emo dieta ziemniaczana

dieta ziemniaczana

Ja pamiętam kiedyś próbowałam tej diety, jeszcze zanim na poważnie za bieganie się zabrałam; po okresie około dwóch tygodni stosowania tej formy - nie czułam się za dobrze. Odradzam, jeśli ktoś jest młodą osobą i przed przejściem na jakąkolwiek z diet, proponuję zapoznawać się (gdy ja zaczynałam nie było niestety tak łatwego dostępu do informacji przez internet) z informacjami jak ten tekst o diecie ziemniaczanej  - mniejsza krzywda dla organizmu i ograniczenie zbędnego stresu... Lepiej być mądrym przed szkodą!

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

dieta ziemniaczana

Ziemniaki są spoko. Sa w mojej diecie na stałe. Jednak nie jako podstawa diety. Dajcie sobie spokój. Takie diety redukcyjne wcale nie są dobre dla zdrowia.

Polecam dietę paleo. Jest to dieta bazowana na jedzeniu naszych przodków. Oraz praktycznie wyklucza przetworzone jedzenie.Nie jest to dieta redukcyjna, tak wiec powinna dostarczać organizmowi wiele witamin i mikroelementów. Nie chudnie się na niej dużo i szybko. Ale za to w sposób stały oraz bez efektu jojo. 
No i nie jest to dieta jakaś trudna do wprowadzenia w warunkach polskich. 
https://rodzinazdrowia.pl/paleo-modna-dieta-naszych-przodkow

dieta ziemniaczana

kastiel wrote:

Polecam dietę paleo. Jest to dieta bazowana na jedzeniu naszych przodków. 
Dieta wymagająca sporo pracy logistycznej i archeologicznej. Przyznaję, jedzenie naszych przodków brzmi ciekawie i bardzo chciałbym spróbować ale nawet nie wiem gdzie pochowani są niektórzy z mojej rodziny. Babka i pradziadki to wiem, ale żeby ich tak odkopywać i jeść?! To na pewno jest zdrowe? 

PS Niedługo 1 listopada to podpytam żyjących krewnych.
Za wiadomość dziękuje Berger
Running water never grows stale so you gotta just keep on flowing.
Empty your mind. Be formless, shapeless - like water. Water can flow or it can crash. Be water my friend.

dieta ziemniaczana

Sporo o tej diecie w "Obcym w obcym kraju" Roberta A. Heinleina. Początkowo faktycznie zjadanie przodków budzi spore opory, ale to kwestia przełamania się i odrzucenia konwenansów.
"Biegnę, choć czasem brakuje mi sił..."

dieta ziemniaczana

Ja generalnie rzecz biorąc jestem zdania, że w tego typu tematch najlepiej jest radzić się specjalistów. Dzięki temu uda nam się ustrzeć przed wieloma problemami...
Jeżeli będę zajmował się tym, co myślą głupcy, nie będę miał czasu na to, o czym myślą ludzie inteligentni.

dieta ziemniaczana

Ja przewiduję, że dieta ziemnaczana skończy się tym, że będzie Ci brakować wielu minerałow i witamin :D ale to już wszyscy ten temat wyczerpali.
Tak btw, moja babcia kocha ziemniaki i i je je bardzo często i zazwyczaj w wersji niezdrowej, czyli jeszcze z dużą ilością tłuszczu i jest zdrowa, szczupła, od dawna na emeryturze, ale wciąż aktywna ;)

Stronę wygenerowano w 0.247 sekundy.

do góry