Jak złamałem popularną "trójkę" w maratonie

Jak złamałem popularną "trójkę" w maratonie

Sporo osób zastanawia się zapewne jak trenować, żeby złamać 3 godziny w maratonie. Od razu, szczerze powiem, że nie mam  specjalnego pojęcia jak powinno się to robić prawidłowo. Trochę poczytałem o treningach różnych osób: biegaczy - amatorów, zawodowców, trenerów. Jednak do walki z "trójką" nie zastosowałem niczyjego schematu ani planu.
„Biegnij po formę” odcinek 4 - Basen

„Biegnij po formę” odcinek 4 - Basen

Tym razem Jacek Gardener i jego podopieczni spotykają się na basenie. To miejsce, w którym każdy biegacz może urozmaicić swoje treningi i wzmocnić poszczególne partie mięśni.

Giovanni Orlando Photography

Leniwy biegacz - Biegowy weekend

Weekend to doskonała okazja do pobiegania, dwa wolne dni postanowiłem więc wykorzystać na poznanie nowych, nieco dłuższych tras.

www.geekphilosopher.com

Leniwy biegacz - Pierwszy wiosenny trening

Pierwszy wiosenny trening, a przynajmniej astronomicznie wiosenny, za mną. Nie powiem, miałem trochę szczęścia, bo świeciło słońce, było przyjemnie, odsłonił się nawet kawałek asfaltu i... niosło mnie jak na skrzydłach. Na prawdziwie wiosenny trening niestety przyjdzie mi jeszcze trochę poczekać...

h.koppdelaney

Leniwy biegacz - Próba wydłużania

Zziębnięty wchodzę pod gorący prysznic i pozwalam żeby woda dosyć długo spływała rozgrzewając moje ciało. Na razie to chyba najprzyjemniejsza chwila związana z treningiem, no dobra, może obok tej kiedy wchodząc na wagę widzę, że jej wskazówka pokazuje coraz mniej kilogramów.

geekphilosopher.com

Leniwy biegacz - Nikt nie powiedział, że będzie łatwo

Dzisiejsze nagłówki największych portali przerażają - "Południe i wschód walczą", "Warunki teraz są okropne", "Atak zimy na wiosnę", "Połowa Polski sparaliżowana"... I jak tu wyjść na trening?

Następna strona
do góry