Kolekcja Track and Field

Kolekcja Track and Field

Kolekcja Track & Field odzwierciedla korzenie i osiągnięcia firmy Nike. Tak jak w sporcie reputacja to nie coś, co powstaje w jeden dzień. Potrzeba wielu lat by osiągnąć dominację na scenie międzynarodowej.

Kolekcja ma oddawać nieposkromionego ducha biegaczy lat 70-tych. Bardzo miękka bawełna z naniesionymi elementami w stylu vintage powoduje, że każdy szczegół odzwierciedla rekordy inspirowane dziedzictwem dawnych bohaterów.

Kolekcja USATF

Bill Bowerman - uważany za ojca firmy Nike, twierdził że sukces sportowy wymaga całkowitego poświęcenia i dyscypiny. Osiągnięcia trenerskie Bowermana są imponujące, zwycięstwa każdego z 33 światowej klasy sportowców Bowermana były okupione ciężką pracą. Doświadczenie zdobyte przez Bowermana w 10th Mountain Division, elitarnej jednostce wojskowej, poprowadziło jego sportowców na karty historii. Ich duch walki odzwierciedla również kolekcja USATF, łącząca w swej stylistyce elementy militarne ze sportowymi. Jest to nowoczesna mieszanka klasyki vintage dla tych, którzy chcą sięgać po sportową chwałę.

Obie kolekcje dostępne są w sklepie Runnersclub.pl.

do góry