emo Bochnia

Bochnia

Kucharz wrote:
annika wrote:
Kucharz wrote:
JEDZIEMY!!!!!!!!!!!!!!!!! :dzieki::dzieki::dzieki::dzieki:

Super Damian! Gratki:-)
jedzie jeszcze Halim, w którego składzie jest dwóch kolejnych Zabieganych - Tomek Jędrasiak i Mirek Olszowiak!!!!!!!  :ok:
super!!!!
Za wiadomość dziękuje Tomad777

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Bochnia

Potwierdzam ekipa  firmowa Halim , z Tomkiem Jędrasiakiem i Mirkiem Olszowiakiem jedzie . Po trzech latach pecha w losowaniu , wreszcie  się  udało.
Za wiadomość dziękuje Tomad777

Bochnia

Drodzy Zabiegani mam gorącą prośbę czy byłby ktoś chętny na start w jednej  drużynie podczas 12-to Godzinnego Biegu Sztafetowego w kopalni soli w  Bochni, który odbędzie się w dniach 10-12.03.2017 r. Niestety skład Nam się posypał, mimo że drużyna jest wylosowana, opłata startowa już opłacona. Mimo usilnych prób nie udało mi się na ten moment kogokolwiek znaleźć. SPRAWA JEST BARDZO PILNA, muszę znaleźć jeszcze kogoś na jedno  wolne miejsce, bo w przeciwnym razie będziemy zmuszeni startować w trzy
osoby :-( Czekam tylko na poważne oferty od zdecydowanych osób. Kto pierwszy do mnie na priv napisze ten ma zagwarantowane miejsce!

Pozdrawiam,
Kucharz

Bochnia

Zabiegani to świetna grupa, doskonale uzupełniają czyjeś słabe strony. Ola i Zenon dziękuję za pomoc. Damian jeszcze raz Cię przepraszam, chciałem być koleżeński, a tylko przysporzyłem Ci kłopotu i pewnie wielkiego rozczarowania.
Za wiadomość dziękuje Gauduś

Bochnia

Andrzej70 wrote:
Zabiegani to świetna grupa, doskonale uzupełniają czyjeś słabe strony. Ola i Zenon dziękuję za pomoc. Damian jeszcze raz Cię przepraszam, chciałem być koleżeński, a tylko przysporzyłem Ci kłopotu i pewnie wielkiego rozczarowania.
Andrzej, rozumiem że są różne sprawy w życiu, które czasami wykluczają nas z zaplanowanych biegów i ja to doskonale rozumiem. Szkoda, że Ciebie nie będzie w kopalni soli w Bochni, bo ten bieg naprawdę jest niesamowity i rozgrywany w niepowtarzalnym miejscu. Warto go mieć w swoim biegowym CV :-) Nie musisz mnie przepraszać, nie mam do Ciebie żadnych pretensji, tym bardziej że sam znalazłeś na swoje miejsce Zenka :-) Owszem miałem spory problem z znalezieniem czwartej osoby, co mnie trochę kosztowało nerwów i "powyrywanych" włosów z głowy, ale najważniejsze że skończyło się szczęśliwie i udało się przekonać Ole, ktorej już teraz bardzo dziękuje :-)   Dla mnie i Zenka będzie to kolejna szychta na dole, a dla dziewczyn (Ani i Oli) debiut w tej imprezie i mam nadzieję że nie będa żałowały podjętej decyzji? :-)
Za wiadomość dziękuje Andrzej70, Gauduś

Moderatorzy: verdi  Kossak  

Stronę wygenerowano w 0.214 sekundy.

do góry