Sezon stadionowy 2013 (4)

Sezon stadionowy 2013 (4)

Drugi tydzień sezonu lekkoatletycznego 2013 rozpoczęty. Poniżej najciekawsze naszym zdaniem wyniki z Białegostoku, Poznania i Słubic.

Białystok

200m K
DĄBROWSKA Martyna 94-04-05 UKS 19 Bojary Białystok 24.22 PB

400m K
GRZYMAŁA Eliza 96-02-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 60.41 PB

Skok wzwyż K
MIKOŁAJCZYK Izabela 90-09-04 WKS Śląsk Wrocław DOL 1.87 SB

Skok w dal K
KORNILUK Ewa 94-07-11 KS Podlasie Białystok 6.08 PB 0.6

Pchnięcie kulą K
HNATIUK Katarzyna 96-04-02 MTS Junior Sopot POM 13.22 PB (4kg)

Rzut dyskiem K
HNATIUK Katarzyna 96-04-02 MTS Junior Sopot POM 37.80 PB (1kg)

Rzut młotem K
MALINOWSKA Sandra 93-07-31 LUKS Atletic Białystok 62.17 (4kg)

100m M
SUPIŃSKI Kamil 92-02-12 KS Podlasie Białystok 10.76

200m M
ZALEWSKI Karol 93-08-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 21.20

Skok wzwyż M
MILEWSKI Piotr 91-10-02 KS Podlasie Białystok 2.13 PB
SAWCZYŃSKI Piotr 94-01-30 KS Podlasie Białystok 2.10 PB
NOWICKI Damian 95-09-27 KS Podlasie Białystok 2.00 SB

Skok w dal M
CIEŚLUKOWSKI Przemysław 88-04-05 KS Podlasie Białystok 7.00 SB 0.0
KAMIŃSKI Adrian 94-07-24 KS Podlasie Białystok 6.90 SB 2.9
LUTEREWICZ Łukasz 95-03-11 KS Podlasie Białystok 6.87 PB 0.4

Pchnięcie kulą M
ZBROSZCZYK Kamil 87-01-24 KKL Kielce SWK 18.77 SB (7.26kg)
RASIŃSKI Michał 90-03-31 AZS-AWF Warszawa MAZ 18.12 PB (7.26kg)

Rzut oszczepem M
GRZESZCZUK Łukasz 90-03-03 RKS Skra Warszawa MAZ 83.98 PB (800g)
KRUKOWSKI Marcin 92-06-14 KS Warszawianka W-wa MAZ 80.08 SB (800g)

Rzut dyskiem M
SZUSTER Konrad 84-01-21 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 61.02 SB (2kg)

Rzut młotem M
NOWICKI Wojciech 89-02-22 KS Podlasie Białystok 73.96 (7.26kg)

Poznań

200m K
Antonina ZIMNY 1999-01-01 MKS Baszta Szamotuły 25.98

Skok wzwyż K
Joanna STANISŁAWSKA 1996-02-29 UKS Orkan Środa Wlkp.(WLP) 1.73
Zuzanna KUBIAK 1998-04-30 UKS Orkan Środa Wlkp.(WLP) 1.60

Rzut młotem 4 kg M
Malwina KOPRON 1994-11-16 OŚ AZS Poznań(WLP) 63.34
Katarzyna FURMANEK 1996-02-19 KKL Kielce(SWK) 62.63

100m M
Adrian WESELA 1998-11-15 UKS Orkan Środa Wlkp. 11.51 PB

200m M
Wojciech KACZOR 1997-02-07 UKS Orkan Środa Wlkp. 22.55 PB

400m M
Przemysław WAŚCIŃSKI 1995-03-29 MUKS Kadet Rawicz 48.21 PB

1000m M
Kacper JAGODZIŃSKI 2000-01-01 LUKS Orkan Września(WLP) 3:15.17 PB

Skok wzwyż M
Filip KOSSMANN 1996-12-25 MKS Juvenia Puszczykowo(WLP) 2.05

Rzut oszczepem M
Marcel PURSCH 1998-03-04 MUKS Kadet Rawicz(WLP) 51.70 (600g)

Rzut młotem M
Kamil SWANCAR 1998-07-20 LUKS Orkan Września(WLP) 54.33 (5kg)

Słubice

100m K
Rajko Karolina 99 MLKS Agros Żary 12.80

150m K
Dmochowska Monika 93 KS Podlasie Białystok 18.81

300m K
Dmochowska Monika 93 KS Podlasie Białystok 40.44
Rajko Karolina 99 MLKS Agros Żary 42.78

600m K
Mikiewicz Paulina 92 KS Podlasie Białystok 1:33.69
Zub Klaudia 97 Sztorm Kołobrzeg 1:37.88

Pchnięcie kulą K
Małysz Aleksandra 96 LKS Lubusz Słubice 12.55 (3kg)

Rzut dyskiem K
Małysz Aleksandra 96 LKS Lubusz Słubice 38.92 (1kg)

100m M
Gałandziej Jakub 97 MLKS Agros Żary 10.95
Ciechanowicz Marcin 94 MLKS Agros Żary 10.97

150m M
Grynkiewicz Marcin 90 LKS Pomorze Stargard 16.09

300m M
Grynkiewicz Marcin 90 LKS Pomorze Stargard 33.53
Ciechanowicz Marcin 94 MLKS Agros Żary 34.78

1000m M
Gałkowski Damian 94 LUKS Wieża Postomino 2:31.33

Skok wzwyż M
Lepiato Maciej 88 Start Gorzów 2.15

Pchnięcie kulą M
Pawelski Patryk 95 ULKS Uczniak Szprotawa 16.42 (6kg)
Zygmunt Patryk 98 ULKS Uczniak Szprotawa 14.31 (5kg)

Rzut dyskiem M
Zygmunt Patryk 98 ULKS Uczniak Szprotawa 55.48 (1kg)

do góry