emo CZĘSTOCHOWA - zabiegani.czest.pl

CZĘSTOCHOWA - zabiegani.czest.pl

Strona jakby juz dzialala, Zywiec juz to odkryl ;)
Jeszcze duzo czasu zajmie skonfigurowanie jej, tak zeby nas satysfakcjonowala, ale nie wszystko na raz.

Mysle ze po kolei kazdy dostanie status użytkownika - autora tak zeby mógł sam dodawać artykuly, zdjecia itp

Na szybko potrzebuje tylko jakiegos oficjalnego wpisu powitalnego, tete ma wprawę ale jesli ktos cos napisze tez sie nie obraze.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Jeszcze jedno, wszystkie techniczne dyskusje proponuje prowadzic dalej tutaj. W koncu to nasze forum. A na stronie publikowac tylko wazne dla nas sprawy, relacje z zawodów, spotkan itp.

Bialską, umawianie się na imprezy + duperele proponuje zostawic tutaj, chociaz zdaje sobie sprawe ze z czasem bedzie to szlo dwutorowo. Ale coz dochodzi jeszcze jeden obowiązek, trzeba zajrzeć w kolejne miejsce :)

Boru dzięki :D !

A teraz o sprawach b. przyziemnych. Ile to kosztowało na razie mam na myśli opłaty?

Bo "sponsor" się niecierpliwi :wink:

Idę powoli grzać silnik przed trzystametrówkami "bo wóz albo półmaraton" w Dąbrowie Górniczej!?

dwa jogurty i 1 muszyniankę :P

potrzebuje jeszcze duzo czasu i waszej cierpliwosci, ale postanowilem najpierw ruszyc ze wszytkim a potem poprawiac. Takze z gory przepraszam za błędy ktore na pewno będą (znikajace wpisy itp)

Jak wymyslimy jakies logo i pełną nazwę, dorobie wtedy grafikę.
Na razie w wolnej chwili lepiej spersonalizuje wordpress'a.

Dzięki boru!
wysłałem Ci mailem próbkę /propozycję powitania może coś ew. poprawisz, dodasz?
Pozdrawiam
ps może faktycznie Ktoś sie skusi na "wesołą stówe" ?
"Bieganie moja pasją, czy uzależnieniem?" tete-bieganiemojapasja.blogspot.com

dlaczego TSA, sprobuj umotywowac?:) słowo "sportowców" nie brzmi zbyt porfi? kurcza pobiegalbym z wami w ta sobote ale ta godzina i dojazd...
ps. 1. regulamin wg mnie jest wporzadku
2. z barwami zabieganych, osobsicie podoba mi sie niebieski ale jakis inny oczorzucający sie kolor tez jest fajny
3. taka mala sugestia. na stronce mozna by napisac ze biegamy tzn wy biegacie o 6 na bialskiej, jak juz ktos by wszedl na nia ... to niech wie... moze napisac to w tym niebieskim okienku pod nazwa?
4. jesli moge w czyms pomoc - pisac mi...
5. co do loga... to tylko taki pomysl... albo jakis symbol czestochowy np Jasnej Gory a przed nia cienie biegaczy - ona i on, chyba ze na jakims jurajskim tle... jakas skala i przed nia biegacze... a moze sami biegacze... cos mi sie tam rysuje w myslach...
6. a jak stronka bedzie ku koncowi... moze wrzucic na nia sportowa sylwetke kazdego z nas? kazdy by takowa prezentacje siebie przygotowal ze zdjeciami z imprez, skany: dyplomy, foto: medale,
7. a moze zrobicna niej kalendarz imprez w ktorych planujemy startowac?
2KołaiPasja

no i na pierwsze zawody jeste juz wpisany pod nowa nazwa "zabiegani.czest.pl"
2KołaiPasja

Rozmawialem z mosire-m w sprawie polska biega.
Szukam chętnych do pomocy przy pomiarze i oznakowaniu trasy zebraniu zapisów i opracowaniu wyników podczas polska biega.
Kto reflektuje?
1......
2......
3......
4......

Szczegóły uzgodnię z Wami a później z Mosirem.

Szukam chętnych do pomocy przy pomiarze i oznakowaniu trasy zebraniu zapisów i opracowaniu wyników podczas polska biega.
Kto reflektuje?

1 Żywiec
2......
3......
4......

a z tego co mówiłeś to jest w sobotę 17-go maja :roll: dobrze pamiętam?
a poza tym to ciekawy jestem co powiedzieli??

pozdrawiam i do zobaczenia jutro
1:41:01 -półmaraton Chorzów 2013
0:46:00 -dycha - Szarlejka
04:04:00 -34. MW-2012
03:44:35 - 35. MW-2013
zabiegani.czest.pl

dlaczego TSA, sprobuj umotywowac?:) słowo "sportowców" nie brzmi zbyt porfi? kurcza pobiegalbym z wami w ta sobote ale ta godzina i dojazd...
ps. 1. regulamin wg mnie jest wporzadku
2. z barwami zabieganych, osobsicie podoba mi sie niebieski ale jakis inny oczorzucający sie kolor tez jest fajny
3. taka mala sugestia. na stronce mozna by napisac ze biegamy tzn wy biegacie o 6 na bialskiej, jak juz ktos by wszedl na nia ... to niech wie... moze napisac to w tym niebieskim okienku pod nazwa?
4. jesli moge w czyms pomoc - pisac mi...
5. co do loga... to tylko taki pomysl... albo jakis symbol czestochowy np Jasnej Gory a przed nia cienie biegaczy - ona i on, chyba ze na jakims jurajskim tle... jakas skala i przed nia biegacze... a moze sami biegacze... cos mi sie tam rysuje w myslach...
6. a jak stronka bedzie ku koncowi... moze wrzucic na nia sportowa sylwetke kazdego z nas? kazdy by takowa prezentacje siebie przygotowal ze zdjeciami z imprez, skany: dyplomy, foto: medale,
7. a moze zrobicna niej kalendarz imprez w ktorych planujemy startowac?

Ad. 2 nie mam w ogóle wyrobionego zdania, pasuje mi prawie wszystko :lol: no może oprócz zielonych :P

Ad. 6 i 7. jestem całkowicie ZA :idea: :!: tylko z tymi imprezami to trochę trudno jak dla mnie :roll:

:wink:
1:41:01 -półmaraton Chorzów 2013
0:46:00 -dycha - Szarlejka
04:04:00 -34. MW-2012
03:44:35 - 35. MW-2013
zabiegani.czest.pl

no i na pierwsze zawody jeste juz wpisany pod nowa nazwa "zabiegani.czest.pl"
Pochwal się na jakie? i gdzie?

Żywiec wrote:
Kto reflektuje?

1 Żywiec
2. tete
3......
4......

"Bieganie moja pasją, czy uzależnieniem?" tete-bieganiemojapasja.blogspot.com

wiem ze powinienem wiedziec, ale kiedy to dokladnie jest, gdzie i o ktorej godzinie?

17-18 maja 2008 r. pobiegnie cała Polska.
Pewnie w sobotnie przedpołudnie ?
Oczywiście w mosirze sa słabo "przygotowani" na razie to są bardzo zainteresowani współpracą przy tym biegu. Nawet zapytał o nasze oczekiwania za taka pomoc. Oczywiście to wszystko będzie z nimi omówione w następnym tygodniu po rejestracji Zabieganych.

Moderatorzy: verdi  Kossak  

Stronę wygenerowano w 1.739 sekundy.

Zapraszamy do dodawania Imprez do kalendarza. Pomóż nam zbudować kompletną bazę imprez biegowych w Polsce! Dodaj imprezę
do góry