emo Trening na sali gimnastycznej..

Trening na sali gimnastycznej..

Ja też odpadam z zajęć na sali. To już 3 tydzień. Tym razem muszę odrobić wczorajszy długi bieg.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Ja też odpadam z zajęć na sali. To już 3 tydzień. Tym razem muszę odrobić wczorajszy długi bieg.

Tomek!
Wczorajszy długi bieg jutro odrobisz. Szkoda sali. Ja dzisiaj będę i piłki też będą. Zapraszamy na salę
bem

Za tydzień po rozgrzewce zrobimy test;)
1. Rzut piłką lekarską w tył oburącz w tył (3kg - M ) ( 2kg - K).
2. Wyskok dosiężny.
3. podpór przodem i wyrzuty nóg do tyłu. ( obie razem M ) (naprzemian K)
4. W leżeniu tyłem nożyce poprzeczne.

Proste :)
Wyniki zachowam dla siebie.
Dla tych co przyjdą na salę pierwszy czy drugi raz tylko 1 i 2 ćwiczenie.

Witam.
Zapraszamy dzisiaj na salę na testy, ktore przygotował nam Verdi.
Przypominam, że za salę ponosimy opłatę: 3,0 PLN członkowie klubu i 5,0 PLN - nie członkowie klubu - za jedno wejście. Z opłaty zwolnione są Panie oraz młodzież poniżej 16 roku życia.
Za ostatni poniedziałek brakuje mi paru wpłat, proszę o uzupełnienie zaległości.
Pozdrawiam
bem
bem

Sądzicie że warto przyjść na salę z kontuzją kolana (ból po wewnętrznej stronie kolana), jakiś lekki trucht, rozciąganie? Czy jednak czekać aż wszystko całkiem ustąpi?

Bem ja jestem krewny piątkę (wyszedłem wcześniej bo już za bardzo mnie bolało kolano) jak dzisiaj podjadę to oddam lub na przyszły tydzień.

uwaga

3 tygodnie temu ktos zostawil krotkie spodenki z leginsowa wkladka firmy NB w szatni po treningu - do odbioru za tydzien na sali lub wczesniej po uzgodnieniu na pw lub tel

Witam.
Wczoraj na sali miał być test, lecz z powodu absencji naszego guru Verdiego, część praktyczna testu została przeniesiona, a na część "teoretyczną" nie było ani kartek ani długopisów.
Po rozgrzewce i ćwiczeniach rozciągających pierwszy raz graliśmy w kosza. Walka wręcz toczyła się na całej powierzchni sali, a także w powietrzu oraz w parterze (na parkiecie). Było wspaniale, wszyscy byliśmy zmęczeni i spoceni, jakbyśmy zaliczyli przynajmniej godzinny cross.
Pozdrawiam "koszykarzy". Niech żałuje ten, kto tego nie przeżył.
bem
bem

Witam.
Wczoraj na sali miał być test, lecz z powodu absencji naszego guru Verdiego, część praktyczna testu została przeniesiona, a na część "teoretyczną" nie było ani kartek ani długopisów.
Po rozgrzewce i ćwiczeniach rozciągających pierwszy raz graliśmy w kosza. Walka wręcz toczyła się na całej powierzchni sali, a także w powietrzu oraz w parterze (na parkiecie). Było wspaniale, wszyscy byliśmy zmęczeni i spoceni, jakbyśmy zaliczyli przynajmniej godzinny cross.
Pozdrawiam "koszykarzy". Niech żałuje ten, kto tego nie przeżył.
bem
Potwierdzam , Prezes prawdę mówi :lol:
Brakowało tylko obsługi do wycierania mokrego parkietu :)
To co, za tydzień znowu koszykówka ? ;)
„Cel jest niczym, ruch jest wszystkim”
Zabiegani Częstochowa

Za tydzień po rozgrzewce zrobimy test ....

hasło przewodnie wczorajszych zajęć podziałało.....i zebrała się nas przysłowiowa "garstka" :lol: myślę, że następny termin testu powinien być "ściśle tajny" :idea: :wink:

Za tydzień po rozgrzewce zrobimy test ....

hasło przewodnie wczorajszych zajęć podziałało.....i zebrała się nas przysłowiowa "garstka" :lol: myślę, że następny termin testu powinien być "ściśle tajny" :idea: :wink:
Ehhh. ....wobec tego żadnych testów już nie będzie :)

Witam wszystkich korzystających z sali.
Niestety, w dniu dzisiejszym, tzn. 22.02.2010 r. zajęcia na sali zostają odwołane. Z powodu ferii w dniu dzisiejszym szkoła będzie zamknięta (niedostępna wieczorem). Zajęcia mogą być przełożone na inny termin, nawet w tym tygodniu, lub też całkowicie odwołane. Jeżeli są chętni na salę w tygodniu, to proszę o propozycje kiedy i o której najlepiej.
Pozdrawiam
bem
bem

Powiadomienia rozesłane do kazdego na maila. Ci co nie sprawdza poczty mogą mieć "pecha" :wink:
Jeśli mogę zaproponować nowy termin to u minie jest możliwa środa lub piątek :)
Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany odpracowaniem zajęć na sali w tym tygodniu niech wpisze się na listę.
1. verdi - wybieram piątek 20:00 ? ( czy jest możliwa jeśli nie to 21:00- bez obaw w sobotę na GP się wyśpimy nie będzie ćwiczeń siłowych :idea: )
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
..
40..

Moderatorzy: verdi  Kossak  

Stronę wygenerowano w 0.235 sekundy.

do góry