'Bieganie bez wysiłku - chi running' Danny Dreyer, Katherine Dreyer

'Bieganie bez wysiłku - chi running' Danny Dreyer, Katherine Dreyer

Chi Running to alternatywa dla biegania siłowego. Opiera się na liczącej wieki zasadzie tai-chi: „mniej to więcej”. Dzięki tej technice zostaniesz swoim najlepszym przyjacielem, nauczycielem i przewodnikiem. Stosując Chi Running, wyciszysz się, a jednocześnie będziesz pełen energii. Magiczne, a zarazem konkretne wskazówki Chi Running staną się dla ciebie inspiracją przy każdym kroku.

Bieganie bez wysiłku - chi running

Danny Dreyer, Katherine Dreyer

ISBN : 978-83-926387-3-5
Cena 39,95

Wydawnictwo Buk Rower, 2010 rok (www.bukrower.pl)

Dzięki wiedzy zawartej w tej książce możesz biegać bez wysiłku, poprawiać swoją technikę, zwiększać wytrzymałość i... nie odczuwać bólu.

Chi Running to alternatywa dla biegania siłowego, to technika biegania oparta na liczącej wieki zasadzie tai-chi: mniej to więcej. Dzięki tej technice zostaniesz swoim najlepszym przyjacielem, nauczycielem i przewodnikiem. Stosując techniki Chi Running wyciszysz się, a jednocześnie pozostaniesz pełen energii. Magiczne, a zarazem konkretne wskazówki staną się dla ciebie inspiracją przy każdym kroku.

Technika Chi Running sprawdzi się bez względu na to czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z bieganiem, czy też jesteś zaawansowanym maratończykiem. Sprawdzi się bez względu na wiek i kondycję fizyczną. Biegaj według wskazówek Chi Running, a twoje ciało będzie zdrowe, zrelaksowane i wolne od kontuzji.

Danny Dreyer, autor techniki Chi Running oraz uznany trener biegania i maratończyk zajmujący wysokie miejsce w krajowych rankingach. Biega ponad 30 lat i jest uczniem znanego na całym świecie mistrza tai-chi – George’a Xu. W życiu przepełnionym medytacją stara się utrzymać w dobrej kondycji ciało i ducha, a także kierować filozofią holistyczną.

Kup tę książkę! Kod rabatu "243425" - 5% rabatu do 30 listopada 2011!

Artykuły z tej serii

Powiązane artykuły

do góry