emo Bochnia

Bochnia

w teamie nr3 Łukasz nie musisz byc "na ławie"
sprawa jest jeszcze otwarta, jeśli nie znajdą się kolejni chętni możecie mnie zgłosić do sztafety nr3 jako regularnego biegacza :)

Proszę skonsultujcie to między sobą, żeby potem nie wyszło że w jednej jest 5 a drugiej brakło zawodnika.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Bochnia

Ponieważ moja kontuzja się przedłuża i szykuje się jeszcze co najmniej tydzień bez biegania, to jeśli sztafeta jeszcze nie została zgłoszona to proszę zrobić przesunięcia i mnie niestety skreślić.

Bochnia

Ponieważ moja kontuzja się przedłuża i szykuje się jeszcze co najmniej tydzień bez biegania, to jeśli sztafeta jeszcze nie została zgłoszona to proszę zrobić przesunięcia i mnie niestety skreślić.

1. Waldek W
2. Tom7
3. BEM
4. outsider

5. rezerwa - ?????

Outsider nam wypadł ze sztafety. Szukamy zastępstwo, a nawet jeszcze jednego rezerwowego, gdyż ja nie wiem, czy będę mógł uczestniczyć. Chętni zgłaszać się, czasu zostało już niewiele.
bem
bem

Bochnia

1. Waldek W
2. Tom7
3. BEM
4. outsider

5. rezerwa - ?????

Outsider nam wypadł ze sztafety. Szukamy zastępstwo, a nawet jeszcze jednego rezerwowego, gdyż ja nie wiem, czy będę mógł uczestniczyć. Chętni zgłaszać się, czasu zostało już niewiele.
bem

Zglaszam sie !!! ;-)
nikdy neprestavaj verit ,Moj sen bol splneny

Bochnia

Z wątku o 12 godzinnym biegu podziemnym w Bochni (w Imprezy krajowe) wyczytałem że już zgłoszonych jest 108 sztafet :D :lol: :) konkurencja rośnie 8) :P

"Jeśli chcesz coś wygrać przebiegnij 100 metrów. Jeśli chcesz coś przeżyć przebiegnij maraton."
www.jaqb.flog.pl

Bochnia

Zglaszam sie !!! ;-)

Aktualizacja Teamu nr 3

1. Waldek W
2. Tom7
3. BEM
4. Wlodec
Rezerwa
5. Damian Kucharski

Bem wysyłam Ci dane Damiana na pw.
„Cel jest niczym, ruch jest wszystkim”
Zabiegani Częstochowa

Bochnia

no to brawo dla naszego kolejnego sympatyka
3 ekipy w pelni skompletowane
zostal wtorek i sroda[last minute] dla niezdecydowanych na zgloszenie kolejnej ekipy a w piatek sledzimy losowanie :)

Moderatorzy: verdi  Kossak  

Stronę wygenerowano w 0.219 sekundy.

do góry