emo CZĘSTOCHOWA - zabiegani.czest.pl

CZĘSTOCHOWA - zabiegani.czest.pl

Nie jestem zdziwiony, że są "nieprzygotowani". Moje zdanie na temat tej instytucji znasz dlatego podchodzę do Nich z dystansem Zresztą widziałeś jak w zeszłym roku wyglądała akcja Polska Biega w prawie trzystutysięcznym mieście. No ale, może się "poprawią" trzeba każdemu dać szanse. Zresztą pogadamy jutro,opowiesz co i jak?
"Bieganie moja...

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Witam
Chyba jestem ostatnią osobą z zabieganych, która wchodzi na forum.
Z uwagi na to, że jestem nowy krótko o sobie: 29 lat, prawnik, biegam od poczatku roku (mam więc jeszcze mniejszy staż niż damzac :) ). w tamtym roku biegłem 2 razy w Blachowni ale ćwiczyłem niereguralnie, głównie przed startami. Na razie ćwicze 3 razy w tygodniu do tego jeszcze jest rower i piłka raz w tygodniu, a co jakiś czas gdy czas i fundusze pozwolą - góry.
Zdecydowałem się wesprzeć inicjatywe stowarzyszenia, bo to rzeczywiście cos nie tak, aby w tak dużym mieście nie organizowano duzych imprez, ponadto można wyjechac razem na zawody, powymieniac się doświadczeniami. Generalnie nic się nie traci, mozna wiele zyskać.
Co do spraw aktualnych, jutro mnie nie ma na Bialskiej (góry), jestem chetny pomóc przy organizacji biegu 17 maja 2008 r., chociaż nie mam zbyt dużego doświadczenia (jak na razie) w tych sprawach.
Pozdrawiam wszystkich biegaczy. Owocnego treningu jutro.

czołem Kossak!
fajnie, że się 'ujawniłeś"! :D miłego wypoczynku w górach! super, że przyłaczasz się do organizacji Polska Biega! to, ze nie masz doświadczenia nie ma wcale znaczenia /nawet człowiek nie czuje jak mu sie rymuje/ pozdrawiam. do zobaczenia. 8)
"Bieganie moja...

Witam Kossaka:) mam nadzieje ze nie jestes ostatnią osobą...

Tete
Pochwal się na jakie? i gdzie?
z racji tego że jest to temat biegowy... niewiem czy powinienem pisać o kolarstwie, ale na moje usprawiedliwienie mam to ze kilka km biegania zafunduje sobie gratisowo znajac swoje umiejetnosci jazdy w gorach:)
1. 14 czerwca 2008 Maraton w Głuszycy - podobno najtrudniejszy ze wszystkich cykli w tym roku www.strefamtb.pl/ www.mtbmarathon.com/
2. Jura Maraton 28 czerwca 2008 www.maratonrowerowy.com Najdłuższy maraton w Polsce ponad 190km w tym roku po raz drugi i tym razem z Krakowa
3. i stojąca pod znakiem zapytania? do rozwiazania tylko kwestia finansowa - Krynica Zdrój 13 września 2008?
9 edycja Powerade MTB Marathon? Finał najlepszego cyklu maratonów
w 1 i 3 maratonie zapisujac sie podalem juz nasza nazwe sportchallenge.cz/index.php?page=team&id=211
w przypadku Jury zgloszenie wyslalem znacznie wczesniej wiec pozostaje mi liczyc na koszulke, lub w dniu startu podam u orga...
a więc działajmy zabiegani:)
verdi napisał(a):
Rozmawialem z mosire-m w sprawie polska biega.
Szukam chętnych do pomocy przy pomiarze i oznakowaniu trasy zebraniu zapisów i opracowaniu wyników podczas polska biega.
Kto reflektuje?

1 Żywiec
2. tete
3. damzac
4......
2KołaiPasja

Sponsoring

Jeżeli prowadzisz klub sportowy, jesteś trenerem, zawodnikiem lub podróżujesz w niedostępne krainy, uważasz że POWERBREAD może pomoc w realizowaniu Twojej pasji, napisz email bądż skontaktuj się z nami. Postaramy się dostarczyc ekologicznej energii na specjalnych warunkach.
Producent POWERBREAD wspiera przedsięwzięcia sportowe, turystyczne i pro-ekologiczne. Angażujemy się w imprezy sportowe i charytatywne, elementem naszej misji jest działanie na rzecz promocji zdrowego trybu życia, wspieranie sportu wolnego od sztucznych dopalaczy i dopingu.

Kontakt w sprawie sponsoringu oraz imprez:
Igor Rumiński
tel. 0 507 373 072
email:
www.powerbread.pl/site/news.php

wrzucam to jako ciekawostke, dodam jeszcze od siebie ze sa sponsorem Jura Maratonu, wiec pewnie bede mial okazje sprobowac ich wyrobow

ponaddto dodam jeszcze, ze ich logo na naszych koszulkach? why not? mogloby to nam pomoc koszty zmniejszyc, zobaczcie z kad jest firma:) wspolpraca z takimi sponsorami lub podmiotami na etapie organizowania jakichkolwiek imprez moglaby sie przydac - co o tym sadzicie? (wiem ze moze wybiegam troche w przyszlosc no i przed szereg ale dyskusja na kazdy temat chyba jest dobra?) :)
2KołaiPasja

Rozmawialem z mosire-m w sprawie polska biega.
Szukam chętnych do pomocy przy pomiarze i oznakowaniu trasy zebraniu zapisów i opracowaniu wyników podczas polska biega.
Kto reflektuje?
1......
2......
3......
4......

Szczegóły uzgodnię z Wami a później z Mosirem.

...
4.manitou7
5. ...

w sprawie koszulek

Istnieje duze prawdopodobienstwo ze zalatwie koszulki z Kobo Sport .
Wstepnie z nimi rozmawialem, napewno bedzie taniej i zdecydowanie latwiej logistycznie. Dorobienie kilku sztuk za jakis czas tez nie bedzie dramatem

Musimy tylko skonsultowac material i skompletowac liste zapotrzebowania

w sprawie koszulek

Istnieje duze prawdopodobienstwo ze zalatwie koszulki z Kobo Sport .
Wstepnie z nimi rozmawialem, napewno bedzie taniej i zdecydowanie latwiej logistycznie. Dorobienie kilku sztuk za jakis czas tez nie bedzie dramatem

Musimy tylko skonsultowac material i skompletowac liste zapotrzebowania

no tak boru ale ja nie widzę koszulek biegowych na ich strochach :roll:
mają coś takiego w ofercie??
1:41:01...

Oni mają produkcje, szyją pod wymiar i wzór. Material też mogą dla nas kupic
też w pomyślałem o Kobo, bo swego czasu załatwiałem u Nich komplety strojów młodzieżowych. Jednak wtedy nie mieli za wielkiego wyboru materiałów. Trzeba by też rozeznać jakie szycie, bo tamte potrafiły obetrzeć. W tamtych kompletach niezbyt trwały był też nadruk. Ale to było dość dawno, więc jeśli poszli z postępem to było by bliżej, a może i cena niższa?
"Bieganie moja...

Ktos moze pamięta gdzie są nasz zdjęcia z Bochni?
Dobrze bylo by umiescic Bochnie jako pierwszy wyjazd klubowy albo przedklubowy

Moderatorzy: verdi  Kossak  

Stronę wygenerowano w 2.762 sekundy.

do góry