emo Odżywanie

Odżywanie

Ja jem dużo owoców, miksuje je wraz z jogurtem i myślałam, że im więcej owoców tym lepiej. Ostatnio po dołączeniu arbuza, mialam taki ból brzucha, że aż tak to bolało mnie chyba tylko przy zapaleniu wyrostka. Okazało się, że owoców nie powinno się mieszać, a na przynajmniej te pokrewne. Banan, maliny, arbuz- masakra to była
Spróbuj skutecznie schudnąć :)
środek odchudzający alli pomocne też tabletki odchudzające adipex[/url

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Odżywanie

Ja się staram jeść tylko domowe dania i dobrze bilansować dietę tzn. jeść różnorodne rzeczy, żadnych fast foodów czy ciężko strawnego mięsa no i sam sobie gotuje, różne przepisy czy pomysły biorę z internetu. Ogólnie nim więcej owoców, warzyw tym lepiej dla organizmu.

Odżywanie

W mojej diecie jest dużo warzyw ale z owocami nie przesadzam ze względu na dużą zawartość glukozy.

Odżywanie

Ja mogę polecić jeść dużo warzyw, przede wszystkim zielonych. Co najmniej kilka
liści sałaty dziennie i do tego jakiś ogórek. Tak naprawdę chodzi o to, żeby
organizm spalał tłuszcz, a nie go magazynował. To czy organizm spala komórki
tłuszczowe czy je magazynuje zależy od prawidłowego poziomu hormonów w ciele.
Niestety 97 % osób ma zaburzony poziom hormonów i zamiast chudnąć tyje, nawet
jak stara się zdrowo odżywiać. Dopiero jak pozbędziesz się hormonów
odpowiedzialnych za magazynowanie komórek tłuszczowych i zaczniesz wytwarzać
hormony odpowiedzialne za spalanie tłuszczu to kilogramy zaczną znikać. To
wszystko się robi przez odpowiednią dietę i właśnie w niej podstawą są zielone
warzywa, dlatego jedź ich dużo, właściwie tyle ile się da, nie ma limitów. 

Odżywanie

Moim zdaniem dieta zgodna z grupą krwi to po prostu bujda. Obserwuj organizm, czy na coś reaguje negatywnie. Możesz zrobić skórne testy alergiczne. Najlepiej oczywiście wybrać się do dietetyka, zwłaszcza, jeśli jesteś aktywny. Żeby była siła na treningi :)

Odżywanie

Tak, rzeczywiście nie należy przesadzać z ilością spożywanych w ciągu dnia owoców, bo fruktoza może być bardziej zgubna w skutkach niż cukry zawarte w śmieciowym jedzeniu. I mieszać też się nie powinno, bo kwasy zawarte w owocach będą trudne do przetrawienia dla żołądka, który też ma swój kwas. Według mnie trzeba podejść do tego w taki sposób, by jedzenie nie stało się zniechęcające, dlatego na początku zdrowego odżywiania nie można uciąć wszystkiego, co się lubi, a stopniowo zmniejszać porcje, by organizm zdążył się przyzwyczaić. Warzywa w każdej ilości są dobre, więc tych trzeba włączyć jak najwięcej, w różnej formie, nie tylko do obiadów. Jeżeli znudzi się dana forma jedzenia, zawsze można zmienić sposób podawania, np. miksując albo przerabiając składniki na smoothie. Bywa tak, że jak się je to samo, to po pewnym czasie się nudzi, sama tak miewam często.

Odżywanie

Bardzo modny ostatnoi jest termin oczyszczania organizmu. Wiele osób decyduje się na głodówki, które sam osobiście odradzam .Raz probowałem się przegłodować i nie dośc,że jest to nieprzyjemne to jeszcze potem doczytałem,że tak naprawdę może być to nieco groźne dla naszego organizmu.
http://stylowakobieta.pl/ulatwiaj-zycie-sobie-i-swojej-watrobie/
Warto jest stosować dietę wspomagającą pracę wątroby. 

Odżywanie

korall wrote:
Tak, rzeczywiście nie należy przesadzać z ilością spożywanych w ciągu dnia owoców, bo fruktoza może być bardziej zgubna w skutkach niż cukry zawarte w śmieciowym jedzeniu. I mieszać też się nie powinno, bo kwasy zawarte w owocach będą trudne do przetrawienia dla żołądka, który też ma swój kwas. Według mnie trzeba podejść do tego w taki sposób, by jedzenie nie stało się zniechęcające, dlatego na początku zdrowego odżywiania nie można uciąć wszystkiego, co się lubi, a stopniowo zmniejszać porcje, by organizm zdążył się przyzwyczaić. Warzywa w każdej ilości są dobre, więc tych trzeba włączyć jak najwięcej, w różnej formie, nie tylko do obiadów. Jeżeli znudzi się dana forma jedzenia, zawsze można zmienić sposób podawania, np. miksując albo przerabiając składniki na smoothie. Bywa tak, że jak się je to samo, to po pewnym czasie się nudzi, sama tak miewam często.
Absolutnie się z tym zgadzam. Wiele osób włącza do swojej diety wyłącznie owoce, a tak naprawdę zdrowa dieta powinna opierać sie na warzywach. Co najwyżej z dodatkiem owoców ( które zawierają w sobie fruktozę). Polecam szczególnie soki warzywne. Mój ulubiony:
buraki
natka pietruszki
jabłko
oraz pomarańcz
Z przewagą buraków :) Samo zdrowie ( wyciskam wyciskarką)
<!--td {border: 1px solid #ccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}--> https://www.eujuicers.pl/blog/jak-wyciskac-pyszne-soki

Odżywanie

Z mojego punktu widzenia najtrudniejszą sprawą w trzymaniu diety, odchudzaniu się jest poskromnienie wilczego apetytu który pojawia się zwykle wtedy kiedy nie powinien. Np wieczorami - kiedy w zasadzie nie powinno już się spożywać większych posiłków.
Jak można oszukiwać głód? Najlepszym i najłatwiejszym sposobem jest woda.
Kolejna sprawa to spożywanie posiłków - tutaj nie powinno być robione to na wyścigi, tylko powoli, dokładnie przeżuwając. Zobaczcie jak jedzą małe dzieci. Nie spiesza się. Jedzą powoli, delektują się jedzeniem :)
Proponuję też lekturę takich artykułów, bo dużo dają moim zdaniem.

Odżywanie

Cześć Wam :) Chciałbym się Wasdoradzić w pewnej kwestii. Poszukuję właśnie jakiegoś fajnego i
sprawdzonego źródła z przeróżnego rodzaju dietami i tak dalej na
różną okazję. To znaczy, chodzi mi o diety na masę, na rzeźbę,
na chudnięcie i inne tego typu. Czy jesteście może w stanie mi coś
w tym obszarze tematycznym polecić i doradzić? Ja się właśnie
zastanawiam czy na przykład coś stąd byłoby dobrym rozwiązaniem
https://www.budujmase.pl/diety/przykladowe-diety/ Co myślicie o tym? Może jesteście też bardziej obeznani w tym
obszarze tematyczny i jesteście w stanie coś doradzić?

Odżywanie

Też słyszałam o doborze diety na podstawie naszej grupy krwi. No ale taka dieta ma bardziej na celu służyć skonstruowaniu jadłospisu, który najlepiej wpływa na organizm oraz na samopoczucie. Nie wiem w jakim stopniu ma to wpływ również na utratę tkanki tłuszczowej. Jednak bym radziła pójść do dietetyka i zaczerpnąć informacje u niego. Oczywiście, że badania krwi są niezbędne ale dietetyk dobiera dietę na podstawie aktualnego stanu zdrowia.

Stronę wygenerowano w 0.239 sekundy.

do góry