The North Face Ultra Trail du Mont Blanc 2013 - relacja filmowa

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z The North Face Ultra Trail du Mont Blanc 2013. Dowiedzą się Państwo z niej czym dla uczestników jest udział w tym legendarnym biegu, jakie przeszkody muszą pokonać by dotrzeć do mety, a także zobaczą najważniejsze momenty tegorocznej 11. edycji zawodów.

35. PZU Maraton Warszawski – dziękujemy, że byliście z nami!

Jubileuszowa, 35 edycja Maratonu Warszawskiego już za nami! Tylko dzięki Wam udało nam się pobić kolejny rekord! Z linii startu na moście Poniatowskiego wyruszyło w niedzielę łącznie 11834 biegaczy! Maraton ukończyło 8506 zawodników.

Izerska Wielka Wyrypa prawdziwie ekstremalna!

Pięć tras, 308 zawodników, palące słońce i setki kilometrów ścieżek, których na próżno szukać na mapach – tak w skrócie można opisać tegoroczną edycję Izerskiej Wielkiej Wyrypy, czyli Ekstremalnego Rajdu na Orientację, który został rozegrany w weekend 16-18 sierpnia 2013 roku.

Relacja z finału Grand Prix Szczecin Runnersclub.pl

Na linii startu 10 biegu (ostatniego w edycji 2012-2013) stawiło się rekordowa ilość 292 biegaczy. Wśród zawodników znalazł się również brązowy medalista Mistrzostw Europy Bartosz Nowicki.

Dziewiąty bieg Grand Prix Szczecin-RunnersClub.pl

W niedzielę 9 czerwca zakończyły się kolejne zawody z cyklu Grand Prix Szczecin RunnersClub.pl. Był to już dziewiąty z dziesięciu zaplanowanych biegów w tej edycji. Wielki finał cyklu GP Szczecin Runnersclub.pl zaplanowany jest na 30 czerwca, na który już dzisiaj zapraszamy.

Ponad 1500 biegaczy na starcie Cieszyńskiego FORTUNA Biegu!

W niedzielę 21 kwietnia ulicami Polskiego i Czeskiego Cieszyna przebiegli uczestnicy 5. edycji „Cieszyńskiego FORTUNA Biegu". Na starcie pojawiła się rekordowa liczba 1500 biegaczy, a najszybszy z nich – Bogdan Semenowicz reprezentujący KKB FINISZ KALISZ – dotarł na metę w 30 minut i 30 sekund.

Siódmy bieg Grand Prix Szczecin- RunnersClub.pl za nami

7 edycja Grand Prix Szczecin RunnersClub.pl przyciągnęła do szczecińskiego Lasku Arkońskiego masę biegaczy. Słoneczny, niedzielny poranek sprzyjał miłośnikom biegania i zachęcił do udziału wielu nowych uczestników. Na starcie stanęła rekordowa liczba biegaczy i biegaczek, aż 240 osób zmierzyło się z pięciokilometrową trasą biegu.

Drużyna Kondycja zwycięzcą Sztafety Maratońskiej Accreo Ekiden!

Drużyna Kondycja zajęła pierwsze miejsce w 9 edycji Accreo Ekidenu osiągając czas 02:39:00, a triumfatorem pierwszych, Międzynarodowych Mistrzostw Polski Sztafet Firmowych została drużyna Faurecia Team. Do rywalizacji przystąpiło niemal 500 sześcioosobowych drużyn z całej Polski. Każda z nich do pokonania miała trasę 42,195 km, która została podzielona na odcinki o długości: 7,195 km, 2x10 km oraz 3x5 km.

I edycja Grand Prix Poznań zBiegiemNatury zakończona

Choć nie przechodzi to lekko przez gardło, sobotnie zawody były zakończeniem cyklu Grand Prix Poznań zBiegiemNatury. Niespodziankę zrobiła pogoda – było słonecznie, a termometry wskazywały siedem stopni powyżej zera!

Nie ma bólu, nie ma wyniku!

24 lutego odbyła się kolejna edycja Tokyo Marathon, jednego z największych biegów na dystansie 42, 195km na świecie. Wśród 40 tysięcy biegaczy, którzy wzięli w nim udział znalazła się Beata Nienadowska, która wygrała w konkursie konsumenckim firmy ASICS.

Piąty bieg Grand Prix Szczecin- RunnersClub.pl za nami

Kolejna edycja biegu Grand Prix Szczecin Runnersclub.pl już za nami. Już 5 raz w tej edycji spotkaliśmy się w celu pokonania 5 km trasy biegnącej przez Szczeciński Las Arkoński. Kilku zawodników z czołówki osiągnęło naprawdę niezłe wyniki.

Międzynarodowo na Grand Prix Wrocław zBiegiemNatury

Podczas czwartych zawodów w Lesie Osobowickim, które odbyły się w sobotę, 16 lutego, Maciej Muślewski – zwycięzca trzech poprzednich biegów tym razem musiał ustąpić Bartłomiejowi Przedwojewskiemu. W imprezie uczestniczył jeden z najbardziej utytułowanych biegaczy na orientację w Polsce – Wojciech Kowalski, a także zagraniczny gość – pochodzący z Belgii Ismael Louaret. Nie zabrakło również biegających dzieci.