Reklama

Oferta reklamowa na start.

Forum biegajznami.pl to od lat najlepsze i największe polskie forum dyskusyjne poświęcone bieganiu. Teraz oprócz forum chcemy dać Wam także zupełnie nowy portal, który pozwoli w zupełnie nowy sposób promować marki, sprzęt sportowy, eventy, trenerów czy ekspertów związanych z bieganiem. Silnik, na którym opiera się nowa odsłona portalu biegajznami.pl ma niewiarygodnie dużo możliwości konfiguracji, a to dopiero pierwszy etap zmian jakie zaplanowaliśmy.

W związku z nową odsłoną naszego portalu chcemy zaproponować Wam program partnerski, który nie tylko pozwoli nam nawiązać współpracę, ale także już na starcie umożliwi Wam bezpłatną reklamę w naszym portalu.

Główne ramy naszego programu partnerskiego:
- za polecenie naszego portalu innym organizatorom lub podmiotom zwiazanym z branżą biegową, dajemy każdorazowo polecającemu 5.000 darmowych odsłon jego reklamy (warunkiem jest nawiązanie współpracy),
- organizatorzy i podmioty związane z branżą biegową, którzy podejmą z nami współpracę z polecenia, dostają 10.000 darmowych odsłon reklamy,
- warunkiem jest powołanie się na kogoś kto jest już w programie więc nie ma zagrożenia, że jeśli ktoś do nas przyjdzie z polecenia to zapomni kto go przysłał,
- oferta jest ograniczona czasowo.

Reklamy będą serwowane z zewnętrznego adserwera i jesteśmy w stanie zarówno ograniczyć wyświetlanie reklamy na jednego użytkownika, jak i na dzień, tak żeby dotarła ona do jak najszerszego kręgu odbiorców i była widoczna w dłuższym okresie czasu.

Oczywiście oprócz samej reklamy, informacja o biegu, w postaci zapowiedzi, pojawi się w naszym portalu w zupełnie nowym dziale Imprezy oraz w Kalendarzu Imprez. A po imprezie będziecie mogli za naszym pośrednictwem przekazać wyniki, relacje czy udostępnić pełne galerie zdjęć.

Już dzisiaj zapraszamy do współpracy! Pokażcie się za naszym pośrednictwem gościom naszego portalu i polecając nas innym odbierzcie dodatkowy pakiet reklam!

Pozdrawiam serdecznie,
Piotr Benecki
redaktor naczelny portalu
www.biegajznami.pl

e-mail:
do góry