emo Od zmierzchu do świtu - Zabiegana Czołówka Trial

Od zmierzchu do świtu

Niestety jestem zmuszona do rezygnacji ze startu w Siemianowicach - doba okazała się za krótka a weekend bardzo intensywny. Muszę z czegoś zrezygnować, a ponieważ w Siemianowicach byłam już 3 razy to właśnie na nie padło.

Nie wiem czy jest możliwość startu innej osoby na moje miejsce - jeśli jest ktoś chętny to może się dopytać. ...
To może ja bym się pisał jakby się dało ?
„Cel jest niczym, ruch jest wszystkim”
Zabiegani Częstochowa

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Od zmierzchu do świtu

do środy(28.11) mam biegowe wakacje
i wtedy właśnie planuję (podobnie jak Wlodec) po ciemku (czołówka obowiązkowa) zapoznać się z trasą : Las Angelas -Wierzchowisko - Amfiteatr (pagórków nie zabraknie) jeśli ktoś chętny dotrzymać mi kroku to ruszam ok.17:00

Od zmierzchu do świtu

Tomad777 wrote:
do środy(28.11) mam biegowe wakacje
i wtedy właśnie planuję (podobnie jak Wlodec) po ciemku (czołówka obowiązkowa) zapoznać się z trasą : Las Angelas -Wierzchowisko - Amfiteatr (pagórków nie zabraknie) jeśli ktoś chętny dotrzymać mi kroku to ruszam ok.17:00

to moze we wtorek polecimy z Bialskiej, bylby fajowy start akcji ?Q :cheer:
nikdy neprestavaj verit ,Moj sen bol splneny

Od zmierzchu do świtu

Tomad777: A będziesz jutro o 19? Z chęcią bym obejrzał sobie Twoją czołówkę. Czytałem jej opis - wynika z niego że ma też czerwoną lampkę z tyłu - da się ją wyłączyć tak aby świeciła tylko lampka przednia?

Od zmierzchu do świtu

sikor wrote:
Tomad777: A będziesz jutro o 19? Z chęcią bym obejrzał sobie Twoją czołówkę. Czytałem jej opis - wynika z niego że ma też czerwoną lampkę z tyłu - da się ją wyłączyć tak aby świeciła tylko lampka przednia?

wolałbym jutro o 18 lub 18:30 bo potem mam na nockę
a co do czołówki - może świecić tylko przednia lub tylko tylna albo obie
tylna czerwona - ciągle lub migająco
przednia - 1ciągle mocno 2 bardzo mocno 3oślepiająco(ok150-200m doprzodu) 4migająco

przyjedź dziś na salę to ci pokażę

Od zmierzchu do świtu

J póki co przymierzam się do modelu Mactronic: S-K1-PLUS
www.mactronic.pl/pl/products/outdoor_pro...rzegawczym/4342.html

Lampka dajer słabiej niż HLS-K2R ale ma regulację optyki i może świecić szerzej lub wąsko. Cena ciut mniejsza. Dotatkowy bajer to sensor ruchu umożliwiający wyłączanie lampki poprzez machnięcie ręką.

Od zmierzchu do świtu

Cześć :))

Mam 4 wolne miejsca w samochodzie więc mogę kogoś zabrać :)
Sorki, że piszę tak późno, ale nie miałam dostępu do komputera.

co prawda mam spektakl z mikołajem o 17:00 w teatrze, ale mam nadzieje, że więcej niż 1,5 godz nie będzie trwał

wyśle tel. na priv jak by ktoś chciał

Od zmierzchu do świtu

fajnie było przez 1:15 ale potem już to były dla mnie męczarnie - jednak jeszcze nie jestem gotowy po przerwie na tak długi dystans w tym tempie ale myśle że za m-c już będzie lepiej i dam radę te 15km a póki co to na razie max 10-12k

Od zmierzchu do świtu

Trochę nam się wkrada schizofrenia w temacie biegania "Od zmierzchu do świtu" i "Zabiegana czołówka trial", więc nie wiem gdzie w końcu pisać :oops: :hmmm:
Jeżeli zostało ustalone połączenie tematów, to proszę, żeby ktoś kto ma takie uprawnienia je połączył :dzieki:
Wlodec zaproponował wtorek o godz. 19.00 na Bałtyku. Nie bywam w tej okolicy zbyt często. Może ktoś mógłby podrzucić jakieś szczegóły dotyczące miejsca zbiórki ? :)

Moderatorzy: verdi  Kossak  

Stronę wygenerowano w 2.465 sekundy.

Zapraszamy do dodawania Imprez do kalendarza. Pomóż nam zbudować kompletną bazę imprez biegowych w Polsce! Dodaj imprezę
do góry