emo Skrecenie kosci stawu skokowego

Skrecenie kosci stawu skokowego

Spokojnie. Nie ma się co stresować Jest to bardzo popularne schorzenie, wiele osób doświadcza skręcenia kostki w ciągu swojego życia. i nie znaczy to,ze musicie rezygnować z treningów Jak najbardziej mozńa treningi kontynuować. 

Polecam jednak
wybrać się do dobrego ortopedy
stosować zele ochładzające na kostke
kupić sobie specjalna opaske
Takie akcesoria znajdziesz tutaj:  www.cefarm24.pl/akcesoria-b.html

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Skręcenie stawu skokowego to bardzo popularne schorzenie. Na pierwszy rzut oka wydaje się być bardzo groźną kontuzją, jednak leczenie zwykle przebiega szybko i sprawnie. Co prawda bardzo często jest tak, że raz skręcony staw skokowy jest już trochę bardziej narażony na ponowne skręcenia w przyszłości. Przerwa w sporcie w wyniku tej kontuzji jest nieunikniona. W celu zdobycia cenniejszych informacji o tego typu kontuzji odsyłam do  https://fizjoplaner.pl/skrecenie-stawu-skokowego.html . Skręcenie stawu skokowego to częsta dolegliwość biegaczy. Występuje również w innych dyscyplinach sportowych.

Hej, w zeszłym roku skręciłam kostkę. Zdarza się. Mam jednak problem z doborem stabilizatora. Jakąś nieproporcjonalną nogę mam :) wszystkie opaski są przy kostce za ścisłe a na śródstopiu przy luźne (serio sporo już przymierzałam, nie ma dla mnie ratunku...) i całość się przesuwa. Bandaż zwykły elastyczny odpada bo normalnie mi spada  myślałam o użyciu  b andaża typu coban flex , ktoś może próbował?

A próbowaliście wybrać się do ortopedy lub fizjoterapeuty? Moim zdaniem wizyta u specjalisty to jedyny sposób na odzyskanie zdrowia.

Stronę wygenerowano w 0.208 sekundy.

do góry