Treningi biegowe ZPump Running Crew

Treningi biegowe ZPump Running Crew

Dołącz do ZPump Running Crew! Wykaż się wytrwałością, zawalcz o świetną kondycję i atrakcyjne nagrody – udział w kultowym Spartan Race w Marsylii oraz buty biegowe Reebok ZPump Fusion!

Już jutro o godz. 19.00, w ramach strefy treningowej Reebok w Plażowej ruszają treningi biegowe ZPump Running Crew, które będą doskonałą okazją, by poprawić swoją szybkość i cieszyć się urokami miasta.

ZPUMP RUNNING CREW – 60 minutowe biegi treningowe prowadzone w każdy czwartek do końca września przez Andrzeja Bogdała. Start akcji (wyjątkowo): we wtorek 18 sierpnia br. na Plażowej. Podczas treningów chcemy zwrócić uwagę na wszechstronność. Ćwiczenia będą miały wpływ na szybkość, siłę biegową, wytrzymałość i koordynację nerwowo-mięśniową. Będą odbywały się
w zmiennym tempie, interwałowo. Zajęcia ZPump mają stanowić wprawę do innych dyscyplin sportowych. Każdy trening będzie doskonałym przygotowaniem dla wszystkich tych, którzy mają w planach starty w miejskich biegach.

Akcję biegową zakończą jedyne w swoim rodzaju Mistrzostwa ZPump Running. Udział w wydarzeniu będą mogli wziąć wszyscy, którzy uczestniczyli w przynajmniej 4 biegach ZRC oraz przynajmniej w 2 treningach organizowanych regularnie w Reebok@Plażowa. Podczas finałowego spotkania prowadzący przygotuje dla najbardziej zaangażowanych uczestników prawdziwy spartański tor przeszkód. Na osoby z najlepszymi wynikami czekają atrakcyjne nagrody. Pierwsze miejsce na „pudle” to udział w kultowym Spartan Race w Marsylii we Francji. Dla uczestników, którzy zajmą kolejno drugie i trzecie miejsce – rewolucyjne buty Reebok ZPump Fusion, które za każdym razem dostosowuje się do stopy biegacza.

„Bieganie stanowi jeden z głównych filarów w świecie fitness. W treningach ZPump Running Crew zwrócimy uwagę na wszechstronność. Elementy stabilizacji, ćwiczenia wzmacniające całe ciało, elastyczność i mobilność pomogą nam poprawić nasze wyniki. Do tego na każdym treningu będziemy realizowali inne cele treningowe.” – powiedział trener Andrzej Bogdał, który poprowadzi zajęcia.

Prowadzący Andrzej Bogdał – instruktor sportów siłowych, gimnastyki korekcyjnej, trener personalny, organizator obozów sportowych. Ze sportem związany od zawsze. Maniak biegów survivalowych. To co robi jest jego pasją i tym samym stara się zarazić innych.

Aktualny program treningów publikowany jest co sobotę na profilu klubokawiarni Plażowa na Facebooku, w zakładce Wydarzenia.

Więcej informacji:
www.facebook.com/ReebokPoland
www.facebook.com/kawiarniaplazowa

do góry