emo PUCHAR KLUBU + Grand Prix

PUCHAR KLUBU + Grand Prix

Impreza na zakończenie cyklu Grand Prix 2017 Zabieganych
Piątek 2 luty 2018 godz: 18:45 Kręgielnia Złote Arkady

Lista: (opłacone- do23.01.)
1-2. Żuraw i osoba towarzysząca (catering)
3-4. Kucharz + Gauduś (catering)
5-6. Tomad + Beata (catering)
7-8. Amadeo 666 + Ania G. (catering)
9-10. WW + JW (catering)
11. krzara (catering)
12. Cassius (catering)
13-14. Paulina P. + osoba towarzysząca (catering)
15-16. Magda i Szymon (catering)
17. rubin - bez kateringu
18. Basia (catering)
19. Marta (catering)
20. RENATA (catering)
21. jaro (catering)
22. elf_ik (catering)
23. darekk {katering)
24. Sigur (catering)
25. Madlen (catering) i przebieranki
26.Arek D - 22.30, za 15 zł, czyli chyba bez cateringu
27. Ruda (catering)
28-29. AnniaP + mąż towarzyszący ( jadło też)
30. Jaq + jadło
31-32. Lalka+1 - bez cateringu
33. Mirek O (catering)
34. Tom J (catering)
35. Firzu - bez katering
36. Mario 89 (catering)
37-38. Zibi + Ewa ( catering )
39-40. Tatiana + 1

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

PUCHAR KLUBU + Grand Prix

BasiaM wrote:
Impreza na zakończenie cyklu Grand Prix 2017 Zabieganych
Piątek 2 luty 2018 godz: 18:45 Kręgielnia Złote Arkady

Lista: (opłacone- do23.01.)
1-2. Żuraw i osoba towarzysząca (catering)
3-4. Kucharz + Gauduś (catering)
5-6. Tomad + Beata (catering)
7-8. Amadeo 666 + Ania G. (catering)
9-10. WW + JW (catering)
11. krzara (catering)
12. Cassius (catering)
13-14. Paulina P. + osoba towarzysząca (catering)
15-16. Magda i Szymon (catering)
17. rubin - bez kateringu
18. Basia (catering)
19. Marta (catering)
20. RENATA (catering) + przebieranki ( lata 20 -ste) 
21. jaro (catering)
22. elf_ik (catering)
23. darekk {katering)
24. Sigur (catering)
25. Madlen (catering) i przebieranki
26.Arek D - 22.30, za 15 zł, czyli chyba bez cateringu
27. Ruda (catering)
28-29. AnniaP + mąż towarzyszący ( jadło też)
30. Jaq + jadło
31-32. Lalka+1 - bez cateringu
33. Mirek O (catering)
34. Tom J (catering)
35. Firzu - bez katering
36. Mario 89 (catering)
37-38. Zibi + Ewa ( catering )
39-40. Tatiana + 1

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

PUCHAR KLUBU + Grand Prix

Renata S wrote:
BasiaM wrote:
Impreza na zakończenie cyklu Grand Prix 2017 Zabieganych
Piątek 2 luty 2018 godz: 18:45 Kręgielnia Złote Arkady

Lista: (opłacone- do23.01.)
1-2. Żuraw i osoba towarzysząca (catering)
3-4. Kucharz + Gauduś (catering)
5-6. Tomad + Beata (catering)
7-8. Amadeo 666 + Ania G. (catering)
9-10. WW + JW (catering)
11. krzara (catering)
12. Cassius (catering)
13-14. Paulina P. + osoba towarzysząca (catering)
15-16. Magda i Szymon (catering)
17. rubin - bez kateringu
18. Basia (catering)
19. Marta (catering)
20. RENATA (catering) + przebieranki ( lata 20 -ste) 
21. jaro (catering)
22. elf_ik (catering)
23. darekk {katering)
24. Sigur (catering)
25. Madlen (catering) i przebieranki
26.Arek D - 22.30, za 15 zł, czyli chyba bez cateringu
27. Ruda (catering)
28-29. AnniaP + mąż towarzyszący ( jadło też)
30. Jaq + jadło
31-32. Lalka+1 - bez cateringu
33. Mirek O (catering)
34. Tom J (catering)
35. Firzu - bez katering
36. Mario 89 (catering)
37-38. Zibi + Ewa ( catering )
39-40. Tatiana + 1
41. Tomek111 bez cateringu, zajrzę na 1-1,5 godz. 

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

PUCHAR KLUBU + Grand Prix

Tomek111 wrote:
Renata S wrote:
BasiaM wrote:
Impreza na zakończenie cyklu Grand Prix 2017 Zabieganych
Piątek 2 luty 2018 godz: 18:45 Kręgielnia Złote Arkady

Lista: (opłacone- do23.01.)
1-2. Żuraw i osoba towarzysząca (catering)
3-4. Kucharz + Gauduś (catering)
5-6. Tomad + Beata (catering)
7-8. Amadeo 666 + Ania G. (catering)
9-10. WW + JW (catering)
11. krzara (catering)
12. Cassius (catering)
13-14. Paulina P. + osoba towarzysząca (catering)
15-16. Magda i Szymon (catering)
17. rubin - bez kateringu
18. Basia (catering)
19. Marta (catering)
20. RENATA (catering) + przebieranki ( lata 20 -ste) 
21. jaro (catering)
22. elf_ik (catering)
23. darekk {katering)
24. Sigur (catering)
25. Madlen (catering) i przebieranki
26.Arek D - 22.30, za 15 zł, czyli chyba bez cateringu
27. Ruda (catering)
28-29. AnniaP + mąż towarzyszący ( jadło też)
30. Jaq + jadło
31-32. Lalka+1 - bez cateringu
33. Mirek O (catering)
34. Tom J (catering)
35. Firzu - bez katering
36. Mario 89 (catering)
37-38. Zibi + Ewa ( catering )
39-40. Tatiana + 1
41. Tomek111 bez cateringu, zajrzę na 1-1,5 godz. 
42.43. annika + Grzechu + Natalka (wpadniemy na godzinkę)

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

PUCHAR KLUBU + Grand Prix

Jak to mówią nie samym bieganiem człowiek żyje ale i tak o bieganiu będzie. ;) 
Na spotkaniu podsumowującym cykl Grand Prix Zabieganych 2017 w biegach i marszach Nordic Walking, Mistrzostwach Zabieganych w Biegach Górskich oraz Mistrzostwach Zabieganych w Półmaratonie spotkaliśmy się by nagrodzić najlepszych a pozostałym życzyć sukcesów w 2018 roku. 
Jesteśmy Klubem Ludzi Aktywnych więc na maksa aktywnie musiało być. ;) 
Były tańce, kręgle, bilard, śmiechu co niemiara, wzruszenia i była suplementacja (Ci co byli wiedzą o czym mowa).
No to teraz o tych co poczuli smak zwycięstwa. 
Zwycięzcami GP 2017 zostali: 
biegi, klasyfikacja generalna kobiet: Anna Ząbkiewicz (zajmując również pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej) oraz wśród mężczyzn: Robert Bawor (i tu również pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej). Kolejno zwycięzcami w swoich kat. wiekowych zostali: Barbara Mermer, Jolanta Wojciechowska, Grzegorz Ząbkiewicz, Mirosław Olszowiak. 
marsz NW, klasyfikacja generalna kobiet: Beata Kolasa (pierwsza w swojej kat. wiekowej) oraz wśród mężczyzn Krzysztof Arabas (pierwszy w kat. wiekowej). Pozostali zwycięzcy: Jolanta Barczyk Dariusz Bińczyk, Arkadiusz Dobrzyński. 
W Biegach Górskich najlepsza była: Monika Mucha i Damian Kucharski. A w kat. Magdalena Chlewicka, Olga Barańska, Dariusz Bińczyk, Dariusz Pęczek, Tomasz Szczepanik. Mistrzostwa w Półmaratonie to sukces Damiana Żurawskiego, w kat. najlepszy Robert Bawor i Mirosław Suk. 
Zarząd postanowił wyróżnić "za moc, siłę, hart ducha i wytrwałość" Monikę Muchę oraz Monikę Bilnik, które nieustannie pokazują jak można podnieść poprzeczkę wysoko i marzenie zrealizować. Natomiast " w dowód uznania, za wkład i zaangażowanie w działalność i rozwój SKLA Zabiegani Częstochowa" wyróżniono Annę Postrach oraz Tadeusza Rybaka. 
Dziękujemy za fotorelację: Renacie Sukiennik i Pawłowi Fijałkowskiemu.
Gratulacje dla Wszystkich. Ten wspólnie spędzony czas to czas wyjątkowy. Mamy nadzieję, że pasjonatów biegania będzie przybywało, bo bieganie to wspaniała dyscyplina dla wszystkich i w każdym wieku. A frajda z biegania jest nie do przecenienia.;)
Za wiadomość dziękuje jaro109, krzara, darekk

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

PUCHAR KLUBU + Grand Prix

przypominam adres do zgłaszania startów pucharowych bo sezon się powoli zaczyna rozkręcać
Za wiadomość dziękuje firzu

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

PUCHAR KLUBU + Grand Prix

Tomad777 wrote:
przypominam adres do zgłaszania startów pucharowych bo sezon się powoli zaczyna rozkręcać
no i mamy już pierwsze zgłoszenia
na razie 3 osoby choć na powitaniu wiosny w Chorzowie było 7 ZC

cytat z regulaminu GP2018
..."6.Aby udział w imprezie startowej został członkowi klubu zaliczony jako „pucharowy”, musi on:
a)wziąć udział w zawodach jako zrzeszony w SKLA ZABIEGANI Częstochowa - podając nazwę klubu - "Zabiegani Częstochowa";
b)ukończyć zawody, co powinno być potwierdzone sklasyfikowaniem zawodnika w komunikacie końcowym, wystawionym przez organizatora imprezy;
c)mieć opłaconą składkę członkowską za dany rok kalendarzowy do końca trwania edycji za dany rok;
d)zgłosić swoje starty z danego miesiąca w ciągu 2 tygodni miesiąca następnego (czyli np. starty z marca zgłaszamy najpóźniej do 14 kwietnia) do osoby odpowiedzialnej za prowadzenie klasyfikacji pocztą elektroniczną na adres: -podając link do wyników z zawodów
e)tylko starty zgłoszone w terminie( z wyłączeniem Grand Prix) będą brane do klasyfikacji pucharowej po ostatecznej korekcie kwartalnej (14.IV./14.VII./14.X./14.I.).
7.Do wynków rywalizacji „pucharowej” zostaną zaliczone następujące starty danej osoby wybrane indywidualnie w biegach na trasach z atestem ..."
Za wiadomość dziękuje firzu

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

PUCHAR KLUBU + Grand Prix

GP 2018 - NW

Najwyższy czas ustalić 7 zawodów w ramach GP
Moje typy (trochę konsultowane z Daraskiem)

1 - 08.04 - Olsztyn k. Cz-wy - 1 etap VIII JPNW - (5-8 km - (klasyk)
2 - 28.04 - Dąbrowa Zielona k. Cz-wy - 2 etap VIII JPNW - (5-8 km) - (nowość!)
3 - 10.06 - Częstochowa - Mistrzostwa Cz-wy w NW-  (10 km) (Mistrzostwa Zabieganych 10 NW)
4 - 02.09(?) - Blachownia - Przełajowa 8 - (8 km) (ulubione)
5 - 16.09 - Słowik k. Cz-wy - 6 etap VIII JPNW - (5-8 km) (zakończenie JPNW)
6 - 23.09 - Parzymiechy - 40 Bieg Jesienny im T. Hoppfera (5 km) - (jubileuszowe!)
7 - 06.10 - Częstochowa - 5 Przełaj Bałtyk - (7 km) (nasza impreza - pokażmy się i na kijach)

Zgodnie z regulaminem zawody powinny być ogłoszone co najmniej 20 dni przed startem dlatego
dzisiaj coś wypada klepnąć - przynajmniej kwiecień.

Jak zauważyliście pada propozycja Mistrzostw Zabieganych również w NW. To byłyby Mistrzostwa Częstochowy.
Co Wy na to?
Za wiadomość dziękuje Tomad777, Arek D

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

PUCHAR KLUBU + Grand Prix

tydzień po 10BC mamy 1 bieg GP w Ozimku
liczyłem, że nowe miejsce zmobilizuje klubowiczów ale chyba się przeliczyłem :hmmm::dry:
piątka ZC w tym tylko 3 opłaconych a ja myślałem już o busie :silly:
no cóż może na Tworóg  będzie nas więcej
Dzień przed Ozimkiem jest w Rudzie Śl. bieg na 5km - stadion a więc atest pewny

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Moderatorzy: verdi  Kossak  

Stronę wygenerowano w 0.235 sekundy.

do góry