Dziewiąty bieg Grand Prix Szczecin-RunnersClub.pl

W niedzielę 9 czerwca zakończyły się kolejne zawody z cyklu Grand Prix Szczecin RunnersClub.pl. Był to już dziewiąty z dziesięciu zaplanowanych biegów w tej edycji. Wielki finał cyklu GP Szczecin Runnersclub.pl zaplanowany jest na 30 czerwca, na który już dzisiaj zapraszamy.

Pogoda w ubiegłą niedzielę była wprost wymarzona do biegania. Czyste, bezchmurne niebo, 20 stopni oraz las, który dawał schronienie biegaczom, którzy ukończyli 5 km trasę. Frekwencja była rewelacyjna, na starcie stanęło 228 osób.

Zbigniew Murawski stanął na najwyższym miejscu podium z czasem 00:15:54, drugi na mecie uplasował się Krawczak Wojtek z czasem 00:16:53, trzeci tego dnia był Saniewski Dariusz z czasem 00:16:57.

W kategorii pań bezkonkurencyjna okazała się Kotwica Paulina która wbiegła na metę z czasem 00:18:31, druga z pań była Wasilewska Paulina z czasem 00:19:33, trzecie miejsce zajęła Waszczuk Magdalena z czasem 00:22:06.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz zwycięzcom biegu.

Po zakończeniu dekoracji zwycięzców, wśród wszystkich uczestników biegu rozlosowano nagrody - buty do biegania adidas Adizero adios 2, bidony biegowe, opaski kompresyjne R2 firmy CompresSport, worki biegowe Newline oraz profesjonalne koszulki biegowe z logotypem Runnersclub.pl.

Organizatorami imprezy są: sklep dla biegaczy RunnersClub.pl i Klub Biegowy Maratończyk Team Szczecin.

Sponsorami nagród są firmy: adidas i CompresSport. Sponsorem technicznym jest firma Newline.

Relacja fotograficzna

Wyniki

Zapraszamy na wielki finał cyklu GP Szczecin Runnersclub.pl, który odbędzie się 30.06.2013r.