"Bieganie. Kobieca strona mocy"

"Bieganie. Kobieca strona mocy"

"Bieganie. Kobieca strona mocy" to poradnik dla kobiet, które miewają słabsze chwile, ale potrafią być bohaterkami, dla których nie ma ograniczeń.

Bieganie. Kobieca strona mocy

Anna Pawłowska-Pojawa

978-83-7788-578-9

Cena 34,90 zł

Seria wydawnicza: Samo Sedno, 2016 rok (www.SamoSedno.com.pl)
Wydawnictwo Edgard

Kup teraz!

Każda z nas ma własny powód, aby pod wpływem impulsu, w pogodę lub niepogodę, włożyć wygodne buty i pobiec. Chcemy odzyskać formę i zgrabną sylwetkę, poczuć radość i pozytywne emocje z każdym pokonanym kilometrem. "Bieganie. Kobieca strona mocy" to poradnik dla kobiet, które miewają słabsze chwile, ale potrafią być bohaterkami, dla których nie ma ograniczeń.

Autorka, która ma dziś na koncie kilkaset imprez biegowych w kraju i za granicą, zarazi cię swoim optymizmem i pasją. Książka przedstawia najprostsze i najpopularniejsze metody rozpoczynania biegania oraz ćwiczenia rozgrzewające. Podpowiada, jak funkcjonować w biegowym świecie, co zrobić, gdy pojawi się kontuzja. Pomoże również wybrać odpowiednie obuwie i strój, w którym poczujesz się komfortowo i kobieco, oraz przydatne gadżety i aplikację sportową. Dowiesz się, jak czerpać radość z biegania i co robić, aby podtrzymać swoją motywację!

Dzięki poradnikowi:
- zaczniesz biegać i odkryjesz uzależniające działanie endorfin, które wpłyną na lepsze samopoczucie,
- zaplanujesz indywidualny trening i dowiesz się, kiedy warto zwrócić się o pomoc do profesjonalnego trenera,
- poprawisz kondycję, zaczniesz zdrowo się odżywiać, zrzucisz zbędne kilogramy i wzmocnisz samokontrolę,
- podtrzymasz swoją motywację i nie poddasz się w chwilach zwątpienia,
- przygotujesz się do udziału w zawodach sportowych, maratonach i ultramaratonach.

Anna Pawłowska-Pojawa – biegaczka amatorka, autorka bloga „Ania biega”. Zawodowo pracuje jako PR-owiec. W 2014 r. wygrała I Kielecki Bieg Górski (23 km), a w 2013 r. zajęła pierwsze miejsce w Biegu Wedla na dystansie 5,4 km. Była felietonistką „Runner’s World”. Pisze o bieganiu dla tygodnika „Wprost” i współpracuje z serwisem MagazynBieganie.pl.

Kup teraz!

Artykuły z tej serii

do góry