No items found.

5. LOTTO Memoriał Kamili Skolimowskiej

5. LOTTO Memoriał Kamili Skolimowskiej

Największa lekkoatletyczna impreza w Polsce ,czyli LOTTO 5. Memoriał Kamili Skolimowskiej już na horyzoncie. Tak jak i w zeszłych latach tak i w tym roku gościć będziemy największe gwiazdy światowej lekkoatletyki. W tym roku jednak wystąpi ktoś szczególny.

Najszybszy człowiek świata, ikona sportowa, czyli nikt inny jak Usain Bolt. Jamajska gwiazda wylądowała już na Lotnisku Chopina w Warszawie i powoli, przygotowuje się do startu na warszawskiej bieżni, która o dziwo nie będzie standardowo na stadionie lekkoatletycznym lecz pierwszy raz w Polsce na Stadionie Narodowym!

Na stadionie w Warszawie zaplanowano 8 konkurencji. Między innymi 100 metrów z wyżej wspomnianym Usainem Boltem, który rywalizować będzie z naszymi czołowymi sprinterami m. in. Karolem Zalewskim, a także Kimem Collinsem czy Richardem Kilty'm.

Pchnięcie kulą z naszym dwukrotnym medalistą olimpijskim Tomaszem Majewskim ,dysk i Piotr Małachowski. Młot na światowym poziomie z udziałem mistrza świata Pawła Fajdka, a po stronie kobiet Anity Włodarczyk, otwierającej listy światowe w tym roku a także skok wzwyż z halową mistrzynią świata Kamilą Lićwinko i czwartą w Sopocie Justyną Kasprzycką.

Na Narodowym emocji nie zabraknie. Czy padnie rekord memoriału i pierwszy wynik na listach światowych na 100 metrów? Czy Tomek Majewski "wskoczy" w tym roku na 21 metr? Czy Piotr Małachowski zrewanżuje się za czwarte miejsce w Zurychu? Czy Anita Włodarczyk pobije rekord świata? I czy w końcu padnie nowy rekord polski w skoku wzwyż kobiet.

Mam nadzieję ,że obecność takich gwiazd jak Usain Bolt zaowocuje rekordową frekwencją publiczności ,co stworzy niepowtarzalną atmosferę! Każdego kto jeszcze biletu nie kupił, odsyłamy na stronę memoriału (memorialkamili.pl) serdecznie zapraszam już w sobotę na Stadion Narodowy w Warszawie. Początek rywalizacji od godziny 16:00.

Polecane

Najbliższe

Wyniki

Relacje

Galerie

do góry