Włodarczyk w finale

Anita Włodarczyk pewnie awansowała do finałowego konkursu rzutu młotem w Londynie. W finale wystąpi także druga nasza młociarka Joanna Fiodorow.
Małachowski poza podium

Piotr Małachowski zajął 5 miejsce w konkursie finałowym rzutu dyskiem podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie.
Pech płotkarzy, kontuzja Nogi

Artur Noga, jedyny nasz reprezentant na dystansie 110 metrów przez płotki w Londynie doznał kontuzji mięśnia podczas biegu eliminacyjnego.
James i Sanchez mistrzami olimpijskimi

Kirani James w biegu na 400 metrów oraz Felix Sanchez na tym samym dystansie, tylko z płotkami wywalczyli złote medale Igrzysk Olimpijskich w Londynie.
Rogowska bez wyniku

Anna Rogowska nie zdołała zaliczyć żadnego wyniku podczas konkursu finałowego skoku o tyczce.
Siódme miejsce Ziółkowskiego

Szymon Ziółkowski nasz jedyny przedstawiciel w konkursie finałowym rzutu młotem zajął siódme miejsce. Mistrzem Olimpijskim został Krisztián Pars, który od początku sezonu prezentował wysoką formę.
Kszczot i Lewandowski w półfinałach

Marcin Lewandowski i Adam Kszczot awansowali do biegów półfinałowych na dystansie 800 metrów. Szczególnie dużo emocji przyniósł bieg Lewandowskiego.
Deszczowy maraton olimpijski

Deszczowy początek i deszczowy koniec miał dzisiejszy maraton kobiet w Londynie, a warunki pogodowe na trasie zmieniały się z każdym kilometrem.
Perković wygrywa w rzucie dyskiem

Sandra Perković mistrzynią olimpijską w rzucie dyskiem. Chorwatka zdobyła złoty medal wyprzedzając zdecydowanie Darie Pishchalnikową z Rosji i Chinkę Li Yafenf.
Merritt nie kończy biegu

Lashawn Meritt jeden z faworytów do medalu nie ukończył biegu eliminacyjnego na dystansie 400 metrów.
Rogowska w finale

Anna Rogowska awansowała do konkursu finałowego skoku o tyczce w Londynie.
Faworyci nie zawiedli

Justin Gatlin, Usain Bolt czy Asafa Powell to jedni z faworytów do olimpijskiego finału na 100 metrów. Dziś wszyscy pewnie awansowali do półfinałów.
Chodziarze bez medalu

Grzegorz Sudoł, Rafał Augustyn i Dawid Tomala nie zdołali wywalczyć medalu w chodzie na dystansie 20km w Londynie.
Tomasz Majewski Mistrzem Olimpijskim

Tomasz Majewski obronił tytuł Mistrza Olimpijskiego z Pekinu. Polak wywalczył złoty medal Igrzysk Olimpijskich podczas konkursu finałowego pchnięcia kulą w Londynie.