Wznawiamy treningi pływackie „sailfish swimnights”

Wznawiamy treningi pływackie „sailfish swimnights”

Ponad 3000 zawodników weźmie udział w Herbalife IRONMAN® 70.3® Gdynia. Każdy z nich będzie musiał pokonać odcinek pływacki w Zatoce Gdańskiej. Aby przygotować uczestników organizatorzy zapraszają na cykl treningów w wodach otwartych przygotowujących do gdyńskiego triathlonu - „sailfish swimnights”. Pierwszy trening już 2 lipca (czwartek) o godzinie 19:00.

Sailfish swimnights to treningi zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych pływaków. Na odcinku zabezpieczonym przez ratowników będzie można w luźnej atmosferze i bez stresu towarzyszącego zawodom poćwiczyć pływanie w wodach otwartych. Treningi prowadzone będą przez wykwalifikowanych instruktorów. Każde zajęcia będą zakończone wyścigiem na dystansie 950 m oraz 1900 m. Dla najlepszych, partner treningów, firma TriSolution – oficjalny dystrybutor marki „sailfish” w Polsce, przygotował nagrody.

W ubiegłym roku w „sailfish swimnights” wzięło udział kilkuset uczestników. Ostatni trening przed zawodami poprowadził rekordzista świata w pływaniu na zawodach IRONMAN®, założyciel marki „sailfish”- Jan Sibbersen.

Rejestracja na treningi prowadzona jest przez stronę: www.swimnights.pl. Koszt udziału w treningu wynosi 25zł każdy uczestnik otrzyma czepek marki „sailfish”. Obowiązuje limit 300 osób.

Uczestnicy treningów będą mogli bezpłatnie skorzystać z pianek marki „sailfish”.

Więcej informacji i zapisy na: www.swimnights.pl

do góry