emo BIEG PO JURZE (Myszków - Złoty Potok - Olsztyn - Podzamcze...)

Hej,
Ponieważ ostatnimi czasy najczesciej biegam w okolicy Żarek lub Złotego Potok-u/a postanowiłem wzorem innych założyć tu swoj watek.
Wiec jesli ktos ma ochote dołączyć zapraszam juz jutro tj. 12.01.2011. Co do godzin wyjatkowo sie dostosuje...
wstepnie proponuje 8-9 i trasa w Żarkach...
2KołaiPasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

BIEGANIE PO JURZE (Żarki - Złoty Potok - Olsztyn i inne...)

na pewno się kiedyś skuszę
bigalem po trasach verdiego[3W], tete[Lisiniec], arpera[Promenada], orła[Panki], Karola[Gorzkowice] wiec prawdopodobnie zawitam i tam
tylko moze blizej wiosny - no chyba ze ktos zalatwi wczesniej transport
a damzac bedzie mial w planie WB lub I zakres -to wtedy sie pisze , dla mnie to bedzie mocne przetarcie

akurat te dwie trasy sa bardzo lajtowe, Zarki 3x petle po 3km, a Zloty Potok obiegniecie glownejsciezki z ZP-Ostreznik, cos mocniejszego tez mam w zanadrzu gdyby cos...;)
2KołaiPasja

akurat te dwie trasy sa bardzo lajtowe, Zarki 3x petle po 3km, a Zloty Potok obiegniecie glownejsciezki z ZP-Ostreznik, cos mocniejszego tez mam w zanadrzu gdyby cos...;)

musimy się umówic na jakąś zgrabną 30-stkę ale to moze w lutym, bo w styczniu mam juz terminy zarezerwowane

a no to jutro (czw 13.01) o 10:00 z pod Ostrężnika rundka na 10km w kierunku ZP i z powrotem - chetnych zapraszam

ps.... super! - wiec Boru czekam na sygnal... w lutym na 30km powinienem byc juz gotowy:)
2KołaiPasja

Wybieram sie jutro na okolice Zlotego Potoku wybieganie ok 20-22km do 2-2,5h. Zaczynam o 8:00 z pod hotelu Kmicic. Chetnych chcacych dolaczyc zapraszam...
2KołaiPasja

Wybieram sie jutro na okolice Zlotego Potoku wybieganie ok 20-22km do 2-2,5h. Zaczynam o 8:00 z pod hotelu Kmicic. Chetnych chcacych dolaczyc zapraszam...
Zaproszenie przyjete. :) ( biorę kaganiec więc będzie wolno HR<145ud/min)
Posiadam wolne miejsca wiec jesli ktoś jeszcze się zdecyduje to proszę o sygnał.
Zerknę tu na forum około 23ciej. ( ew prosze na tel)
Wyjazd z CZ ok 7:20 ( mogę przejechać alejami czy też wolności i zabrać chętnych.)
1. verdi ( kierowca)
2.
3.
4.
5.
PS. Na 11:00 muszę być już w Cz.( więc 2h na miejscu + herbatka )

aproszenie przyjete. ( biorę kaganiec więc będzie wolno HR<145ud/min)
Posiadam wolne miejsca wiec jesli ktoś jeszcze się zdecyduje to proszę o sygnał.
Zerknę tu na forum około 23ciej. ( ew prosze na tel)
Wyjazd z CZ ok 7:20 ( mogę przejechać alejami czy też wolności i zabrać chętnych.)
1. verdi ( kierowca)
2. Kossak (będę w alejach o 7.20)
3.
4.
5.
PS. Na 11:00 muszę być już w Cz.( więc 2h na miejscu + herbatka )

Teren fajny, kilometraż też, ale za wysokie progi dla mnie na tym etapie przygotowań. Miłego biegania :!:

wyborowe towarzystwo na 23km trasie! dzieki Verdi i Kossak za wspolne bieganko bylo super!
ps. najblizszym razem dokladamy Gorzkow;)
2KołaiPasja

wyborowe towarzystwo na 23km trasie! dzieki Verdi i Kossak za wspolne bieganko bylo super!
ps. najblizszym razem dokladamy Gorzkow;)
Damzac dzięki za inicjatywę, bez tego (no i podwózki Verdiego) ominęło by mnie świetne wybieganie. Piękne okolice Złotego Potoku, prószący śnieg i fajne towarzystwo, nie wiadomo kiedy te 23 km minęły.

Nie szykuje się coś na niedzielę? Chętnie bym zrobił jakieś 25km w dobrym towarzystwie ;) i pięknych okolicach w średnim tempie ok 5:30? No jakby było fajnie to 5:15 też wycisnę... Jakby co mogę zapewnić transport.

jesli o mnie chodzi zajecia na uczelni na maxa w ten weekend...
2KołaiPasja

Nie szykuje się coś na niedzielę? Chętnie bym zrobił jakieś 25km w dobrym towarzystwie ;) i pięknych okolicach w średnim tempie ok 5:30? No jakby było fajnie to 5:15 też wycisnę... Jakby co mogę zapewnić transport.

Sikor,

ja jutro też planuje z rana coś ~ 20km. Ja również mam ochotę wybrac się poza częstochowe. Chociaż jakiś Olsztyn albo jakaś inna alternatywa.

Moderatorzy: verdi  Kossak  

Stronę wygenerowano w 1.176 sekundy.

Zapraszamy do dodawania Imprez do kalendarza. Pomóż nam zbudować kompletną bazę imprez biegowych w Polsce! Dodaj imprezę
do góry