Super naturalnie z nowymi Nike Free iD

Super naturalnie z nowymi Nike Free iD

5.0/5 ocena (2 głosów)

Bieganie naturalne jeszcze nigdy nie było aż tak zindywidualizowane! Dzięki platformie NIKEiD możesz zaprojektować swój własny model butów NIKE Free Run+ i Nike Free 3.0. na miesiąc przed ich oficjalną premierą w sklepach.

Oprócz personalizacji kolorów i designu, NIKE Free iD umożliwia również stworzenie modelu hybrydowego, wykorzystującego elementy technologii zawartej w cholewce i podeszwie zewnętrznej w obydwu modelach.

Nike Free zadebiutowały w 2004 roku. Od tamtej pory przeszły szereg innowacji i udoskonaleń, oferując całą linię butów, wspierających naturalną pracę stóp, dla biegaczy na różnym etapie zaawansowania.

Nike Free Run+3 i Nike Free 3.0. to najnowsze modele butów biegowych stworzonych w technologii Nike Free, opartej na idei biegania naturalnego.

Nike Free Run+3 to doskonałe połączenie stabilności, elastyczności, komfortu i wsparcia. Wykorzystana w nich technologia Dynamic Fit opiera się na wykorzystaniu miękkiego tworzywa, które obejmuje śródstopie oraz podbicie stopy niczym dobrze dopasowana rękawiczka. Z kolei, nacięcia wzdłuż i wszerz podeszwy środkowej zapewniają większą elastyczność ruchu, odwzorowując naturalną pracę stóp, zbliżoną do biegania boso.

Na skali uwzgledniającej z jednej strony bieganie boso, z drugiej – bieganie w tradycyjnym obuwiu biegowym, Nike Free 3.0. jest najbliższy doświadczeniu biegania naturalnego. Bezszwowa, ultralekka cholewka wykonana z rozciągliwego meshu oraz minimalistyczna wkładka wewnętrzna odwzorowuje kształty stopy, zapewniając doskonałe dopasowanie, komfort oraz wsparcie.

Obydwa modele: Nike Free Run+3 i Nike Free 3.0. posiadają też nowy obszar łuku stopy. Poprzeczne, przekątne nacięcia w obszarze łuku śródstopia zapewniają większą elastyczność ruchu i wzmacniają stopę.

Do końca marca Nike Free Run+3 i Nike Free 3.0. są dostępne w przedsprzedaży, na stronie www.nikeid.com. W sklepach pojawią się na początku kwietnia.

NIKEiD to internetowa platforma, która pozwala stworzyć niepowtarzalną i całkowicie spersonalizowaną wersję butów Nike. Proces projektowania rozpoczyna się od wyboru ulubionego modelu i rozmiaru buta. Następnie każdy designer może wybrać rodzaj i kolor podeszwy, materiał i kolor cholewki, kolor stebnowania, sznurówek czy logotypu Nike. Dodatkowo, każdy but można ozdobić swoim własnym ID - nazwą, numerem, symbolem bądź, co nadaje mu wyjątkowy i całkowicie unikatowy charakter. Powstający projekt można na bieżąco obserwować na monitorze komputera w różnych ujęciach przestrzennych. Złożone zamówienie jest realizowane w ciągu maksymalnie 4 tygodni i dostarczane bezpośrednio na wskazany adres.

do góry