HMP JiJM 2016 - wypowiedzi najlepszych (2)

HMP JiJM 2016 - wypowiedzi najlepszych (2)

Druga część wywiadów, komentarzy jakie zostały skierowane do nas po Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszyczh. 

Agnieszka Kaszuba (złoto, skok o tyczce)

Hej, zawody uważam za super zorganizowane, sędziowie na najwyższym poziomie, atmosfera świetna. Swój start uważam za bardzo udany, życiówka jest i niewiele zabrakło do rekordu Polski 423, ale jestem dobrej myśli na przyszły rok.

Paweł Dzida (złoto, skok w dal)

Oceniam swój występ bardzo dobrze, wszystkie skoki zagwarantowały by mi zwycięstwo mimo ze chłopaki oddawali naprawdę dalekie skoki, co do organizacji uważam ze jest na bardzo wysokim poziomie, wszystko zostało przygotowane  profesjonalnie i nie było żadnych problemów. Szczególnie chciałbym podziękować mojej trenerce Iwonie Krupie za przygotowanie do tych zawodów jak i rodzicom oraz wszystkim którzy we mnie wierzyli i trzymali za mnie kciuki.

Patrycja Adamczyk (złoto, pięciobój)

Start na Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych uważam za bardzo udany. Jestem zaskoczona aż tak wysokim wynikiem, cieszę się, ze udało się zdobyć złoto i ustanowić nowy rekord Polski. Jest to dobra prognoza przed sezonem letnim. Organizacja była naprawdę dobra. Chciałbym podziękować wszystkim kibicom za doping i miłe słowa, koleżankom wieloboistkom za wspaniałą atmosferę i zacięta walkę, do zobaczenia w sezonie letnim.

Sylwia Indeka (złoto, bieg na 1500m)

Imprezę uważam za bardzo udana patrząc ze względu i mojego startu i całej organizacji! Mimo ze hala w Spale jest nieco mniejsza niż w Toruniu bo to tylko 4 tory to wszystko sprawnie się potoczyło! Toruń ma swoje zalety bo jest to zdecydowanie widowiskowa hala sportowa i jak na MP świetnie się spisuje, a hala w Spale jest zdecydowanie mniejsza to i tak uważam ze atmosfera była nieziemska.

Ania Niedbała (złoto, pchnięcie kulą 4kg)

Może zacznę od organizacji.

Organizatorzy nie zapewnili odpowiedniego że tak to określę przejścia na hali, żeby dojść z jednego na drugi koniec hali, niestety trzeba było krążyć dookoła.

Moim zdaniem kiepskie nagłośnienie, zawodnik musiał się wsłuchać żeby dowiedzieć się np. kto jest dekorowany.

Mało miejsca dla widzów na rzutnie, bardzo nad tym ubolewam.

Ogólnie przebieg mistrzostw oceniam pozytywnie, lecz stwierdzam bez żadnego wahania, że te mistrzostwa w porównaniu do ubiegłorocznych w Toruniu umywają się. Toruń dużo lepiej to zorganizował niż Spała.

Mateusz Borkowski (złoto, bieg na 800m)

Dziękuję za gratulacje. Start odbył się punktualnie. Co do biegu jestem zadowolony,  ponieważ obroniłem tytuł  mistrza  Polski. W czasie biegu czułem  się bardzo  dobrze, kontrolowałem go i spełniłem moje oczekiwania. Dziękuję wszystkim za gratulacje i miłe słowa oraz mojej dziewczynie Oliwi Olszok za motywację! Moim głównym celem jest w 2016r finał na Mistrzostwach Świata  w Bydgoszczy.

do góry