Pierwszy teledysk o bieganiu – od biegaczy dla biegaczy (i nie tylko)

Pierwszy teledysk o bieganiu – od biegaczy dla biegaczy (i nie tylko)

The Electric Lemons to polsko-brytyjski zespół rockowy. Przemysław Kupidura, wokalista zespołu, jest przy okazji czynnym biegaczem, ma na koncie kilkanaście maratonów i kilka ultramaratonów.

Właśnie doświadczenia z jednego z tych ultramaratonów, Kaliskiej Setki, zaowocowały powstaniem piosenki „62 Miles To Go”, będącej artystycznym zapisem doświadczeń Przemka z jego walki z dystansem 100km. Znajdzie się ona na debiutanckiej płycie zespołu, nagranej w Studiu Izabelin, która niedługo pojawi się w sklepach.

 

W ciągu najbliższych tygodni zespół zrealizuje teledysk właśnie do piosenki 62 Miles To Go. Jego szkic już istnieje, trzeba go tylko, w oczekiwaniu aż zrobi się ładnie i zielono, doprecyzować i do dzieła. Co ważne, do jego realizacji udało się zaprosić ekipę profesjonalnych filmowców, m.in. Filipa Szmidta, który współpracował przy tworzeniu dużych polskich produkcji filmowych (np. Idealny facet dla mojej dziewczyny, Listy do M.) i telewizyjnych (np. Usta usta) i wyreżyseruje teledysk Lemonsów.

Portal biegajznami.pl patronuje temu przedsięwzięciu. Kiedy teledysk powstanie postaramy się jako pierwsi pokazać go w naszym portalu.

Co do biegowych planów, Przemek próbuje wciągnąć do biegania kolegów z zespołu (z umiarkowanym, na razie, skutkiem) i przygotowuje się do złamania 3h w Maratonie Cracovia. Ostatni sprawdzian wyszedł nie najgorzej, Półmaraton Warszawski udało się skończyć w 1:24:06, ale cóż, maraton to maraton…

Zdjęcia: Adrianna Kupidura

62 Miles To Go oraz inne piosenki Lemonsów można usłyszeć na stronie zespołu: www.electriclemons.com

Zapraszamy też na profil na Facebooku: www.facebook.com/electriclemons

do góry