Under Armour szuka biegowych ambasadorów!

Under Armour szuka biegowych ambasadorów!

Amerykańska firma Under Armour w ostatnim czasie coraz mocniej zaznacza swą obecność w biegowym świecie. Jako, że od początku swojego istnienia stawia na wspieranie zdolnych sportowców, od połowy stycznia UA ogłasza nabór na biegowych ambasadorów!

Jeśli jesteś biegaczem, wiążesz ze sportem swoją przyszłość i szukasz wsparcia sprzętowego – Under Armour jest do Twojej dyspozycji. Prześlij swoje sportowe CV na adres mailowy .

Co powinno znaleźć się w Twoim sportowym CV? Wiek, dotychczasowe wyniki, plany startowe, kilka słów o zainteresowaniach. Sport kształtuje charakter, dlatego napisz też dlaczego startujesz i dlaczego Under Armour powinno wspierać właśnie Ciebie. Jeśli udzielasz się w mediach społecznościowych, prześlij linki do wszystkich kanałów. Ważna jest dla nas również informacja czy swoją pasją dzielisz się z innymi. Udzielasz się w klubach biegowych, trenujesz w większych grupach, a może jesteś mentorem dla innych? Koniecznie daj o tym znać!

UA zapewni wybranym osobom najwyższej jakości sprzęt: buty, odzież techniczną i inne akcesoria biegowe, które z pewnością pomogą w osiąganiu lepszych wyników sportowych.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Podczas wysyłania swoich sportowych CV pamiętajcie o formule dotyczącej ochrony danych osobowych: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb związanych z procesem wyboru biegowych ambasadorów (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

do góry