60. HMP seniorów - medaliści pierwszego dnia

60. HMP seniorów - medaliści pierwszego dnia

Medaliści zakończonego pierwszego dnia 60. Halowych Mistrzostw Polski seniorów.

60m K
1 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika 88.04.28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 7.2 PB
2 FORKASIEWICZ Agata 94.01.13 KS AZS AWF Wrocław 7.32
3 SOKÓLSKA Katarzyna 93.08.23 UKS 19 Bojary Białystok 7.41 PB

1500m K
1 URBANIK Danuta 89.12.24 KKS Victoria Stalowa Wola 4:23.12
2 BRONIATOWSKA Katarzyna 90.02.22 KS AZS AWF Kraków 4:24.20
3 HAŁASA Monika 92.04.05 UKS Olimpia Zabrze 4:24.29

60m pł K
1 KOŁECZEK Karolina 93.01.15 MUKS Wisła Junior Sandomierz 8.12
2 OCHOCKA Ewa 96.01.17 KS AZS AWF Wrocław 8.39
3 SIEWRUK Katarzyna 95.12.03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 8.46 PB

Chód K
1 BUZIAK Paulina 86.12.16 LKS Stal Mielec 12:40.31
2 SZWARNÓG Agnieszka 86.12.28 KS AZS AWF Kraków 12:47.23
3 GOLBA Katarzyna 89.12.21 AZS-AWF Katowice 12:58.76

Skok w dal K
1 JAGACIAK Anna 90.02.10 OŚ AZS Poznań 6.49 PB
2 ROSIAK Ewa 91.10.13 KS Stal Ostrów Wlkp. 6.2 PB
3 DOBIJA Teresa 82.10.09 AZS Łódź 6.17 SB

Pchnięcie kulą K
1 GUBA Paulina 91.05.14 OKS Start Otwock 18.63 PB
2 KARDASZ Klaudia 96.05.02 KS Podlasie Białystok 16.76 PB
3 MALUŚKIEWICZ Agnieszka 89.03.18 OŚ AZS Poznań 16.31 SB

Pięciobój
1 TYMIŃSKA Karolina 84.10.04 SKLA Sopot 4400
2 GARDZIELEWSKA Urszula 88.07.21 KS AZS AWF Wrocław 3897
3 LIGARSKA Paulina 96.04.09 SKLA Sopot 3868

60m M
1 OLSZEWSKI Remigiusz 92.09.20 OŚ AZS Poznań 6.62 PB YC 162p5
2 GRZEŚKOWIAK Krzysztof 93.04.03 OŚ AZS Poznań 6.68 PB
3 ZIMNIEWICZ Grzegorz 91.10.13 UKS Achilles Leszno 6.73 SB YC 162p5

1500m M
1 OSTROWSKI Artur 88.07.10 KB Sporting Międzyzdroje 3:44.92
2 KRAWCZYK Szymon 88.12.29 WKS Śląsk Wrocław 3:45.55
3 KWIATKOWSKI Roman 95.05.19 OKS Start Otwock 3:45.90

Chód M
1 TOMALA Dawid 89.08.27 AZS-AWF Katowice 19:36.82
2 AUGUSTYN Rafał 84.05.14 LKS Stal Mielec 19:38.75
3 SIKORA Rafał 87.02.17 KS AZS AWF Kraków 19:55.15

Skok wzwyż M
1 BEDNAREK Sylwester 89.04.28 RKS Łódź 2.22
2 THEINER Wojciech 86.06.25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2.19
3 MILEWSKI Piotr 91.10.02 KS Podlasie Białystok 2.16 PB

Skok o tyczce M
1 WOJCIECHOWSKI Paweł 89.06.06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 5.72
2 SOBERA Robert 91.01.19 KS AZS AWF Wrocław 5.72
3 LISEK Piotr 92.08.16 OSOT Szczecin 5.5

Skok w dal M
1 JASZCZUK Tomasz 92.03.09 WLKS Iganie Nowe 7.83
2 REJMUS Michał 91.09.08 AZS-AWFiS Gdańsk 7.61 SB
3 KUCH Andrzej 91.10.27 KS AZS AWF Wrocław 7.48 PB

do góry