emo Odżywanie

CześćMam pytanie odnośnie diety, zawsze jest w różnych poradnikach opisywane co dana osoba ma jeść żeby zrobić to, to i to. A ostatnio się
dowiedziałem, że po grupie krwi ( 0 to typowi mięsożercy, A, AB
roślinożercy itd) można stwierdzić, co dla danej osoby jest dobre a co
nie, jeśli chodzi o styl odżywania, dzięki czemu można w bardzo łatwy oraz skuteczny sposób poprawić wyniki w sporcie. Da się jeszcze w jakiś sposób to
sprawdzić?

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Odżywanie

Przede wszystkim polecam poradę dietetyka. Na pewno nie wyrządzi Ci krzywdy. Ja się poradziłam lekarza bo cierpiałam trochę na kolana i zalecił mi dietę i suplement diety z naturalnym kolagenem by odbudować to co zniszczyłam. 

Odżywanie

Chyba tylko empirycznie na sobie. No i moim skromnym zdaniem nie ma czegoś takiego jak "łatwe poprawienie wyników w sporcie". Nawet nielegalne środki powodują jedynie poprawienie formy, a nie jej stworzenie. O tym odżywianiu się zgodnie ze swoją grupą krwi słyszałem coś tam już chyba z 15 lat temu i nawet książkę jakąś przeczytałem, ale nigdy nie miałem ochoty tego sprawdzać.

Odżywanie

Ja mam grupę krwi zero. Mięso mnie brzydziło od dziecka. Od 27 lat jestem wegetarianinem. W tym czasie uprawiałem różne sporty, a od pięciu lat biegam maratony i stopniowo poprawiam w nich wyniki. Moim zdaniem dieta oparta na grupach krwi to jakaś ściema. :)
"Biegnę, choć czasem brakuje mi sił..."

Odżywanie

Łatwe, zależy co przez to rozumiemy. Jak przestawienie się z Mc'a na zdrowsze jedzenie, na pewno w szybki sposób poprawi Nasze efekty :D

Ja teoretycznie też mam 0, staram się jeść teraz posiłki składające się głównie z warzyw, ale jednak jak zjem kawałek dobrze przyrządzonego miecha, czuje się jakoś sytszy i bardziej spełniony ;)

Odżywanie

Zależy jak zrobione mięcho ;) bo mięso smażone zawiera w sobie białka i tłuszcze, a tłuszcze wpływają na uczucie sytości (dopytałam dietetyka). Tak jak wspomniałam wcześniej biorę suplement diety z kolagenem i nie bolą mnie już kolana!! sukces :D 

Odżywanie

Tyśka357 wrote:
biorę suplement diety z kolagenem i nie bolą mnie już kolana!! sukces :D
Potęga podświadomości nie zna granic :ok:
Za wiadomość dziękuje yacoll, vilk
Najważniejsza jest Miłość poza tym Kocham życie takie jakie jest
www.TTSzczecin.pl/

Odżywanie

Tyśka357 wrote:
Chciałabym by była to podświadomość :P nie jestem raczej czuła na sugestie. ;)
chciałaś i jest
to nie sugestia to podświadomość wierzysz, że to działa i to działa
choć badania naukowe w żaden sposób nie potwierdzają tego faktu aby kolagen łykany mógł poprawić stan Twoich kolan
marketing to potęga :ok:
Za wiadomość dziękuje Tyśka357
www.TTSzczecin.pl/

Odżywanie

Ja nie kupowałam tego produktu po obejrzeniu reklamy (nawet nie mam tv), tylko z polecenia od koleżanki. Pocztą pantoflową najlepszych rzeczy się dowiesz ;) tak więc marny efekt placebo u mnie zaszedł w takim razie :P

Odżywanie

Tyśka357 wrote:
Ja nie kupowałam tego produktu po obejrzeniu reklamy (nawet nie mam tv), tylko z polecenia od koleżanki. Pocztą pantoflową najlepszych rzeczy się dowiesz ;) tak więc marny efekt placebo u mnie zaszedł w takim razie :P
efekt czy po reklamie czy po sugestii koleżanki ten sam
uwierzyłaś w to i wierzysz tylko to się liczy
placebo w 100%
to, że tego nie przyjmujesz do wiadomości tylko to potwierdza :ok:
www.TTSzczecin.pl/

Stronę wygenerowano w 0.399 sekundy.

do góry