emo PUCHAR KLUBU + Grand Prix

PUCHAR KLUBU + Grand Prix

PUCHAR/Grand Prix  2018
Zestawienie po III kwartałach 2018 r. (1 października)

G. Welm - 10 startów: 42km (3.27.55 = 0,9272x3.44.14)  21km (1.33.16 = 0,9192x1.41.28) 15km (1.13.11)  10km (0.44.18) 5km (0.22.33) 11km(0.53.45)OZIMEK 10km(0.45.09)Tworóg 13km(01.11.17)Rudniki 11km(0.53.30)KŁOBUCK
8km(0.36.04)Blachownia

R. Bawor - 9 startów: 42km (3.13.40 = 0,9626x3.21.11) 21km (1.24.04 = 0,9543x1.28.06) 15km (1.10.35) 10km (0.43.56) 11km(0.47.10)OZIMEK 10km(0.40.29)Tworóg 13km(0.56.20)Rudniki 11km(1.09.11)KŁOBUCK 8km(0.36.22)Blachownia

T. Rybak - 8 startów: 42km (3.14.07 = 0,9272x3.29.22) 21km (1.29.51 = 0,9192x1.37.45) 10km (0.44.30) 11km(0.54.29)OZIMEK 10km(0.46.57)Tworóg 13km(01.03.41)Rudniki 11km(0.51.59)KŁOBUCK 8km(0.39.15)Blachownia

E. Belzyt - 7 startów: 42km (3.05.48 = 0,8218x3.46.05) 21km (1:23:52= 0,8143x1:42:59) 10km (0.46.42) 10km(0.47.00)Tworóg 13km(01.03.37)Rudniki 11km(0.52.28)KŁOBUCK 8km(0.37.07)Blachownia

M.Olszowiak - 6 startów: 42km (3.34.31 = 0,8836x4.02.46) 11km(0.58.04)OZIMEK 10km(0.48.44)Tworóg 13km(01.07.00)Rudniki 11km(0.54.10)KŁOBUCK 8km(0.37.00)Blachownia

R.Kawelczyk - 5startów: 21km (1:23:44 = 0,8977x1:33:17) 15km (1.03.45) 10km (0.39.28) 11km(0.45.10)KŁOBUCK 8km(0.34.12)Blachownia

K. Gorczyca
- 4 starty: 42km (4.53.02) 10km (0.54.35)11km(1.03.09)KŁOBUCK 8km(0.45.25)Blachownia
S. Orzełek - 4 starty: 42km (4.14.33 = 0,8687x4.53.02)10km (0.54.17)11km(1.03.12)KŁOBUCK 8km(0.45.34)Blachownia
B.Postrach - 4 starty: 21km (1.45.12 = 0,8831x1.59.08)  10km(0.52.44)Tworóg 13km(01.13.10)Rudniki 8km(0.40.06)Blachownia
P. Fijałkowski - 4 starty: 21km (1.31.21 = 0,9957x1.31.45) 10km (0.46.42) 11km(0.46.12)OZIMEK   8km(0.49.12)Blachownia
S.Sitek - 3 starty: 10km(0.53.04)Tworóg 11km(0.59.19)KŁOBUCK 8km(0.38.48)Blachownia
A.Ząbkiewicz - 3 starty: 10km (0.46.42)11km(0.56.59)KŁOBUCK 8km(0.40.06)Blachownia
B.Klimczak - 2starty: 42km (4.24.02 = 0,8687x5.03.56) 11km(1.07.36)KŁOBUCK
J. Pala - 2 starty: 11km(1.01.32)OZIMEK 10km(0.53.04)Tworóg   
A.Dobrzyński - 2starty: 11km(0.56.54)KŁOBUCK 8km(0.37.22)Blachownia
T. Adamczyk - 2 starty: 5km (0.29.12) 10km(1.07.29)Tworóg 
M.Sieradz - 2 starty: 5km (0.22.08) 10km (0.47.00)
M.Włoch - 1start: 11km(0.47.42)KŁOBUCK
J.Wypart - 1start: 11km(0.55.27)KŁOBUCK
A. Kołodziejczyk - 1 start: 10km (0.46.04)
D.Kucharski - 1start: 8km(0.33.52)Blachownia
M.Borkowski - 1start: 8km(0.34.48)Blachownia
G.Ząbkiewicz - 1start: 8km(0.35.06)Blachownia
J.Sękiewicz - 1start: 8km(0.36.03)Blachownia
S.Górski - 1start: 8km(0.36.48)Blachownia
K.Grosfeld - 1start: 8km(0.36.59)Blachownia
M.Mucha - 1start: 8km(0.37.24)Blachownia
D.Pałasz - 1start: 8km(0.38.01)Blachownia
T.Lewiński - 1start: 8km(0.38.55)Blachownia
Z.Gajewski - 1start: 8km(0.39.59)Blachownia
M.Borowicz - 1start: 8km(0.40.09)Blachownia
K.Fidura - 1start: 8km(0.40.30)Blachownia
D.Pęczek - 1start: 8km(0.40.30)Blachownia
T.Szczepanik - 1start: 8km(0.40.44)Blachownia
D.Żurawski - 1start: 8km(0.41.54)Blachownia
E.Brzostek - 1start: 8km(0.42.03)Blachownia
A.Gaudy - 1start: 8km(0.44.35)Blachownia
T.Jędrasiak - 1start: 8km(0.46.16)Blachownia
M.Trzepizur - 1start: 8km(0.50.26)Blachownia
J. Kołodziejczyk - 1 start: 5km (0.17.53)
T.Geletukha - 1 start: 5km (0.22.08)
J. Barczyk - 1 start: 5km (0.25.43)

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

PUCHAR KLUBU + Grand Prix

UNIEJÓW
Bieg do Gorących Źródeł - 14 październik 2018 ( niedziela)

Trwają zapisy UWAGA: najniższa opłata tylko do 31 sierpnia !!

- 40 zł dla osób zapisanych i opłaconych do dnia 31.08.2018r.
- 50 zł dla osób zapisanych i opłaconych w dniach 01÷30.09.2018r.
- 70 zł dla osób zapisanych i opłaconych w dniach 01÷07.10.2018r.

AQUA-BUS Uniejów
1. Bodecki
2. AnniaP
3. Sigur
4. Amadeo666
5. Ania G.
6.TomAd
7. Beata A
8. krzara
9. Jaq
10. Gauduś
11. Kucharz
12.Grisza
13.Eryk W.
14. Szymon
15-16. Sikor+Gabi
17. Artur M mac651
18. Sylwia P.
19-20. Orzeł + Nikola
21-22. Kamila + Tobiasz
23-24. Basia B.+1
25.Renata S
26-27. Monika + Edyta
28-28. Marlena + Tosia
30 Agnieszka M
31 -32 Jolcik + Atomek
33.Zenon
33-34. Katarzyna+Tomek (od Sikora)
50. End
wyjazd 9,00
Uniejów ok.12.00
bieg 13.30 =15.00
czas wolny >>> termy, kręgielnia, itd... >>> 19.50
wyjazd 20.00
Cz-wa 22.30=23.00

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

PUCHAR KLUBU + Grand Prix

UNIEJÓW
Bieg do Gorących Źródeł - 14 październik 2018 ( niedziela)

Trwają zapisy UWAGA: najniższa opłata tylko do 31 sierpnia !!

- 40 zł dla osób zapisanych i opłaconych do dnia 31.08.2018r.
- 50 zł dla osób zapisanych i opłaconych w dniach 01÷30.09.2018r.
- 70 zł dla osób zapisanych i opłaconych w dniach 01÷07.10.2018r.

AQUA-BUS Uniejów
1. Bodecki
2. AnniaP
3. Sigur
4. Amadeo666
5. Ania G.
6.TomAd
7. Beata A
8. krzara
9. Jaq
10. Gauduś
11. Kucharz
12.Grisza
13.Eryk W.
14. Szymon
15-16. Sikor+Gabi
17. Artur M mac651
18. Sylwia P.
19-20. Orzeł + Nikola
21-22. Kamila + Tobiasz
23-24. Basia B.+1
25.Renata S
26-27. Monika + Edyta
28-28. Marlena + Tosia
30 Agnieszka M
31 -32 Jolcik + Atomek
33.Zenon
33-34. Katarzyna+Tomek (od Sikora)
35-36 Damian + Asia
37-38 Dwie osoby od Damiana Ż.
50. End
wyjazd 9,00
Uniejów ok.12.00
bieg 13.30 =15.00
czas wolny >>> termy, kręgielnia, itd... >>> 19.50
wyjazd 20.00
Cz-wa 22.30=23.00

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

PUCHAR KLUBU + Grand Prix

Tomad777 wrote:
UWAGA
ze względu na małą ilość biegów z atestem na dystansach 5km i 15km
podejmę się zorganizowania biegu na obu dystansach (z atestem klubowym)
które zostaną zakwalifikowane jako start do Pucharu GP 2018
termin - sobota 20 października g.16:00
czy będzie ktoś zainteresowany
Za wiadomość dziękuje bronek

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

PUCHAR KLUBU + Grand Prix

Żuraw wrote:
UNIEJÓW
Bieg do Gorących Źródeł - 14 październik 2018 ( niedziela)

Trwają zapisy UWAGA: najniższa opłata tylko do 31 sierpnia !!

- 40 zł dla osób zapisanych i opłaconych do dnia 31.08.2018r.
- 50 zł dla osób zapisanych i opłaconych w dniach 01÷30.09.2018r.
- 70 zł dla osób zapisanych i opłaconych w dniach 01÷07.10.2018r.

AQUA-BUS Uniejów
1. Bodecki
2. AnniaP
3. Sigur
4. Amadeo666
5. Ania G.
6.TomAd
7. Beata A
8. krzara
9. Jaq
10. Gauduś
11. Kucharz
12.Grisza
13.Eryk W.
14. Szymon
15-16. Sikor+Gabi
17. Artur M mac651
18. Sylwia P.
19-20. Orzeł + Nikola
21-22. Kamila + Tobiasz
23-24. Basia B.+1
25.Renata S
26-27. Monika + Edyta
28-28. Marlena + Tosia
30 Agnieszka M
31 -32 Jolcik + Atomek
33.Zenon
33-34. Katarzyna+Tomek (od Sikora)
35-36 Damian + Asia
37-38 Dwie osoby od Damiana Ż.
50. End
wyjazd 9,00
Uniejów ok.12.00
bieg 13.30 =15.00
czas wolny >>> termy, kręgielnia, itd... >>>
Palasz darek19.50
wyjazd 20.00
Cz-wa 22.30=23.00

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

PUCHAR KLUBU + Grand Prix

Renata S wrote:
Żuraw wrote:
UNIEJÓW
Bieg do Gorących Źródeł - 14 październik 2018 ( niedziela)

Trwają zapisy UWAGA: najniższa opłata tylko do 31 sierpnia !!

- 40 zł dla osób zapisanych i opłaconych do dnia 31.08.2018r.
- 50 zł dla osób zapisanych i opłaconych w dniach 01÷30.09.2018r.
- 70 zł dla osób zapisanych i opłaconych w dniach 01÷07.10.2018r.

AQUA-BUS Uniejów
1. Bodecki
2. AnniaP
3. Sigur
4. Amadeo666
5. Ania G.
6.TomAd
7. Beata A
8. krzara
9. Jaq
10. Gauduś
11. Kucharz
12.Grisza
13.Eryk W.
14. Szymon
15-16. Sikor+Gabi
17. Artur M mac651
18. Sylwia P.
19-20. Orzeł + Nikola
21-22. Kamila + Tobiasz
23-24. Basia B.+1
25.Renata S
26-27. Monika + Edyta
28-28. Marlena + Tosia
30 Agnieszka M
31 -32 Jolcik + Atomek
33.Zenon
33-34. Katarzyna+Tomek (od Sikora)
35-36 Damian + Asia
37-38 Dwie osoby od Damiana Ż
39 darek palasz
50. End
wyjazd 9,00
Uniejów ok.12.00
bieg 13.30 =15.00
czas wolny >>> termy, kręgielnia, itd... 19.50
wyjazd 20.00
Cz-wa 22.30=23.00

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

PUCHAR KLUBU + Grand Prix

...apropos uniejowa ....doszły mnie słuchy że w okolicach i nie tylko basenu zewnętrznego w uniejowie...trwają jakieś prace remontowe ?? ...ktoś wie coświecej na ten temat ???......bo troche słabo byłoby nie móc skorzytać z pełnego pakietu startowego....ze wzgledu owych robót remontowych >>......to troche stawia pod znakiem zapytania taki wyjazd co dla poniektórych .....???

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

PUCHAR KLUBU + Grand Prix

...taka informacja znajduje się na stronie term .....wnioski pozostawiam czytającym....

Informujemy o terminach przerw konserwacyjnych w obiekcie Termalno-basenowym w Uniejowie:
1. Basen solankowy wewnętrzno-zewnętrzny w dniach od 24.09.2018r do dnia 30.09.2018r
2. Basen rekreacyjny zewnętrzny ze zjeżdżalnią i jacuzzi od dnia 08.10.2018r do dnia 14.10.2018r
Prace konserwacyjne są ściśle związane z pracami budowlanymi w ramach rozbudowy obiektu basenowego ( prace ziemne w obrębie niecek). Istnieje prawdopodobieństwo przesunięcia terminów związanych z pracami ziemnymi. Wszelkie aktualne informacje prosimy śledzić na stronie www.termyuniejow.pl .

Informujemy, że w związku z rozbudową Kompleksu Termalno-Basenowego część parkingu przed kompleksem będzie niedostępna.

Za utrudnienia przepraszamy.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

PUCHAR KLUBU + Grand Prix

Renata S wrote:
Renata S wrote:
Żuraw wrote:
UNIEJÓW
Bieg do Gorących Źródeł - 14 październik 2018 ( niedziela)

Trwają zapisy UWAGA: najniższa opłata tylko do 31 sierpnia !!

- 40 zł dla osób zapisanych i opłaconych do dnia 31.08.2018r.
- 50 zł dla osób zapisanych i opłaconych w dniach 01÷30.09.2018r.
- 70 zł dla osób zapisanych i opłaconych w dniach 01÷07.10.2018r.

AQUA-BUS Uniejów
1. Bodecki
2. AnniaP
3. Sigur
4. Amadeo666
5. Ania G.
6.TomAd
7. Beata A
8. krzara
9. Jaq
10. Gauduś
11. Kucharz
12.Grisza
13.Eryk W.
14. Szymon
15-16. Sikor+Gabi
17. Artur M mac651
18. Sylwia P.
19-20. Orzeł + Nikola
21-22. Kamila + Tobiasz
23-24. Basia B.+1
25.Renata S
26-27. Monika + Edyta
28-28. Marlena + Tosia
30 Agnieszka M
31 -32 Jolcik + Atomek
33.Zenon
33-34. Katarzyna+Tomek (od Sikora)
35-36 Damian + Asia
37-38 Dwie osoby od Damiana Ż
39 darek palasz
40-41. JW + WW
50. End

wyjazd 9,00
Uniejów ok.12.00
bieg 13.30 =15.00
czas wolny >>> termy, kręgielnia, itd... 19.50
wyjazd 20.00
Cz-wa 22.30=23.00

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

PUCHAR KLUBU + Grand Prix

Kucharz wrote:
Renata S wrote:
Renata S wrote:
Żuraw wrote:
UNIEJÓW
Bieg do Gorących Źródeł - 14 październik 2018 ( niedziela)

Trwają zapisy UWAGA: najniższa opłata tylko do 31 sierpnia !!

- 40 zł dla osób zapisanych i opłaconych do dnia 31.08.2018r.
- 50 zł dla osób zapisanych i opłaconych w dniach 01÷30.09.2018r.
- 70 zł dla osób zapisanych i opłaconych w dniach 01÷07.10.2018r.

AQUA-BUS Uniejów
1. Bodecki
2. AnniaP
3. Sigur
4. Amadeo666
5. Ania G.
6.TomAd
7. Beata A
8. krzara
9. Jaq
10. Gauduś
11. Kucharz
12.Grisza
13.Eryk W.
14. Szymon
15-16. Sikor+Gabi
17. Artur M mac651
18. Sylwia P.
19-20. Orzeł + Nikola
21-22. Kamila + Tobiasz
23-24. Basia B.+1
25.Renata S
26-27. Monika + Edyta
28-28. Marlena + Tosia
30 Agnieszka M
31 -32 Jolcik + Atomek
33.Zenon
33-34. Katarzyna+Tomek (od Sikora)
35-36 Damian + Asia
37-38 Dwie osoby od Damiana Ż
39 darek palasz
40-41. JW + WW
42. Mirek O
50. End

wyjazd 9,00
Uniejów ok.12.00
bieg 13.30 =15.00
czas wolny >>> termy, kręgielnia, itd... 19.50
wyjazd 20.00
Cz-wa 22.30=23.00

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

PUCHAR KLUBU + Grand Prix

Kucharz wrote:
Renata S wrote:
Renata S wrote:
Żuraw wrote:
UNIEJÓW
Bieg do Gorących Źródeł - 14 październik 2018 ( niedziela)

Trwają zapisy UWAGA: najniższa opłata tylko do 31 sierpnia !!

- 40 zł dla osób zapisanych i opłaconych do dnia 31.08.2018r.
- 50 zł dla osób zapisanych i opłaconych w dniach 01÷30.09.2018r.
- 70 zł dla osób zapisanych i opłaconych w dniach 01÷07.10.2018r.

AQUA-BUS Uniejów
1. Bodecki
2. AnniaP
3. Sigur
4. Amadeo666
5. Ania G.
6.TomAd
7. Beata A
8. krzara
9. Jaq
10. Gauduś
11. Kucharz
12.Grisza
13.Eryk W.
14. Szymon
15-16. Sikor+Gabi
17. Artur M mac651
18. Sylwia P.
19-20. Orzeł + Nikola
21-22. Kamila + Tobiasz
23-24. Basia B.+1
25.Renata S
26-27. Monika + Edyta
28-28. Marlena + Tosia
30 Agnieszka M
31 -32 Jolcik + Atomek
33.Zenon
33-34. Katarzyna+Tomek (od Sikora)
35-36 Damian + Asia
37-38 Dwie osoby od Damiana Ż
39 darek palasz
40-41. JW + WW
42-43. Mirek O. + 1
50. End

wyjazd 9,00
Uniejów ok.12.00
bieg 13.30 =15.00
czas wolny >>> termy, kręgielnia, itd... 19.50
wyjazd 20.00
Cz-wa 22.30=23.00

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

PUCHAR KLUBU + Grand Prix

mirek64 wrote:
Kucharz wrote:
Renata S wrote:
Renata S wrote:
Żuraw wrote:
UNIEJÓW
Bieg do Gorących Źródeł - 14 październik 2018 ( niedziela)

Trwają zapisy UWAGA: najniższa opłata tylko do 31 sierpnia !!

- 40 zł dla osób zapisanych i opłaconych do dnia 31.08.2018r.
- 50 zł dla osób zapisanych i opłaconych w dniach 01÷30.09.2018r.
- 70 zł dla osób zapisanych i opłaconych w dniach 01÷07.10.2018r.

AQUA-BUS Uniejów
1. Bodecki
2. AnniaP
3. Sigur
4. Amadeo666
5. Ania G.
6.TomAd
7. Beata A
8. krzara
9. Jaq
10. Gauduś
11. Kucharz
12.Grisza
13.Eryk W.
14. Szymon
15-16. Sikor+Gabi
17. Artur M mac651
18. Sylwia P.
19-20. Orzeł + Nikola
21-22. Kamila + Tobiasz
23-24. Basia B.+1
25.Renata S
26-27. Monika + Edyta

28-28. Marlena + Tosia
30 Agnieszka M
31 -32 Jolcik + Atomek
33.Zenon
33-34. Katarzyna+Tomek (od Sikora)
35-36 Damian + Asia
37-38 Dwie osoby od Damiana Ż
39 darek palasz
40-41. JW + WW
42-43. Mirek O. + 1
44. Edek B
50. End

wyjazd 9,00
Uniejów ok.12.00
bieg 13.30 =15.00
czas wolny >>> termy, kręgielnia, itd... 19.50
wyjazd 20.00
Cz-wa 22.30=23.00

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

PUCHAR KLUBU + Grand Prix

MartaM wrote:
mirek64 wrote:
Kucharz wrote:
Renata S wrote:
Renata S wrote:
Żuraw wrote:
UNIEJÓW
Bieg do Gorących Źródeł - 14 październik 2018 ( niedziela)

Trwają zapisy UWAGA: najniższa opłata tylko do 31 sierpnia !!

- 40 zł dla osób zapisanych i opłaconych do dnia 31.08.2018r.
- 50 zł dla osób zapisanych i opłaconych w dniach 01÷30.09.2018r.
- 70 zł dla osób zapisanych i opłaconych w dniach 01÷07.10.2018r.

AQUA-BUS Uniejów
1. Bodecki
2. AnniaP
3. Sigur
4. Amadeo666
5. Ania G.
6.TomAd
7. Beata A
8. krzara
9. Jaq
10. Gauduś
11. Kucharz
12.Grisza
13.Eryk W.
14. Szymon
15-16. Sikor+Gabi
17. Artur M mac651
18. Sylwia P.
19-20. Orzeł + Nikola
21-22. Kamila + Tobiasz
23-24. Basia B.+1
25.Renata S
26-27. Monika + Edyta

28-28. Marlena + Tosia
30 Agnieszka M
31 -32 Jolcik + Atomek
33.Zenon
33-34. Katarzyna+Tomek (od Sikora)
35-36 Damian + Asia
37-38 Dwie osoby od Damiana Ż
39 darek palasz
40-41. JW + WW
42-43. Mirek O. + 1
44. Edek B
50. End

wyjazd 9,00
Uniejów ok.12.00
bieg 13.30 =15.00
czas wolny >>> termy, kręgielnia, itd... 19.50
wyjazd 20.00
Cz-wa 22.30=23.00

Drzewo/a Zabieganych - finiszujemy z nasza akcją, jeszcze tej jesieni chcemy posadzić 2 (może uda się 3) Drzewa Zabieganych. Mamy już lokalizację od miasta, a nasz klubowy kolega Mariusz dobierze dobre sadzonki bo się na tym zna. Jak ktoś zechce jeszcze dorzucić przysłowiowy "grosz" do akcji  - to będzie klubowa puszeczka. Zapraszamy.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

PUCHAR KLUBU + Grand Prix

Bodecki wrote:
MartaM wrote:
mirek64 wrote:
Kucharz wrote:
Renata S wrote:
Renata S wrote:
Żuraw wrote:
UNIEJÓW
Bieg do Gorących Źródeł - 14 październik 2018 ( niedziela)

Trwają zapisy UWAGA: najniższa opłata tylko do 31 sierpnia !!

- 40 zł dla osób zapisanych i opłaconych do dnia 31.08.2018r.
- 50 zł dla osób zapisanych i opłaconych w dniach 01÷30.09.2018r.
- 70 zł dla osób zapisanych i opłaconych w dniach 01÷07.10.2018r.

AQUA-BUS Uniejów
1. Bodecki
2. AnniaP
3. Sigur
4. Amadeo666
5. Ania G.
6.TomAd
7. Beata A
8. krzara
9. Jaq
10. Gauduś
11. Kucharz
12.Grisza
13.Eryk W.
14. Szymon
15-16. Sikor+Gabi
17. Artur M mac651
18. Sylwia P.
19-20. Orzeł + Nikola
21-22. Kamila + Tobiasz
23-24. Basia B.+1
25.Renata S
26-27. Monika + Edyta

28-28. Marlena + Tosia
30 Agnieszka M
31 -32 Jolcik + Atomek
33.Zenon
33-34. Katarzyna+Tomek (od Sikora)
35-36 Damian + Asia
37-38 Dwie osoby od Damiana Ż
39 darek palasz
40-41. JW + WW
42-43. Mirek O. + 1
44. Edek B
45. SuperMario 
50. End

wyjazd 9,00
Uniejów ok.12.00
bieg 13.30 =15.00
czas wolny >>> termy, kręgielnia, itd... 19.50
wyjazd 20.00
Cz-wa 22.30=23.00

Drzewo/a Zabieganych - finiszujemy z nasza akcją, jeszcze tej jesieni chcemy posadzić 2 (może uda się 3) Drzewa Zabieganych. Mamy już lokalizację od miasta, a nasz klubowy kolega Mariusz dobierze dobre sadzonki bo się na tym zna. Jak ktoś zechce jeszcze dorzucić przysłowiowy "grosz" do akcji  - to będzie klubowa puszeczka. Zapraszamy.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

PUCHAR KLUBU + Grand Prix

Takie oczywiste pytanie...
Niby jestem pewien ale... wyjazd do Uniejowa o 9 z parkingu na Orzechowskiego przy poczcie?

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Moderatorzy: verdi  Kossak  

Stronę wygenerowano w 0.285 sekundy.

do góry