Spała HMPJ: komentarze medalistów (2)

Spała HMPJ: komentarze medalistów (2)

Halowe Mistrzostwa Polski juniorów i juniorów młodszych w Spale zakończone. Poniżej prezentujemy kilka wypowiedzi medalistów mistrzostw.

Kamil Aleksandrowicz (junior młodszy, złoto, skok w dal)
Mogę tylko powiedzieć, że nie spodziewałem się zwycięstwa, chciałem tylko skoczyć ponad 7m i to mi się udało, ale nie spodziewałem się, że da mi to Mistrzostwo Polski.

Adrianna Szóstak (juniorka młodsza, złoto i srebro, trójskok i skok w dal)
Nie czułam się na siłach, żeby zrobić dobry wynik na tych Mistrzostwach. Srebrny medal w skoku w dal był dla mnie zaskoczeniem , ponieważ po trzech kolejkach byłam na 6 pozycji, ale na szczęście Trener potrafił zmotywować mnie do tego, żebym skoczyła dużo więcej. Złoto w trójskoku cieszy mnie najbardziej. Wynik nie był rewelacyjny, ponieważ skoczyłam 12,37 , czyli prawie pół metra od rekordu życiowego, ale jak dla mnie najważniejsze jest, że udało mi się wygrać ten konkurs.

Michał Galikowski (junior młodszy, złoto, siedmiobój)
Wielobój jest miłym przerywnikiem w treningu i traktuję go jako zabawę, a mimo wszystko udało mi się wygrać tak jak w tamtym roku z chłopakami którzy trenują go na co dzień. Jestem bardzo zadowolony z życiówek i mam nadzieję, że to wszystko przełoży się na sezon letni gdzie mam zamiar startować na 400m pł.

Martyna Strucińska (juniorka, złoto, 800 metrów)
Liczyłam na złoto i się udało.Co do wyniku to nie jest zachwycający ale nie miałam odwagi zacząć od początku mocno. Mimo wszystko jestem zadowolona w końcu to mój 11 medal mistrzostwa polski (7 złoty).

do góry