Międzynarodowo na Grand Prix Wrocław zBiegiemNatury

Międzynarodowo na Grand Prix Wrocław zBiegiemNatury

Podczas czwartych zawodów w Lesie Osobowickim, które odbyły się w sobotę, 16 lutego, Maciej Muślewski – zwycięzca trzech poprzednich biegów tym razem musiał ustąpić Bartłomiejowi Przedwojewskiemu. W imprezie uczestniczył jeden z najbardziej utytułowanych biegaczy na orientację w Polsce – Wojciech Kowalski, a także zagraniczny gość – pochodzący z Belgii Ismael Louaret. Nie zabrakło również biegających dzieci.

Zagraniczny to może za dużo powiedziane, bo Ismael obecnie mieszka we Wrocławiu i uczy tutaj francuskiego. Dlaczego wziął udział w sobotnich zawodach? - Chciałem wygrać! Okazało się, że poziom zawodów zBiegiemNatury jest naprawdę wysoki i z moimi 18 minutami nie mam na to szans... - mówił Ismael po przekroczeniu mety.

Czas zwycięzcy - Bartłomieja Przedwojewskiego to 15 minut i 33 sekundy. Wśród pań najszybsza była Adrianna Skarbowska, która pokonała 5-km trasę w 20 minut i 41 sekund.

Uroku zawodów nie przysłoniła gęsta mgła. Przeganialiśmy ją podczas rozgrzewki i rozciągania po biegu. Jak zawsze były także słodkie rogale i gorąca herbata.

9 marca zapraszamy na piąte zawody do Lasu Osobowickiego. Będą one kończyć pierwszą edycję Grand Prix Wrocław zBiegiemNatury. A w każdą niedzielę o godzinie 11:00 widzimy się na spotkaniach z naszymi trenerami – Weroniką Machowską i Jackiem Bocianem. Zajęcia będą odbywać się także po zakończeniu cyklu Grand Prix - do końca sierpnia.

Szczegółowe informacje o akcji oraz zapisy na zawody znajdują się na stronie www.zBiegiemNatury.pl. Zapraszamy także do odwiedzania profilu akcji na Facebooku – www.facebook.com/zBiegiemNatury

do góry