'TRIATLON biblia treningu' Joe Friel

'TRIATLON biblia treningu' Joe Friel

„TRIATLON biblia treningu” to najlepsza i najbardziej wszechstronna książka poświecona triatlonowi, która pozwoli Ci uniknąć licznych pułapek treningowych. Zawiera wszystkie informacje potrzebne nowicjuszowi, rozwijającemu skrzydła juniorowi, mistrzowi w swojej grupie wiekowej oraz zawodnikowi występującemu na szczeblu elitarnym.

TRIATLON biblia treningu

Joe Friel

ISBN 978-83-926387-8-0

Cena 49,50 zł

Wydawnictwo Buk Rower, 2010 rok (www.bukrower.pl)

Niewielu amatorów porywa się na uczestnictwo w wyścigu pływacko-kolarsko-biegowym, a samodzielne trenowanie jest równie trudne, jak sam triatlon. Aby trening stał się skuteczny, przyniósł oczekiwane rezultaty i możliwość realizacji planów treningowych, Ty sam musisz wiedzieć, jak się do tego wszystkiego zabrać. Niezależnie od tego, czy planujesz wystartować w jednogodzinnym wyścigu na dystansie sprinterskim, czy w wielogodzinnym Ironmanie, ksiażka „TRIATLON biblia treningu” poprowadzi Cię we właściwym kierunku, pomoże się przygotować i zapewni zwycięstwo!

Nieustannie zastanawiasz się nad wieloma kwestiami:

• Na jakich dystansach powinienem się ścigać?

• Jak dobrać intensywność i objętość treningów?

• Jak radzić sobie ze zmęczeniem?

• Co jeść, aby zaspokoić wszystkie potrzeby narażonego na wysiłek organizmu?

• Jak mądrze zaplanować treningi, aby maksymalnie wykorzystać wolny czas?

Odpowiedzi na te oraz inne nurtujące Cię pytania związane z treningiem i przygotowaniem do zawodów znajdziesz w książce „TRIATLON biblia treningu”.

Zebrano tu aktualne poglądy trenerów, zawodników i specjalistów od sportów wielodyscyplinowych. Po lekturze triatlon będzie Ci sprawiał większą przyjemność, a osiągane wyniki przejdą Twoje najśmielsze oczekiwania!

Kup tę książkę! Kod rabatu "243425" - 5% rabatu do 30 listopada 2011!

Artykuły z tej serii

do góry