emo Dobry ortopeda sportowy we Wrocławiu

Dobry ortopeda sportowy we Wrocławiu

Hej
Szukam jakiegoś fizjoterapeuty albo ortopedy sportowego na tą nieszczęsną  chondromalacja .
Macie kogoś z Wrocławia do polecenia konkretnie ?

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Najgorzej jest właśnie tak jak jeden lekarz twierdzi że tak a drugi inaczej to można się pogubić. Ja znam dobrego ortopedę lekarz a sportowego z orthosa dr Andrzej Puźniak się nazywa jak dla mnie jeden z lepszych pomógł mi gdy doznałam urazu kolana, obeszło się bez operacji. Teraz chodzę na rehabilitacje myślę że już nie długo wrócę do treningów :)

Witaj Kurtis, jeśli chodzi o szpital Orthos, to jest godny polecenia, ja osobiście nie korzystałam ale mój siostrzeniec był tam na turnusie rehabilitacyjnym. Myślę, że de Piotr Sankowski, to ortopeda z wieloletnim doświadczeniem

Ja w razie poważniejszych problemów wybieram się do Poznania, bo przyjmuje tam dobry ortopeda Adrian Stępiński ( http://adrianstepinski.com/ ). Wiadomo, kawałek trzeba przejechać, jednak jest to jeden z niewielu
specjalistów z tego zakresu, któremu jestem w stanie zaufać. Z powodu
różnych kontuzji byłem u niego kilka razy i jeszcze się nie zawiodłem.
Jasno wszystko tłumaczy.

Bardzo dziękuję, ale do Poznania jednak mam za daleko. niby autostrada jest ok ale nie do wizyt lekarskich. Coś we Wrocławiu znajdę. Dziękuję za wsparcie :)

Ostatnio we Wrocku otworzył się nowy szpital i jest tam m.in. specjalista medycyny sportowej. Ostatnio korzystałam z jego pomocy, bo po dłuższej przerwie powróciłam do biegania i od razu oczywiście przytrafiła się mała kontuzja :) Tak czy owak jakby ktoś potrzebował to odsyłam tutaj www.vratislavia-medica.pl/

Osobiście polecam przychodnia sportową na stadionie Olimpijskim. Wiele razy z jej korzystałem. Plus zawsze był taki, że to NFZ, a i terminy do ortopedów zawsze były przychylne. Do tego lekarze tam pracujący, posiadają dużo wiedzę. A i wszystko na miejscu, RTG, USG i fizjo.

Przy stadionie miejskim na pilczyckiej jest również szpital, w którym ordynatorem jest p.Kniaź. Miałem problem z łąkotką i operacja poszła sprawnie. kontakt michalkniaz.pl/
Witaj, mam na imię Patryk, jestem absolwentem uniwersytetu medycznego z Wrocławia. Aktualnie jestem ortopedą, pracuje na wydziela ortopedia. Wrocław [michalkniaz.pl] to miasto gdzie pracuje. Specjalizuje sie w zabiegach chirurgicznych wsrod dzieci, ortopedia dziecieca to moja specjalizacja. Przeprow

Na Pilczyckiej niedaleko stadionu miejskiego pracuje p. Kniaź , ordynator szpitala. Świetny ortopeda, miałem problem z łąkotką i operacja poszła bardzo sprawnie, wraz ze sprawami po niej.
Witaj, mam na imię Patryk, jestem absolwentem uniwersytetu medycznego z Wrocławia. Aktualnie jestem ortopedą, pracuje na wydziela ortopedia. Wrocław [michalkniaz.pl] to miasto gdzie pracuje. Specjalizuje sie w zabiegach chirurgicznych wsrod dzieci, ortopedia dziecieca to moja specjalizacja. Przeprow

Ja jestem właśnie z Włocławka, rozwaliłem sobie niedawno kolano (o zgrozo!) na rowerze i tak mi mijają najpiękniejsze miesiące w roku :( Jest coraz lepiej, ale gdybym nie korzystał z usług ortopedy , to bym chyba nigdy już nie biegał... Nie mogę się juz doczekać jak wrócę do gry.

Weronika17 wrote:
Witaj Kurtis, jeśli chodzi o szpital Orthos, to jest godny polecenia, ja osobiście nie korzystałam ale mój siostrzeniec był tam na turnusie rehabilitacyjnym. Myślę, że de Piotr Sankowski, to ortopeda z wieloletnim doświadczeniem
Potwierdzam. Sam byłem pacjentem dr Sankowskiego w Orthos i mogę polecić go z czystym sumieniem. Wyleczył mnie praktycznie z niemożliwego i dziś nie ma już śladu po wypadku. Obecnie chodzę do niego ze starszą córką, która lada chwila rozpocznie rehabilitacje na miejscu.

Stronę wygenerowano w 0.231 sekundy.

do góry