Marathon des Sables - Sportowe wyzwanie życia!

W dniach 6-16 kwietnia 2012 roku odbędzie się kolejna edycja Sultan Marathon des Sables, w której udział może być dla Krzysztofa Bartkiewicza nagrodą w organizowanym właśnie konkursie Idee Kaffee Challenge. Wszystko w Waszych rękach!

Laureatki konkursu Reebok podbiły Hamburg!

W sobotę, 9 lipca w Hamburgu zainaugurowany został cykl imprez biegowych dla kobiet Reebok Women's Run. W imprezie wzięły udział 4 laureatki konkursu Reebok "Kobiecym krokiem do Hamburga". Łącznie w zawodach wystartowało prawie 2000 kobiet.
Złoto dla polskiej sztafety!

W piątek sztafeta reprezentacji Polski w składzie: Piotr Parfianowicz, Rafał Podziński i Michał Olejnik, zdobyła złoty medal podczas Mistrzostw Świata Juniorów w Biegu na Orientację, które odbywały się w Wejherowie.

Wakacyjne wyjazdy

Nadchodzą wakacje i pewnie duża część z Was już dawno zaplanowała, gdzie spędzi urlop. Pamiętajcie przy tym o butach i stroju do biegania - w końcu nie po to są urlopy, żeby wypaść z formy. :-)
'Rekord świata' w maratonie!

Geoffrey Mutai (KEN) wygrał Boston Marathon z najlepszym czasem w historii 2:03:02. Drugi na mecie Moses Mosop (KEN) osiągnął równie niewiarygodny czas 2:03:06, a trzeci Gebremariam Gebregziabher (ETH) 2:04:53. Dotychczasowy najlepszy wynik w maratonie należał do Haile Gebrselassie i był o 57 sekund gorszy.

Wygraj sprzęt Reebok i wyjazd do Hamburga!

Sprzęt biegowy marki  Reebok, trening pod okiem ekspertów biegowych oraz wyjazd na Reebok Women's Run w Hamburgu - to wszystko można wygrać w konkursie "Kobiecym krokiem do Hamburga". Nagrodzimy aż 4 laureatki!

Maraton w Pradze: specjalna oferta dla klubów biegacza

Dodaj trochę zabawy i ekscytacji do Twojej codziennej biegowej rutyny poprzez udział w jednym z najbardziej znanych biegów w Pradze. Historyczne miasto, profesjonalna organizacja, płaska i szybka trasa- to połączenie, które przyciąga biegaczy z ponad 85 krajów każdego roku!

Karolina Jarzyńska piąta w Yokohamie

Rekordzistka Polski w półmaratonie, Karolina Jarzyńska, zajęła bardzo dobre piąte miejsce w biegu maratońskim w japońskiej Yokohamie. Wynikiem 2:27:16 poprawiła przy okazji swój rekord życiowy.