No items found.

Co nas czeka w weekend? (03/15)

Co nas czeka w weekend? (03/15)

Zbliża się kolejny lekkoatletyczny weekend. Jeden z ostatnich przed mistrzostwami Polski juniorów młodszych i seniorów. Kilka mityngów w różnych częściach kraju zgromadzi setki zawodników, a w Spale rozegrają się Halowe Mistrzostwa Polski w Wielobojach. Najciekawszy powinien być ten w Toruniu na hali miejskiej - Mityng Copernicus, wchodzący do kalendarza European Athletics Association.

Już w ten weekend w Spale odbywały się będą Halowe Mistrzostwa Polski w Wielobojach, które niestety odbędą się w innym miejscu i terminie niż Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów.

W Kaliszu 31 stycznia lekkoatleci rywalizować będą o tytuł mistrza województwa wielkopolskiego juniorów i juniorów młodszych . W tym samym dniu Grudziądz będzie organizatorem halowego mityngu lekkoatletycznego, a w stolicy województwa łódzkiego rozgrywać się będą Halowe Zawody ŁOZLA .

Duże emocje na pewno przyniesie mityng Copernicus. W Toruniu pojawią się liderzy światowych tabel, a także rekordziści kilku krajów w tym Polski. Bardzo emocjonująco zapowiadają się skok wzwyż kobiet, biegi na 60 metrów z Richardem Kiltym i Kimem Collinsem, a także 800 metrów z udziałem Adama Kszczota. Tych dwóch ostatnich jest liderami światowych tabel w swoich konkurencjach, po czwartkowym mityngu w Düsseldorfie.

Polecane

Najbliższe

Wyniki

Relacje

Galerie

do góry