emo narty biegowe

narty biegowe

Toś mnie zdołował :(
A już myślałem, że nie tak źle mi idzie na biegówkach i pociągnę do jubileuszowego 50 biegu. Wtedy byłoby co pisać. Coś w tym stylu:

"Z wielką radością i satysfakcją donoszę, że cały autokar Zabieganych (dla kilku brakło nawet miejsc) zjawił się w Jakuszycach. Nawet dwie nasze panie po raz kolejny zmierzą się z trasą Biegu Piastów. Tym razem już na królewskiej pięćdziesiątce. Panowie w bojowych nastrojach i świetnych numerach startowych idą na kolejne życiówki. Swoją kolejną życiówkę robi również Krzara. Po raz pierwszy startuje na 25km. Ileż ten chłopak (dziadek) ma zapału do walki i nawet czasem mu wychodzi.
To wielkie święto dla Zabieganych....:wink:

Krzara

Tak trzymaj Krzara :lol:
A tak na marginesie gdybyś nie biegał to byś nie miał o czym pisać, więc biegaj i pisz ;)
„Cel jest niczym, ruch jest wszystkim”
Zabiegani Częstochowa

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

narty biegowe

Toś mnie zdołował :(
A już myślałem, że nie tak źle mi idzie na biegówkach i pociągnę do jubileuszowego 50 biegu.
Krzara

A czy ja piszę, że źle Ci idzie? :P Tylko pamiętaj, z pisania większe pieniądze mogą być ;)
Ride hard, ride free and save the trees

narty biegowe

Witajcie biegacze narciarscy!
Mam prośbę do Was ( krzara , tomek111, Mad ,Michał....)
Jako że ja prowadzę na stronie dział RK chciałbym aby któryś z Was zrobił i prowadził zestawienie biegów i wyników biegaczy na narciarskich. ( Jakie dystanse sami dobrze wiecie.)
Warto taki dział RK rozszerzyć o biegówki więc czekam na tabelkę z RK.
Ja mam taki szablon w exelu który później wrzucam na stronkę mogę wam przesłać.

narty biegowe

Verdi, dobry pomysł z tym zestawieniem wyników biegówkarzy.
Spróbuję coś zaproponować.
Wg mnie nie chodzi tu tak bardzo o czasy bo długości tras, ich stopień trudności, warunki atmosferyczne powodują, że jest to nieporównywalne.
Ale samo uczestnictwo i zajęte miejsce w danej imprezie mówi dużo.
Np: najlepsze miejsce Zabieganego w historii Biegu Wazów (90 km)
:shock:

PS (na marginesie)
O Ty, co wrzucasz relacje i felietony na główną stronę Zabieganych, spraw by w moim felietonie ABC Biegu Piastów wyodrębniono i pogrubiono tytuły trzech rozdziałów A;B;C tak jak w moim poście na forum. Niech nie wygląda to jak kiełbasa w jednolitym flaku ale jak smaczne, niezadługie trzy paróweczki.

Krzara

narty biegowe

Verdi, dobry pomysł z tym zestawieniem wyników biegówkarzy.
Spróbuję coś zaproponować.
Wg mnie nie chodzi tu tak bardzo o czasy bo długości tras, ich stopień trudności, warunki atmosferyczne powodują, że jest to nieporównywalne.
Ale samo uczestnictwo i zajęte miejsce w danej imprezie mówi dużo.
Np: najlepsze miejsce Zabieganego w historii Biegu Wazów (90 km)
:shock:

PS (na marginesie)
O Ty, co wrzucasz relacje i felietony na główną stronę Zabieganych, spraw by w moim felietonie ABC Biegu Piastów wyodrębniono i pogrubiono tytuły trzech rozdziałów A;B;C tak jak w moim poście na forum. Niech nie wygląda to jak kiełbasa w jednolitym flaku ale jak smaczne, niezadługie trzy paróweczki.

Krzara

Witaj, Ad1 Bardzo dobry pomysł
Ad.2 (PS) Ja nie główny kucharz, tylko pomywacz ale spróbuję poprawić nakrycie do stołu :)

narty biegowe

Nie dajcie się zbyt długo prosić (tomek111, Mad ,Michał).
Niech i któryś z Was wysmaruje coś o Piastach. Z przyjemnością przeczytam i porównam swoje odczucia z Waszymi. A inni zaczną główkować jaki wybrać sobie sprzęt na pierwszy w życiu sezon biegówkowy. :D

narty biegowe

Dzięki Verdi.
Wiedziałem, że trafiłem na smakosza i estetę.
Teraz będzie to lekkostrawne i być może będzie wiadomo co autor chciał powiedzieć. :idea: :lol:

Krzara

narty biegowe

A inni zaczną główkować jaki wybrać sobie sprzęt na pierwszy w życiu sezon biegówkowy. :D
ażebyś wiedział, że nie zadam żadnego pytania w sprawie sprzętu. jeżeli to ma być sposób na budowanie grupy biegaczy narciarskich, to :?: ...poradzę sobie sam :wink:

narty biegowe

Bieg Piastów musi się poukładać w głowie. To mój pierwszy sezon na biegówkach, a bardzo intensywny.
W którymś z późno-jesiennych RunnersWorldów po raz kolejny napisali o treningu uzupełniającym zimą. Narty biegowe. Żeby nie psioczyć na śnieg i mróz. Dodam, że na zjazdówkach też jeżdże i łyżwach. Ale najbliżej biegania, nawet w nazwie, są narty biegowe.
Pamiętam, że pod koniec roku rozmawialiśmy z kolegami, że fajnie byłoby spróbować biegówek i potem szybko jeden z nas kupił używane na Allegro. Zrobiło mi się gorąco, bo znów nie byłem pierwszy. Szybka internetowa nauka o co to tu wogóle chodzi z tymi nartami :wink: I zakup. Zupełnie w ciemno. Kolega przywiózł z giełdy.
Jednorazowa nauka na Promenadzie przed biegiem MOSIRu i start. Pogoda była przepiękna. Kilka upadków na skróconej trasie i już umię :D I wiem, że to piękny sport.
Od tej pory soboty i niedziele spędzam na biegówkach. Tak postanowiłem.
Rano w sobotę Bialska z buta, potem narty biegowe. Każdy wyjazd wnosi coś nowego, coraz pewniej się czuję.
Start w Wilkowicach, Przewodziszowicach.
Ale najważniejszy w Jakuszycach. Bieg Piastów.
Pierwsze zdziwienie pojawia się, kiedy skończyły się zapisy na 26km. Zostało 50km. Było nie było maraton ukończyłem, zapisuję się na 50 8)
cdn.

narty biegowe

Każdy biegacz chce, żeby jak biegnie nie było za gorąco, za zimno, żeby nie padało, ale i słońce prosto w oczy nie świeciło.
Podobnie z biegówkami. Najlepiej, żeby wiecznie słońce świeciło i był lekki mróz :wink: A widoki, żeby były bajeczne. Broń Boże zamieci śnieżnych :!:
cdn.

narty biegowe

W Wilkowicach sypnęło śniegiem, to była zamiec na koniec zawodów. To coś jak ulewa, która spotkała biegaczy w Dobrodzieniu w ubiegłym roku.
no cóż.. trzeba byc przygotowanym i na takie okoliczności natury.
Na 2 tyg. przed Biegiem Piastów dowiedziałem się, że znajomy przepisał się na 26km. Telefon i rzutem na taśmę udaje się. Mam numer 1400 i jestem ostatni na liście.
Jako biegacz postanowiłem zachowac zdrowy rozsądek. W marcu mam jeszcze półmaraton, w kwietniu maraton. 26km na pierwszy sezon biegówkowy wystarczy. Nie mogę się zajechac. Jestem jeszcze za słaby.
Zawsze trzeba dokonywac jakiś wyborów. Chciałoby się i tu zrobic 50 i potem maraton.... Nie mam tyle siły. Nie trenuję jeszcze tak długo, żeby miec pewnośc, że dam radę i szybko się zregeneruję.
Mam więc ustalony dystans.
Narty. Muszę koniecznie zmienic. W Biskupicach kolega wiózł się z góry, a ja już kijkami machałem.
Postawiłem więc na bezłuskowe czeskie SPORTENy.
Smarowanie zostawiłem specjalistom na miejscu.
Sobota, 6 marca Bieg Piastów.
Słońce, słońce, słońce :D
cdn.

narty biegowe

Verdi, masz racje. Powinniśmy zrobić takie zestawienie nawet po to, żeby wyniki i udziały nie uległy zapomnieniu. I całkowicie zgadzam się z Krzarą (zresztą wszyscy których poznałem na biegu tak mówili), że każdy bieg, dystans, trasa i styl jest specyficzny. Jeśli możesz to podeślij mi ten szablon, to pozbieramy wyniki.

Moderatorzy: verdi  Kossak  

Stronę wygenerowano w 1.301 sekundy.

Zapraszamy do dodawania Imprez do kalendarza. Pomóż nam zbudować kompletną bazę imprez biegowych w Polsce! Dodaj imprezę
do góry