emo Odżywanie

Odżywanie

Dietetyk wszystko ci powie i odpowie na każde twoje pytania. Lepiej nie słuchaj innych bo możesz sobie tylko zaszkodzić i to bardzo.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Odżywanie

Tylko do dietetyka wybierz się prywatnie, bo na NFZ czeka się ponad pół roku. A tak na już, to może warto na wiosnę zacząć od oczyszczania, to odchudzanie pójdzie łatwiej.  Jak aktualnie stosuję sok aloesowy bez konserwantów SPAM wytwarzany z roślin hodowanych na organicznych plantacjach i wykonany specjalną metodą, która pozwala zachować składniki aktywne aloesu.

Odżywanie

Ja jakoś też nie do końca wierzę w taką  dietę, ja mam grupę A i uwielbiam mięso ;)

Odżywanie

na pewno to jest ważne, podobnie jak wypicie wody przed treningiem, z kolei  w trakcie treningu najlepiej pić izo.

Odżywanie

Jasne, dietetyk pomaga, ale też kosztuje. Ja polecam przede wszystkim wymianę podstawowych składników żywieniowych, jak np olej kokosowy zamiast zwykłego oleju, więcej warzyw, dużo więcej ruchu i to w zupełności pomoże.

Odżywanie

Na pewno w ułożeniu odpowiedniej diety jest pomocny dietetyk, ważne jest też zrobienie testów na nietolerancje żywieniową. Oczywiście w zależności ile kto się rusza to potrzebuje odpowiednią ilość energii. Ja teraz jak jest przesilenie wiosenne stosuję dodatkowo kofeinę w czystej postaci, duży wybór jest tutaj SPAM
Powoli budzę się na wiosnę.

Odżywanie

A co myślicie na temat super food? produkty które są naturalne i mają szczególnie dobre właściwości zdrowotne, takie produkty to właśnie superfood. Chciałabym włączyć do diety 4-5 takich składników, np:

1. Czystek 
  2. Boćwina 
  3. Maqui 
  4. Traganek i
  5. Lukuma 
Co o tym myślicie?
Samo zdrowie...

Odżywanie

Myślimy, że powinnaś włączyć, Marianno. Tylko pamiętaj: 

Przed spożyciem ulotki dołączonej do opakowania zapoznaj się z lekarzem lub farmaceutą.

PS Podpowiedz, bo szukałem już wszędzie, i nigdzie nie mogę kupić.
Running water never grows stale so you gotta just keep on flowing.
Empty your mind. Be formless, shapeless - like water. Water can flow or it can crash. Be water my friend.

Odżywanie

@wojciek - nie wiem właśnie jeszcze gdzie to można kupić ale na pewno gdzieś można... mamy XXI wiek :-) dzięki za odpowiedź anyway.
Samo zdrowie...

Odżywanie

Na pewno wiele elementów jest ważnych w odżywianiu, a szczególnie tłuszcze jakich używamy. Ja ostatnio przerzuciłam się na olej kokosowy banaban i używam go na zimno i na ciepło. Istotne właściwości to nie zawiera cholesterolu, składa się głównie z krótkich i średnich łańcuchów kwasów tłuszczowych, które mają pożądane cechy i funkcje, zmniejsza gromadzenie tłuszczu w organizmie, łatwo się utlenia i dlatego jest korzystnym źródłem energii. Wiele ciekawych informacji można przeczytać w necie. 

Odżywanie

Jest wiele mitów na temat stosowania diet.  Moim zdaniem każda dieta powinna być prawidłowo ustalona przez dietetyków, którzy znają się na rzeczy i stworzą odpowiedni schemat kalorii dla Twojego organizmu. Udało mi się zrzucić już 5 kg i mam coraz to większą motywację :)

Stronę wygenerowano w 0.382 sekundy.

do góry