Sezon stadionowy 2013 (6)

Sezon stadionowy 2013 (6)

Poniżej najciekawsze naszym zdaniem wyniki zawodów z Lidzbarka Warmińskiego, Torunia i Stalowej Woli.

Lidzbark Warmiński

200m K
BRZEZICKA JUSTYNA 94 KS AZS UWM OLSZTYN 25.60
POTASZNIK ALICJA 00 GUKS ASY DYWITY 27.32

300m K
STASZEWSKA DOMINIKA 99 PKS "GWARDIA" SZCZYTNO 44.27

400m K
MILANOWSKA BEATA 95 KS AZS UWM OLSZTYN 59.96
ZIÓŁKOWSKA PAULINA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 60.02

Skok wzwyż K
OKSENIUK AGNIESZKA 96 MKS TRUSO ELBLĄG 1.60
KOLTERMAN DOMINIKA 99 KS POLONIA PASŁĘK 1.55
ADAMCZYK PATRYCJA 99 KS POLONIA PASŁĘK 1.55

Rzut dyskiem K
MENDYK IZABELA 98 CWKS VĘGORIA WĘGORZEWO 44.87 (0.75kg)

100m M
ZALEWSKI KAROL 93 KS AZS UWM OLSZTYN 10.66
JABŁOŃSKI ADAM 94 KS AZS UWM OLSZTYN 11.05

200m M
JABŁOŃSKI ADAM 94 KS AZS UWM OLSZTYN 21.78

300m M
SUDOŁ KRYSTIAN 96 LUKS ORNETA 35.88
KUROWSKI ERNEST 99 KS PIAST WILCZĘTA 40.10

600m M
BACZEWSKI MATEUSZ 95 KS AZS UWM OLSZTYN 1:22.45

Pchnięcie kulą M
REGIN PAWEŁ 92 PKS "GWARDIA" SZCZYTNO 17.60 (7.26kg)
REGIN ANDRZEJ 94 PKS "GWARDIA" SZCZYTNO 19.47 (6kg)
UKOWIECKI KONRAD 97 PKS "GWARDIA" SZCZYTNO 20.01 (5kg)

Rzut dyskiem M
OLESZCZUK KACPER 94 KS POLONIA PASŁĘK 50.53 (1.75kg)
BUKOWIECKI KONRAD 97 PKS "GWARDIA" SZCZYTNO 52.18 (1.5kg)

Stalowa Wola

100m K
PAKUŁA Oliwia 1997-08-02 KKS Victoria Stalowa Wola 12.57

300m K
PAKUŁA Oliwia 1997-08-02 KKS Victoria Stalowa Wola 40.23

Skok w dal K
JEZUIT Sara 1998-01-01 MUKLA Dębica 5.45 1,3

1000m M
URBANIAK Arkadiusz 1998-01-19 MKS Stal Nowa Dęba 2:43.47

Rzut dyskiem M
STÓJ Bartłomiej 1996-05-15 KKS Victoria Stalowa Wola 61.97 (1.5kg)

Rzut młotem M
JANUSZ Sebastian 1995-12-21 LKS Stal Mielec 62.15 (6kg)

Toruń

100m K
ADAMEK Klaudia 99-03-22 KS Gwardia Piła WLP 12.35 PB +2.2

200m K
KANIECKA Zuzanna 96-07-07 SL WKS Zawisza Bydgoszcz 25.29 PB

300m K
CURYŁO Małgorzata 94-01-13 MKL Toruń 38.67 PB
SUSANA Lachele 00-01-01 KS Gwardia Piła WLP 44.56

Skok wzwyż K
WEJSZEWSKI Linda 99-04-11 MKL Toruń 1.62 PB

Rzut oszczepem K
WITEK Marcelina 95-06-02 SKLA Słupsk POM 52.83 PB (600g)
MARUSZEWSKA Klaudia 97-08-28 LKS Jantar Ustka POM 45.21 (500g)
BILSKA Olga 98-03-05 SKLA Słupsk POM (500g)

100m M
ZAGÓRSKI Mateusz 91-07-16 MUKL Brodnica 10.75 PB +2.4
KAŹMIERSKI Michał 98-11-11 LIUKS Kruszwica 11.47 +2.4

200m M
ZAGÓRSKI Mateusz 91-07-16 MUKL Brodnica 21.51 PB

300m M
ZIÓŁKOWSKI Konrad 96-01-24 niestowarzyszony ... 35.64 PB
LISEWSKI Paweł 99-05-09 MLKS Nadwiślanin Chełmno 39.47

Skok w dal M
DRASZAWKA Bartłomiej 94-03-24 KS Gwardia Piła WLP 6.92 -0.3

Pchnięcie kulą M
WALCZYŃSKI Adrian 96-02-10 SKLA Słupsk POM 18.81 PB (5kg)

Rzut oszczepem M
MARACH Kamil 96-02-28 MLKS Krajna Sępólno 64.00 PB (600g)
PAWŁOWSKI Maciej 96-02-26 MKL Toruń 63.52 PB (600g)

Rzut młotem M
SULEJEWSKI Karol 94-05-05 RKS Skra Warszawa MAZ 65.04 (6kg)
do góry