emo NORDIC WALKING

NORDIC WALKING

na promenadzie mnostwo ludzi chodzi, rowniez ostro trenuja przez Zime, byc moze ktos sie pojawi u nas wkrotce
nikdy neprestavaj verit ,Moj sen bol splneny

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

NORDIC WALKING

2 maja 2010 , I Mistrzostwa Regionu Wieluńskiego NORDIC WALKING. Trasa 8 km ulicami Gaszyna.

NORDIC WALKING

:lol: A ja właśnie od kilku dni zgłębiam teorie NW. Miałem nadzieje jutro przyjrzeć się z bliska " z czym się to je " ale niestety godziny mi nie odpowiadają :(
Chętni się znajdą to myślę że stworzymy coś na kształt Grzmiących Kiji ;)
„Cel jest niczym, ruch jest wszystkim”
Zabiegani Częstochowa

NORDIC WALKING

:...:(
Chętni się znajdą to myślę że stworzymy coś na kształt Grzmiących Kiji ;)
Ja popczekam jeszcze z 50 lat a póżniej będę grzmiał lachą :lol: :lol: :lol:
....
Daj Ci Boże :lol: :lol: :lol:
„Cel jest niczym, ruch jest wszystkim”
Zabiegani Częstochowa

NORDIC WALKING

Oj Panowie ale wam śmiesznie. Na całe szczęście jeszcze dajecie radę biegać. Urządzacie sobie śmiechy a coraz więcej biegaczy sięga po kije. Pozdrowienia Z Blachowni śle Aneta.
PRZEŁAJOWA ÓSEMKA
29.08.2010
BLACHOWNIA

NORDIC WALKING

wlodec - ja bym wolal by w naszym klubie powstal odłam NW

no to sie manitou doczekales!! odlam NW Zachodzeni juz jest ! :-)

Zadebiutowalem dzis na trasie 5km w Siemianowicach. Rewelka, fajowa sprawa. czas 44:29

ps. nie sadzilem iz to ja bede ten pierwszy Zachodzony wsrod Zabieganych :D

NORDIC WALKING

fajnie ze sie rozwijamy, NW swietny pomysl ale pomysl z nowa nazwa "Zachodzeni" uwazam za niepotrzebny klubowi - ""ZABIEGANI"" to potoczna nazwa, wybrana glosami w demokratycznym wyborze wiekszosci czlownkow, i jak chyba status wskazuje lub mial wskazywac skupiamy amatorow wszystkich dyscyplin sportu biegaczy, kijkarzy, rowerzystow, narciarzy i etc ktorych nie wymianilem pod jedna Nazwa, wiec nie tworzmy sztucznych odlamow bo sie to wszystko rozsypie i startujmy w roznych dyscyplinach celowo powtorze: pod Jedna Wspolna Nazwą ZABIEGANI CZESTOCHOWA
2KołaiPasja

NORDIC WALKING

fajnie ze sie rozwijamy, NW swietny pomysl ale pomysl z nowa nazwa "Zachodzeni" uwazam za niepotrzebny klubowi - ""ZABIEGANI"" to potoczna nazwa, wybrana glosami w demokratycznym wyborze wiekszosci czlownkow, i jak chyba status wskazuje lub mial wskazywac skupiamy amatorow wszystkich dyscyplin sportu biegaczy, kijkarzy, rowerzystow, narciarzy i etc ktorych nie wymianilem pod jedna Nazwa, wiec nie tworzmy sztucznych odlamow bo sie to wszystko rozsypie i startujmy w roznych dyscyplinach celowo powtorze: pod Jedna Wspolna Nazwą ZABIEGANI CZESTOCHOWA

Damian nie nakrecaj sie - chodzilo mi oczywiscie o odłam w takim sensie jak np.Zabiegani na rowerach - to tu moze byc Zabiegani z kijkami
jak ktos plywa to Zabiegani w wodzie itd. ... morsy ,wspinaczka wszak skrot mowi wszystko KLA a dalszy czlon jest super uniwersalny i jedyny ZABIEGANI[/b]

chłopy dajta se spókj z odłamami :twisted: zaraz będzie odłam wierzących, nie wierzących, tych za krzyżem, przeciw krzyżowi, młodych, starych itd itd Przypomina mi to dzieci które bawią się zapałkami tu poświecą tam poświecą i się cieszą, ale jak w końcu sfajczą chałupę to płacz bo nic nie zostało i wszystko się zmarnowało
"Bieganie moja pasją, czy uzależnieniem?" tete-bieganiemojapasja.blogspot.com

NORDIC WALKING

widze ze slowo ODŁAM zadzialalo jak plachta na byka -nie ma tematu konczymy

zalozylem watek ale nie wiem jak go wywalic :evil:

Moderatorzy: verdi  Kossak  

Stronę wygenerowano w 0.227 sekundy.

do góry