Na żywo z Cortina d’Ampezzo!

Na żywo z Cortina d’Ampezzo!

Dzisiaj, punkt 23:00, blisko 1000 zawodników z całego świata wyruszy na 119 - kilometrową trasę The North Face Lavaredo Ultra Trail. Ich zmagania będzie można śledzić na żywo za pośrednictwem kanałów Social Media.

Wizyta we włoskiej miejscowości Cortina d’Ampezzo, w czasie The North Face Lavaredo Ultra Trail, to niezwykłe wydarzenie zarówno dla startujących, jak i zagrzewających ich do walki kibiców. Bajeczne widoki, włoska gościnność i fantastyczna atmosfera sprawiają, że dla wielu jest to punkt obowiązkowy każdego sezonu biegowego.

Jak mówi Fernanda Maciel, zwyciężczyni LUT wśród kobiet w 2011 i 2012 roku – „Tu nie chodzi tylko o zawody i rywalizację. To fantastyczne uczucie, że mogę podzielić się swoimi emocjami z innymi miłośnikami tego sportu."

Ci, którzy nie mają możliwości dopingowania zawodników na miejscu, będą mogli śledzić ich zmagania za pośrednictwem kanałów Social Media. Wpisując w wyszukiwarkach Instagram.com, Twitter.com oraz Facebook.com hasło #lut2015, znaleźć można zdjęcia oraz posty organizatorów oraz startujących, natomiast na stronie www.ultratrail.it/en/, na żywo publikowane będą zaliczenia kolejnych etapów trasy przez uczestników. Po raz pierwszy uruchomiony został również Snapchat @TheNorthFace, gdzie na bieżąco będą się pojawiały najważniejsze wiadomości wraz z komentarzami.

Odwiedziny na The North Face Lavaredo Ultra Trail to nie tylko udział w zawodach. To również doświadczenie, które pozwala na pokonanie własnych barier i ograniczeń. To także wielkie spotkanie podobnych sobie miłośników biegania.

CAlessandroBelluscio CortinaUltratrail 2

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.ultratrail.it

Zdjęcia: Alessandro Belluscio

do góry