 2-05
609 1:20:56 Paweł Drozdowski 93 Wrocław 18-06
610 1:20:58 Roman Cichoń 79 Dąbrowa G 10-04
611 1:20:58 Krzysztof Pokrzywiński 62 Węgorzewo 2-05 M50 11
612 1:20:58 Janusz Fajger 70 Wrocław 18-06 M45
613 1:20:59 Marcin Rakoczy 76 Warszawa 3-04 M40
614 1:20:59 Sebastian Wójtowicz 82 Warszawa 3-04
615 1:20:59 Paweł Bednarz 80 Koszalin 22-05
616 1:21:00 Kacper Świerczyński 87 Warszawa 3-04
617 1:21:00 Marcin Kossek 85 Warszawa 3-04
618 1:21:00 Robert Majecki 93 Rzeszów 10-04
619 1:21:00 Zenon Hartuna 64 Korycin 5-06 M50 12
620 1:21:01 Robert Korzeniowski 68 Warszawa 3-04 M45
621 1:21:02 Maciej Lewandowski 86 Gdynia 20-03
622 1:21:02 Aleksander Burzyński 77 Inowrocław 7-05
623 1:21:02 Tomasz Bielawski 91 Grodzisk Wlkp. 12-06
624 1:21:04 Artur Lorenc 84 Poznań 17-04
625 1:21:06 Rafał Korwiel 84 Ostróda 12-06
626 1:21:07 Grzegorz Surowiec 82 Rzeszów 10-04
627 1:21:07 Damian Dyduch 88 Poznań 17-04
628 1:21:07 Mirosław Kowalski 64 Poznań 17-04 M50 13
629 1:21:07 Aleksandra Brzezińska 91 Inowrocław 7-05 K-23
630 1:21:08 Marcin Białożyński 78 Wiązowna 28-02
631 1:21:08 Dawid Wilk 89 Żywiec 20-03
632 1:21:08 Piotr Michalski 83 Warszawa 3-04
633 1:21:08 Jacek Mejer 82 Poznań 17-04
634 1:21:08 Piotr Tomczyk 87 Poznań 17-04
635 1:21:08 Maciej Soloch 91 Grodzisk Wlkp. 12-06
636 1:21:08 Jakub Ploch 89 Wrocław 18-06
637 1:21:08 Marcin Domagała 80 Radom 19-06
638 1:21:09 Jacek Kwieciński 88 Gdynia 20-03
639 1:21:09 Adam Pietruszyński 91 Poznań 17-04
640 1:21:09 Łukasz Haręża 82 Poznań 17-04
641 1:21:09 Bartłomiej Mistygacz 84 Wrocław 18-06
642 1:21:10 Jakub Żebrowski 87 Gdynia 20-03
643 1:21:11 Dariusz Filipowski 72 Berlin 3-04 M40
644 1:21:11 Igor Tomiczek 90 Wrocław 18-06
645 1:21:11 Leszek Kononowicz 84 Wrocław 18-06
646 1:21:12 Jarosław Glinkowski 82 Pabianice 3-04
647 1:21:12 Arkadiusz Szlendak 90 Miękinia 17-04
648 1:21:13 Damian Falandysz 87 Warszawa 3-04
649 1:21:14 Damian Stachura 92 Kielce 8-05
650 1:21:15 Marcin Bok 94 Opole 8-05
651 1:21:15 Marcin Siciarz 78 Wrocław 18-06
652 1:21:16 Kamil Szczerbakowicz 89 Sobótka 19-03
653 1:21:16 Jacek Wójcik 78 Kraków 20-03
654 1:21:16 Robert Gaczkowski 75 Inowrocław 7-05 M40
655 1:21:17 Łukasz Belowski 82 Wrocław 18-06
656 1:21:18 Andrzej Seweryn 78 Żywiec 20-03
657 1:21:18 Dariusz Wieśniak 78 Warszawa 3-04
658 1:21:19 Jarosław Taczkowski 75 Gdynia 20-03 M40
659 1:21:19 Jakub Goiński 83 Poznań 17-04
660 1:21:19 Sławomir Kulas 71 Poznań 17-04 M45
661 1:21:19 Jarosław Wawrzynkiewicz 77 Śrem 11-06
662 1:21:20 Mariusz Nowak 89 Wrocław 18-06
663 1:21:21 Grzegorz Wcisło 82 Wrocław 18-06
664 1:21:21 Marcin Nikonor 83 Wrocław 18-06
665 1:21:22 Katarzyna Albrycht 82 Rzeszów 10-04 K-24
666 1:21:23 Łukasz Kulczewski 80 Sobótka 19-03
667 1:21:23 Paweł Rozmianiec 87 Warszawa 3-04
668 1:21:23 Marcin Kapela 80 Poznań 17-04
669 1:21:24 Krzysztof Kurkiewicz 78 Kraków 20-03
670 1:21:24 Bartosz Aleksandrowicz 87 Trzemeszno 3-05
671 1:21:24 Paweł Łączny 83 Śrem 11-06
672 1:21:25 Tomasz Koebsch 78 Wrocław 18-06
673 1:21:26 Marek Soja 82 Rzeszów 10-04
674 1:21:26 Rafał Ślebioda 87 Poznań 17-04
675 1:21:26 Robert Zborowski 77 Wrocław 18-06
676 1:21:27 Patryk Wojtkowiak 98 Poznań 17-04
677 1:21:27 Andrzej Kędzierski 80 Grodzisk Wlkp. 12-06
678 1:21:28 Michał Bąk 88 Kielce 8-05
679 1:21:28 Dariusz Ruta 71 Grodzisk Wlkp. 12-06 M45
680 1:21:29 Tomasz Wojcieski 71 Warszawa 3-04 M45
681 1:21:29 Mateusz Stefaniak 91 Poznań 17-04
682 1:21:30 Rafał Kot 92 Sobótka 19-03
683 1:21:30 Piotr Chodorski 73 Wrocław 18-06 M40
684 1:21:31 Mateusz Golonka 89 Belgrad 16-04
685 1:21:33 Przemysław Wurst 93 Nowa Sól 28-05
686 1:21:34 Jarosław Mudziejewski 75 Wiązowna 28-02 M40
687 1:21:34 Marcin Karaś 81 Żywiec 20-03
688 1:21:34 Piotr Rolbiecki 87 Gdynia 20-03
689 1:21:34 Walenty Bobla 86 Warszawa 3-04
690 1:21:34 Grzegorz Terlikowski 85 Poznań 17-04
691 1:21:34 Sylwester Wieczorkiewicz 72 Poznań 17-04 M40
692 1:21:34 Maciej Bujak 73 Lublin 4-06 M40
693 1:21:34 Jacek Trociński 70 Wrocław 18-06 M45
694 1:21:37 Bernard Bystrek 90 Rzeszów 10-04
695 1:21:37 Przemysław Flaga 83 Węgorzewo 2-05
696 1:21:38 Jarosław Nowicki 70 Warszawa 3-04 M45
697 1:21:38 Piotr Krupa 85 Warszawa 3-04
698 1:21:39 Artur Gadecki 76 Wiązowna 28-02 M40
699 1:21:40 Rafał Chodorowski 78 Poznań 17-04
700 1:21:41 Krzysztof Szymański 83 Ostrów Wlkp 3-04
701 1:21:41 Michalina Mendecka 92 Warszawa 3-04 K-25
702 1:21:41 Piotr Głogowski 73 Warszawa 3-04 M40
703 1:21:42 Tadeusz Barszczewski 74 Gdynia 20-03 M40
704 1:21:43 Artur Mika 81 Kraków 20-03
705 1:21:43 Beata Lupa 90 Dąbrowa G 10-04 K-26
706 1:21:43 Wojciech Pietrzyk 77 Radom 19-06
707 1:21:44 Maciej Zandecki 71 Poznań 17-04 M45
708 1:21:46 Ryszard Płochocki 61 Murowana G 5-06 M55 4
709 1:21:47 Michał Linek 75 Kraków 20-03 M40
710 1:21:47 Michał Salak 80 Warszawa 3-04
711 1:21:47 Maciej Brzyski 85 Rzeszów 10-04
712 1:21:48 Dominik Drażba 87 Warszawa 3-04
713 1:21:48 Kamil Ślusarski 88 Warszawa 3-04
714 1:21:48 Michał Gościniak 83 Bydgoszcz 22-05
715 1:21:49 Piotr Habrat 93 Sobótka 19-03
716 1:21:49 Paweł Gościniewicz 75 Żywiec 20-03 M40
717 1:21:49 Krzysztof Szczot 69 Warszawa 3-04 M45
718 1:21:49 Filip Primke 94 Poznań 17-04
719 1:21:50 Krystian Ogły 77 Warszawa 3-04
720 1:21:50 Maciej Górzyński 70 Warszawa 3-04 M45
721 1:21:50 Daniel Sobczak 87 Wrocław 18-06
722 1:21:50 Tomasz Danielkiewicz 86 Wrocław 18-06
723 1:21:51 Krzysztof Kopek 84 Wiązowna 28-02
724 1:21:51 Aleksandra Peisert 86 Poznań 17-04 K-27
725 1:21:51 Mariusz Adamowski 81 Poznań 17-04
726 1:21:52 Krzysztof Sosnowski 79 Gdynia 20-03
727 1:21:52 Bartłomiej Nikrant 91 Puck 23-07
728 1:21:53 Angelika Mańczuk 87 Rzeszów 10-04 K-28
729 1:21:54 Grzegorz Barański 78 Warszawa 3-04
730 1:21:54 Damian Wróbel 89 Wrocław 18-06
731 1:21:56 Michał Wojtyło 82 Sobótka 19-03
732 1:21:56 Rafał Formicki 95 Dąbrowa G 10-04
733 1:21:56 Jędrzej Borowiecki 92 Wrocław 18-06
734 1:21:56 Waldemar Tomczak 70 Unisław 25-06 M45
735 1:21:57 Łukasz Wyrobek 70 Kraków 20-03 M45
736 1:21:57 Marcin Chlebowski 88 Śrem 11-06
737 1:21:58 Krzysztof Kurek 86 Kraków 20-03
738 1:21:58 Patryk Dudzic 88 Kraków 20-03
739 1:21:58 Tomasz Łyżwiński 68 Warszawa 3-04 M45
740 1:21:59 Mateusz Masłowski 86 Gdynia 20-03
741 1:21:59 Krzysztof Feluch 73 Warszawa 3-04 M40
742 1:21:59 Norbert Hołderny 80 Murowana G 5-06
743 1:22:00 Maciej Krawczyk 80 Kraków 20-03
744 1:22:00 Andrzej Łuc 78 Warszawa 3-04
745 1:22:00 Robert Kuriata 66 Legnica 10-04 M50 14
746 1:22:00 Patryk Domański 91 Poznań 17-04
747 1:22:00 Paweł Frąckiewicz 81 Wrocław 18-06
748 1:22:00 Piotr Łużyński 77 Wrocław 18-06
749 1:22:01 Łukasz Sokół 85 Kraków 20-03
750 1:22:01 Paweł Miziarski 90 Gdynia 20-03
751 1:22:02 Tomasz Maślanka 72 Żywiec 20-03 M40
752 1:22:03 Piotr Bartula 74 Kraków 20-03 M40
753 1:22:03 Sławomir Laskowski 74 Rzeszów 10-04 M40
754 1:22:03 Michał Szostawicki 77 Poznań 17-04
755 1:22:03 Radosław Lewandowski 91 Inowrocław 7-05
756 1:22:04 Tomasz Chudewniak 90 Gdynia 20-03
757 1:22:04 Dariusz Dąbrowski 74 Warszawa 3-04 M40
758 1:22:05 Tomasz Kołodziej 77 Wrocław 18-06
759 1:22:06 Marcin Szydlowski 79 Kraków 20-03
760 1:22:06 Daniel Kaczmarek 74 Poznań 17-04 M40
761 1:22:06 Tadeusz Sitek 56 Poznań 17-04 M60+ 1
762 1:22:07 Robert Krzak 64 Kraków 20-03 M50 15
763 1:22:07 Daniel Jul 89 Warszawa 3-04
764 1:22:07 Robert Sobczak 82 Pabianice 3-04
765 1:22:07 Grzegorz Formela 88 Poznań 17-04
766 1:22:07 Mateusz Włoch 86 Miękinia 17-04
767 1:22:08 Adam Baranowski 88 Gdynia 20-03
768 1:22:08 Janusz Komenda 71 Kraków 20-03 M45
769 1:22:08 Tomasz Kempa 93 Gdynia 20-03
770 1:22:08 Marek Lubnau 62 Dąbrowa G 10-04 M50 16
771 1:22:08 Marcin Szymankiewicz 83 Poznań 17-04
772 1:22:08 Piotr Mnich 74 Inowrocław 7-05 M40
773 1:22:08 Rafał Tomaszewski 90 Wrocław 18-06
774 1:22:09 Daniel Firlet 75 Sobótka 19-03 M40
775 1:22:09 Przemysław Kucharski 83 Poznań 17-04
776 1:22:10 Przemysław Lachowski 77 Sobótka 19-03
777 1:22:10 Paweł Tomeczkowski 84 Gdynia 20-03
778 1:22:10 Waldemar Deroń 87 Gdynia 20-03
779 1:22:10 Krzysztof Maciejewski 82 Ostrów Wlkp 3-04
780 1:22:10 Norbert Tatarczak 71 Warszawa 3-04 M45
781 1:22:10 Radosław Sołtysek 74 Poznań 17-04 M40
782 1:22:10 Sebastian Stemplewski 74 Wrocław 18-06 M40
783 1:22:10 Sławomir Mirowski 79 Wrocław 18-06
784 1:22:11 Paweł Herman 93 Gdynia 20-03
785 1:22:11 Piotr Wachowiak 74 Wrocław 18-06 M40
786 1:22:12 Marek Matlok 76 Kraków 20-03 M40
787 1:22:12 Piotr Kaczmarski 77 Wrocław 18-06
788 1:22:13 Dariusz Czarnota 89 Wrocław 18-06
789 1:22:14 Tomasz Piotrowski 71 Warszawa 3-04 M45
790 1:22:14 Michał Stawiński 88 Poznań 17-04
791 1:22:14 Tomek Osowski 88 Grodzisk Wlkp. 12-06
792 1:22:15 Piotr Kotkowski 75 Ostrów Wlkp 3-04 M40
793 1:22:15 Daniel Malecki 88 Poznań 17-04
794 1:22:15 Maciej Grzechowiak 70 Trzemeszno 3-05 M45
795 1:22:15 Karol Komorowski 82 Wrocław 18-06
796 1:22:16 Paweł Starzak 83 Kraków 20-03
797 1:22:16 Łukasz Kubanek 83 Warszawa 3-04
798 1:22:17 Adam Florczak 79 Grodzisk Wlkp. 12-06
799 1:22:18 Przemysław Stempnik 81 Sobótka 19-03
800 1:22:18 Mariusz Tomaszewski 76 Murowana G 5-06 M40
801 1:22:18 Michał Zielsdorf 89 Grodzisk Wlkp. 12-06
802 1:22:19 Jarosław Kożdoń 84 Żywiec 20-03
803 1:22:19 Paweł Kalinowski 84 Warszawa 3-04
804 1:22:19 Bartosz Brust 91 Poznań 17-04
805 1:22:19 Piotr Sobczyński 79 Pszczew 8-05
806 1:22:19 Kamil Papierski 87 Wrocław 18-06
807 1:22:19 Zbigniew Dulemba 84 Radom 19-06
808 1:22:20 Łukasz Grzegorek 79 Gdynia 20-03
809 1:22:20 Anna Ficner 85 Wrocław 18-06 K-29
810 1:22:20 Szymon Świercz 89 Wrocław 18-06
811 1:22:21 Jakub Bielecki 83 Warszawa 3-04
812 1:22:21 Paweł Molczyk 72 Rzeszów 10-04 M40
813 1:22:21 Andrzej Remian 70 Miękinia 17-04 M45
814 1:22:21 Daniel Bosy 89 Trzemeszno 3-05
815 1:22:22 Piotr Cieszyński 72 Poznań 17-04 M40
816 1:22:22 Marcin Szczukiewicz 76 Wrocław 18-06 M40
817 1:22:23 Marcin Klekowiecki 81 Warszawa 3-04
818 1:22:25 Monika Rolbiecka 88 Gdynia 20-03 K-30
819 1:22:25 Maciej Żyto 74 Warszawa 3-04 M40
820 1:22:26 Bogdan Czyszczoń 73 Kraków 20-03 M40
821 1:22:26 Grzegorz Maczyński 66 Bydgoszcz 22-05 M50 17
822 1:22:26 Jerzy Skarżyński 56 Wrocław 18-06 M60+ 2
823 1:22:27 Adam Kobyłka 94 Sobótka 19-03
824 1:22:27 Justyna Papież 91 Poznań 17-04 K-31
825 1:22:27 Bartosz Bielicki 80 Ostrzeszów 24-04
826 1:22:27 Jarosław Jagieła 72 Inowrocław 7-05 M40
827 1:22:28 Paweł Lipka 85 Gdynia 20-03
828 1:22:28 Piotr Fudalej 70 Kraków 20-03 M45
829 1:22:28 Dariusz Szymański 72 Berlin 3-04 M40
830 1:22:28 Mieczysław Jałocha 67 Rzeszów 10-04 M45
831 1:22:29 Łukasz Lemanowicz 85 Wiązowna 28-02
832 1:22:29 Grzegorz Jachny Jakuszko 80 Rzeszów 10-04
833 1:22:30 Przemysław Urzędowski 87 Warszawa 3-04
834 1:22:30 Robert Jasion 91 Pabianice 3-04
835 1:22:30 Piotr Dziedzic 75 Inowrocław 7-05 M40
836 1:22:31 Grzegorz Kos 77 Gdynia 20-03
837 1:22:31 Łukasz Kurek 83 Kielce 8-05
838 1:22:31 Grzegorz Michalak 97 Grodzisk Wlkp. 12-06
839 1:22:31 Marek Swoboda 64 Wrocław 18-06 M50 18
840 1:22:32 Krzysztof Kwiatkowski 74 Gdynia 20-03 M40
841 1:22:33 Szymon Mrówczyński 94 Sobótka 19-03
842 1:22:33 Mariusz Walczyński 81 Dąbrowa G 10-04
843 1:22:33 Marcin Niepsuj 81 Węgorzewo 2-05
844 1:22:34 Michał Grzelak 79 Gdynia 20-03
845 1:22:34 Hubert Gronowski 89 Warszawa 3-04
846 1:22:35 Jacek Chowaniec 74 Kraków 20-03 M40
847 1:22:35 Kamil Andrusz 78 Gdynia 20-03
848 1:22:35 Michał Wysłouch 84 Gdynia 20-03
849 1:22:35 Piotr Szrajner 74 Warszawa 3-04 M40
850 1:22:35 Tomasz Kramski 74 Murowana G 5-06 M40
851 1:22:36 Mateusz Koper 88 Gdynia 20-03
852 1:22:36 Wojtek Zagubień 77 Leszno 20-03
853 1:22:36 Zuzanna Mokros 93 Pabianice 3-04 K-32
854 1:22:36 Kazimierz Chwirot 71 Poznań 17-04 M45
855 1:22:36 Łukasz Dolata 87 Wrocław 18-06
856 1:22:37 Sebastian Grzejszczyk 86 Wiązowna 28-02
857 1:22:37 Piotr Wieczorek 78 Warszawa 3-04
858 1:22:38 Jakub Rużyło 84 Sobótka 19-03
859 1:22:38 Michał Senger 81 Poznań 17-04
860 1:22:38 Jakub Michalak2 86 Wrocław 18-06
861 1:22:38 Janusz Kacperski 80 Ciechanów 25-06
862 1:22:39 Marcin Kruba 87 Rzeszów 10-04
863 1:22:39 Ryszard Jędraszyk 87 Poznań 17-04
864 1:22:39 Karol Maciąg 91 Pszczew 8-05
865 1:22:39 Maciej Zięcina 77 Rybnik 25-06
866 1:22:40 Kasper Zalewski 94 Warszawa 3-04
867 1:22:41 Marek Gołembiewski 72 Gdynia 20-03 M40
868 1:22:41 Dawid Białek 89 Poznań 17-04
869 1:22:41 Ryszard Trzebiński 76 Wrocław 18-06 M40
870 1:22:41 Tomasz Włodarczyk 77 Wrocław 18-06
871 1:22:42 Sebastian Waśkiewicz 87 Warszawa 3-04
872 1:22:42 Tomasz Zegarlicki 94 Poznań 17-04
873 1:22:43 Wojciech Agiejczyk 85 Kraków 20-03
874 1:22:43 Tomasz Bomba 92 Warszawa 3-04
875 1:22:43 Mieczysław Lisek 59 Poznań 17-04 M55 5
876 1:22:44 Stanisław Kryczka 69 Gdynia 20-03 M45
877 1:22:44 Darek Wilk 77 Dąbrowa G 10-04
878 1:22:45 Sławomir Walaszczyk 85 Kraków 20-03
879 1:22:45 Mariusz Polański 75 Wrocław 18-06 M40
880 1:22:46 Henryk Kuciejczyk 59 Ostrołęka 22-05 M55 6
881 1:22:47 Tomasz Łopianiak 75 Sobótka 19-03 M40
882 1:22:47 Kamil Stasiak 94 Gdynia 20-03
883 1:22:47 Bartosz Wiśniewski 92 Poznań 17-04
884 1:22:48 Marcin Węgrzyn 86 Wiązowna 28-02
885 1:22:48 Hubert Jaśkiewicz 88 Pabianice 3-04
886 1:22:48 Krzysztof Hołubowicz 70 Warszawa 3-04 M45
887 1:22:48 Przemysław Janik 80 Warszawa 3-04
888 1:22:49 Łukasz Stanek 86 Wrocław 18-06
889 1:22:49 Grzegorz Szymajda Okonek 19-07
890 1:22:50 Sebastian Nicpoń 93 Żywiec 20-03
891 1:22:50 Maciej Piłkowski 84 Warszawa 3-04
892 1:22:50 Krzysztof Błaszczyk 80 Poznań 17-04
893 1:22:50 Łukasz Markowicz 94 Wrocław 18-06
894 1:22:51 Michał Przerwa 87 Ostrów Wlkp 3-04
895 1:22:52 Janusz Pietrasiak 66 Pabianice 3-04 M50 19
896 1:22:52 Sebastian Bański 92 Wrocław 18-06
897 1:22:53 Marcin Fabiszewski 83 Warszawa 3-04
898 1:22:53 Damian Frankowski 70 Wrocław 18-06 M45
899 1:22:53 Tomasz Olejnik 91 Wrocław 18-06
900 1:22:54 Łukasz Schmidtke 90 Poznań 17-04
901 1:22:54 Marek Pfajfer 84 Poznań 17-04
902 1:22:54 Dawid Smolak 89 Wrocław 18-06
903 1:22:54 Mieszko Wiktorski 81 Wrocław 18-06
904 1:22:55 Krzysztof Fuhl 87 Opole 8-05
905 1:22:55 Grzegorz Bocheński 76 Wrocław 18-06 M40
906 1:22:55 Adam Śnieżek 80 Rybnik 25-06
907 1:22:56 Damian Mrożek 76 Gdynia 20-03 M40
908 1:22:56 Jakub Horawa 93 Kraków 20-03
909 1:22:56 Marcin Jędrzejczak 91 Poznań 17-04
910 1:22:56 Dominik Kryca 82 Pszczew 8-05
911 1:22:57 Adam Marzec 88 Rzeszów 10-04
912 1:22:58 Grzegorz Paweł Nowak 89 Poznań 17-04
913 1:22:58 Bartosz Karkoszka 80 Wrocław 18-06
914 1:22:59 Adam Lesień 74 Pabianice 3-04 M40
915 1:22:59 Filip Zywert 91 Berlin 3-04
916 1:22:59 Filip Kaczmarek 80 Poznań 17-04
917 1:23:00 Jakub Koput 80 Poznań 17-04
918 1:23:00 Rafał Madoń 89 Poznań 17-04
919 1:23:00 Artur Bobrowicz 84 Gryfino 3-05
920 1:23:00 Patryk Niedziałkowski 93 Bydgoszcz 22-05
921 1:23:00 Mateusz Gryczka 83 Wrocław 18-06
922 1:23:01 Jarosław Zdonek 74 Wiązowna 28-02 M40
923 1:23:01 Arkadiusz Połeć 90 Sobótka 19-03
924 1:23:01 Piotr Grzebin 83 Gdynia 20-03
925 1:23:01 Damian Ślęczka 80 Rzeszów 10-04
926 1:23:01 Andrzej Cechmann 60 Puck 23-07 M55 7
927 1:23:02 Marek Sokołowski 69 Dąbrowa G 10-04 M45
928 1:23:02 Tomasz Ostajewski 75 Grodzisk Wlkp. 12-06 M40
929 1:23:02 Artur Korzeń 76 Wrocław 18-06 M40
930 1:23:03 Bartłomiej Danek 73 Warszawa 3-04 M40
931 1:23:03 Wojciech Staszewski 67 Warszawa 3-04 M45
932 1:23:03 Mariusz Wira 73 Poznań 17-04 M40
933 1:23:03 Patryk Kasprzak 93 Poznań 17-04
934 1:23:04 Sławomir Kaliski 88 Ostróda 12-06
935 1:23:04 Grzegorz Uramek 74 Wrocław 18-06 M40
936 1:23:05 Jarosław Laskowski 82 Poznań 17-04
937 1:23:05 Radosław Małolepszy 80 Inowrocław 7-05
938 1:23:06 Bartek Gajewski 82 Gdynia 20-03
939 1:23:06 Marcin Karkoszka2 93 Ostrzeszów 24-04
940 1:23:07 Mariusz Piekielny 82 Sobótka 19-03
941 1:23:07 Andrzej Gipsiak 57 Warszawa 3-04 M55 8
942 1:23:07 Przemysław Bąk 84 Poznań 17-04
943 1:23:07 Rafał Kędziora 77 Poznań 17-04
944 1:23:07 Adam Zakrzewski 79 Wrocław 18-06
945 1:23:08 Michał Sowa 86 Berlin 3-04
946 1:23:08 Tomasz Rynkiewicz 75 Warszawa 3-04 M40
947 1:23:08 Maciej Garnowski 85 Dąbrowa G 10-04
948 1:23:09 Dariusz Rudnicki 85 Gdynia 20-03
949 1:23:09 Marek Skrzyp 88 Żywiec 20-03
950 1:23:10 Marek Maliszewski 76 Wiązowna 28-02 M40
951 1:23:10 Konrad Dupla 79 Sobótka 19-03
952 1:23:10 Bartek Grzegorczyk 77 Pabianice 3-04
953 1:23:10 Krzysztof Politowski 78 Warszawa 3-04
954 1:23:11 Ireneusz Jarecki 70 Ostrów Wlkp 3-04 M45
955 1:23:11 Adam Skórka 74 Legnica 10-04 M40
956 1:23:11 Marcin Stachowski 79 Grodzisk Wlkp. 12-06
957 1:23:12 Marek Pawlak 82 Warszawa 3-04
958 1:23:12 Daniel Kapczyński 82 Bydgoszcz 22-05
959 1:23:13 Jakub Skudlarski 91 Sobótka 19-03
960 1:23:13 Łukasz Lis 86 Warszawa 3-04
961 1:23:13 Przemysław Janiak 86 Warszawa 3-04
962 1:23:13 Rafał Misjan 93 Pszczew 8-05
963 1:23:13 Łukasz Szymborski 84 Hajnówka 21-05
964 1:23:13 Wojciech Marzec 90 Lublin 4-06
965 1:23:13 Marek Knesz 68 Rybnik 25-06 M45
966 1:23:14 Marcin Dyrlaga 84 Żywiec 20-03
967 1:23:15 Paweł Wichniak 76 Warszawa 3-04 M40
968 1:23:15 Michał Jadach 91 Wiedeń 10-04
969 1:23:16 Marcin Tański 75 Gdynia 20-03 M40
970 1:23:16 Jarosław Troszczyński 76 Poznań 17-04 M40
971 1:23:16 Przemek Klein 87 Poznań 17-04
972 1:23:17 Piotr Maliszewski Rzym 13-03
973 1:23:17 Jacek Wróblewski 81 Warszawa 3-04
974 1:23:17 Radosław Maluchnik 76 Warszawa 3-04 M40
975 1:23:17 Tomasz Filipowicz 86 Warszawa 3-04
976 1:23:17 Jakub Wawrzyniak 85 Poznań 17-04
977 1:23:18 Krzysztof Sobór 71 Dąbrowa G 10-04 M45
978 1:23:19 Maciej Tarnowski 83 Wiązowna 28-02
979 1:23:19 Piotr Adamczyk 90 Warszawa 3-04
980 1:23:19 Rafał Wojtuniak 79 Warszawa 3-04
981 1:23:19 Marcin Kołdyka 80 Poznań 17-04
982 1:23:20 Marek Skrzyniarz 74 Wiązowna 28-02 M40
983 1:23:20 Marek Kuskowski 78 Gdynia 20-03
984 1:23:20 Krzysztof Matuszewski 91 Grodzisk Wlkp. 12-06
985 1:23:21 Juliusz Piasecki 84 Gdynia 20-03
986 1:23:21 Radosław Wilk 87 Kraków 20-03
987 1:23:21 Tomasz Bednarczyk 87 Gdynia 20-03
988 1:23:21 Sylwester Rębacz 74 Pabianice 3-04 M40
989 1:23:21 Tomasz Pelchen 74 Warszawa 3-04 M40
990 1:23:21 Mateusz Łukaszczyk 92 Poznań 17-04
991 1:23:21 Jakub Figiel 81 Wrocław 18-06
992 1:23:22 Dariusz Kiełbasa 69 Wiązowna 28-02 M45
993 1:23:22 Grzegorz Marzec 74 Kraków 20-03 M40
994 1:23:22 Artur Sitko 81 Wrocław 18-06
995 1:23:23 Marcin Mędyk 81 Gdynia 20-03
996 1:23:23 Paweł Palma 77 Gdynia 20-03
997 1:23:23 Piotr Malina 78 Kraków 20-03
998 1:23:23 Tobiasz Olszak 96 Kraków 20-03
999 1:23:23 Przemysław Krzymowski 90 Warszawa 3-04
1000 1:23:23 Wojciech Mazurkiewicz 87 Warszawa 3-04
1001 1:23:23 Marek Szczewczyk 69 Rzeszów 10-04 M45
1002 1:23:23 Przemysław Kociuba 89 Poznań 17-04
1003 1:23:23 Mariusz Tyburski 76 Węgorzewo 2-05 M40
1004 1:23:24 Cezary Wronka 86 Gdynia 20-03
1005 1:23:24 Jędrzej Frencel 92 Poznań 17-04
1006 1:23:24 Łukasz Ludwiczak 92 Poznań 17-04
1007 1:23:25 Tomasz Sajewicz 84 Hajnówka 21-05
1008 1:23:26 Kamil Sójka 89 Poznań 17-04
1009 1:23:26 Łukasz Pękala 92 Poznań 17-04
1010 1:23:27 Dominik Dejer 86 Wiązowna 28-02
1011 1:23:27 Piotr Czajkowski 89 Gdynia 20-03
1012 1:23:27 Mariola Sojda 82 Pabianice 3-04 K-33
1013 1:23:27 Przemysław Żołdak 77 Poznań 17-04
1014 1:23:27 Tomasz Zagórski 80 Poznań 17-04
1015 1:23:28 Patryk Sołtys 91 Wiązowna 28-02
1016 1:23:28 Robert Wójcik 81 Wiązowna 28-02
1017 1:23:28 Janusz Woźniak 62 Warszawa 3-04 M50 20
1018 1:23:28 Zbigniew Pokrzywiński 87 Gryfino 3-05
1019 1:23:28 Szymon Laszczyński 83 Wrocław 18-06
1020 1:23:29 Robert Czerwiak 73 Gdynia 20-03 M40
1021 1:23:29 Mariusz Kaźmierczak 79 Ostrów Wlkp 3-04
1022 1:23:29 Michał Ruciński 85 Warszawa 3-04
1023 1:23:29 Stanisław Filuś 65 Dąbrowa G 10-04 M50
1024 1:23:29 Mieczysław Pawlukiewicz 72 Białystok 15-05 M40
1025 1:23:30 Kamil Markowski 85 Gdynia 20-03
1026 1:23:30 Robert Zugaj 78 Kraków 20-03
1027 1:23:30 Krzysztof Tomaszewski 67 Pabianice 3-04 M45
1028 1:23:30 Robert Rutkowski 71 Poznań 17-04 M45
1029 1:23:30 Jacek Chruściel 82 Białystok 15-05
1030 1:23:31 Piotr Wanielista 80 Warszawa 3-04
1031 1:23:31 Tomasz Jurkowski 78 Warszawa 3-04
1032 1:23:31 Jacek Skodkowski 73 Poznań 17-04 M40
1033 1:23:31 Mateusz Kiereś 77 Lublin 4-06
1034 1:23:32 Tomasz Kaźmierczak 76 Leszno 20-03 M40
1035 1:23:32 Łukasz Stachowiak 86 Warszawa 3-04
1036 1:23:32 Marcin Kościński 78 Warszawa 3-04
1037 1:23:32 Robert Sudara 87 Wrocław 18-06
1038 1:23:33 Michał Przybysz 82 Warszawa 3-04
1039 1:23:33 Miłosz Frejnik 78 Berlin 3-04
1040 1:23:33 Tomasz Żmuda 76 Murowana G 5-06 M40
1041 1:23:34 Artur Kaczmarek 84 Poznań 17-04
1042 1:23:34 Maciej Sobczak 85 Poznań 17-04
1043 1:23:34 Radosław Darul 74 Poznań 17-04 M40
1044 1:23:34 Jarosław Górski 76 Pszczew 8-05 M40
1045 1:23:35 Maciej Żukiewicz 91 Wiązowna 28-02
1046 1:23:35 Andrzej Żurawicz 89 Gdynia 20-03
1047 1:23:35 Artur Konrad 77 Dąbrowa G 10-04
1048 1:23:35 Marcin Zaleski 81 Białystok 15-05
1049 1:23:35 Zbigniew Błaszczyk Okonek 19-07
1050 1:23:36 Piotr Chmiel 70 Kielce 8-05 M45
1051 1:23:37 Krzysztof Anioł 90 Warszawa 3-04
1052 1:23:37 Marcin Kępowicz 77 Warszawa 3-04
1053 1:23:37 Piotr Bułka 75 Warszawa 3-04 M40
1054 1:23:37 Daniel Pupek 87 Łomża 17-04
1055 1:23:38 Bartosz Awruk 82 Warszawa 3-04
1056 1:23:38 Nikodem Matuszewski 89 Poznań 17-04
1057 1:23:38 Mirosław Mastyk 82 Grodzisk Wlkp. 12-06
1058 1:23:39 Wojciech Duchiński 69 Gdynia 20-03 M45
1059 1:23:39 Jakub Kimmer 88 Pabianice 3-04
1060 1:23:39 Mikołaj Kwiatkowski 85 Warszawa 3-04
1061 1:23:39 Przemysław Lewandowski 84 Śrem 11-06
1062 1:23:40 Tomasz Oksiędzki 89 Warszawa 3-04
1063 1:23:40 Artur Kujawiński 76 Poznań 17-04 M40
1064 1:23:40 Mikołaj Kasprzak 79 Poznań 17-04
1065 1:23:40 Patryk Sarżyński 93 Nowa Sól 28-05
1066 1:23:40 Tomasz Bieniek 64 Grodzisk Wlkp. 12-06 M50
1067 1:23:41 Krzysztof Dołęgowski 79 Żywiec 20-03
1068 1:23:41 Dariusz Korzeniowski 77 Warszawa 3-04
1069 1:23:41 Tomasz Łepkowski 79 Legnica 10-04
1070 1:23:41 Janusz Żywicki 68 Poznań 17-04 M45
1071 1:23:41 Mariusz Gezela 80 Poznań 17-04
1072 1:23:41 Adam Starzyński 76 Ostrołęka 22-05 M40
1073 1:23:42 Rafał Pajdosz 77 Wiązowna 28-02
1074 1:23:42 Kamil Lisicki 91 Żywiec 20-03
1075 1:23:42 Michał Brzezina 82 Żywiec 20-03
1076 1:23:42 Maciej Muszyński 88 Warszawa 3-04
1077 1:23:42 Tomasz Dziąg 85 Warszawa 3-04
1078 1:23:42 Rafał Doskonały 84 Poznań 17-04
1079 1:23:43 Piotr Cych 68 Sobótka 19-03 M45
1080 1:23:43 Paweł Rodak Lizbona 20-03
1081 1:23:43 Zygmunt Górski 76 Żywiec 20-03 M40
1082 1:23:43 Piotr Łątka 89 Wrocław 18-06
1083 1:23:44 Michał Sikora 69 Sobótka 19-03 M45
1084 1:23:44 Marek Długosz 62 Gdynia 20-03 M50
1085 1:23:44 Michał Najberg 82 Warszawa 3-04
1086 1:23:44 Andrzej Chmielewski 73 Poznań 17-04 M40
1087 1:23:44 Michał Hejza 92 Poznań 17-04
1088 1:23:44 Paweł Gorzelańczyk 96 Poznań 17-04
1089 1:23:44 Anna Szyszka 90 Wrocław 18-06 K-34
1090 1:23:44 Rafał Żmudziński 81 Wrocław 18-06
1091 1:23:45 Grzegorz Basta 70 Żywiec 20-03 M45
1092 1:23:45 Łukasz Grad 83 Legnica 10-04
1093 1:23:45 Roman Ziuziański 80 Dąbrowa G 10-04
1094 1:23:45 Paweł Włodarczyk 85 Poznań 17-04
1095 1:23:45 Piotr Kurek 81 Poznań 17-04
1096 1:23:45 Sławomir Miszta 60 Grodzisk Wlkp. 12-06 M55 9
1097 1:23:46 Krzysztof Walko 80 Gdynia 20-03
1098 1:23:46 Łukasz Kisło 83 Leszno 20-03
1099 1:23:46 Sylwester Augustyński 81 Kraków 20-03
1100 1:23:46 Kacper Jabłoński 94 Warszawa 3-04
1101 1:23:46 Robert Pontus 85 Warszawa 3-04
1102 1:23:46 Grzegorz Ulanowski 74 Poznań 17-04 M40
1103 1:23:46 Kamil Salamonowicz 86 Wrocław 18-06
1104 1:23:47 Radek Buszan 80 Gdynia 20-03
1105 1:23:47 Mateusz Kaczmarek 82 Ostrów Wlkp 3-04
1106 1:23:47 Krzysztof Kwaśnik 85 Legnica 10-04
1107 1:23:47 Łukasz Kraka-Ćwikliński 82 Miękinia 17-04
1108 1:23:47 Adam Konieczny 89 Mainz 22-05
1109 1:23:48 Szymon Kaźmierczak 94 Gdynia 20-03
1110 1:23:48 Krzysztof Krygielski 75 Warszawa 3-04 M40
1111 1:23:48 Rafał Pomorski 83 Warszawa 3-04
1112 1:23:48 Mateusz Błaszyk 87 Poznań 17-04
1113 1:23:48 Robert Bagiński 71 Poznań 17-04 M45
1114 1:23:49 Rafał Czerwiński 73 Warszawa 3-04 M40
1115 1:23:49 Tomasz Gryglik 78 Warszawa 3-04
1116 1:23:49 Tomasz Majewski 80 Warszawa 3-04
1117 1:23:50 Diana Dawidziuk 94 Dąbrowa G 10-04 K-35
1118 1:23:50 Piotr Ślężak 89 Wrocław 18-06
1119 1:23:51 Daniel Pluta 85 Warszawa 3-04
1120 1:23:52 Krystian Czajka 81 Warszawa 3-04
1121 1:23:52 Sebastian Kołda 75 Miękinia 17-04 M40
1122 1:23:53 Arkadiusz Smolis 82 Ostrzeszów 24-04
1123 1:23:53 Jacek Gwóźdź 89 Pszczew 8-05
1124 1:23:54 Krzysztof Wolski 83 Gdynia 20-03
1125 1:23:54 Tadeusz Bizewski 76 Gdynia 20-03 M40
1126 1:23:54 Konrad Taber 96 Warszawa 3-04
1127 1:23:54 Bartosz Ilkiewicz 83 Dąbrowa G 10-04
1128 1:23:54 Przemysław Pasieka 80 Dąbrowa G 10-04
1129 1:23:54 Dariusz Bemben 78 Węgorzewo 2-05
1130 1:23:54 Agnieszka Pietsch-Fulbiszewska 80 Grodzisk Wlkp. 12-06 K-36
1131 1:23:54 Daniel Szlaga 75 Wrocław 18-06 M40
1132 1:23:55 Filip Śmieiński 85 Sobótka 19-03
1133 1:23:55 Krzysztof Gandzel 71 Żywiec 20-03 M45
1134 1:23:55 Adam Pożarowszczyk 85 Warszawa 3-04
1135 1:23:55 Marek Zapalski 83 Warszawa 3-04
1136 1:23:55 Piotr Hyży 80 Rzeszów 10-04
1137 1:23:55 Krzysztof Kujawa 74 Inowrocław 7-05 M40
1138 1:23:55 Andrzej Bandurowski 72 Wrocław 18-06 M40
1139 1:23:56 Mateusz Razim 89 Sobótka 19-03
1140 1:23:56 Krzysztof Wójcik 91 Warszawa 3-04
1141 1:23:56 Zbigniew Kapuściński 72 Pabianice 3-04 M40
1142 1:23:56 Jarosław Marchewka 66 Białystok 15-05 M50
1143 1:23:57 Adam Korol 74 Warszawa 3-04 M40
1144 1:23:57 Olga Kowalska 88 Warszawa 3-04 K-37
1145 1:23:57 Sławek Śledź 77 Warszawa 3-04
1146 1:23:57 Jakub Modrzejewski 96 Wrocław 18-06
1147 1:23:58 Tomasz Skóra 76 Wiązowna 28-02 M40
1148 1:23:58 Ireneusz Jezuit 85 Kraków 20-03
1149 1:23:58 Karol Mroczkowski 85 Poznań 17-04
1150 1:23:59 Kazimierz Konkol 74 Gdynia 20-03 M40
1151 1:24:00 Artur Baran 86 Żywiec 20-03
1152 1:24:00 Krzysztof Grono 75 Warszawa 3-04 M40
1153 1:24:00 Bartłomiej Mechliński 79 Unisław 25-06
1154 1:24:01 Mateusz Niedźwiecki 96 Warszawa 3-04
1155 1:24:01 Michał Włodarczyk 96 Poznań 17-04
1156 1:24:02 Andrzej Majewski 62 Wiązowna 28-02 M50
1157 1:24:02 Tomasz Krymski 79 Sobótka 19-03
1158 1:24:02 Andrzej Błaszczak 61 Kraków 20-03 M55 10
1159 1:24:02 Patryk Chudy 80 Kraków 20-03
1160 1:24:02 Marcin Babuchowski 89 Poznań 17-04
1161 1:24:02 Krzysztof Lewandowski 78 Hajnówka 21-05
1162 1:24:03 Artur Słowiński 80 Wiązowna 28-02
1163 1:24:03 Paweł Starz 81 Warszawa 3-04
1164 1:24:03 Piotr Jurek 74 Dąbrowa G 10-04 M40
1165 1:24:03 Michał Arentowski 87 Śrem 11-06
1166 1:24:03 Przemysław Jażło 85 Wrocław 18-06
1167 1:24:04 Paweł Milczarek 89 Ostrów Wlkp 3-04
1168 1:24:04 Wiktor Janiszewski 75 Wrocław 18-06 M40
1169 1:24:05 Paweł Kącki 75 Wiązowna 28-02 M40
1170 1:24:05 Tomasz Piąstka 76 Kraków 20-03 M40
1171 1:24:05 Łukasz Basiński 92 Poznań 17-04
1172 1:24:06 Daniel Tatrocki 77 Gdynia 20-03
1173 1:24:06 Konrad Wilandt 85 Warszawa 3-04
1174 1:24:06 Marcin Łyskanowski 78 Warszawa 3-04
1175 1:24:06 Rafał Krzeszewski 90 Warszawa 3-04
1176 1:24:06 Marcin Czarnecki 76 Wrocław 18-06 M40
1177 1:24:07 Jarosław Jagniontkowski 84 Wiązowna 28-02
1178 1:24:07 Krzysztof Wincenciak 80 Kraków 20-03
1179 1:24:07 Rafał Widerak 75 Poznań 17-04 M40
1180 1:24:07 Mariusz Bandoch 74 Inowrocław 7-05 M40
1181 1:24:08 Piotr Domański 78 Białystok 15-05
1182 1:24:09 Mateusz Fijałkowski 90 Pabianice 3-04
1183 1:24:09 Sebastian Czupryński 92 Warszawa 3-04
1184 1:24:09 Aleksander Uszok 77 Dąbrowa G 10-04
1185 1:24:09 Marek Chołota 79 Poznań 17-04
1186 1:24:10 Rafał Bielawa 73 Sobótka 19-03 M40
1187 1:24:10 Marcin Węgiel 88 Kraków 20-03
1188 1:24:10 Andrzej Kotwa 67 Warszawa 3-04 M45
1189 1:24:10 Marcin Długosz 85 Grodzisk Wlkp. 12-06
1190 1:24:11 Marcin Wodarczyk 84 Ostrów Wlkp 3-04
1191 1:24:11 Tomasz Kwiatek 82 Warszawa 3-04
1192 1:24:11 Marcin Stróżyński 83 Legnica 10-04
1193 1:24:11 Bartosz Mierzejewski 83 Poznań 17-04
1194 1:24:11 Marek Podlipny 74 Lublin 4-06 M40
1195 1:24:11 Łukasz Żurad 86 Wrocław 18-06
1196 1:24:12 Krzysztof Lemke 77 Gdynia 20-03
1197 1:24:12 Michał Brzenczek 71 Żywiec 20-03 M45
1198 1:24:12 Tomasz Bogusz 81 Gdynia 20-03
1199 1:24:12 Grzegorz Styczyński 81 Warszawa 3-04
1200 1:24:12 Jakub Osina 78 Warszawa 3-04
1201 1:24:12 Rafał Chętnik 77 Warszawa 3-04
1202 1:24:12 Łukasz Morgiewicz 86 Węgorzewo 2-05
1203 1:24:13 Karol Szuster 83 Kraków 20-03
1204 1:24:13 Marek Piękoś 87 Rzeszów 10-04
1205 1:24:13 Dariusz Zawidzki 84 Poznań 17-04
1206 1:24:13 Grzegorz Kuźmiński 70 Hajnówka 21-05 M45
1207 1:24:13 Przemek Zalewski 82 Ostróda 12-06
1208 1:24:14 Wojciech Lipa 78 Kraków 20-03
1209 1:24:14 Kamil Nagórski 75 Warszawa 3-04 M40
1210 1:24:14 Sebastian Petrykowski 81 Warszawa 3-04
1211 1:24:15 Piotr Sabat 83 Sobótka 19-03
1212 1:24:15 Łukasz Stacherski 89 Gdynia 20-03
1213 1:24:15 Paweł Blicharz 84 Warszawa 3-04
1214 1:24:15 Arkadiusz Komorowski 95 Wrocław 18-06
1215 1:24:16 Mariusz Szymański 74 Warszawa 3-04 M40
1216 1:24:16 Robert Kalicińki 71 Ostrów Wlkp 3-04 M45
1217 1:24:16 Tomasz Wiśniewski 69 Murowana G 5-06 M45
1218 1:24:17 Tomasz Pawłowski 79 Poznań 17-04
1219 1:24:18 Leszek Stubiński 76 Wiązowna 28-02 M40
1220 1:24:18 Dawid Mika 80 Żywiec 20-03
1221 1:24:18 Robert Rożej 75 Berlin 3-04 M40
1222 1:24:18 Jarosław Petryszyn 73 Legnica 10-04 M40
1223 1:24:18 Marcin Matysiak 89 Poznań 17-04
1224 1:24:19 Bogdan Zmitrowicz 77 Wiązowna 28-02
1225 1:24:19 Fabian Klóska 89 Inowrocław 7-05
1226 1:24:20 Jakub Woźnica 81 Kraków 20-03
1227 1:24:20 Mirek Kalembkiewicz 76 Wrocław 18-06 M40
1228 1:24:21 Szymon Latała 78 Grodzisk Wlkp. 12-06
1229 1:24:22 Jacek Kluźniak 75 Warszawa 3-04 M40
1230 1:24:22 Szymon Janaczyk 96 Poznań 17-04
1231 1:24:22 Adam Niepokój 95 Kielce 8-05
1232 1:24:24 Robert Michalski 82 Wiązowna 28-02
1233 1:24:24 Jędrzej Sowiński 95 Warszawa 3-04
1234 1:24:24 Jacek Nadulski 79 Wrocław 18-06
1235 1:24:24 Patryk Kościelski 75 Wrocław 18-06 M40
1236 1:24:25 Krzysztof Sarna 87 Żywiec 20-03
1237 1:24:25 Arkadiusz Dudek 72 Pabianice 3-04 M40
1238 1:24:25 Łukasz Wilk 90 Rzeszów 10-04
1239 1:24:25 Piotr Szymański 60 Murowana G 5-06 M55 11
1240 1:24:25 Ryszard Osiński 65 Ostróda 12-06 M50
1241 1:24:25 Krzysztof Brudnicki 78 Wrocław 18-06
1242 1:24:26 Krzysztof Cegiełko 81 Sobótka 19-03
1243 1:24:27 Szymon Bloch 89 Gdynia 20-03
1244 1:24:27 Włodzimierz Dębski 73 Gdynia 20-03 M40
1245 1:24:27 Mariusz Wesołowski 84 Warszawa 3-04
1246 1:24:27 Artur Chaba 97 Dąbrowa G 10-04
1247 1:24:27 Marcin Ignaczak 77 Poznań 17-04
1248 1:24:27 Robert Niespodziński 77 Inowrocław 7-05
1249 1:24:27 Radosław Lech 76 Grodzisk Wlkp. 12-06 M40
1250 1:24:28 Krzysztof Kociszewski 59 Wiązowna 28-02 M55 12
1251 1:24:28 Radosław Śląski 73 Kraków 20-03 M40
1252 1:24:28 Sławomir Gałęza 79 Warszawa 3-04
1253 1:24:29 Sławomir Mąka 66 Wiązowna 28-02 M50
1254 1:24:29 Mariusz Szczerba 76 Kraków 20-03 M40
1255 1:24:29 Rafał Lewocha 79 Warszawa 3-04
1256 1:24:29 Jarosław Kwieciak 54 Dąbrowa G 10-04 M60+ 3
1257 1:24:29 Robert Czech 78 Dąbrowa G 10-04
1258 1:24:29 Przemysław Śląski 85 Poznań 17-04
1259 1:24:29 Sławomir Krupa 83 Poznań 17-04
1260 1:24:30 Bartosz Strojkowski 83 Warszawa 3-04
1261 1:24:30 Jacek Szymańczuk 86 Poznań 17-04
1262 1:24:30 Maciej Koprowski 78 Poznań 17-04
1263 1:24:31 Krzysztof Alchimowicz 66 Warszawa 3-04 M50
1264 1:24:31 Robert Domagała 70 Ostrów Wlkp 3-04 M45
1265 1:24:31 Piotr Szweda 68 Dąbrowa G 10-04 M45
1266 1:24:31 Kamil Wiciński 88 Poznań 17-04
1267 1:24:31 Sławomir Tarczewski 76 Poznań 17-04 M40
1268 1:24:31 Rafał Mokrzycki 75 Inowrocław 7-05 M40
1269 1:24:32 Zbigniew Dzięgielewski 72 Warszawa 3-04 M40
1270 1:24:32 Dawid Kutaj 90 Legnica 10-04
1271 1:24:32 Marcin Dudziński 78 Poznań 17-04
1272 1:24:32 Marcin Sielski 84 Poznań 17-04
1273 1:24:32 Marcin Ambroziak 85 Węgorzewo 2-05
1274 1:24:32 Andrzej Kacprzak 72 Radom 19-06 M40
1275 1:24:33 Piotr Wierziński 72 Gdynia 20-03 M40
1276 1:24:33 Marek Półtorak 94 Poznań 17-04
1277 1:24:33 Radosław Mielecki 75 Poznań 17-04 M40
1278 1:24:33 Marcin Palacz 77 Wrocław 18-06
1279 1:24:35 Antoni Cichończuk 49 Gdynia 20-03 M60+ 4
1280 1:24:35 Mariusz Rębisz 71 Żywiec 20-03 M45
1281 1:24:35 Rafał Łakomy 81 Gdynia 20-03
1282 1:24:35 Marcin Karkoszka 90 Ostrzeszów 24-04
1283 1:24:35 Krzysztof Zakrzewski 90 Białystok 15-05
1284 1:24:35 Tomasz Poprawa 87 Grodzisk Wlkp. 12-06
1285 1:24:36 Łukasz Beczkowski 81 Sobótka 19-03
1286 1:24:36 Andżelika Dzięgiel 89 Gdynia 20-03 K-38
1287 1:24:36 Dariusz Kabulski 91 Warszawa 3-04
1288 1:24:36 Paweł Charążka 80 Warszawa 3-04
1289 1:24:36 Bartosz Chociaj 79 Wrocław 18-06
1290 1:24:37 Andrzej Krzyszkowski 52 Gdynia 20-03 M60+ 5
1291 1:24:37 Mateusz Studniak 89 Gdynia 20-03
1292 1:24:37 Tomasz Kaleta 79 Gdynia 20-03
1293 1:24:37 Bartosz Oczkowski 80 Wrocław 18-06
1294 1:24:38 Jerzy Ładysz 77 Sobótka 19-03
1295 1:24:38 Marcin Sobolewski 77 Gdynia 20-03
1296 1:24:38 Maciej Jagielski 75 Warszawa 3-04 M40
1297 1:24:38 Krzysztof Cieślak 65 Nowa Sól 28-05 M50
1298 1:24:38 Danuta Piskorowska 80 Wrocław 18-06 K-39
1299 1:24:39 Michał Nowosielski 77 Warszawa 3-04
1300 1:24:39 Wojciech Frączek 90 Pabianice 3-04
1301 1:24:39 Adam Cis 78 Dąbrowa G 10-04
1302 1:24:39 Paweł Oboz 81 Dąbrowa G 10-04
1303 1:24:39 Adam Leończuk 65 Białystok 15-05 M50
1304 1:24:40 Tomasz Staszczuk 77 Gdynia 20-03
1305 1:24:41 Mateusz Nawrocki 89 Gdynia 20-03
1306 1:24:42 Dawid Stwora 77 Żywiec 20-03
1307 1:24:42 Łukasz Radecki 87 Rzeszów 10-04
1308 1:24:42 Maciej Adamczyk 81 Poznań 17-04
1309 1:24:42 Krzysztof Krukowski 76 Ostrołęka 22-05 M40
1310 1:24:42 Dariusz Bodio 67 Wrocław 18-06 M45
1311 1:24:43 Jarosław Haczyk 68 Sobótka 19-03 M45
1312 1:24:43 Dariusz Zych 70 Gdynia 20-03 M45
1313 1:24:43 Ewa Huryń 73 Pabianice 3-04 K-40
1314 1:24:43 Piotr Czarnota 84 Warszawa 3-04
1315 1:24:43 Sławomir Łabuda 75 Węgorzewo 2-05 M40
1316 1:24:43 Dawid Chwirot 94 Grodzisk Wlkp. 12-06
1317 1:24:43 Wojciech Szymczak 88 Grodzisk Wlkp. 12-06
1318 1:24:43 Krystian Różański 83 Wrocław 18-06
1319 1:24:43 Piotr Wijata 84 Radom 19-06
1320 1:24:44 Michał Podsiadłowski 84 Warszawa 3-04
1321 1:24:44 Tomasz Halisz 90 Pabianice 3-04
1322 1:24:44 Wojciech Lichota 84 Rybnik 25-06
1323 1:24:45 Mariusz Michalak 70 Gdynia 20-03 M45
1324 1:24:45 Rafał Zelech 80 Kraków 20-03
1325 1:24:45 Maciej Kulesza 77 Pabianice 3-04
1326 1:24:45 Grzegorz Kujawa 76 Poznań 17-04 M40
1327 1:24:46 Marcin Kołodziejski 97 Gdynia 20-03
1328 1:24:46 Wojciech Fijałkowski 67 Gdynia 20-03 M45
1329 1:24:46 Zenon Kaszubowski 64 Warszawa 3-04 M50
1330 1:24:46 Radosław Piwowarski 82 Gryfino 3-05
1331 1:24:46 Jakub Marzyjanek 87 Bydgoszcz 22-05
1332 1:24:47 Marcin Rozlazly 81 Gdynia 20-03
1333 1:24:47 Agnieszka Kuzyk 76 Warszawa 3-04 K-41
1334 1:24:47 Mirosław Cydzik 76 Hajnówka 21-05 M40
1335 1:24:47 Grzegorz Brylonek 76 Wrocław 18-06 M40
1336 1:24:48 Jacek Bryśkiewicz 83 Wiązowna 28-02
1337 1:24:48 Łukasz Brzeski 85 Żywiec 20-03
1338 1:24:48 Piotr Knop 73 Żywiec 20-03 M40
1339 1:24:48 Leszek Hęś 87 Warszawa 3-04
1340 1:24:48 Mateusz Szczepański 94 Legnica 10-04
1341 1:24:49 Piotr Kruk 79 Pabianice 3-04
1342 1:24:49 Robert Kieroński 78 Warszawa 3-04
1343 1:24:49 Kamil Łaz 83 Poznań 17-04
1344 1:24:50 Rafał Porębski 76 Kraków 20-03 M40
1345 1:24:50 Łukasz Hładuński 75 Pabianice 3-04 M40
1346 1:24:50 Marcin Wysocki 84 Warszawa 3-04
1347 1:24:50 Witold Sobczak 77 Grodzisk Wlkp. 12-06
1348 1:24:51 Paweł Wiśniewski 88 Wiązowna 28-02
1349 1:24:51 Mateusz Szot 82 Sobótka 19-03
1350 1:24:51 Dariusz Dutkiewicz 87 Kraków 20-03
1351 1:24:51 Maciej Kiper 78 Rzeszów 10-04
1352 1:24:51 Adam Wędrychowicz 76 Poznań 17-04 M40
1353 1:24:52 Jerzy Martyna 82 Węgorzewo 2-05
1354 1:24:53 Adam Czuba 69 Kraków 20-03 M45
1355 1:24:53 Adam Pesta 69 Warszawa 3-04 M45
1356 1:24:53 Janusz Auleytner 75 Warszawa 3-04 M40
1357 1:24:53 Jacek Żądło 91 Rzeszów 10-04
1358 1:24:53 Arkadiusz Schultek 74 Poznań 17-04 M40
1359 1:24:54 Ernest Szałachowski 77 Poznań 17-04
1360 1:24:55 Mikołaj Czerwonka 80 Gdynia 20-03
1361 1:24:55 Jacek Gaczkowski 83 Poznań 17-04
1362 1:24:55 Marta Szenk 80 Bydgoszcz 22-05 K-42
1363 1:24:55 Mikołaj Siczek 85 Wrocław 18-06
1364 1:24:56 Tomasz Ptak 78 Kraków 20-03
1365 1:24:56 Józek Andrejczuk 72 Warszawa 3-04 M40
1366 1:24:56 Zdzisław Nijak 81 Poznań 17-04
1367 1:24:56 Sebastian Kaproń 74 Murowana G 5-06 M40
1368 1:24:56 Dariusz Kostrzewski 77 Grodzisk Wlkp. 12-06
1369 1:24:56 Marcel Bestvater 90 Ostróda 12-06
1370 1:24:57 Szymon Drabczyk 60 Wiązowna 28-02 M55 13
1371 1:24:57 Piotr Psuja 81 Sobótka 19-03
1372 1:24:57 Piotr Filipkowski 77 Gdynia 20-03
1373 1:24:57 Joanna Wasilewska 81 Rzeszów 10-04 K-43
1374 1:24:57 Krzysztof Szulc 83 Poznań 17-04
1375 1:24:57 Michał Garczyński 91 Wrocław 18-06
1376 1:24:58 Krzysztof Wasilewski 82 Wiązowna 28-02
1377 1:24:58 Mariusz Sośnierz 75 Kraków 20-03 M40
1378 1:24:58 Aleksander Senk 79 Warszawa 3-04
1379 1:24:58 Przemysław Ciupiński 80 Warszawa 3-04
1380 1:24:58 Waldemar Nosarzewski 67 Warszawa 3-04 M45
1381 1:24:58 Robert Gacki 84 Poznań 17-04
1382 1:24:58 Maciej Otreba 84 Wrocław 18-06
1383 1:24:59 Marcin Wojewoda 81 Pabianice 3-04
1384 1:24:59 Michał Demby 88 Poznań 17-04
1385 1:24:59 Piotr Żyliński 77 Jelenia Góra 1-05
1386 1:24:59 Mariusz Wawrzyniuk 79 Wrocław 18-06
1387 1:25:00 Dariusz Szkoda 80 Sobótka 19-03
1388 1:25:00 Kamil Ołowski 82 Gdynia 20-03
1389 1:25:00 Jacek Lewandowski 83 Węgorzewo 2-05
1390 1:25:01 Robert Zakrzewski 73 Ostrów Wlkp 3-04 M40
1391 1:25:01 Bogumił Krupiński 73 Ostróda 12-06 M40
1392 1:25:02 Artur Paciorek 88 Żywiec 20-03
1393 1:25:02 Tomasz Jakimowicz 75 Warszawa 3-04 M40
1394 1:25:02 Wiesław Jandziś 74 Rzeszów 10-04 M40
1395 1:25:02 Tomasz Wojciechowski 69 Poznań 17-04 M45
1396 1:25:03 Bartłomiej Sobecki 80 Wiązowna 28-02
1397 1:25:03 Michał Gołaszewski 76 Wiązowna 28-02 M40
1398 1:25:03 Konrad Stolarczyk 92 Gdynia 20-03
1399 1:25:03 Piotr Kucharczyk 70 Warszawa 3-04 M45
1400 1:25:03 Adam Woźniak 83 Grodzisk Wlkp. 12-06
1401 1:25:04 Sebastian Duszyński 89 Żywiec 20-03
1402 1:25:04 Daniel Michalski 90 Pabianice 3-04
1403 1:25:04 Robert Załęcki 73 Poznań 17-04 M40
1404 1:25:04 Sławomir Krzysztofiak 65 Grodzisk Wlkp. 12-06 M50
1405 1:25:04 Grzegorz Giczewski 65 Wrocław 18-06 M50
1406 1:25:05 Bartłomiej Trzebiński 75 Wiązowna 28-02 M40
1407 1:25:05 Mateusz Kaim 82 Wiązowna 28-02
1408 1:25:05 Emil Bakalarz 89 Sobótka 19-03
1409 1:25:05 Fabian Sternik Leszno 20-03
1410 1:25:05 Patryk Janicki 82 Kraków 20-03
1411 1:25:05 Wiesław Makarowski 66 Rzeszów 10-04 M50
1412 1:25:05 Adrian Stempniak 89 Poznań 17-04
1413 1:25:05 Krzysztof Stawarz 80 Łomża 17-04
1414 1:25:05 Artur Kułakowski 77 Korycin 5-06
1415 1:25:05 Marcin Łech 93 Grodzisk Wlkp. 12-06
1416 1:25:05 Sylwia Telatyńska 77 Grodzisk Wlkp. 12-06 K-44
1417 1:25:06 Adrian Kowalski 88 Wiązowna 28-02
1418 1:25:06 Rafał Wachla 76 Sobótka 19-03 M40
1419 1:25:06 Łukasz Koryl 84 Rzeszów 10-04
1420 1:25:06 Rafał Wrzesiński 90 Rybnik 25-06
1421 1:25:07 Robert Farganus 80 Sobótka 19-03
1422 1:25:07 Damian Tomaszewicz 93 Gdynia 20-03
1423 1:25:07 Łukasz Kozioł 83 Kraków 20-03
1424 1:25:07 Mikołaj Przybyszewski 81 Gdynia 20-03
1425 1:25:07 Jan Bartoszewski 72 Warszawa 3-04 M40
1426 1:25:07 Piotr Kołodziejek 70 Warszawa 3-04 M45
1427 1:25:07 Zbigniew Jamrozik 77 Pabianice 3-04
1428 1:25:07 Jakub Kustosz 91 Poznań 17-04
1429 1:25:07 Witold Gidel 62 Wrocław 18-06 M50
1430 1:25:07 Paweł Oliwiński 79 Puck 23-07
1431 1:25:08 Bartosz Grześkowiak 77 Wiązowna 28-02
1432 1:25:08 Jakub Bochenek 82 Kraków 20-03
1433 1:25:08 Paweł Kołodziejski 71 Gdynia 20-03 M45
1434 1:25:09 Łukasz Wojciechowski 86 Gdynia 20-03
1435 1:25:09 Robert Siwirski 75 Warszawa 3-04 M40
1436 1:25:09 Tomasz Głowacki 75 Grodzisk Wlkp. 12-06 M40
1437 1:25:09 Sebastian Siekiera 92 Wrocław 18-06
1438 1:25:10 Grzegorz Bogunia 76 Gdynia 20-03 M40
1439 1:25:10 Marcin Bierlet 82 Kraków 20-03
1440 1:25:10 Paweł Kotlarz 77 Warszawa 3-04
1441 1:25:11 Marcin Topolski 76 Kraków 20-03 M40
1442 1:25:11 Marek Skąpski 74 Poznań 17-04 M40
1443 1:25:11 Michał Federczyk 84 Ostróda 12-06
1444 1:25:12 Radosław Szmit 79 Sobótka 19-03
1445 1:25:12 Mirosław Białk 77 Gdynia 20-03
1446 1:25:12 Rafał Szczecina 78 Warszawa 3-04
1447 1:25:12 Łukasz Marcjanek 89 Poznań 17-04
1448 1:25:12 Daniel Jakimiuk 93 Białystok 15-05
1449 1:25:12 Adrian Budkiewicz 79 Grodzisk Wlkp. 12-06
1450 1:25:12 Robert Rawecki 77 Grodzisk Wlkp. 12-06
1451 1:25:12 Piotr Serocki 77 Wrocław 18-06
1452 1:25:13 Robert Doleżek 78 Kraków 20-03
1453 1:25:13 Grzegorz Żabiński 82 Ostrów Wlkp 3-04
1454 1:25:13 Paweł Sowiński 84 Warszawa 3-04
1455 1:25:13 Paweł Mazurek 80 Lublin 4-06
1456 1:25:13 Andrzej Piechna 69 Ciechanów 25-06 M45
1457 1:25:14 Aleksander Dzidowski 81 Kraków 20-03
1458 1:25:14 Aleksandra Jędrzejewska 91 Gdynia 20-03 K-45
1459 1:25:14 Dariusz Sliwiński Leszno 20-03
1460 1:25:14 Marcin Pustówka 81 Gdynia 20-03
1461 1:25:14 Sławomir Szczęsny Lizbona 20-03 M50
1462 1:25:15 Witold Albecki 72 Gdynia 20-03 M40
1463 1:25:15 Dariusz Smaczyński 64 Dąbrowa G 10-04 M50
1464 1:25:16 Arkadiusz Buźniak 87 Żywiec 20-03
1465 1:25:16 Grzegorz Rduch 75 Żywiec 20-03 M40
1466 1:25:16 Przemysław Oleksy 85 Kraków 20-03
1467 1:25:16 Jakub Zmorzyński 79 Warszawa 3-04
1468 1:25:16 Paweł Błażutycz 73 Ostrów Wlkp 3-04 M40
1469 1:25:16 Sławomir Foremski 68 Ostrów Wlkp 3-04 M45
1470 1:25:16 Damian Kaletka 85 Grodzisk Wlkp. 12-06
1471 1:25:16 Przemysław Bogacz 78 Wrocław 18-06
1472 1:25:17 Paweł Kłos 80 Kraków 20-03
1473 1:25:17 Piotr Jendrzejewski 73 Gdynia 20-03 M40
1474 1:25:17 Marek Makowski 60 Węgorzewo 2-05 M55 14
1475 1:25:18 Miłosz Socha 87 Wiązowna 28-02
1476 1:25:18 Artur Smotryk 62 Żywiec 20-03 M50
1477 1:25:18 Marcin Koziołek Leszno 20-03 M40
1478 1:25:18 Artur Olek 75 Warszawa 3-04 M40
1479 1:25:18 Karolina Waśniewska 80 Warszawa 3-04 K-46
1480 1:25:18 Mariusz Marszal 82 Warszawa 3-04
1481 1:25:18 Piotr Besser 70 Warszawa 3-04 M45
1482 1:25:18 Cyryl Federowicz 81 Poznań 17-04
1483 1:25:19 Michał Zajk 90 Gdynia 20-03
1484 1:25:19 Emil Kalbarczyk 89 Warszawa 3-04
1485 1:25:20 Jacek Wasylów 80 Wiązowna 28-02
1486 1:25:20 Łukasz Wawrzyniak 85 Sobótka 19-03
1487 1:25:20 Piotr Różalski 79 Gdynia 20-03
1488 1:25:20 Przemysław Koziarz 91 Żywiec 20-03
1489 1:25:20 Łukasz Bacher 85 Rzeszów 10-04
1490 1:25:20 Jakub Warczak 86 Poznań 17-04
1491 1:25:20 Krzysztof Mijas 86 Kielce 8-05
1492 1:25:20 Kamil Szwałko 85 Wrocław 18-06
1493 1:25:21 Michał Pogorzelski 77 Kraków 20-03
1494 1:25:21 Waldemar Markowski 80 Kraków 20-03
1495 1:25:21 Marcin Mroczek 77 Dąbrowa G 10-04
1496 1:25:21 Mateusz Skalski 90 Poznań 17-04
1497 1:25:21 Maciej Szymański Bydgoszcz 22-05
1498 1:25:22 Krzysztof Berkowicz 82 Kraków 20-03
1499 1:25:22 Marcin Płaneta 71 Rzeszów 10-04 M45
1500 1:25:22 Piotr Łukaszewski 84 Białystok 15-05
1501 1:25:23 Marcin Tur 83 Gdynia 20-03
1502 1:25:23 Daniel Gielo 86 Warszawa 3-04
1503 1:25:23 Sebastian Patoła 82 Warszawa 3-04
1504 1:25:23 Tomasz Szmigiel 85 Nowa Sól 28-05
1505 1:25:23 Tomasz Tertel 72 Wrocław 18-06 M40
1506 1:25:24 Adam Szpularz 83 Sobótka 19-03
1507 1:25:24 Artur Żelichowski 73 Kraków 20-03 M40
1508 1:25:24 Darek Knychas 73 Gdynia 20-03 M40
1509 1:25:24 Wiesław Garbarek 54 Murowana G 5-06 M60+ 6
1510 1:25:24 Tomasz Kozłowicz 92 Wrocław 18-06
1511 1:25:25 Mariusz Jakubowicz 75 Kraków 20-03 M40
1512 1:25:25 Karol Olejniczak 70 Ostrów Wlkp 3-04 M45
1513 1:25:25 Marek Kłysz 68 Pabianice 3-04 M45
1514 1:25:25 Sylwester Marzyjanek 81 Pabianice 3-04
1515 1:25:25 Wojciech Wrzesień 70 Warszawa 3-04 M45
1516 1:25:25 Rafał Bardziński 92 Legnica 10-04
1517 1:25:25 Mariusz Ludkiewicz 71 Miękinia 17-04 M45
1518 1:25:25 Krystian Sosnowski 85 Węgorzewo 2-05
1519 1:25:25 Robert Sikora 80 Murowana G 5-06
1520 1:25:25 Mirosław Wiśniewski 78 Wrocław 18-06
1521 1:25:26 Rafał Tylek 71 Kraków 20-03 M45
1522 1:25:26 Sebastian Chojnowski 89 Żywiec 20-03
1523 1:25:26 Marcin Gralak 78 Inowrocław 7-05
1524 1:25:26 Grzegorz Zając 69 Wrocław 18-06 M45
1525 1:25:27 Marcin Idkowiak 76 Poznań 17-04 M40
1526 1:25:27 Bartosz Pietrzyński 81 Grodzisk Wlkp. 12-06
1527 1:25:27 Wojciech Januć 90 Wrocław 18-06
1528 1:25:28 Adam Rajczyba 92 Sobótka 19-03
1529 1:25:28 Adam Kloskowski 86 Gdynia 20-03
1530 1:25:28 Aleksander Kaczyński 82 Warszawa 3-04
1531 1:25:28 Andrzej Nowicki 61 Warszawa 3-04 M55 15
1532 1:25:28 Maciej Kwarta 88 Warszawa 3-04
1533 1:25:28 Michał Welber 89 Warszawa 3-04
1534 1:25:28 Krzysztof Mikołajczyk 77 Poznań 17-04
1535 1:25:28 Łukasz Kozłowski 91 Grodzisk Wlkp. 12-06
1536 1:25:28 Łukasz Gustaw 91 Wrocław 18-06
1537 1:25:29 Waldemar Brodacki 55 Wiązowna 28-02 M60+ 7
1538 1:25:29 Regina Kulka 89 Rzeszów 10-04 K-47
1539 1:25:29 Dawid Jakubowski 87 Poznań 17-04
1540 1:25:29 Łukasz Latus 85 Poznań 17-04
1541 1:25:29 Tomasz Krzemiński 73 Wrocław 18-06 M40
1542 1:25:30 Paweł Chabrzyk 83 Warszawa 3-04
1543 1:25:30 Piotr Miliński 91 Warszawa 3-04
1544 1:25:30 Łukasz Fabiański 95 Poznań 17-04
1545 1:25:31 Grzegorz Krawczyk 78 Kraków 20-03
1546 1:25:31 Jakub Jakubiński 82 Kraków 20-03
1547 1:25:31 Jarosław Tomaszewski 75 Gdynia 20-03 M40
1548 1:25:31 Tomasz Pająk 81 Warszawa 3-04
1549 1:25:32 Maciej Żyra 87 Kraków 20-03
1550 1:25:32 Piotr Stelmasik 87 Gdynia 20-03
1551 1:25:32 Krzysztof Sobkowski 85 Ostrów Wlkp 3-04
1552 1:25:32 Krystian Kaczmarczyk 85 Poznań 17-04
1553 1:25:32 Jarosław Szczepankowski 72 Węgorzewo 2-05 M40
1554 1:25:33 Andrzej Mika 86 Kraków 20-03
1555 1:25:33 Arkadiusz Narojczyk 75 Warszawa 3-04 M40
1556 1:25:33 Bartłomiej Zieliński 83 Poznań 17-04
1557 1:25:33 Jakub Ceranek 85 Poznań 17-04
1558 1:25:33 Bartłomiej Osior 83 Ostrołęka 22-05
1559 1:25:33 Łukasz Kaczmarek 90 Grodzisk Wlkp. 12-06
1560 1:25:34 Krzysztof Gromala 81 Sobótka 19-03
1561 1:25:34 Arkadiusz Aksiucik 81 Warszawa 3-04
1562 1:25:34 Mariusz Ciesielski 88 Warszawa 3-04
1563 1:25:34 Filip Morawski 74 Poznań 17-04 M40
1564 1:25:34 Paweł Rogowski 94 Tarnowo P. 22-05
1565 1:25:34 Jerzy Chmarzyński 73 Unisław 25-06 M40
1566 1:25:35 Rafał Fabiszewski 83 Gdynia 20-03
1567 1:25:35 Jakub Kurowski 83 Warszawa 3-04
1568 1:25:35 Jacek Stachowiak 81 Poznań 17-04
1569 1:25:35 Witold Mierzwa 74 Koszalin 22-05 M40
1570 1:25:35 Marcin Danielczak 88 Wrocław 18-06
1571 1:25:36 Damian Czerczak 93 Kraków 20-03
1572 1:25:36 Paweł Wawrzyniec 68 Warszawa 3-04 M45
1573 1:25:36 Tomasz Zych 91 Warszawa 3-04
1574 1:25:36 Piotr Łączyński 78 Poznań 17-04
1575 1:25:37 Krzysztof Skubij 90 Gdynia 20-03
1576 1:25:37 Aleksander Batoryna 83 Dąbrowa G 10-04
1577 1:25:37 Adrian Szukała 90 Poznań 17-04
1578 1:25:37 Agnieszka Witczak-Flajszer 86 Poznań 17-04 K-48
1579 1:25:38 Artur Mieloch 83 Poznań 17-04
1580 1:25:38 Leszek Goździewicz 76 Poznań 17-04 M40
1581 1:25:38 Tomasz Zaremba 81 Węgorzewo 2-05
1582 1:25:38 Adam Wiliński 71 Trzemeszno 3-05 M45
1583 1:25:38 Michał Łobacz 89 Białystok 15-05
1584 1:25:38 Jan Sobera 63 Wrocław 18-06 M50
1585 1:25:39 Dariusz Socha 72 Sobótka 19-03 M40
1586 1:25:39 Michał Piędel 84 Warszawa 3-04
1587 1:25:39 Tomasz Socha 68 Warszawa 3-04 M45
1588 1:25:39 Przemysław Lewandowski2 74 Inowrocław 7-05 M40
1589 1:25:39 Wojciech Więckowski 61 Ostrołęka 22-05 M55 16
1590 1:25:39 Grzegorz Drzymała 81 Nowa Sól 28-05
1591 1:25:39 Wioletta Paduszyńska 85 Nowa Sól 28-05 K-49
1592 1:25:39 Anna Więcek 80 Wrocław 18-06 K-50
1593 1:25:39 Mariusz Roeske 79 Puck 23-07
1594 1:25:40 Michał Prymas 81 Warszawa 3-04
1595 1:25:40 Sławomir Rusak 71 Warszawa 3-04 M45
1596 1:25:40 Łukasz Szałkowski 81 Poznań 17-04
1597 1:25:40 Tomasz Kołakowski 88 Bydgoszcz 22-05
1598 1:25:40 Romuald Prószyński 69 Radom 19-06 M45
1599 1:25:40 Andrzej Wrzesiński 61 Rybnik 25-06 M55 17
1600 1:25:41 Marcin Jankowiak 78 Poznań 17-04
1601 1:25:42 Artur Zawadzki 78 Warszawa 3-04
1602 1:25:42 Damian Rychły 92 Poznań 17-04
1603 1:25:42 Marcin Kubiak 77 Poznań 17-04
1604 1:25:43 Łukasz Biernacki 86 Wiązowna 28-02
1605 1:25:43 Michał Drążek 93 Sobótka 19-03
1606 1:25:43 Łukasz Jeruć 78 Warszawa 3-04
1607 1:25:43 Miłosz Masalski 91 Jelenia Góra 1-05
1608 1:25:43 Stanisław Sołowiej 75 Węgorzewo 2-05 M40
1609 1:25:43 Andrzej Ardziewicz 90 Białystok 15-05
1610 1:25:43 Marcin Mazurkiewicz 78 Murowana G 5-06
1611 1:25:44 Jacek Szymanczuk Leszno 20-03
1612 1:25:44 Anna Gosk 90 Wrocław 18-06 K-51
1613 1:25:44 Robert Adamski 85 Rybnik 25-06
1614 1:25:45 Leszek Rokicki 73 Gdynia 20-03 M40
1615 1:25:45 Piotr Łaniewski 74 Warszawa 3-04 M40
1616 1:25:45 Tomasz Łeptuch 80 Rzeszów 10-04
1617 1:25:45 Konrad Dunikowski 95 Białystok 15-05
1618 1:25:45 Wojciech Sowała 84 Białystok 15-05
1619 1:25:45 Krzysztof Messyasz 81 Wrocław 18-06
1620 1:25:45 Wojciech Durczyński 91 Wrocław 18-06
1621 1:25:46 Tomasz Liwak 78 Lublin 4-06
1622 1:25:46 Stefan Wojtkowiak 74 Grodzisk Wlkp. 12-06 M40
1623 1:25:47 Gosiunia Pazda-Pozorska 82 Gdynia 20-03 K-52
1624 1:25:47 Tomasz Ślęzak 71 Kraków 20-03 M45
1625 1:25:47 Jarosław Gaładyk 86 Warszawa 3-04
1626 1:25:47 Adrian Woszczyło 85 Poznań 17-04
1627 1:25:47 Przemysław Bobrowski 80 Białystok 15-05
1628 1:25:47 Łukasz Szwaj 83 Wrocław 18-06
1629 1:25:47 Mariusz Franczak 77 Wrocław 18-06
1630 1:25:47 Sławomir Kłos 82 Wrocław 18-06
1631 1:25:48 Marcin Pytlos 80 Warszawa 3-04
1632 1:25:48 Aneta Szecówka 79 Dąbrowa G 10-04 K-53
1633 1:25:48 Krzysztof Sitnik 81 Poznań 17-04
1634 1:25:48 Łukasz Janowicz 92 Wrocław 18-06
1635 1:25:48 Marcin Zyśko 91 Wrocław 18-06
1636 1:25:49 Mariusz Szkaradek 92 Żywiec 20-03
1637 1:25:49 Robert Mazurczak 82 Gdynia 20-03
1638 1:25:49 Karol Kochman 91 Poznań 17-04
1639 1:25:49 Szymon Jałowski 76 Poznań 17-04 M40
1640 1:25:49 Adam Kieszkowski 85 Wrocław 18-06
1641 1:25:50 Mariusz Pawlik 83 Gdynia 20-03
1642 1:25:50 Grzegorz Wierzbicki 74 Warszawa 3-04 M40
1643 1:25:51 Henryk Szreder 71 Gdynia 20-03 M45
1644 1:25:51 Michał Salamaga 81 Warszawa 3-04
1645 1:25:51 Filip Gruszczyński 87 Poznań 17-04
1646 1:25:52 Dawid Dzierżawczyk 89 Leszno 20-03
1647 1:25:52 Dominik Duźniak 85 Kraków 20-03
1648 1:25:52 Paweł Rezulak 88 Trzemeszno 3-05
1649 1:25:52 Krystian Oświęcimski 92 Białystok 15-05
1650 1:25:52 Sławomir Wróblewski 79 Wrocław 18-06
1651 1:25:52 Tomasz Fabiański 85 Wrocław 18-06
1652 1:25:53 Sławomir Janik 90 Sobótka 19-03
1653 1:25:53 Rafał Pionk 84 Gdynia 20-03
1654 1:25:53 Mirosław Więckiewicz 77 Wrocław 18-06
1655 1:25:53 Sebastian Kieszek 87 Radom 19-06
1656 1:25:54 Sławomir Wiśniewski 73 Sobótka 19-03 M40
1657 1:25:54 Marcin Łukasiak 83 Gdynia 20-03
1658 1:25:54 Grzegorz Chełmicki 73 Warszawa 3-04 M40
1659 1:25:55 Bartłomiej Wojsław 84 Sobótka 19-03
1660 1:25:55 Bartosz Ciuchnicki 84 Białystok 15-05
1661 1:25:56 Dariusz Hyla 69 Żywiec 20-03 M45
1662 1:25:56 Mariusz Adamczyk Leszno 20-03 M40
1663 1:25:56 Bartłomiej Jędrychowicz 85 Warszawa 3-04
1664 1:25:56 Grzegorz Drozd 77 Warszawa 3-04
1665 1:25:56 Marta Prajzner 81 Rzeszów 10-04 K-54
1666 1:25:56 Dominik Gajlewicz 86 Poznań 17-04
1667 1:25:56 Jacek Hańczyk 65 Poznań 17-04 M50
1668 1:25:56 Krzysztof Hammer 91 Miękinia 17-04
1669 1:25:56 Tomasz Waniowski 95 Poznań 17-04
1670 1:25:57 Dariusz Lasek 72 Żywiec 20-03 M40
1671 1:25:57 Łukasz Duchnowski 84 Gdynia 20-03
1672 1:25:57 Mariusz Drabiński 89 Kraków 20-03
1673 1:25:57 Rafał Matyskiewicz 71 Leszno 20-03 M45
1674 1:25:57 Zbigniew Szatanik 68 Żywiec 20-03 M45
1675 1:25:57 Dawid Świder 88 Warszawa 3-04
1676 1:25:57 Łukasz Biskup 77 Ostrów Wlkp 3-04
1677 1:25:57 Dariusz Karnat 72 Rzeszów 10-04 M40
1678 1:25:57 Artur Kumiszczo 78 Poznań 17-04
1679 1:25:57 Sławomir Adamusiak 76 Ostróda 12-06 M40
1680 1:25:57 Marcin Mann 79 Wrocław 18-06
1681 1:25:58 Artur Dominowski 75 Wiązowna 28-02 M40
1682 1:25:58 Jarek Skalik Nowy Jork 20-03
1683 1:25:58 Marek Matuszny 96 Żywiec 20-03
1684 1:25:58 Zdzisław Kazibut 52 Murowana G 5-06 M60+ 8
1685 1:25:58 Grzegorz Stelmaszek 82 Wrocław 18-06
1686 1:25:59 Rafał Przybysz 83 Wiązowna 28-02
1687 1:25:59 Grzegorz Majewski 90 Kraków 20-03
1688 1:25:59 Marcin Niegowski 84 Warszawa 3-04
1689 1:25:59 Damian Jerzak 90 Poznań 17-04
1690 1:25:59 Artur Radtka 76 Murowana G 5-06 M40
1691 1:25:59 Paweł Melonek 66 Grodzisk Wlkp. 12-06 M50
1692 1:25:59 Mariusz Krupiak 75 Wrocław 18-06 M40
1693 1:26:00 Bart Gonczarek Berlin 3-04
1694 1:26:00 Tomasz Pośniak 88 Wrocław 18-06
1695 1:26:01 Jarosław Szymon Peplak 78 Wiązowna 28-02
1696 1:26:01 Andrzej Lota 70 Sobótka 19-03 M45
1697 1:26:01 Bartłomiej Wicher 85 Warszawa 3-04
1698 1:26:01 Wojciech Starzyński 71 Warszawa 3-04 M45
1699 1:26:01 Hubert Hampel 93 Śrem 11-06
1700 1:26:01 Mariusz Kupczak 76 Wrocław 18-06 M40
1701 1:26:02 Kamil Gajewski 84 Warszawa 3-04
1702 1:26:02 Marcin Zarębski 82 Warszawa 3-04
1703 1:26:02 Tomasz Skuza 86 Warszawa 3-04
1704 1:26:02 Leszek Piotrowski 73 Poznań 17-04 M40
1705 1:26:02 Tomasz Sobański 76 Poznań 17-04 M40
1706 1:26:02 Mateusz Jasiński 91 Białystok 15-05
1707 1:26:02 Henryk Chudy 55 Murowana G 5-06 M60+ 9
1708 1:26:02 Mariusz Kryske 82 Okonek 19-07
1709 1:26:02 Andrzej Labudda 85 Puck 23-07
1710 1:26:03 Mateusz Bielak 88 Wiązowna 28-02
1711 1:26:03 Kamil Cybulski 84 Gdynia 20-03
1712 1:26:03 Łukasz Sadurski Leszno 20-03
1713 1:26:03 Krzysztof Ślefarski 84 Poznań 17-04
1714 1:26:03 Robert Kopcewicz 66 Gryfino 3-05 M50
1715 1:26:03 Marcin Wszelaki 74 Grodzisk Wlkp. 12-06 M40
1716 1:26:03 Andrzej Kaszuba 78 Wrocław 18-06
1717 1:26:04 Rafał Gajewski 91 Gdynia 20-03
1718 1:26:04 Sławomir Walter 64 Kraków 20-03 M50
1719 1:26:04 Piotr Janocha 79 Dąbrowa G 10-04
1720 1:26:04 Piotr Danielewski 93 Poznań 17-04
1721 1:26:05 Dariusz Skrok 73 Sobótka 19-03 M40
1722 1:26:05 Mariusz Łojewski 76 Warszawa 3-04 M40
1723 1:26:05 Paweł Nowak 89 Warszawa 3-04
1724 1:26:05 Paweł Śliwiński 82 Pabianice 3-04
1725 1:26:05 Marcin Zieliński 72 Zdzieszowice 22-05 M40
1726 1:26:06 Daniel Pietrasiak 90 Kraków 20-03
1727 1:26:06 Arkadiusz Smolikowski 67 Legnica 10-04 M45
1728 1:26:07 Łukasz Potpaczuk 92 Warszawa 3-04
1729 1:26:07 Szymon Bodylski 90 Ostrów Wlkp 3-04
1730 1:26:07 Józef Kubik 61 Rzeszów 10-04 M55 18
1731 1:26:07 Bogdan Snarski 79 Białystok 15-05
1732 1:26:08 Jan Szturo 67 Sobótka 19-03 M45
1733 1:26:08 Arkadiusz Jajuga 71 Żywiec 20-03 M45
1734 1:26:08 Błażej Krukowski 79 Gdynia 20-03
1735 1:26:08 Maciej Cichoń 72 Gdynia 20-03 M40
1736 1:26:08 Damian Lemański 90 Pabianice 3-04
1737 1:26:08 Mirosław Wicha 70 Warszawa 3-04 M45
1738 1:26:08 Maciej Chodorowski 78 Wrocław 18-06
1739 1:26:09 Ewa Kalarus 89 Warszawa 3-04 K-55
1740 1:26:09 Robert Wota 66 Warszawa 3-04 M50
1741 1:26:09 Michał Szczepańczyk 84 Dąbrowa G 10-04
1742 1:26:09 Dariusz Moliński 78 Poznań 17-04
1743 1:26:10 Ernest Olesiński 78 Sobótka 19-03
1744 1:26:10 Marcin Piecuch 83 Kraków 20-03
1745 1:26:10 Robert Wiejacki 78 Kraków 20-03
1746 1:26:10 Adam Łoza 64 Wrocław 18-06 M50
1747 1:26:11 Ryszard Brożyna 65 Gdynia 20-03 M50
1748 1:26:11 Tomasz Orman 66 Warszawa 3-04 M50
1749 1:26:11 Władysław Sielicki 91 Poznań 17-04
1750 1:26:12 Beata Popadiak 93 Kraków 20-03 K-56
1751 1:26:12 Łukasz Domin 88 Kraków 20-03
1752 1:26:12 Michał Szczyrbowski 81 Żywiec 20-03
1753 1:26:12 Andrzej Drabot 72 Warszawa 3-04 M40
1754 1:26:12 Bartłomiej Sitnik 77 Warszawa 3-04
1755 1:26:12 Krzysztof Korol 76 Warszawa 3-04 M40
1756 1:26:12 Rafał Leitner 90 Dąbrowa G 10-04
1757 1:26:12 Jakub Tomczak 96 Poznań 17-04
1758 1:26:12 Piotr Horodyski 84 Bydgoszcz 22-05
1759 1:26:12 Adam Wieczorkiewicz 87 Wrocław 18-06
1760 1:26:13 Łukasz Gregorczyk 83 Warszawa 3-04
1761 1:26:13 Paweł Machowski 92 Warszawa 3-04
1762 1:26:14 Ireneusz Kociołek 89 Sobótka 19-03
1763 1:26:14 Krzysztof Kaliński 90 Warszawa 3-04
1764 1:26:14 Paweł Wójcik 91 Warszawa 3-04
1765 1:26:14 Michał Grzegorzak 91 Poznań 17-04
1766 1:26:14 Paweł Stapf 73 Poznań 17-04 M40
1767 1:26:14 Paweł Drążek 68 Wrocław 18-06 M45
1768 1:26:15 Andrzej Fabisiak 64 Wiązowna 28-02 M50
1769 1:26:15 Jarosław Rybitwa 83 Wiązowna 28-02
1770 1:26:15 Mirosław Błoniarz 75 Gryfino 3-05 M40
1771 1:26:15 Damian Truszkowski 87 Grodzisk Wlkp. 12-06
1772 1:26:16 Marcin Banaszkiewicz 81 Wiązowna 28-02
1773 1:26:16 Mateusz Miska 93 Grodzisk Wlkp. 12-06
1774 1:26:16 Rafał Stopa 79 Wrocław 18-06
1775 1:26:17 Rafał Milkowski 80 Żywiec 20-03
1776 1:26:17 Łukasz Czabanowski Berlin 3-04
1777 1:26:17 Artur Marek 73 Poznań 17-04 M40
1778 1:26:17 Marek Symerewicz 67 Ostrołęka 22-05 M45
1779 1:26:17 Stanisław Steć 65 Lublin 4-06 M50
1780 1:26:17 Robert Gębarzewski 70 Wrocław 18-06 M45
1781 1:26:18 Eryk Szuba 72 Wiązowna 28-02 M40
1782 1:26:18 Artur Kijanka 68 Kraków 20-03 M45
1783 1:26:18 Dominik Jarco 93 Żywiec 20-03
1784 1:26:18 Michał Lisieński 87 Żywiec 20-03
1785 1:26:18 Maciej Sułat 82 Pabianice 3-04
1786 1:26:18 Piotr Bieliński 91 Warszawa 3-04
1787 1:26:18 Tomasz Mika 79 Warszawa 3-04
1788 1:26:18 Grzegorz Adamczak 80 Dąbrowa G 10-04
1789 1:26:18 Łukasz Król 88 Legnica 10-04
1790 1:26:18 Łukasz Żaczek 84 Rzeszów 10-04
1791 1:26:18 Daniel Juniewicz 81 Łomża 17-04
1792 1:26:18 Sławomir Krysztofiak 65 Poznań 17-04 M50
1793 1:26:18 Marcin Pawłowski 78 Inowrocław 7-05
1794 1:26:19 Krzysztof Olszowski 76 Żywiec 20-03 M40
1795 1:26:19 Maciej Kozłowski 85 Kraków 20-03
1796 1:26:19 Seweryn Szeląg 86 Warszawa 3-04
1797 1:26:19 Krzysztof Runowski 84 Poznań 17-04
1798 1:26:19 Mariusz Danielewski 82 Poznań 17-04
1799 1:26:19 Artur Osyda 85 Jelenia Góra 1-05
1800 1:26:19 Mikołaj Korabiewski 94 Białystok 15-05
1801 1:26:19 Paweł Marek 73 Grodzisk Wlkp. 12-06 M40
1802 1:26:20 Bartłomiej Orybkiewicz 86 Warszawa 3-04
1803 1:26:20 Michał Poławski 82 Warszawa 3-04
1804 1:26:20 Roman Kuster 70 Poznań 17-04 M45
1805 1:26:20 Arkadiusz Kasperski 70 Węgorzewo 2-05 M45
1806 1:26:20 Sławomir Sobiński 79 Wrocław 18-06
1807 1:26:21 Michał Bukowiński 78 Gdynia 20-03
1808 1:26:21 Daniel Korytowski 74 Poznań 17-04 M40
1809 1:26:21 Edyta Miesiak 90 Wrocław 18-06 K-57
1810 1:26:21 Łukasz Szopa 79 Wrocław 18-06
1811 1:26:22 Krzysztof Łopuszyński 83 Warszawa 3-04
1812 1:26:22 Tomasz Głów 70 Grodzisk Wlkp. 12-06 M45
1813 1:26:23 Agnieszka Kibiersza 78 Berlin 3-04 K-58
1814 1:26:23 Radosław Selke 85 Warszawa 3-04
1815 1:26:23 Andrzej Bienias 71 Wrocław 18-06 M45
1816 1:26:24 Grzegorz Węgrzyk 77 Żywiec 20-03
1817 1:26:24 Karol Januszewski 83 Gdynia 20-03
1818 1:26:24 Przemysław Stęclik 79 Ostrów Wlkp 3-04
1819 1:26:24 Piotr Wielgosz 72 Dąbrowa G 10-04 M40
1820 1:26:24 Rafał Szymczyk 82 Poznań 17-04
1821 1:26:24 Paweł Błażejczyk 85 Węgorzewo 2-05
1822 1:26:24 Paweł Wichłacz 83 Trzemeszno 3-05
1823 1:26:24 Artur Pelikan 94 Kielce 8-05
1824 1:26:25 Grzegorz Grablewski 75 Sobótka 19-03 M40
1825 1:26:25 Artur Zaganiacz 89 Kraków 20-03
1826 1:26:25 Paweł Petelski 56 Gdynia 20-03 M60+ 10
1827 1:26:25 Rafał Grzywacz 75 Kraków 20-03 M40
1828 1:26:25 Łukasz Dąbrowski 82 Poznań 17-04
1829 1:26:25 Janusz Kosatko 77 Węgorzewo 2-05
1830 1:26:25 Tomasz Krajewski 88 Inowrocław 7-05
1831 1:26:26 Mikołaj Ruta 78 Kraków 20-03
1832 1:26:26 Stanisław Bacher 87 Kraków 20-03
1833 1:26:26 Konrad Kobiałka 78 Warszawa 3-04
1834 1:26:26 Sebastian Filipiak 92 Warszawa 3-04
1835 1:26:26 Stanisław Sarzyński 79 Rzeszów 10-04
1836 1:26:26 Maciej Kasjan 90 Węgorzewo 2-05
1837 1:26:26 Krzysztof Michlewicz 86 Białystok 15-05
1838 1:26:26 Radosław Bialic 77 Nowa Sól 28-05
1839 1:26:27 Bartosz Tomczyński 80 Warszawa 3-04
1840 1:26:27 Paweł Hryszko 94 Białystok 15-05
1841 1:26:27 Andrzej Szewczyk 94 Wrocław 18-06
1842 1:26:27 Maciej Mekitów 83 Wrocław 18-06
1843 1:26:28 Piotr Kaczmarek 81 Poznań 17-04
1844 1:26:28 Sebastian Pardo 81 Węgorzewo 2-05
1845 1:26:28 Wiesław Małysa 78 Wrocław 18-06
1846 1:26:29 Piotr Górniak 89 Wiązowna 28-02
1847 1:26:29 Roman Awrycewicz 60 Sobótka 19-03 M55 19
1848 1:26:29 Sławomir Kukuła 90 Żywiec 20-03
1849 1:26:29 Arkadiusz Grabarek 91 Poznań 17-04
1850 1:26:29 Jakub Treć 95 Poznań 17-04
1851 1:26:29 Arkadiusz Minko 88 Gryfino 3-05
1852 1:26:29 Mateusz Rempuszewski 89 Wrocław 18-06
1853 1:26:30 Marek Ratyński 76 Wiązowna 28-02 M40
1854 1:26:30 Mariusz Frejek 84 Kraków 20-03
1855 1:26:30 Tomasz Siwiecki 73 Kraków 20-03 M40
1856 1:26:30 Jakub Bednarek 81 Pabianice 3-04
1857 1:26:30 Jacek Gajos 82 Dąbrowa G 10-04
1858 1:26:30 Łukasz Budnik 84 Legnica 10-04
1859 1:26:30 Piotr Oskwarek 87 Legnica 10-04
1860 1:26:30 Agnieszka Grad-Rybinska 82 Poznań 17-04 K-59
1861 1:26:30 Marcin Najewski 82 Poznań 17-04
1862 1:26:30 Antoni Grzanka 56 Grodzisk Wlkp. 12-06 M60+ 11
1863 1:26:30 Marcin Faber 79 Wrocław 18-06
1864 1:26:31 Grzegorz Kopania 79 Gdynia 20-03
1865 1:26:31 Janusz Bzukała 74 Kraków 20-03 M40
1866 1:26:31 Łukasz Brylski 84 Warszawa 3-04
1867 1:26:31 Piotr Gawarski 84 Warszawa 3-04
1868 1:26:31 Tomasz Dzierżek 86 Warszawa 3-04
1869 1:26:31 Mariusz Lukasczyk 78 Dąbrowa G 10-04
1870 1:26:31 Konrad Leśniewski 94 Wrocław 18-06
1871 1:26:32 Bartosz Skalski 72 Warszawa 3-04 M40
1872 1:26:32 Rafał Suchanecki 77 Poznań 17-04
1873 1:26:32 Franciszek Przybyłek 83 Białystok 15-05
1874 1:26:32 Mariusz Piasecki 76 Wrocław 18-06 M40
1875 1:26:32 Tomasz Pięta 73 Wrocław 18-06 M40
1876 1:26:34 Marcin Rogiński 72 Gdynia 20-03 M40
1877 1:26:34 Mirosław Ziębowicz 62 Kraków 20-03 M50
1878 1:26:34 Michał Hurkacz 85 Warszawa 3-04
1879 1:26:34 Grzegorz Rogala 90 Ostrzeszów 24-04
1880 1:26:34 Zbigniew Kamiński 70 Puck 23-07 M45
1881 1:26:35 Marek Pociech 62 Wiązowna 28-02 M50
1882 1:26:35 Jacek Duda 74 Gdynia 20-03 M40
1883 1:26:35 Paweł Lis 91 Warszawa 3-04
1884 1:26:35 Rafał Stankowski 81 Warszawa 3-04
1885 1:26:35 Łukasz Kołodziejski 88 Wiedeń 10-04
1886 1:26:35 Łukasz Prochera 81 Dąbrowa G 10-04
1887 1:26:35 Kryspin Garski 76 Białystok 15-05 M40
1888 1:26:35 Krzysztof Jenorowski 77 Białystok 15-05
1889 1:26:36 Piotr Serwan 88 Kraków 20-03
1890 1:26:36 Kamil Szynkowski 83 Warszawa 3-04
1891 1:26:36 Melchior Szczepanik 77 Warszawa 3-04
1892 1:26:36 Paweł Jarosiewicz 90 Warszawa 3-04
1893 1:26:36 Błażej Piechowiak 80 Poznań 17-04
1894 1:26:36 Sławomir Madejski 84 Kielce 8-05
1895 1:26:36 Dorota Przybysz 66 Grodzisk Wlkp. 12-06 K-60
1896 1:26:36 Marcin Stępień 82 Wrocław 18-06
1897 1:26:37 Rafał Cyrulewski 71 Poznań 17-04 M45
1898 1:26:37 Maciej Kapuściński 94 Ostróda 12-06
1899 1:26:38 Paweł Kotas 88 Sobótka 19-03
1900 1:26:38 Jerzy Kozłowski 57 Gdynia 20-03 M55 20
1901 1:26:38 Arkadiusz Nowak 87 Grodzisk Wlkp. 12-06
1902 1:26:39 Marcin Marzec 74 Wiązowna 28-02 M40
1903 1:26:39 Jan Krakowski 94 Gdynia 20-03
1904 1:26:39 Rafał Schmidt 74 Żywiec 20-03 M40
1905 1:26:39 Grzegorz Kulis 85 Warszawa 3-04
1906 1:26:39 Grzegorz Ptasznik 71 Warszawa 3-04 M45
1907 1:26:39 Mateusz Dymek 92 Rzeszów 10-04
1908 1:26:40 Filip Kolasa Leszno 20-03
1909 1:26:40 Adrian Olejnik 91 Poznań 17-04
1910 1:26:40 Piotr Adam 73 Poznań 17-04 M40
1911 1:26:40 Sławomir Kaniuk 70 Grodzisk Wlkp. 12-06 M45
1912 1:26:40 Piotr Burdka 76 Piotrków Tr 24-06 M40
1913 1:26:41 Piotr Mulik 75 Wiązowna 28-02 M40
1914 1:26:41 Adam Zalewski 93 Warszawa 3-04
1915 1:26:41 Adam Matysiak 88 Poznań 17-04
1916 1:26:42 Marek Seremak 94 Wiązowna 28-02
1917 1:26:42 Sylwester Biel 80 Żywiec 20-03
1918 1:26:42 Damian Witkowski 81 Warszawa 3-04
1919 1:26:42 Radosław Gluza 91 Grodzisk Wlkp. 12-06
1920 1:26:43 Łukasz Musik 82 Żywiec 20-03
1921 1:26:43 Błażej Bąkiewicz 82 Warszawa 3-04
1922 1:26:43 Grzegorz Łyszkowicz 79 Pabianice 3-04
1923 1:26:43 Łukasz Kalata 86 Warszawa 3-04
1924 1:26:43 Marta Kloc 91 Warszawa 3-04 K-61
1925 1:26:43 Piotr Członkowski 83 Pabianice 3-04
1926 1:26:43 Adrian Żakowski 95 Poznań 17-04
1927 1:26:43 Mariusz Gess 77 Poznań 17-04
1928 1:26:43 Mirosław Figat 58 Węgorzewo 2-05 M55
1929 1:26:43 Łukasz Jędrzejczyk 81 Białystok 15-05
1930 1:26:44 Michał Wardzała 77 Kraków 20-03
1931 1:26:44 Remigiusz Kot 73 Żywiec 20-03 M40
1932 1:26:44 Tomasz Pasek 82 Gdynia 20-03
1933 1:26:44 Dawid Ziemba 94 Rzeszów 10-04
1934 1:26:44 Mateusz Jarosz 86 Wrocław 18-06
1935 1:26:45 Agata Długosz 82 Kraków 20-03 K-62
1936 1:26:45 Wojciech Borkowski 82 Białystok 15-05
1937 1:26:46 Tomasz Fieodorow 84 Gdynia 20-03
1938 1:26:46 Tomasz Orliński 79 Warszawa 3-04
1939 1:26:46 Piotr Wojtyś 72 Grodzisk Wlkp. 12-06 M40
1940 1:26:46 Witold Juda 74 Wrocław 18-06 M40
1941 1:26:47 Kamil Maciejewski 93 Kielce 8-05
1942 1:26:47 Sebastian Twardowski 79 Ostróda 12-06
1943 1:26:48 Andrzej Świętek 59 Leszno 20-03 M55
1944 1:26:48 Grzegorz Bagiński 94 Miękinia 17-04
1945 1:26:48 Mirosław Rządkowski 67 Grodzisk Wlkp. 12-06 M45
1946 1:26:49 Kornel Reszka 84 Wiązowna 28-02
1947 1:26:49 Maciej Skrzypkowski 86 Wiązowna 28-02
1948 1:26:49 Jarosław Szewczyk 75 Gdynia 20-03 M40
1949 1:26:49 Eugeniusz Bokus 63 Poznań 17-04 M50
1950 1:26:50 Mariusz Kulesza 77 Gdynia 20-03
1951 1:26:50 Marek Różański 66 Dąbrowa G 10-04 M50
1952 1:26:50 Roman Kamiński 66 Legnica 10-04 M50
1953 1:26:50 Krzysztof Nowacki 78 Poznań 17-04
1954 1:26:50 Paweł Płotalski 79 Inowrocław 7-05
1955 1:26:50 Wiesław Kwiatkowski 67 Ostróda 12-06 M45
1956 1:26:51 Darek Mazurkiewicz 78 Sobótka 19-03
1957 1:26:51 Grzegorz Borkowski 77 Gdynia 20-03
1958 1:26:51 Mariusz Chodorowicz 92 Żywiec 20-03
1959 1:26:51 Andrzej Owsiński 70 Warszawa 3-04 M45
1960 1:26:51 Łukasz Roth 79 Poznań 17-04
1961 1:26:51 Marcin Kamycki 74 Poznań 17-04 M40
1962 1:26:52 Andrzej Łabęcki 76 Gdynia 20-03 M40
1963 1:26:52 Mikołaj Kaleta 95 Warszawa 3-04
1964 1:26:52 Dominik Wylęga 82 Poznań 17-04
1965 1:26:52 Krzysztof Rygiel 74 Poznań 17-04 M40
1966 1:26:52 Michał Wierzbicki 91 Poznań 17-04
1967 1:26:52 Rafał Konieczka M30 Pobiedziska 10-07
1968 1:26:53 Zdzisław Roszkowski 61 Gdynia 20-03 M55
1969 1:26:54 Rafał Borzyszkowski 89 Gdynia 20-03
1970 1:26:54 Tomasz Kupiec 82 Kraków 20-03
1971 1:26:54 Sławomir Białobrzeski 79 Wrocław 18-06
1972 1:26:54 Dawid Zdanowski M18 Pobiedziska 10-07
1973 1:26:55 Jacek Rekiel 82 Wiązowna 28-02
1974 1:26:55 Łukasz Dworniczak 85 Sobótka 19-03
1975 1:26:55 Maciej Matusiak 89 Sobótka 19-03
1976 1:26:55 Artur Nowicki 84 Gdynia 20-03
1977 1:26:55 Tomasz Niedziela 85 Gdynia 20-03
1978 1:26:55 Dawid Michałowski 77 Warszawa 3-04
1979 1:26:55 Piotr Saniawa 83 Warszawa 3-04
1980 1:26:55 Stanisław Stadniczenko 83 Warszawa 3-04
1981 1:26:55 Tomasz Wolbach 82 Poznań 17-04
1982 1:26:55 Krystian Świtalski 76 Wrocław 18-06 M40
1983 1:26:56 Paweł Dryszel 83 Sobótka 19-03
1984 1:26:56 Tomasz Sosnowski 77 Warszawa 3-04
1985 1:26:56 Wojciech Lewdorowicz 77 Warszawa 3-04
1986 1:26:56 Marcin Porada 88 Rzeszów 10-04
1987 1:26:56 Mariusz Chrobot 79 Miękinia 17-04
1988 1:26:56 Wojciech Ciszewski 80 Wrocław 18-06
1989 1:26:57 Dominik Chybczyński 97 Gdynia 20-03
1990 1:26:57 Krzysztof Golmanowski 78 Węgorzewo 2-05
1991 1:26:57 Marek Przewoźnik 63 Rybnik 25-06 M50
1992 1:26:58 Paweł Hojnowski 76 Gdynia 20-03 M40
1993 1:26:58 Rafał Wiśniewski 84 Gdynia 20-03
1994 1:26:59 Artur Ogórek 71 Rzeszów 10-04 M45
1995 1:26:59 Łukasz Nitka Bydgoszcz 22-05
1996 1:26:59 Sebastian Pikuła 82 Grodzisk Wlkp. 12-06
1997 1:27:00 Bartosz Jagniewski 88 Gdynia 20-03
1998 1:27:00 Kamil Kłębek 96 Gdynia 20-03
1999 1:27:00 Dominik Tomasiak 78 Warszawa 3-04
2000 1:27:00 Krzysztof Nowak 73 Ostrów Wlkp 3-04 M40
2001 1:27:00 Paweł Rudawski 87 Dąbrowa G 10-04
2002 1:27:00 Krystyna Kuta 67 Inowrocław 7-05 K-63
1:27:03 Justyna Olejniczak 92 Grodzisk Wlkp. 12-06 K-64
1:27:05 Elżbieta Kowalewska 82 Wrocław 18-06 K-65
1:27:08 Patrycja Bereznowska 75 Wiązowna 28-02 K-66
1:27:20 Agnieszka Kowalczyk 85 Wrocław 18-06 K-67
1:27:26 Magdalena Wierzbicka 89 Warszawa 3-04 K-68
1:27:28 Monika Brzozowska 84 Poznań 17-04 K-69
1:27:33 Ewelina Kowalik 91 Poznań 17-04 K-70
1:27:34 Józef Brandenburg 55 Murowana G 5-06 M60+ 12
1:27:36 Aleksandra Baranowska-Trzasko 79 Gdynia 20-03 K-71
1:27:37 Małgorzata Siembida 78 Rzeszów 10-04 K-72
1:27:41 Magdalena Ziółek 78 Grodzisk Wlkp. 12-06 K-73
1:27:42 Barbara Bączek-Motała 72 Gdynia 20-03 K-74
1:27:44 Jolanta Szwarnóg 92 Sobótka 19-03 K-75
1:27:46 Andrzej Macioł 54 Rzeszów 10-04 M60+ 13
1:27:57 Danuta Gomolińska 74 Warszawa 3-04 K-76
1:28:12 Anna Jasińska 85 Warszawa 3-04 K-77
1:28:25 Anna Zajączkowska 93 Wrocław 18-06 K-78
1:28:29 Andrzej-Jan Radzymin 53 Hajnówka 21-05 M60+ 14
1:28:30 Aleksandra Niwińska 86 Pabianice 3-04 K-79
1:28:31 Elżbieta Tuwalska 79 Gdynia 20-03 K-80
1:28:42 Anna Wojtulewicz 87 Korycin 5-06 K-81
1:28:52 Marek Nowosielski 55 Warszawa 3-04 M60+ 15
1:28:53 Bogdan Mańczak 56 Poznań 17-04 M60+ 16
1:28:58 Weronika Zielińska 86 Wiązowna 28-02 K-82
1:29:01 Marian Kapitańczyk 55 Grodzisk Wlkp. 12-06 M60+ 17
1:29:02 Martyna Wiśniewska 88 Gdynia 20-03 K-83
1:29:02 Anna Wiese 84 Poznań 17-04 K-84
1:29:05 Małgorzata Tuwalska 79 Gdynia 20-03 K-85
1:29:07 Beata Jarzębowicz 81 Kraków 20-03 K-86
1:29:07 Anna Pogorzelska 81 Nowa Sól 28-05 K-87
1:29:08 Wiesław Stawniczy 53 Grodzisk Wlkp. 12-06 M60+ 18
1:29:13 Daria Radczuk 86 Kraków 20-03 K-88
1:29:14 Jan Łuc 54 Śrem 11-06 M60+ 19
1:29:16 Agnieszka Pelc-Wanielista 84 Warszawa 3-04 K-89
1:29:22 Katarzyna Pietruszka 77 Grodzisk Wlkp. 12-06 K-90
1:29:23 Klaudia Karolczak 78 Grodzisk Wlkp. 12-06 K-91
1:29:24 Joanna Olchawa 75 Rzeszów 10-04 K-92
1:29:30 Mieczysław Wiśniewski 54 Sobótka 19-03 M60+ 20
1:29:30 Justyna Grzywaczewska 88 Praga 2-04 K-93
1:29:30 Magdalena Chruszcz 88 Wrocław 18-06 K-94
1:29:34 Teresa Uciechowska-Ruzik 87 Warszawa 3-04 K-95
1:29:36 Joanna Dobrowolska 82 Grodzisk Wlkp. 12-06 K-96
1:29:37 Milena Tomaszyk 91 Poznań 17-04 K-97
1:29:40 Małgorzata Michalak-Mattar 85 Pabianice 3-04 K-98
1:29:41 Iwona Nieradka 91 Gdynia 20-03 K-100
1:29:41 Monika Zielińska 84 Gdynia 20-03 K-99
1:29:41 Barbara Pochranowicz 77 Inowrocław 7-05 K-101
1:29:41 Beata Adamczyk-Nowak 74 Wrocław 18-06 K-102
1:29:41 Iwona Maciąg 88 Wrocław 18-06 K-103
1:29:42 Joanna Romaniuk 82 Warszawa 3-04 K-104
1:29:46 Ewa Brych-Pająk 75 Kielce 8-05 K-105
1:29:53 Bogdan Barewski 54 Hajnówka 21-05 M60+
1:29:54 Benedykt Król 53 Puck 23-07 M60+
1:29:55 Karolina Aleksandra Ubysz 83 Opole 8-05 K-106
1:29:56 Andrzej Węclewski 55 Wrocław 18-06 M60+
1:30:02 Karolina Giżyńska 81 Murowana G 5-06 K-107

Opracował: Andrzej Gipsiak

Zdjęcie: Piotr Dymus

do góry