HMŚ Portland: Amerykanie 23 medale, Europejczycy 29

Reprezentacja Stanów Zjednoczonych zdobyła 23 medale, z czego 13 złotych podczas zakończonych Halowych Mistrzostw Świata w Portland. 29 medali zdobyli łącznie wszyscy zawodnicy z Europy, z czego tylko 4 złote.
HMŚ Portland: Polki wicemistrzyniami świata

Reprezentantki Polski zajęły drugie miejsce podczas finałowego biegu sztafet 4x400 metrów. Nasz zespół w składzie Ewelina Ptak, Małgorzata Hołub, Magdalena Gorzkowska i Justyna Święty, uległy jedynie lepiej przygotowanym zawodniczkom Stanów Zjednoczonych.
HMŚ: Bochenek odpada w eliminacjach

Dominik Bochenek zakończył zmagania płotkarskie metrów podczas Halowych Mistrzostw Świata rozgrywanych w amerykańskim Portland na fazie eliminacji.

HMŚ: Barbara Pierre najszybsza na 60 metrów kobiet

Barbara Pierre była najszybszą sprinterką na 60 metrów podczas Halowych Mistrzostw Świata rozgrywanych w amerykańskim Portland. W tej konkurencji startowały także polskie sprinterki.
HMŚ Portland: 6.71 Olszewskiego

Remigiusz Olszewski uzyskał w biegu półfinałowym czas 6.71s i niestety nie awansował do czołowej ósemki mistrzostw świata rozgrywanych w Portland.

HMŚ Portland: Święta w finale, Hołub z rekordem

Niestety tylko jedna z naszych sprinterek zdołała zakwalifikować się do biegu finałowego na 400 metrów kobiet. Justyna Święty zajęła drugie miejsce w serii półfinałowej czasem 53.00s.
HMŚ Portland: program minutowy 4. dnia

Program minutowy z uwzględnieniem czasu polskiego. Program dotyczy czwartego dnia Halowych Mistrzostw Świata w lekkiej atletyce rozgrywanych w Portland (USA).
HMŚ Portland: program minutowy 3. dnia

Program minutowy z uwzględnieniem czasu polskiego. Program dotyczy trzeciego dnia Halowych Mistrzostw Świata w lekkiej atletyce rozgrywanych w Portland (USA).
HMŚ Portland: program minutowy 2. dnia

Program minutowy z uwzględnieniem czasu polskiego. Program dotyczy drugiego dnia Halowych Mistrzostw Świata w lekkiej atletyce rozgrywanych w Portland (USA).

Asafa Powell zapowiada złoto w Portland

Asafa Powell będzie jednym z liderów reprezentacji Jamajki podczas nadchodzących Halowych Mistrzostw Świata w Portland. Jamajczyk zapowiada zdobycie złotego medalu.
HMPS: najlepsze sprinterki przed mistrzostwami

Do Halowych Mistrzostw Polski Seniorów pozostało niewiele czasu. Na dwa tygodnie przed zawodami przedstawiamy listę najszybszych sprinterek na poszczególnych dystansach.
HMP JiJM 2016 - wypowiedzi najlepszych (2)

Druga część wywiadów, komentarzy jakie zostały skierowane do nas po Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszyczh.
HMP JiJM 2016 - wypowiedzi najlepszych (1)

Tradycyjnie po mistrzostwach pytamy najlepszych juniorów i juniorów młodszych o organizację zawodów, ich przebieg, osiągnięte wyniki i konkurencje! Zapraszamy do komentarzy mistrzów kraju U18 i U20 ze Spały!