emo Odżywanie

Odżywanie

Osobiście nie wierzę w te wszystkie zasady dietetyczne związane z grupą krwi. Czy ktoś tak na marginesie robił kiedyś badania czy jest to prawda czy nie? Moim zdaniem raczej nie :P 
Polecam również uważać na batony energetyczne. Nie są takie zdrowe ponieważ mogą mieć w sobie bardzo dużo cukru i ogólnie być bardzo kaloryczne. 
Jeśli chodzi o same suplementy dla biegaczy to dobry skład ma moim zdaniem Bodymax. 

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Odżywanie

Mam podobne zdanie. Czy dieta zgodna z grupą krwi tak na marginesie została kiedykolwiek naukowo udowodniona?

Sam staram się zdrowo odżywiać. Na co dzień nie wyliczam co do grama ile cukru, ile tłuszczow czy ile białka zjadłem, ale dbam o to aby proporcje zostały mniej więcej zachowane. Unikam półproduktów, moja dieta opiera się głównie na kaszy, kurczaku, świeżych warzywach i owocach.
Zorientujcie się czy sklepy w okolicy nie mają półek z żywnością eko z ekologicznych upraw. Takie jedzenie jest zdrowsze, bo macie pewność,że takie uprawy nie były pryskane szkodliwymi środkami.   netto.pl/zdrowa-zywnosc

Odżywanie

Często traktujemy batoniki zbożowe jako zdrową przekąskę. Warto jednak przyjrzeć się ich składowi:  www.kobiety.pl/fit/co-siedzi-w-batonach-zbozowych , który pozostawia wiele do życzenia. Prawda jest taka, że nie ma wielkiej różnicy między czekoladą a takimi batonikami. Ciężko mówić o zdrowej diecie jeśli jemy takie przekąski.

Odżywanie

Polecam na pewno:
picie dużej ilości wody
witaminy i mikroelementy w warzywach i owocach
chleb ciemny zamiast białego
ewentualnie dostarczanie organizmowi witamin za pomoca suplementów (szczególnie jeśli nie mamy możliwosći dostarczenia wszystkich składników odżywczych wraz z dietą)

Poczytaj sobie o witaminach na tej stronie:  leksykonwitamin.pl/

Odżywanie

Ja miałem wielkie opory przed jedzeniem śniadań. Ani owsianka, ani kanapka, a tym bardziej posiłek białkowo-tłuszczowy. Koniec końców, przez swoją głupotę przez pół roku robiłem sobie kardio na czczo :/ nie będę opowiadał o tym, jak źle wpłynęło to na moje samopoczucie. Od kilku tygodni zmuszam się do wypicia smoothie. Kupiłem sobie  blender kielichowy wysokoobrotowy i staram się wymyślić coś energetycznego. Macie może jakieś pomysły na fajne, smaczne i pożywne napoje? Mogą być z odżywkami białkowymi :)  

Odżywanie

Prosty i smaczny koktajl szpinakowo brzoskwiniowy tutaj masz przepis -> zrzucbrzuch.blogspot.com/2013/09/koktajl...brzoskwiniowy_4.html
Interesuję się sportem i zdrowym odżywianiem. Trenuję siłowo oraz kickboxing, a ostatnimi czasy dodatkowo biegam. Wspólnie z żoną prowadzimy bloga o tematyce fit zrzucbrzuch.blogspot.com/

Stronę wygenerowano w 0.954 sekundy.

do góry