emo dieta ziemniaczana

dieta ziemniaczana

Moje rozważania wynikają stąd, że czytam ostatnio sporo o ludziach, którzy uwolnili się z nałogu przyjmowania fizycznych substancji zwanych pożywieniem. Mimo tego ich ciała mają się świetnie. Polecam książkę "Doświadczanie życia bez jedzenia" Vasanta Ejma.
Tylko dlaczego droga do tego "wyższego stanu" wiedzie przez ziemniaka?
KS ENTRE.PL Team
BiegamBoLubię

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

dieta ziemniaczana

Nie chcę niczego sugerować, ale wiadomo, że powietrze, którym oddychamy, zawiera wiele zbędnych, a czasem wręcz zabójczych składników. Może warto poszukać stosownych lektur - nie wierzę, że nikt nie zarabia na "Doświadczaniu życia bez oddychania".
sport ssie

Laski Kabackie i parę innych

dieta ziemniaczana

Tylko dlaczego droga do tego "wyższego stanu" wiedzie przez ziemniaka?
Nie wiedzie, moim zamiarem nie jest osiągnięcie tego stanu, nie wyobrażam sobie tego, jeszcze nie teraz, nie jestem na coś takiego gotowy, jestem pewny, że w moim przypadku zakończyłoby się to śmiercią. To nie jest tylko kwestia wyboru, to jest przede wszystkim kwestia poszerzenia swojej sfery Świadomości, a tego nie osiąga się z dnia na dzień :)
Nie chcę niczego sugerować, ale wiadomo, że powietrze, którym oddychamy, zawiera wiele zbędnych, a czasem wręcz zabójczych składników
Ja też nie chcę niczego sugerować, ale czy nie sądzisz, że do zanieczyszczenia powietrza przyczyniliśmy się my sami? No chyba, że chodzi Ci po prostu o "zabójczy tlen" w postaci wolnych rodników. Jeśli organizm działa jak należy - wówczas będzie w 100% neutralizował ich działanie (tak sądzę) :) Gdyby było inaczej, bieganie już dawno by nas zabiło

dieta ziemniaczana

Chyba kupię sobie czipsy na wieczór - zjem po jodze. Powinny pasować.
sport ssie

dieta ziemniaczana

Słusznie postąpisz. Osiągniesz wtedy stan wewnętrznej równowagi.
www.bieganie.torun.pl
10 km - Lubawska Dycha 28.VIII.2011 - 38:20
21,1 km - 31 Półmaraton Wiązowna 27.II.2011 - 1:24:35
42,2 km - 33. Maraton Warszawski 26.IX.2010 - 2:58:52

dieta ziemniaczana

Chyba kupię sobie czipsy na wieczór - zjem po jodze. Powinny pasować.
Jedzenia ziemniaków w formie chipsów nie polecam - z wiadomych przyczyn. Szkodliwość chipsów została udowodniona naukowo (niby wytwarzają się jakieś związki rakotwórcze w czasie smażenia na oleju, a poza tym ziemniaki chłoną ten olej jak gąbka). Ale oczywiście nie dajmy się zwariować, nawet trucizna jest zdrowa w odpowiedniej dawce :D
Polecam jednak zdrowszą wersję chipsów - chipsy bananowe, są genialne w smaku, przynajmniej dla mnie.
Ja ostatnio prażoną cebulkę zastąpiłem pietruszką i odrobiną maślanki, żeby te ziemniaki nie były takie suche :)
Hmm... To już 6-ty dzień na ziemniakach, i cały czas czuję się dobrze :)

dieta ziemniaczana

Hmm, pappas arrugadas z mojo verde i mojo colorado są bardzo sympatyczne, zwłaszcza że nie trzeba ich obierać przed ugotowaniem. Przy zwiększonej utracie sodu nawet wskazane. Szkoda że napoje z ziemniaków są mało fajne.
sport ssie

dieta ziemniaczana

fil a jak tam Twoje kontuzje? Ja niestety pauzuję... Coś mnie boli po wewnętrznej stronie uda, i to coś uniemożliwia mi bieganie. Z konieczności musiałem przerzucić się na rower.

dieta ziemniaczana

Nadal jestem inwalidą, doliczyłem się trzech kontuzji na raz i pogodziłem się z myślą, że bez pomocy specjalistki (R.) nie dam rady doprowadzić się do stanu używalności. Niestety, nie mam na to czasu...

Wewnętrzna strona prawego uda to moje ulubione miejsce od dwóch sezonów.
sport ssie

dieta ziemniaczana

Wewnętrzna strona prawego uda to moje ulubione miejsce od dwóch sezonów.
Napisz coś więcej o tym bo jestem ciekawy. Ja nie mogę dojść do tego jaki mięsień mnie tam boli, czuję, że gdzieś zaraz pod pachwiną. Jak chodzę albo jeżdżę na rowerze to jest ok, ale w czasie biegu mam lekkie uczucie załamywania się tej nogi. Ale widzę, że Ty masz poważniejsze problemy, trzech kontuzji na raz jeszcze nie miałem...

dieta ziemniaczana

Napisz coś więcej o tym bo jestem ciekawy. Ja nie mogę dojść do tego jaki mięsień mnie tam boli, czuję, że gdzieś zaraz pod pachwiną. Jak chodzę albo jeżdżę na rowerze to jest ok, ale w czasie biegu mam lekkie uczucie załamywania się tej nogi. Ale widzę, że Ty masz poważniejsze problemy, trzech kontuzji na raz jeszcze nie miałem...

Mnie boli raczej po biegu niż w trakcie, ale czasami się odzywa, mocna szpila trochę na ukos od wnętrza do góry, do pachwiny. Nie jest to coś, z czym nie da się funkcjonować, ale według miarodajnej opinii jest to część większego problemu - trochę inaczej ustawiam prawą nogę gdy chodzę i biegam, przez co przeciążam prawe udo i, antagonistycznie, lewy pośladek (kontuzja pierwsza). Po maratonie paryskim ten pośladek potwornie dał mi się we znaki... Ból w udzie potrafi przenieść się wyżej, na brzuch, o czym przekonałem się w 2006 r., gdy zachłysnąłem się wodą gdzieś na 38 km maratonu, odkaszlnąłem i dosłownie zgięło mnie wpół. No, ale brzuch to ja mam słaby, zupełnie niewspółgrający ze stosunkowo, jak na mnie, masywnymi udami.

Poza tym, mam poprzerastane tkanki miękkie po przedniej-wewnętrznej stronie łydek, ponad stawem skokowym. Przez utratę elastyczności (skóra zbyt ściśle połączona jest z mięśniem) jakakolwiek aktywność powoduje dużą bolesność, zwłaszcza na lewej goleni. Pomóc miało mi odpowiednie rozciąganie i zabieg w postaci mało przyjemnego odszczypywania zrostów, ale raczej nie widać wielu pozytywnych efektów (kontuzja druga).

W końcu wiecznie bolesne rozcięgno podeszwowe lewej stopy (kontuzja trzecia), doprowadzone do stanu, w którym, poza wstawaniem rano i niektórymi asanami, gdy trzeba mocno naprężyć stopę, można w zasadzie o tym zapomnieć. Przyzwyczajenie.
sport ssie

dieta ziemniaczana

Szkoda że napoje z ziemniaków są mało fajne.
No co Ty, Fil.
Myślisz, że ziemniaków nie da się przedestylować?
KS ENTRE.PL Team
BiegamBoLubię

dieta ziemniaczana

No ja słyszałem, że pije się sok z ziemniaków. Podobno jest dobry na kamienie nerkowe i na coś tam jeszcze (chyba wrzody żołądka i dwunastnicy).

dieta ziemniaczana

Szkoda że napoje z ziemniaków są mało fajne.
No co Ty, Fil.
Myślisz, że ziemniaków nie da się przedestylować?

Tylko nalewki są w porządku.
sport ssie

Stronę wygenerowano w 0.238 sekundy.

do góry