Memoriał Szelesta na otwarcie stadionu AWF

Memoriał Szelesta na otwarcie stadionu AWF

26 lipca 2015 na stadionie stołecznej Akademii Wychowania Fizycznego odbędzie się 1. Memoriał Zygmunta Szelesta – zawody Lekkoatletycznego Pucharu Polski, których organizatorem jest Warszawsko-Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki. Zawody będą ostatnimi w kalendarzu PZLA, na których będzie można zdobywać minima na najważniejszą imprezę sezonu – 15. IAAF Mistrzostwa Świata (Pekin, 22 – 30 sierpnia).

Mistrzowie świata wystąpią w memoriale J. Sidły

Mistrzowie świata wystąpią w memoriale J. Sidły

Sopocki Klub Lekkoatletyczny idzie za ciosem. Sukces Halowych Mistrzostw Świata 2014 przełoży się na obsadę tegorocznego XVIII Grand Prix Sopotu imienia Janusza Sidły. 27 czerwca na Stadionie Leśnym zobaczymy byłych i obecnych medalistów mistrzostw świata, a w większości konkurencji także absolutną czołówkę polskich lekkoatletów.

Kaper Cup Iława 2015

Kaper Cup Iława 2015

Już jutro o godzinie 19:00 na boisku wielofunkcyjnym przy gimnazjum nr 1 w Iławie odbędzie się już IX edycja prestiżowego Mityngu Skoku Wzwyż "Kaper Cup 2015". Swoją obecność potwierdzili najlepsi skoczkowie z kraju, którzy będą walczyć o minima m. in. na mistrzostwa świata seniorów w Pekinie. Zapowiada się mityng z wielkimi emocjami i wielkim skakaniem.

do góry